Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 75

Tema: Heavy Rain

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Heavy Rain

    Na ovo sam naletio jučer slučajno.

    Uglavnom, tvorci Fahrenheita(Indigo Prophecy) rade novu igru na sličnu foru, ovo je tech demoSiz 2006.godine, vrti se na PS3.

    Nikad nisam nešto ovakvo još vidio, ne mislim na grafiku nego na čistu nabijenost emocijama koje pršte iz ovog kratkog filmića. Dan kada igre budu postale ovako zakon, ja prestajem gledati filmove.

    Preporučujem da pojačate malo zvuk ili stavite slušalice.

    http://www.gametrailers.com/player/user ... 75653.html

    Komentari?

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    wow,impresivno,impresivno...

  3. #3
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Sta nece to biti PS3 ekskluziva? Ovo bi trebalo u Consoleum prebaciti mislim...

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    yup ps3 exskluziva :S
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    s obzirom na to da već vidim kako će 50% igre bit stiskanje određenih tipki i određenih kombinacija u određeno vrijeme baš kao u fahrenheitu, iskreno me igra i ne zanima baš. još samo nek za kraj priče dodaju proročanstvo o smaku svijeta i polu ljude koji se izmiču metcima u matrix stilu i to je to.

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Pa vjerovatno neće ni zanimat konzolaše. Anyway, ona cura na kraju filma me podsjetila na oni lik iz Kill Billa Uma Thurman.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  7. #7

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Neće ih zanimati, a igra izlazi samo za PS3...

    Inače, postoji konkretan gameplay video i igre se stvarno svodi na pogađanje dugmadi tijekom action sekvenci, na sveopću žalost. U Fahrenheitu nije bilo toliko problem je nije bilo česta pojava... i ćuti Snake, wall-run s vanjske strane zgrade je odlična bio, upletanje AI bagre je bilo pravi problem .

    http://www.gametrailers.com/player/38636.html

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    i ćuti Snake, wall-run s vanjske strane zgrade je odlična bio, upletanje AI bagre je bilo pravi problem .
    možda, ali šlampavo je ispričano i objašnjeno dovraga. glavni lik i ona ženska zaljube se kao jedno u drugo a vide se prije tog dvaput u igri. "Lucas Kane, I love you, ajmo se tucat." Za takve plitke pričice obično kažem da sam gledao neke p0rniche s boljim svršetkom.

  9. #9

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Je, ljubavna komponenta je nategnuta i mislim da su je devsi mogli izbjeći samo da nisu imali zacrtani (jedan od) krajeva koji je kao "pravi", ali općenito nemam problema sa samom pričom, naprotiv mislim da je jako dobra, do tamo negdje zadnje četvrtine kad igra počinje lagano gubiti fokus.

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    I vi nešto gubite taj fokus Komentirajte ovo, bi htjeli ovakvu nabijenost emocijama u igrama?

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Nebi to ipak želio u SVIM igrama. U njih nekoliko da. Fahrenheit je isto bio donekle emotvna igra, a bila mi je fenomenalna. Neznam koliko je tu emocija imala doprinosa, ali mi se jako sviđao način izvođenja pokreta u igri pomoću pritsikanja prave tipke u pravo vrijeme.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  12. #12
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    55

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Već neko vrijeme čekam igru. Izlazi sljedeće godine? Šteta ako bude PS3 ekskluziva, jer imam samo PC i DS, a zbilja bih htio igrati. Igrao sam i Fahrenheit. Igra mi se svidjela te ako bi Heavy rain bio sličan... Zaista, šteta ako izađe samo za PS3.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    ako bude poput fahrenheit-a(koji je najbolja avantura ikad,ak se mene pita)kupit cu ps3 samo da ju odigram...

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Ova igra je vise nes u stilu interaktivnog filma pa je se vjerojatno zato gameplay svodi na stiskanje gumba u non ingameu
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  15. #15

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    In-depth interview
    Zanimljivo... jako.

  16. #16

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    In-depth interview
    Zanimljivo... jako.

  17. #17

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Imaju nekakve planove da bude konverzija na PC?

  18. #18

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    PS3 ekskluziva još uvijek, čini se.

    Inače, novi materijal:
    http://www.gametrailers.com/gametrailer ... &ch=1&sd=0

  19. #19
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Heavy Rain Tech Demo

    Izgleda odlično, nadam se da će jednog dana i na PC doći.

  20. #20

  21. #21

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Heavy Rain

    Evo jedan zanimljiv intervju u vezi ove nadolazece igre s Davidom Cageom, jednim od čelnih ljudi Quantic Dreama:
    intervju link

    Neki zanimljivi dijelovi intervjua:

    = Citat = Izvorno postao David Cage
    Heavy Rain is NOT an adventure game. There is no inventory in the game, no object to combine or examine, no puzzle, the game does not rely on everlasting dialogues. The story is told through players' actions and not through cutscenes, and players' actions have significant consequences on the narrative. Last but not least, Heavy Rain offers a diversity of situations and gameplay, as well as some spectacular action sequences.
    Nije avantura, nije zapravo ništa što smo vidli do sada. Neki novi zanr ili?
    Dalje, na upit da li su avanture izumiruci zanr, kaze sljedece:

    = Citat = Izvorno postao David Cage
    The Adventure genre is one I really enjoyed but it has struggled probably because it's been unable to evolve with the games becoming outdated and of less interest. Again, I am talking about games based on inventory management, puzzles and dialogue choices.It certainly does not mean that people lost interest in good stories and interesting characters, but more in the specific experiences this type of games had to offer.
    Shodno tome, kaže da će nam Heavy Rain ponuditi sljedeće:
    = Citat = Izvorno postao David Cage
    Heavy Rain offers a new approach to interactive storytelling: it is not based on mechanics, it fully integrates real time 3D and cutting edge visuals, it mixes storytelling and actions, and most of all, it offers players to have a real impact on the story. It is not just about seeing one or another cutscene at the end, it is about living different stories, being the writer, actor and director of their own story.
    Eto, tu sam vam izvukao dosta zanimljive djelove intervjua. Prema svemu, igra dosta obećava i kako smo mogli vidjeti sa Fahrenheitom, dečki stvarno znaju svoj posao. Ako vas zanima još detalja, svakako bacite oko na link i pročitajte šta sve čovjek kaže. Sve u svemu, bit će to vrlo zanimljiva igra, a što je važno, donosi dosta velike inovacije u taj žanr.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #23

    Re: Heavy Rain

    Zanimljivo... ovo je jedna od onih igara zbog kojih mi je žao što nemam PS3.
    Cage: Heavy Rain 'not a videogame anymore in my mind'


  24. #24
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  25. #25
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Heavy Rain

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Zanimljivo... ovo je jedna od onih igara zbog kojih mi je žao što nemam PS3
    Slažem se
    Gameinformer review

    Ocjena: 9.5
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #26
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Heavy Rain

    GT review
    Zašto toga nema na pc-u Da i ima baš me zanima kak bi kontrole složili, nekak imam feeling da bi miš imao jako puno posla ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #27
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Heavy Rain

    Vjerojatno isto kao u Fahrenheitu. Inače, ovaj Cage je carčina Ovo je stvarno pionirski potez u pomicanju interaktivne zabave u mainstream.

  28. #28

    Re: Heavy Rain

    What do my elf eyes see? Proklete glasine.
    Is Heavy Rain coming to PC?

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Heavy Rain

    Ja sam se zaljubio u ovu igru i samo sam zbog nje ušao u ovaj podforum. Izgleda toliko prokleto genijalno i savršeno, jednostavno MORA izaći na PC.


    Nedavno sam prešao Fahrenheit i zaljubio se u takav pristup igri. Dok sam krenuo sa Fahrenheitom, rekao sam "Ovo je najbolja igra koju sam ikada zaigrao...", onda su prošle 2/3 ili 3/4 igre pa je dojam pao na samo dno Tako savršen početak, a tako loš kraj, srce mi je plakalo. Zato se nadam da ova igra neće imati takvih mušica i da će doći do nas PC-aša.

  30. #30
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Heavy Rain

    Mislim da je Bartuc jedini toliko emocionalan u vezi s igrama na cijelom forumu

Slične teme

  1. Heavy Metal
    By Kid A in forum Multimedia
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 02-12-2011, 19:10
  2. Odgovora: 19
    Posljednji post: 28-04-2008, 15:38
  3. HammerFall - Templars of Heavy Metal
    By MarkaN in forum Multimedia
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 20-11-2006, 19:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •