Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: CoH OF

  1. #1

    CoH OF

    Imam instaliran CoH Opposing Fronts i igra je odlična, ali me izluđuje jedan problem. Kada upalim igru, prije nego dođem u početni meni iskoči mi prozorčić koji me pita za login za igranje u MP i želi downloadat patch. To mi se dešava automatski valjda zato kaj mi je internet stalno upaljen. Onda, da bih igrao campaign moram gasiti internet. Jel' znate kaj trebam napravit da mogu igrati normalnu kampanju, iako mi je internet upaljen?

    Hvala unaprijed.
    Right or wrong, I'm still the captain.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: CoH OF

    pa pusti ga da updatea pa onda vidi što će se događati.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  3. #3

    Re: CoH OF

    Downloadao patch. Pojavi mi se prozorčić patch download succesful, kliknem ok i izbaci me natrag u windowse. Igra je original, ali možda je problem ak imam Vistu (na kutiji igre piše baš ono, game for windows, vista compatible)
    Right or wrong, I'm still the captain.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: CoH OF

    = Citat = Izvorno postao Kapetan
    Downloadao patch. Pojavi mi se prozorčić patch download succesful, kliknem ok i izbaci me natrag u windowse. Igra je original, ali možda je problem ak imam Vistu (na kutiji igre piše baš ono, game for windows, vista compatible)
    sada svaki put kad pališ igru javi "download succesful" i izbaci te?
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  5. #5

    Re: CoH OF

    upravo tako.
    Right or wrong, I'm still the captain.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: CoH OF

    uf, probaj na službeni forum igre, stvarno ne znam zašto bi ti se to događalo.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •