Stranica 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 436

Tema: Borderlands

  1. #151
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Borderlands

    Ovo malo što sam odigrao mi se čini super - zabavno i zarazno.

  2. #152
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao GODSKILLER
    P.S.S. Inače igra se vrlo ugodno igra sa X-360 gamepadom,ciljanje nije toliko brzo i precizno kao kod miša ali ovo itako nije
    čisti fps
    Al se igra ko fps a to nas dovodi do toga da nema boljeg od tipkovnice plus misa. Naravno, kako kome pase Dosta sam spanao Torchlight pa nisam bas stigao ovo igra danas puno, negdje oko 12-13lvla sam, obavljam questice i tako to.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #153
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303

    Re: Borderlands

    Moze li netko objasnit ili rec svoja iskustva, s kojom class(likom) igra..

    Tj. da objasni netko koji je naj bolji lik za kranut na pocetku igrat. Dal je netko probao igrat onu zensku kakva je ona? I dali je jako tesko igrat sa soldierom posto je s njim vecinom bliska borba?
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  4. #154
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Borderlands

    @ArbiterS- Dragon Age: Origins izlazi za par dana, još dok u HR dođe, Borderlands ću taman prijeći 2 puta do tada, a onda se bacam na DA:O
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #155
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Megger
    Moze li netko objasnit ili rec svoja iskustva, s kojom class(likom) igra..

    Tj. da objasni netko koji je naj bolji lik za kranut na pocetku igrat. Dal je netko probao igrat onu zensku kakva je ona? I dali je jako tesko igrat sa soldierom posto je s njim vecinom bliska borba?
    evo igram sa soldierom i zesce je tezak ak koristis njegova oruzja ^^ sada nosim snajper i 5 put je lakse, zenska je ruzna

  6. #156
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303

    Re: Borderlands

    Onda nema neke pretjerane razlike ako svaki lik moze koristiti sva oruzja.. Osim sto svaki ima jedno posebno oruzje sa strane..
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  7. #157
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Borderlands

    OMG Igram igru sa frendom, ovisan sam o njoj. Predobra igra. Nemogu vjerovat da su napravili ovako dobru igru. Baš je svoje vrste. Samo da barem može još par igrača , I da ima malo bolje opcije user-user komunikacije. Ali nadam se dobrim pačevima.

    Meni je ženska zgodna. Kad je frend igro ja sam stalno buljio u sise. Haha stanem si ispred frenda i komentiram sise xD. ahahaha A on mi počne srat da mu prestanem buljit u sise xD .
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  8. #158
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Megger
    Onda nema neke pretjerane razlike ako svaki lik moze koristiti sva oruzja.. Osim sto svaki ima jedno posebno oruzje sa strane..
    u pocetku da ali imas skillove za ta oruzja koja su ti specijalizacija tako ak imas +dmg na shotgun neces uzet snipe i njime pucat

  9. #159
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Borderlands

    Evo, odlučio sam napraviti i mp playera pa igram s kolegom. Nisam očekivao da će biti tako zabavno, ali mogu reći da je odlično izvedeno, tako da sam se itekako iznenadio jer je i zabavnije nego sam
    Jedino što mogu zamjeriti je
    -to što nema zvuka kada netko senda poruku (znate ono što zna biti u coop orijentiranim igrama), a slova nisu pretjerano upečatljiva
    -spam protection (zna pojesti slova)
    -nema konzole pa se ne može provjeriti log

    kako god, rulz

  10. #160
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Maloprije sam završio igru s braćom u mp-u, svi 3 smo bili lvl 12 kada smo počeli igrat, a većina neprijatelja lvl 15, bilo je mukotrpno, ali sam se natovario s itemima te imam preko 40 000 $ te imam neki snip koji deala masivni damage, ima explosive damage i brzo se reloada, još sam pokupio neki revolver koji isto deala masivan damage, i kulno izgleda. Igrali smo nekih 1 h, i sada sam lvl 17.

    I moram se složiti s ostalima da je igra podosta teška u većini djelova, zakon. Izgleda da ću morat odgodit Dragon Age: Origins dok ovo ne odigram.
    w t f ???

  11. #161
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Borderlands

    Ma misli da je završio session, i mene je zbunilo na prvi pogled. Ja sam lvl 20, pa sam tek iz badlandsa izašao.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  12. #162
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Maloprije sam završio igru s braćom u mp-u, svi 3 smo bili lvl 12 kada smo počeli igrat, a većina neprijatelja lvl 15, bilo je mukotrpno, ali sam se natovario s itemima te imam preko 40 000 $ te imam neki snip koji deala masivni damage, ima explosive damage i brzo se reloada, još sam pokupio neki revolver koji isto deala masivan damage, i kulno izgleda. Igrali smo nekih 1 h, i sada sam lvl 17.

    I moram se složiti s ostalima da je igra podosta teška u većini djelova, zakon. Izgleda da ću morat odgodit Dragon Age: Origins dok ovo ne odigram.
    w t f ???
    Mislim da si krivo shvatio što sam rekao, mislio sam na to da sam završio igrati s njima, ne cijelu igru.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  13. #163
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Borderlands

    Evo prešao sam igru, neću ništa govorit da vam nešto ne spoilam, uglavom odlična igra.
    Sada ponovo.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  14. #164
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Borderlands

    Siren lvl22 i coop lik hunter lvl 14 (ako se ne varam ).

    Inače, ako netko želi igrati coop, dakle, napravite gamespy account (idete na online), ne morate davati ni pravi mail jer ne traži confirmation. Samo se nakon toga ulogirate, upalite hama, startate private game i dok ste u lobiju idete na invite i addajte prijateljev gamespy acc te ga invitajte. Zna se dogoditi da kaže da je timeout onome tko se spaja i u tom slučaju oboje ponovo upalite igru. Radi odlično

  15. #165
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Borderlands

    EE LJUDI HOČE TKO IGRAT ? NEKA ME DODA TAMO U FREND LISTI. tigerija, ili na msn me možete dodat, nmeni se neda igrat samome...

    I btw ako netko ima dobar revolver neka pričuva.

    Ja iam 4 revolvera. Neki sa masovnim demeđom bi trebo i da nema 2 metka...


    Ugl tko hoče igrat neka se javi. Pre zabavna igrica.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  16. #166
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Borderlands

    ja sam morao igru krenuti ispočetka sa drugom klasom, jer mi je soldier postao pretežak. Jednostavno se nisam mogao pomaknuti dalje od onog rudnika. Sada sam krenuo sa hunterom, za sada je sve ok kao i sa soldierom na početku, vidjet ćemo kako će dalje biti.

  17. #167
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borderlands

    Ja sam trenutno na lv 14 i igra mi je za sada lagana. Kaj poslije postane teža ?

  18. #168
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    ja sam morao igru krenuti ispočetka sa drugom klasom, jer mi je soldier postao pretežak. Jednostavno se nisam mogao pomaknuti dalje od onog rudnika. Sada sam krenuo sa hunterom, za sada je sve ok kao i sa soldierom na početku, vidjet ćemo kako će dalje biti.

    Ajd javi kako je sa Hunterom dalje, dal je i s njim pre tesk kasnije..
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  19. #169
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Borderlands

    evo još sam malo sada igrao i mogu reći da i nije toliko teško. Onaj bloodwing njegov i nije nešto, ali ima brzi cooldown pa je još ok, naspram soldierovog turreta kojem treba 100 sekundi. Snajperi su dosta moćni, pa je protivnike sa daljine jako lako riješiti, ali ako te napadne više od njih troje, očekuj žestok fajt, zato ja u rezervi imam mašinku i smg.

  20. #170
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja sam trenutno na lv 14 i igra mi je za sada lagana. Kaj poslije postane teža ?
    Ovisi kolko side questove rješavaš i to, ako kreneš prerano rješavati glavnu priču bude zahtjevnije.

  21. #171
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja sam trenutno na lv 14 i igra mi je za sada lagana. Kaj poslije postane teža ?
    Ovisi kolko side questove rješavaš i to, ako kreneš prerano rješavati glavnu priču bude zahtjevnije.
    da, to sam ja tek sad shvatio kad sam sa hunterom krenuo igrati, da sam sa soldierom rješavao side questove nebi bilo problema. Ovako sam si puno više olakšao za unaprijed.

  22. #172
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Borderlands

    Meni je zahtjevno u pm, soldier lvl 14. Ti mater kad onaj skag lvl 14 izleti tri -četiri puta me oplahne i odoh ja u vječna lovišta ako ne pazim. Pokušavam rješavat čim više questova koji su normal a ne hard ili tough. Ako ne paziš i ako nemaš dobro oružje pa-pa Dobro da sam našao štit koji ima powera preko 200. A možda je i razlog svega toga kaj baš ne koristim previše scorpio turret xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #173
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Borderlands

    Ja sma hunter lvl 40, i meni je dosta teško na play2, play1 mi bio lagan, čini mi se a je soldier jači 35+ .

    Da lako e sa hunterom. Ovisi ne.


    Šta nitko neče co-op ?
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  24. #174
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Borderlands

    dal je ko probal igrat prek hamachia??? imam kme verziju, pa sumnjam da radi bez njega...

    ja igram s hunterom... zakon mi je igra... al pomoc bi mi dobro dosla...

  25. #175
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    dal je ko probal igrat prek hamachia??? imam kme verziju, pa sumnjam da radi bez njega...

    ja igram s hunterom... zakon mi je igra... al pomoc bi mi dobro dosla...
    Radi, pročitaj moj post na prošloj stranici.

  26. #176
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Borderlands

    jesam, cool... daj me dodaj na x-fire ak imas, pa da se dogovorimo... a mogu ja sad sa svojim hunterom se pridruziti vama u co-op-u??? il moram novog lika radit???

  27. #177
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Borderlands

    Šta če vam hamachi... i te lan stvari... pa možete igrat preko neta ono... bez ikakvih dodatnih programa.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  28. #178
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Borderlands

    Oh, lagano mi ide nabolje; soldier lvl 16, imam jedan combat rifle, snajper mali te bazoooooka, zasad se uspješno suprostavljam normalnim protovnicima. Idemo dalje, nije da baš stignem nešto previše igrat
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #179
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Borderlands

    meni su opet počeli problemi, jer nemam više side questova za moj level, tako da će bit problema za daljnje prelaženje. Ali snaći ću se. Btw, sa hunterom mi je puno lakše igrati nego sa soldierom, ponajviše jer sniperi zadaju najviše damagea i onaj sokol kad ga pošaljem odmah ubije jednog protivnika.

  30. #180
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Borderlands

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Oh, lagano mi ide nabolje; soldier lvl 16, imam jedan combat rifle, snajper mali te bazoooooka, zasad se uspješno suprostavljam normalnim protovnicima. Idemo dalje, nije da baš stignem nešto previše igrat
    mozda bazooka koja ispaljuje po 3 rakete??? al za moe-a i marley-a nije bas ucinkovita... treba ih negde ulovit na rubu i sa sniperom jakim rokat...

    btw, moj hunter je lvl 14... i ak se za co-op mora raditi novi, opet bu hunter...

Slične teme

  1. Tales from the Borderlands
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-12-2013, 00:47
  2. Borderlands 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 234
    Posljednji post: 13-10-2013, 11:22
  3. Borderlands donosi rani pristup demou Đuke Forever
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-10-2010, 13:10
  4. Borderlands Hamachi
    By Wolfwrath in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-06-2010, 15:55
  5. Odgođen Borderlands za PC
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-09-2009, 13:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •