Stranica 88 od 91 PrvaPrva ... 38788687888990 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.611 do 2.640 od 2711

Tema: Guild Wars 2

  1. #2611
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    Jel se igra kaj?
    Nisam se logirao već više od pola godine, mislim da ću uskoro morat malo .

  2. #2612
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    Pa, sada ti je dosta dobro vrijeme da se ponovno aktiviraš - trenutno je aktivan halloween event, a 4.11. se nastavlja living story, tako da se taman imaš vremena ufurati u igru, skupiti kojeg minija i koji bag prije nego se priča nastavi.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #2613
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    Fino fino, mislim da ću taman stić na novi living story.
    Moram pogurat necromancera do 80, mislim da mi je ostalo još 3 levela.
    Onda vidjet hoću peglat guardiana, warriora ili necroa. Ili novi alt.
    Imam hrpu stvari za pohvatat.

  4. #2614
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Guild Wars 2

    Jeste vas dvojica na istom serveru? Ja bi kupio igru i počeo sve pomalo, nekako mi je baš došlo, ali mi filing da ne igra puno ljudi, pogotovo naših, jesam u krivu? treba mi neš šta ću moć pomalo igrati bez žurbe i osjećaja obaveze jer plaćam pretplatu.

  5. #2615
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    Server ti je, od kad su uveli megaservere, bitan jedino za WvWvW.
    Nisam već dosta dugo igrao ali mislim da se igra još uvijek drži odlično.
    NCSoft je nedavno čistio ljude u svojim zapadnjačkim studijima ali ArenaNet je jedini zadržao sve radnike. Očito sve štima.

  6. #2616
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Guild Wars 2

    https://www.guildwars2.com/en/the-ga...ember-04-2014/

    Nova epizoda je počela! Lagano se pripremamo za sukob sa Mordremothom...A možda konačno i saznam gdje je završio Rytlock.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  7. #2617
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Guild Wars 2

    Počeo sam igrati, lvl 17, čini mi se da na Underworld serveru ima masu poljaka, i u /map kanalu gotovo nikad nitko ništa ne priča, to mi je ful čudno.
    Uopće nitko ništa ne priča u worldu, s nikim, ikad, u dva popodneva igranja, eh. Prikladno nazvan server.

  8. #2618
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    Serveri su ti manje više nebitni s obzirom na megaservere, tj mape su takve kakve su, popunjene sa igračima različčitih servera, pa ako se ti ne pričaju onda je to do ljudi općenito. Pretpostavljam da si počeo kao asura ili sylvari jer u queensdale-u i ashfordu uvijek ima ljudi koji nešto trkeljaju. Pogotovo manjak ljudi ne čudi na lvl 15+ mapama, jer ljudi uglavnom igrjau sa već razvijenim lvl 80 likovima za koje se najviše i dodaju nove mape.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #2619
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Guild Wars 2

    Norn warrior sam evo sad lvl 22. Jako dugo treba da mi mozak igru 'asimilira', ko što je Athene rekao u onom videu o GW2, ko da je trebaš na silu igrat neko vrijeme dok ti 'ne legne' i onda postane super i grafika i sve, dobije šarm igra tek nakon dobrih 10 sati igranja. Ono kad si mi bio posudio acc, igram i nekako mi neš nije štimalo, a sad nakon 3 popodneva igranja, puno finije djeluje.

    Si ti aktivan sad?

  10. #2620
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    Da, aktivirao sam se pred kojih mjesec dana zbog halloweena i living story-a. U utorak kreće novo poglavlje. Kada dođeš do lvl 80, za što ti nebi trebalo pre dugo, moću ćeš i ti sudjelovati u tome. Super je raditi to i znati da se sve događa baš sada, tj samo u ta dva tjedna su aktivna određena događanja koja ostaju i dalje, no gube na važnosi. Fora je taj osjećaj kada ti i tvoji iz guilda sa još 50 ljudi na mapi radite za postizanje istog cilja.

    Sutra je zadnji dan 5. poglavlja gdje se sve vrtilo oko nove pustinjske zone, obrane od mordremothovih jedinica i skupljanja ramena za novi oklop. Dio koji je vezan uz tvoju osobnu priču si time što si se ulogirao otključao besplatno, tako da ćeš sigurno barem obična ramena moći dobiti bez pre više muke.

    Imaš tu negdje u podforumu moj tag, pa me dodaj. Rado ću pomoći.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #2621
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    Istekao edit... Ipak me nema tamo, tag je Metziker.4231
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  12. #2622
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Guild Wars 2

    Može, dodam te sutra. Vidio sam da je living story tako napravljen, i čujem da je ova druga sezona puno bolja što se prezentacije priče tiče od prvog dijela. Ma budem igrao svaki dan pomalo, vidit ćemo, valjda ne bude duže od mjesec dana trebalo uz posao i sve ostalo vidimo se ingame

  13. #2623
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Guild Wars 2

    Kad se već malo probudila tema, da izjavim kako mi je ova epizoda bila malo lošija od prethodne (daj mi dwarfa opet, daj mi ga i za playable race )...Al' priča mi sve bolje izgleda.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  14. #2624
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    Da, no bilo je i za očekivati da nakon onako solidnog uvoda svaka epizoda neće biti na jednakoj razini. Vidjet ćemo za 10ak dana kako će se stvari dalje razvijati. Do tada, fale mi još jedne rukavice i jedan zub za luminescent skin, tak da to treba skupit.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  15. #2625
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    Koji dwarf je u pitanju?

  16. #2626
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  17. #2627
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    Ogden frajer.
    Morat ću koji dan zavrtit jedinicu.

  18. #2628
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Guild Wars 2

    ja i dalje igramo samo ovo sranje

  19. #2629
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    TESO nula bodova, a?

  20. #2630
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Guild Wars 2

    ma ne vredi ga plaćat. inače je super.

  21. #2631
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Guild Wars 2

    poozzz

    dakle, ovu igru vrebam odkako je najavljivanja i konacno je sad na nekom popusto od 10 dolara pa da vidim dal da uzmem, jel vrjedno ubijanja love i vremena u to?

    kakvo vam je opcenito iskustvo
    pvp pve

    kolko si kao igrac ovisan o drugim igracima i guildovima za napredovanje (imam losa iskustva sa gildovima iz drugih mmo-a di supke moras bukvalno molit da te provedu kroz dungeone koje moras proc da bi iso dalje... itd. opcenito nisam timski i nevolim se na druge oslanjat)

    sve sta imate za rec recite
    lose i dobro
    pacemo stavit na vagu i odlucit
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  22. #2632
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guild Wars 2

    10 dolara je više no odlična cijena.
    Dobivaš hrpu sadržaja, svako malo dolaze novi updateovi sa novim sadržajem i nema pretplatu.

    Igra je dizajnirana tako da se potiče pomaganje i istraživanje.
    Vidiš nekog igrača koji je u downed stanju i odupire se monsterima? Pomogni mu da ih pobjedi i healaj ga - dobiješ exp. U blizini si neke neotkrivene, ali teško dostupne lokacije? Otkrij i dobiješ exp.
    Nikad nisam imao problema sa pronalaskom ekipe za igranje i uvijek sam imao samo pozitivna iskustva. Za veliku većinu sadržaja ni ne moraš imati svoju "ekipu, samo dođi do mjesta di se to obavlja (npr world boss) i sudjeluj. Ni ja nisam ljubitelj igara u kojima se moram puno oslanjati na nepoznate ljude i uvijek ih smatram nekim teretom, ali u GW2 sam sretan kad naletim na ljude. Da se napravit puno toga uz minimalno komunikacije.

    Nemaš tipičnih questova (dobro, imaš, ali imaju TWIST) već imaš eventove koji se aktiviraju na random i onda ovisno o uspjehu (ili neuspjehu) kreću novi eventovi.

  23. #2633
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Guild Wars 2

    pih
    nemerem kupit
    payment authorisation failed
    nece ni sa karticom ni prek paypala
    kasnije cu pokusat opet, akcija traje jos i sutra
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  24. #2634
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara Pregledaj post
    poozzz

    dakle, ovu igru vrebam odkako je najavljivanja i konacno je sad na nekom popusto od 10 dolara pa da vidim dal da uzmem, jel vrjedno ubijanja love i vremena u to?

    kakvo vam je opcenito iskustvo
    pvp pve

    kolko si kao igrac ovisan o drugim igracima i guildovima za napredovanje (imam losa iskustva sa gildovima iz drugih mmo-a di supke moras bukvalno molit da te provedu kroz dungeone koje moras proc da bi iso dalje... itd. opcenito nisam timski i nevolim se na druge oslanjat)

    sve sta imate za rec recite
    lose i dobro
    pacemo stavit na vagu i odlucit
    Možda imaju navalu. Akcija traje do 8., pa probaj još koji puta ako si siguran da su ti svi podactci u redu, da it kartica slučajno nije istekla itd (događa se).

    Što se same igre tiče, igram ju, uz jedan veći i par manjih prekida, godinu i pol i mogu ti reći da za te novce nećeš naći bolji MMO, točka. Igra je ogromna, novim igrčaima nudi pregršt opcija za istraživanje i napredovanje na razliičte načine. Borba je vrlo dobra i dinamična (nema stajanja na mjestu i spamanja skillova kao u wowu recimo) i svaka klasa ima svoj vlastiti fel i filozofiju (osim možda warriora koji nemaju nikakvu filozofiju osim ubijanja xD).

    Levela se brzo. SVE ti daje iskustvo - istraživanje, craftanje, eventi, pvp i wvw... Kada dođeš do 80, pogotoo sa prvim likom imaš puno toga za raditi - dungeone, fractale, nove living story zone (silverwastes je i dalje krcat, dry top isto ima organiziranih mapa), pvp i wvw ak te to zanima, world bossevi itd.

    Igru možeš igrati sam - cijelu vlastitu priču i living world season 2 možeš napraviti sam, cijeli pve možeš istražiti sam itd. Sam naravno ne možeš u dungeone i fractalse, no nije ni bitno.

    Ako išta gw2 razlikuje i po mom mišljenju izdiže iznad ostalih sličnih igara onda je to što je igra napravljena tako da timski rad nije uvijet, ali je toliko dobro napravljen i toliko poželjan da ne pomagati drugima nije nužno štetno, ali te dijelomiece zakida za igrino pravo iskustvo.

    Sve klase mogu rezzati pale igrače i imaju healove. Nema trinitya pa svi rade sve (ili gotovo sve, neke klase su bolje za buffanje, druge za dps itd). Gathering nodeov su za svakog zasebni, pa ako ti i lik do tebe spazite isto drvo nema problema, oba dobijete resurs.

    U igri nema vertikalne progresije, tj progresija ne ovisi o gearu. Kada dođeš do 80, ako imaš već i rare gear možeš komotno raditi SVE u igri osim visokih nivoa u fractalima.

    Osim toga, sav sadržaj u igri je opcionalan. Ne moraš raditi ništa, a možeš raditi što god od ponuđenog želiš. Moram još jednom ponoviti jer je toliko neobično - u ovoj igri je dobro pomagati drugima. Znam da si, pogotovo ako si dugo igrao WoW skeptičan, no i sam ćeš se ako uspiješ kupiti uvjeriti da je ogromna većina ljudi spremna pomoći, savjetovati ili proveti te kroz neki dio igre.

    Najbolje ti je učlaniti se u guild, no ako to nikako ne želiš (opet, ne moraš, ali iskustvo je bolje) možeš sve raditi i sa pugovima. Kažeš lljudima da si novi i da ti je ovo prvi pt i u 95% slučajeva će ti drage volje pomoći i nitko te neće vrijeđati, kickati i sl. Da znam, zvuči nevjerojatno no istina je. Pogotovo je to istina u guildu - ni sam ne znam koliko su me puta ljudi iz guilda prošlepali kroz dungeon jer nisam imao pojma. Nikad se nitko nije žalio niti me vrijeđao. U svim pugovima u kojima sam bio su ljudi na nekoga vikali možda 2 puta.

    Osim toga dungeoni su obavezni samo ako želiš raditi legendarna oružja ili sakupljati dungeon setove, dakle možeš ih i potpuno zaobići.

    PvP je zabavan i dinamičan, i uz to imaš tzv reward trackove koji ti igranjem u pvpu svako toliko otvaraju nove nagrade. WvW meni i nije baš nešto jer zna biti konfuzan kada se sukobe 2 vojske od po 50 ljudi, pa ni ne zalazim tamo pre više. Pvp je dobar, no ima malo pre malo mapa.

    U igri APSOLUTNO SVE možeš kupiti zlatom koje zaradiš u igri. Najjeftiniji itemi sa gemstorea koštaju oko 200-300 gemova, tj oko 40 zlata. Samo od world bosseva i dungeona možeš u jednom danu, ako zapneš, zaraditi oko 10-15 golda, a špekuliranja na aukcijskoj kući se nisam niti dotakao.

    Što se negativnih stvari tiče, ima pre malo dungeona i fractala, za sada su optimalni end game buildovi svi manje više fokusirani na dps, no kada dođe hot će to promijeniti, ima malo pvp mapa (dodat će jednu u hotu), i možda će ti zasmetati to što za sada nema raidova (premda silverwastes mapa ima slične mehanike) te što kada dođeš do lvl 80 skupljaš sve više skinova za svoj izgled a ne sve jačih itema.

    Ipak, iako WoW ima veću varijantu dungeona, raidove, gear tiereve i tradicionalni pristup questovima koji je po mom mišljenju malo bolji, mislim da je igra svjetlosnim godinama ispred njega što se tiče "kvalitete života", transporta svijetom, aukcijske kuće, mehanika borbe, brzine dodavanja novog sadržaja, stabilnosti servera (nema downtimea kad je novi patch) i naravno grafike.

    Raspisah se... Uglavnom, kupi igru, isprobaj sam i uvjeri se. Ako želiš (iako više zapravo nema veze), naprai lika na serveru far Shiverpeaks i dodaj me u frendove. Rao ću pomoći.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  25. #2635
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Guild Wars 2

    a jesi se raspiso DDD


    zajebajem

    ovo zvuci tako jebeno obecavajuce, ko neka izabrana zemlja, raj, neka savrsena dimenzija
    ak treba pucat cu dok nedobijem igru
    pokusavam sve
    kontaktiro sam support
    nude mi neke druge opcije da bez kartice uzmem igru itd.
    al definitivno cu je ustekat tokom danasnjeg dana

    jos nes
    koja je razlika izmedju one skuplje i jeftinije verzije gw2?
    i koji serveri su bolji, di ima vise igraca ili manje?
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  26. #2636
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Guild Wars 2

    eto al za nevjerovat
    paypal nece
    imam 3 kartice u pbz
    i svaku odbije i javlja istu poruku
    internet bankarstvo neradi kao podrska za hrvatsku
    jedino te 2 opcije paypal ili kartica
    :S

    idem sutra u banku da vidim jel kodnjih problem kakav
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  27. #2637
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Guild Wars 2

    Tko se dobrovoljo javlja da mi pokloni ovo?

  28. #2638
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Guild Wars 2

    (kak edit brzo istekne vamo, ni minut neprodje O.o' )

    "Thanks for contacting us!

    I was able to locate your recent failed purchased attempts and re-enabled one of them to be looked at. You will receive an automated email with details of your order and any instructions you may need to do in order to complete a purchase within 48 hours.

    Let us know if you have any further questions."

    "Thank you for your interest in Guild Wars 2. As per your request, we have reviewed your order. Unfortunately, we cannot complete your order at this time. If you are still interested in purchasing the product(s), please place a new order using a non-credit card payment method."

    Inace gledo sam po internetu o tome jer vidim pun gas ljudi imalo problema i jedno je rjesenje sa proxiyem da stavim da sam tipa iz londona i laziram svoje podatke ,,,,,,
    a nedami se to radit, jendom sam radio radi dark soulsa kad je bio crni petak pa sam se pravio da sam amer
    naterat cu nekog poznanika da mi uzme ja cu mu dat 12 eura xD
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  29. #2639
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Guild Wars 2

    A bez veze, nadam se da ćeš uspjeti.

    Mislim da ti je obična verzija sasvim dovoljna. U delux verziji dobiješ samo jedan dodatan armor set i banker golema koji ti je manje više nepotreban jer na svakom crafting stationu sada imaš pristup banci.

    Od kad su uveli megaservere, server na kojem su ti likovi je bitan samo zbog WvW-a. neki serveri imaju jaču WvW populaciju, drugi su slabiji, tako da ako misliš ozbiljnije igrati taj mod igre odaberi server koji je konkurentniji.

    U pve ti je svejedno jer zbog megaservera sve mape imaju dobru popunjenost. Ako i ima malo ljudi na mapi, igra ti sama predloži da se prebaciš na puniju verziju iste mape, još dobiješ i buff zbog toga.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  30. #2640
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Guild Wars 2

    ja mislim da je igra savršena za penzionere, inače nemam baš vremena za nju. jebeš igru ako moraš igrat 100 sati dnevno da bi bio najbolji

Slične teme

  1. Guild Wars
    By SnowFlake in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 24-10-2007, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •