Stranica 11 od 38 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 1131

Tema: GW1 - F.A.Q i ostala pitanja

  1. #301
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Necro, bez korištenja sekundarne profesije, ima 4 atributa: Blood magic, Curses, Death Magic i Soul Reaping.
    Blood Magic je direktan damage, tu i tamo koji damage curse, nešto malo obrane, dosta self healanja i podrške cjeloj ekipi. Poseban je po svojim spellovima koji kradu health od neprijatelja i daju ga nekromantu, prilikom čega zaobilaze gotovo sve obrane i zaštite.
    Curses su kletve, obrane, debilitacija neprijatelja i ubijanje fizičih klasa poput Dervisha, Warriora i Rangera u pojam.
    Death Magic je direktan damage, prizivanje nemrtvih sluga iz mrtvih tijela u okolici, briga o tim minionima, obrana za nekroa i još puno toga.
    Soul Reaping mu je primary, za svaki bod u Soul Reapingu Necro dobije jedan energije svaki put kad neki lik ili čudovište u dosta velikom krugu od njega umre, odnosno pola toga ako umre prizvan Spirit ili Minion.
    Maksimalan broj Atributnih Bodova je 200. Jedan Atribut može imati maksimalnu vrijednost od 12 nivoa bez bonusa. Prvi nivo košta jedan bod, a svaki sljedeći je skuplji, sve do 12og nivoa koji košta 20 bodova. Na to još možeš dodati razne bonuse oklopa, runa i oružja, do maksimalnog pouzdanog nivoa od 16, 17 sa 20% šanse prilikom korištenja skillova, odnosno 18 sa 4% šanse.
    Bodove rasporedi kako ti se sviđa, i svaki put kad si u gradu/mjestu/selu bodove možeš ponovo rasporediti, kao i skillove.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #302
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Necro, bez korištenja sekundarne profesije, ima 4 atributa: Blood magic, Curses, Death Magic i Soul Reaping.
    Blood Magic je direktan damage, tu i tamo koji damage curse, nešto malo obrane, dosta self healanja i podrške cjeloj ekipi. Poseban je po svojim spellovima koji kradu health od neprijatelja i daju ga nekromantu, prilikom čega zaobilaze gotovo sve obrane i zaštite.
    Curses su kletve, obrane, debilitacija neprijatelja i ubijanje fizičih klasa poput Dervisha, Warriora i Rangera u pojam.
    Death Magic je direktan damage, prizivanje nemrtvih sluga iz mrtvih tijela u okolici, briga o tim minionima, obrana za nekroa i još puno toga.
    Soul Reaping mu je primary, za svaki bod u Soul Reapingu Necro dobije jedan energije svaki put kad neki lik ili čudovište u dosta velikom krugu od njega umre, odnosno pola toga ako umre prizvan Spirit ili Minion.
    Maksimalan broj Atributnih Bodova je 200. Jedan Atribut može imati maksimalnu vrijednost od 12 nivoa bez bonusa. Prvi nivo košta jedan bod, a svaki sljedeći je skuplji, sve do 12og nivoa koji košta 20 bodova. Na to još možeš dodati razne bonuse oklopa, runa i oružja, do maksimalnog pouzdanog nivoa od 16, 17 sa 20% šanse prilikom korištenja skillova, odnosno 18 sa 4% šanse.
    Bodove rasporedi kako ti se sviđa, i svaki put kad si u gradu/mjestu/selu bodove možeš ponovo rasporediti, kao i skillove.
    jel košta ššto ponovno raspoređivanje bodova
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  3. #303
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Jok, ništa.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #304
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    postoji li nešto poput battle grounda u wowu jer ako postoji prodajem wow i kupujem gw
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  5. #305
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Neam pojma sta je battle ground, ali ako je to PvP, onda ima, i to je tako dobar PvP da može hraknit na WoW

    Bux.to referrer

  6. #306
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Battle ground ti je kron u wow-u slično nešta kao u Gw-u AB samo sto tamo uzmes zastavu i trćiš do svoje.

    Kao što je kron rekao ima toga dosta u Gw-u



  7. #307
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    138
    imas alliance battles.
    http://gw.gamewikis.org/wiki/Alliance_Battle


    eto tu imas sve o AB.


    a vise manje sve imas ovdje detaljno objasnjeno.
    http://gw.gamewikis.org

  8. #308
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Imas random arenu 4 protiv 4 slucajnim odabirom dospijes u neki team.team arenu ti biras svoj tim.Heroes ancient 6 VS 6 i opet ides u team koji hoces, i prvo prolazis kroz neki "test" u kojem je cilj ubiti neprijatelje u sto krace vrijeme, pa se boris protiv drugog teama.Imas Ab gdje je sve na onom linku.Imas zaishen challange...ma puno toga.Samo kupi igru i uzivaj.Nadam se da te nisam samo jos zbunio KUPi I GOTOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "The present will pass by if you live in the past."

  9. #309
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    prodajem wow tko hoće
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  10. #310
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221


    jooooooo e neznam kaj bi vam reko sad
    kupio ja factions od ovog lika kaj sam i mislio i pitao i aj pogodite dal se može spojit

    key you entered is in use... please if problem persist visit suport....

  11. #311
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    pa moze se spojiti ali ako je vec koristen nemozes
    Ali msilim da ima nade.Posaljes e-mail toj Arenanetu e-mail pa ti oni daju novi key.

    sa jednog drugog foruma
    Ma mozes ...

    Ja sam isto prvo kupio Gw Factions, pa tek onda Proph.

    samo sto sam onda morao izbrisat Factions acc. i dobio sam od njih novi Key i dodao ga na Prophecies.

    Ja sam to radio preko PlayNC CS.
    sada probaj na stranici od PlayNC CS nesta napraviti [/code]



  12. #312
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Gogo


    jooooooo e neznam kaj bi vam reko sad
    kupio ja factions od ovog lika kaj sam i mislio i pitao i aj pogodite dal se može spojit

    key you entered is in use... please if problem persist visit suport....
    Probaj kao sto ti je gaas reko, pobrisi sve sa jednog accounta...

  13. #313
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Gogo


    jooooooo e neznam kaj bi vam reko sad
    kupio ja factions od ovog lika kaj sam i mislio i pitao i aj pogodite dal se može spojit

    key you entered is in use... please if problem persist visit suport....
    Probaj kao sto ti je gaas reko, pobrisi sve sa jednog accounta...
    kakav gaas?



  14. #314
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    pa moze se spojiti ali ako je vec koristen nemozes
    eeee njubaro a ja još naglasio da kupujem aktivirani account a ti DA MOŽE SE KAKO NE TO I JEST FORA KOD GWA

    kasnije ću probat poslat im mail i kao nasrat jooo oprostite znate nisam znao za to da se mora addati key nego sam išo na activate new account pa znate jel bi mogli mi ovaj key zbrisati i dati novi ili nekako enablati da mogu spojit ova dva(naravno na engleskom )

  15. #315
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    oprosti nisam njubara vec si ti napisao dali se Prope moze spojiti sa factionsom i ja sam reko da.Pošalji ima e-mail i reci da nisi znao kako spojiti pa si isao da dobijes odovojeno



  16. #316
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Maloki

    Nemoj uzimat ak je aktivirani jer 2 aktivirana accounta nemreš spojit. Znači, moraš kupit novi Factions, koji nije aktiviran (ak oš putovat među kontinentima, ak ne onda si kupi ovaj pa imaš 2 accounta, ali odvojena)

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    mozes spojit samo sa 1 acc moras pobrisat sve...
    A i Black Knight, on je i dao link do teme na onom forumu i mogo si shvatit da je to aktivirani acc, a za njega i sam znas da ima aktivirani P acc -.-

    Probaj na ovom factions accountu pobrisat sve, ali bas SVE, i storage i charactere, pa probaj kak je Gaas reko...

  17. #317
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Maloki

    Nemoj uzimat ak je aktivirani jer 2 aktivirana accounta nemreš spojit. Znači, moraš kupit novi Factions, koji nije aktiviran (ak oš putovat među kontinentima, ak ne onda si kupi ovaj pa imaš 2 accounta, ali odvojena)

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    mozes spojit samo sa 1 acc moras pobrisat sve...
    A i Black Knight, on je i dao link do teme na onom forumu i mogo si shvatit da je to aktivirani acc, a za njega i sam znas da ima aktivirani P acc -.-

    Probaj na ovom factions accountu pobrisat sve, ali bas SVE, i storage i charactere, pa probaj kak je Gaas reko...
    sry gogo sto sam krivo vidio ali posalji im e-mail



  18. #318
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    probo sam sa brisanjem svega....

    ništa idem slat mail.

  19. #319
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    eo ovo sma poslo, recite jel uvjerljivo i skuživo

    hi. first of all, i hope you will understand me. i am goran, from croatia. here's my problem.
    i finished prophecies and i bought factions colectors edtition. i wanted to connect(i think thats the right word) prophecies and factions but i didnt know how to do that and i created a new account. then i realize that i cant travel between prophecies and factions, and i asked on forum and guys told me that i was must add new key, not create new account.... and i tryed again to add new key and game say that key is in use, visit suport site if problem persist... so can you help me, can you somehow delete this key and give me new one or somehow enable that i can conect prophecies and factions... here's the key of my factions that i cant conect with prophecies: xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
    please, help me, if you need account name and/or password or prophecies key, tell me i will give it to you just please that i can conect factions with prophecies....
    tnx.

  20. #320
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    ArenaNet nije glup, i vidjet će koliko je dugo aktivan account, i kakvi su likovi na njemu/bili na njemu. Ne igraj na tu kartu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  21. #321
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    a je baš sam razmišljo o tom, trebo sam stavit i kao igro sam prvo malo al bilo mi glupo tio sam malo i do tyrie
    a niš, nadam se da će mi podat novi ki

    aj ak mi ga daju.... kaj da budem? koji lik... vako warior i ranger definitivno ne, ni primarno ni sekundarna me ne zanimaju....
    za primary sam se odlučio elementalist čini mise ok i primary atribute mue ok... e sad kaj drugo , fakat neznam... zasad pikiram na necromancera il asasina

  22. #322
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    E/Mo. Mnogi će reći E/Me, ali više nema smisla, a extra healanja sa gro energije dobro dođe, plus rez!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #323
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    je i o monku sam razmišljo
    al i necro ima rez... i minione , moću ih imat gro sa tolko energije...

  24. #324
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    uzmi monka, s njim ti je uvijek lako upast u party i svugdje je potreban, a mozes i farmat.

    Bux.to referrer

  25. #325
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    ooo da eo odgovoriše

    no, da se sad nebi zaebo nek mi neko ko kuži sve objasni kaj traže...

    Thank you for contacting the Guild Wars customer support team. We have received your request in regards to your separate Guild Wars game accounts.
    In order to research your issue we would like you to reply back with the following information:

    New game account ( corresponding email address) you created
    The original game account (25 digits access key + corresponding email address) you intended to upgrade
    What are the versions (Preorder/Standard/Collector) of those access keys?

    i kako bi trebao složit odgovor... samo dajte nekak da ne skuže da sam kupio već korišteno, ako dam account propheciesa i factionsa ono različiti majlovi i šifre(trebam i šifre dat?) možda skuže....

  26. #326
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao Gogo
    ooo da eo odgovoriše

    no, da se sad nebi zaebo nek mi neko ko kuži sve objasni kaj traže...

    Thank you for contacting the Guild Wars customer support team. We have received your request in regards to your separate Guild Wars game accounts.
    In order to research your issue we would like you to reply back with the following information:

    New game account ( corresponding email address) you created
    The original game account (25 digits access key + corresponding email address) you intended to upgrade
    What are the versions (Preorder/Standard/Collector) of those access keys?

    i kako bi trebao složit odgovor... samo dajte nekak da ne skuže da sam kupio već korišteno, ako dam account propheciesa i factionsa ono različiti majlovi i šifre(trebam i šifre dat?) možda skuže....
    1.ime od tog novog accounta tj. tog factionsa
    2.Ime accounta gdje ti je Propechies+njegov key
    3.Znači napises da je Factions Preorder/Standard/Collector-->nesta od toga i napises Propechies Preorder/Standard/Collector-->nestra od toga

    nadams e da sam ti pomogao



  27. #327
    = Citat = Izvorno postao Gogo
    ooo da eo odgovoriše

    no, da se sad nebi zaebo nek mi neko ko kuži sve objasni kaj traže...

    Thank you for contacting the Guild Wars customer support team. We have received your request in regards to your separate Guild Wars game accounts.
    In order to research your issue we would like you to reply back with the following information:

    New game account ( corresponding email address) you created
    The original game account (25 digits access key + corresponding email address) you intended to upgrade
    What are the versions (Preorder/Standard/Collector) of those access keys?

    i kako bi trebao složit odgovor... samo dajte nekak da ne skuže da sam kupio već korišteno, ako dam account propheciesa i factionsa ono različiti majlovi i šifre(trebam i šifre dat?) možda skuže....
    Gz, vidim ipak će ti pomoći

  28. #328
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    dajte koi lik da izabereeeem, sad me fakat muči to

    vako ili ele/necro ili ele/monk ili asasin/monk ili ele/assasin?

    ne kužim se baš u asasine... kaj dilaju fakat puno damagea(ak da to mie tak kulj, volim bit snažan momak ) al imaju malo helti i armora? a energije? dal bi možda ak izaberem asasina za priamry a monka za secondary dal bi možda monkova moć hilanja i tako nadoknadilo manjak asasinovog armora.... a ritualist, jel bolji on za sekundranu profesiju, čitam neš da i on hila ko monk....

  29. #329
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    ako zelis napraviti neku profesiju iz factionsa po meni svakako si uzmi Ritualista jer je znatno bolji od assasina



  30. #330
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    nebih ritualista jer čitam da je mnogo komplikovano s njim igrat i trebaš se pripremat neke ashes i kaj ja znam neću to.
    kaki je asasin daj recite... kaj neš ko warior sam dost jače brže al sa manje armora? a energija?
    i opet, ele/necro ili ele/monk ili asasin/monk ili ele/assasin? i ostala pitarnja iz prethodnog posta

Slične teme

  1. SDChevapov vodič za grickalice i ostala nezdrava sranja
    By SharpDressedChevap in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 214
    Posljednji post: 26-10-2018, 13:46
  2. Kompatibilnost i ostala "znanja" iz svijeta hardvera
    By SharpDressedChevap in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 23-08-2010, 14:45
  3. Odgovora: 46
    Posljednji post: 22-03-2010, 21:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •