Prikazujem rezultate 1 do 26 od 26

Tema: PC- komponente

  1. #1

    PC- komponente



    Zelio bih nauciti o PC-u, graficka, maticna, hladnjak UPS ???, AMD - INTEL ...

    da znam kakve su koje komponente , zasto je ova graficka bolja od ove, sta to znaci frekvencija, cipset, apg, PC-express itd,

    Znam da je cijena faktor kvalitete i supremacije, ali zelio bih to nauciti bez cijene kotnatate, koji su to uzroci zasto ima ovoliko ovoga i sta to toliko toga omogucava.




    BTW: ZELIO BIH SE ZAHVALITI SLJEDECIM CLANOVIMA NA IZNIMNOJ PODRSCI I POTPORI A TAKODE U NA NJIHOVOJ nepokolebljivoj POMOCI:



    streetrace777 – ovaj hvala

    ReiKo –hvala brateeeeeeeeee

    Herr Schnitzel – jos kad bi i ti potpomogo za Diablo i Warcraft

    Dux – na stolici

    Haki – a jelde ti znas iz iskustva


  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    hm, nema problema i drugi puta... ako nam zahvajuljes neznam cemu postavljanje pitanja kad smo ti vec odgovorili, lock?

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

    Re: PC- komponente


  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: PC- komponente

    Najbolje ti je da nabavis neke stare dijelove od kompa
    Pa ih proucavas, polagano slazes...itd
    Naravno, prvi put kad sam ja slago, to su se przili dijelovi uf....

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao Pando Pandic
    Haki – a jelde ti znas iz iskustva
    za razliku od ostalih ponesto da
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao Haki
    = Citat = Izvorno postao Pando Pandic
    Haki – a jelde ti znas iz iskustva
    za razliku od ostalih ponesto da
    viewtopic.php?f=34&t=26036

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Haki
    = Citat = Izvorno postao Pando Pandic
    Haki – a jelde ti znas iz iskustva
    za razliku od ostalih ponesto da
    http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=26036
    Vidim da ti neznas nista drugo nego sr4t da moram tako reci otvorenim jezikom,naime meni je stari instalirao teamviever i stavio da ga AVG ne skenira i pritom nista nisam znao jeli mi on gleda u komp ili ne,jer sam slucajno nesto radio sa antivirusom i vidio da ga je instalirao tako da sam napisao da nezelim u buduce da mi netko gleda u komp a da ja to neznam.

    PS: http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=26036
    Vidi sto si zadnje napisao pa mi se javi.Procitaj sto ljudi pisu nemoj bezveze postat gluposti.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    Ma ne pisem ja gluposti, samo ti to jos ne shvacas...počevši od tvoje avanture "Hakirane stranice ukradenih 21$" pa do gluposti tipa : "postoje skriveni programi". Da nešto znaš znao bi da to što je "skriveno" nije program, ma zapravo, da ti išta znaš znao bi da teamviewer nije maliciozni program i da "bi ti netko gledao u komp" ti moraš prvo prihvatiti (dobiješ box i moraš stisnut ok ili accept), ali ti se nastavljaš sramotiti... uskoro te možda i pustim da nastaviš svoj veseli pohod. Još uvjek nam nisi otkrio di si uplatio onih 21$, brzo si nam "kidnuo"

    A šta'š jelte, Dubrovački ponos bez pokrića


    @ Pando,za početak koristi wikipediju, ako imaš problema s Engleskim, koristi Hrvatsku, enciklopedije su najbolje za tako široke pojmove. Tj. skuzit ces nesto a neces poci previse u širinu.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ma ne pisem ja gluposti, samo ti to jos ne shvacas...počevši od tvoje avanture "Hakirane stranice ukradenih 21$" pa do gluposti tipa : "postoje skriveni programi". Da nešto znaš znao bi da to što je "skriveno" nije program, ma zapravo, da ti išta znaš znao bi da teamviewer nije maliciozni program i da "bi ti netko gledao u komp" ti moraš prvo prihvatiti (dobiješ box i moraš stisnut ok ili accept), ali ti se nastavljaš sramotiti... uskoro te možda i pustim da nastaviš svoj veseli pohod. Još uvjek nam nisi otkrio di si uplatio onih 21$, brzo si nam "kidnuo"
    Da bas cu djetetu od 15 godina govoriti gdje sam uplatio lovu kao da je to važno,ali važno je da sam izbrisao 2 kreditne koje sam imao i posudio liku account koji mi je ucinio chargeback.

    Sto se tice TeamViewer vec sam spomenuo da mi je stari stavio program na komp neznam jesi glup ili se pravis,sumnjam da je ovo drugo.Ali jbga dijete kao ti nema pametnijeg posla nego sr4t po forumu pa spama po "starim" temama....
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao Haki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ma ne pisem ja gluposti, samo ti to jos ne shvacas...počevši od tvoje avanture "Hakirane stranice ukradenih 21$" pa do gluposti tipa : "postoje skriveni programi". Da nešto znaš znao bi da to što je "skriveno" nije program, ma zapravo, da ti išta znaš znao bi da teamviewer nije maliciozni program i da "bi ti netko gledao u komp" ti moraš prvo prihvatiti (dobiješ box i moraš stisnut ok ili accept), ali ti se nastavljaš sramotiti... uskoro te možda i pustim da nastaviš svoj veseli pohod. Još uvjek nam nisi otkrio di si uplatio onih 21$, brzo si nam "kidnuo"
    Da bas cu djetetu od 15 godina govoriti gdje sam uplatio lovu kao da je to važno,ali važno je da sam izbrisao 2 kreditne koje sam imao i posudio liku account koji mi je ucinio chargeback.

    Sto se tice TeamViewer vec sam spomenuo da mi je stari stavio program na komp neznam jesi glup ili se pravis,sumnjam da je ovo drugo.Ali jbga dijete kao ti nema pametnijeg posla nego sr4t po forumu pa spama po "starim" temama....
    dam se kladiti da je gosp. sick tebi ravan po godinama, ako ne i stariji.. no ovdje se ne radi o godinama.

    poanta je u tome da ti od svog početnog posta nisi otkrio ništa više osim da si nadrkan.. lijepo smo te gro puta pitali kako, što, gdje, i onda ti pametuješ ljudima koji ti pokušavaju pomoći.. i da, da je gosp. sick i klinac od 12 godina ( što nije ), zar nije lakše napisati post od 1 rečenice i reći o kojem se siteu radi, nego pisati tolike balade?

    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao narf
    = Citat = Izvorno postao Haki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ma ne pisem ja gluposti, samo ti to jos ne shvacas...počevši od tvoje avanture "Hakirane stranice ukradenih 21$" pa do gluposti tipa : "postoje skriveni programi". Da nešto znaš znao bi da to što je "skriveno" nije program, ma zapravo, da ti išta znaš znao bi da teamviewer nije maliciozni program i da "bi ti netko gledao u komp" ti moraš prvo prihvatiti (dobiješ box i moraš stisnut ok ili accept), ali ti se nastavljaš sramotiti... uskoro te možda i pustim da nastaviš svoj veseli pohod. Još uvjek nam nisi otkrio di si uplatio onih 21$, brzo si nam "kidnuo"
    Da bas cu djetetu od 15 godina govoriti gdje sam uplatio lovu kao da je to važno,ali važno je da sam izbrisao 2 kreditne koje sam imao i posudio liku account koji mi je ucinio chargeback.

    Sto se tice TeamViewer vec sam spomenuo da mi je stari stavio program na komp neznam jesi glup ili se pravis,sumnjam da je ovo drugo.Ali jbga dijete kao ti nema pametnijeg posla nego sr4t po forumu pa spama po "starim" temama....
    dam se kladiti da je gosp. sick tebi ravan po godinama, ako ne i stariji.. no ovdje se ne radi o godinama.

    poanta je u tome da ti od svog početnog posta nisi otkrio ništa više osim da si nadrkan.. lijepo smo te gro puta pitali kako, što, gdje, i onda ti pametuješ ljudima koji ti pokušavaju pomoći.. i da, da je gosp. sick i klinac od 12 godina ( što nije ), zar nije lakše napisati post od 1 rečenice i reći o kojem se siteu radi, nego pisati tolike balade?

    mogu li barem dobiti ako ne od reiko onda od tebi objasnjenje sto ce ti sada taj site? sto postizes s time? ja sam samo htio uciniti chargeback a vi u pricu:

    koji je site
    na koji je nacin hackan

    niti ste mi odgovorili na pitanje niti ista,ja sam jos u prvim postovima na pisao da mi dava INVALID ID od transakcije kada idem u HELP a vi opet poceli da neznam gdje je HELP u paypalu itd.... vidim da ovdje svi pricaju o necemu samo ne pricaju o onome sto ih ljudi pitaju.Ako me pitas gdje se spama uzmi u obzir da je ovo prva tema spama sto se tice reiko,lik pita o komponentama a on s3r3 po meni,pa neka ser3,sr4t cu i ja po njemu balavac jedan

    ja sam rekao svoje,ako ces ti i dalje spamati spamaj to si uvjek radio a i nastavit ces raditi,briga me nisam mod ovdje.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao narf
    = Citat = Izvorno postao Haki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ma ne pisem ja gluposti, samo ti to jos ne shvacas...počevši od tvoje avanture "Hakirane stranice ukradenih 21$" pa do gluposti tipa : "postoje skriveni programi". Da nešto znaš znao bi da to što je "skriveno" nije program, ma zapravo, da ti išta znaš znao bi da teamviewer nije maliciozni program i da "bi ti netko gledao u komp" ti moraš prvo prihvatiti (dobiješ box i moraš stisnut ok ili accept), ali ti se nastavljaš sramotiti... uskoro te možda i pustim da nastaviš svoj veseli pohod. Još uvjek nam nisi otkrio di si uplatio onih 21$, brzo si nam "kidnuo"
    Da bas cu djetetu od 15 godina govoriti gdje sam uplatio lovu kao da je to važno,ali važno je da sam izbrisao 2 kreditne koje sam imao i posudio liku account koji mi je ucinio chargeback.

    Sto se tice TeamViewer vec sam spomenuo da mi je stari stavio program na komp neznam jesi glup ili se pravis,sumnjam da je ovo drugo.Ali jbga dijete kao ti nema pametnijeg posla nego sr4t po forumu pa spama po "starim" temama....
    dam se kladiti da je gosp. sick tebi ravan po godinama, ako ne i stariji.. no ovdje se ne radi o godinama.

    poanta je u tome da ti od svog početnog posta nisi otkrio ništa više osim da si nadrkan.. lijepo smo te gro puta pitali kako, što, gdje, i onda ti pametuješ ljudima koji ti pokušavaju pomoći.. i da, da je gosp. sick i klinac od 12 godina ( što nije ), zar nije lakše napisati post od 1 rečenice i reći o kojem se siteu radi, nego pisati tolike balade?


    Hahah, 15 godina... e stvarno si me uspio nasmijati, ja sam za tebe djete jelda?
    Oh, e svaka ti cast imao si bisera ali ovo ti je vrhunac.... 15 godina... haha, djete...


    Dečko, realnost zove, ja sam stariji od tebe, i to puno stariji to sam siguran, a i koliko vidim puno pametniji i inteligentniji, jer ovakve prosere(nakon svega , nakon što trpimo svaki put tvoje mulačke nadrkane ispade i ne-htjenje i nevoljkost pri izražavanju) nazivaš mene glupim?

    Mislim, svi su ti se i prije smijali, ali ovo s 15 godina i djete ti je vrhunac, da sam na tvojem mjestu od srama nebi dolazio više na forum. Što zbog toga što se kitiš vjencima koje ne zaslužuješ niti u jednoj kategoriji (osim u kategoriji prosera) a drugo što si se već dovoljno izbrukao da ti više niša nemoze pomoci. I da, za tvoju informaciju, nemoj nas opet lagat ok? Što se tiče prošle teme navedeno ti je od moje strane puno puta da me zanima stranica da ZA TEBE mogu istražiti i vidjeti o čemu se RADI . Zato sam ti i rekao da je vrlo važno jel DDOS,običan deface,passthefting ili nešto treće.




  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    Da,bas se bojim doci na forum zbog djeteta koji svasta prica okolo,tko ti da internet....
    Umjesto da pomognes ljudima koji te pitaju ti samo pricas kao neki balavac kao sto jesi,ali jbga neka pravila na ovom forumu protiv balavaca.Aj sretno spamanje...
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    Covjece, prestani me zvat balavcem kad si mlađi od mene, zar ti nije dovoljno koliko si se obrukao?
    Ja sam bio na internetu ti si se vjerovatno još u pješčaniku igrao

    Osim toga, pomogao sam ja tebi, probao pomoći, ostatak foruma se nije niti trudio jer znaju s kakvim kvocjentom inteligencije imaju posla pa su te zaobišli, moram priznat da su vrlo pametno postupil i da ću ubuduće sljediti njihov primjer.

    Isto tako, smješno je vidjeti kako si napisao maleni postić, umjesto da argumentiraš svoje izjave, normalno da nemozes jer i sam znas da si u krivu (i svi ti to govore) ali ne zelis priznat.
    Mislim, normalno je da se neko zabuni i zaleti, pa kazem, ajde nije budaletina pa se zaletio i zabunio ( ili kao što si ti vjerovatno zamjenio mene s nekim jer sam ja puno stariji od tebe i stariji od tvojih imaginarnih "15 godina" ) ali ako to, i činjenicu da smo ti htjeli u prošlom postu pomoći, ali ti si bio prgav i bezobrazan kao prava mulčina i balavac kako ti nazivas mene (vidi ironije mlađi naziva starijeg blavcem, i mene kojem su 90% postova barem smisleni i najmanje su u Mravljoj Kiselini) - spamerom??

    Pa netrebas se ti bojati, nitko tebi nije zabranio dolazak na forum, samo mi nije jasno kako mozes takvo sramoćenje podnjeti...

    Dubrovčanin, ponos ispred pameti, a na razini neandertalca si

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    Sto nevalja sa mojim pitanjem u onoj temi kad sam zamolio za pomoc?
    Nisi mi odgovorio samo si srao,zato dijete odjebi od mene,to govori mami doma ne meni.
    Mislis sramočenje sebe? Svi vide da samo seres po forumu cak sam se i sam uvjerio kad su mi neki poslali PP i rekli mi par stvari o tebi.Samo seres po ljudima i po ovom forumu,eto nastavi srat ko te j3be,sramotis sa sebe ne mene,valjda ce te mamica nauciti reda.....valjda^^
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    Ama, ja sam stariji od tebe
    vidim da se ne vrijedi s tobom natezati, a inače što se tiče tih P.M., ajde mi ih prosljedi da vidim jel govoriš istinu. Ako ne prosljediš, radiš ono šti najbolje znaš = lažeš

    Jos uvjek nisi shvatio ili ne zelis shvatiti da smo ti svi pokusavali pomoci ali ti si odbijao pomoc, a neka nastavi se vrtiti u svojem zacaranom krugu, a jos malo vrijeđaj i založit ću se da dobiješ ban, jer 1-2 puta ću tolerirati tvoje pan-pubertetlijsko iskaljavanje i navalu bjesa jer nije u pravu, ali 3 puta neću, jer vrijeđaš mod-a.


    btw.

    Ovako se ponašaš i nakon što sam ti i ovdje pomogao :

    viewtopic.php?f=34&t=25928&p=762419#p762419

    Više te ne sažaljavam, gadiš mi se.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    Ja nisam odbijao nikakvu pomoc stovise ja sam je prihvacao od svih korisnika osim tebe jer si ti jedini govorio daj mi stranicu umjesto da reces kako se radi chargeback,znam da imas 18 godina tako da sam opet stariji od tebe i nemogu shvatiti da covjek od 18 godina ima ovakvu vrstu ponasanja,tko zna gdje zivis mozda se jos nisi naucio reda i nacina.To sto ti spamas i mjenjas teme po postovima me najmanje zanimaju jer upravo to pokazuje kakav si u pravom zivotu.Sad ces opet nesto poceti pisati ali briga me ja nemislim vise u pisati u ovom tvome spamu.Založi se ti kome hoces tko zna mozda sam sebe uspijes banati sudeci po tvome ponasanju ^^

    Da hvala sto si mi pomogao ali to nema nikakve veze s ovim tvojim spamanjem po temama tako da ti to nije isprika.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    Haki, Haki opet nas zaobilazis i radis lazljivca i fakera od sebe.
    Sad naglo znas da sam punoljetan, iako si me nazivao balavcem i djetetom i tvrdio da imam 15 godina? +1 na tvoj "sramota accoutn".

    Nisi mi poslao P.M. za koje tvrdis da "tebi šalju ljudi u vezi mene" +1 na tvoj "sramota account".

    Još uvijek sam protiv svih tvrdis da ti se nije htjelo pomoci, covjece pa nisi htio dati osnovne informacije, nisi htio reci o kojoj se stranici radi ( ajde sad napokon kazi o cemu se radi ili ces jos prekirivati to i sramotiti se) - rekao si vise manje nista, i nisi postivao niti moje zalaganje da ti pomognem ( razmisli malo, tko si ti da ja idem tebi pomoci , trebao bi biti zahvalan uopce ako netko izdvoji vremena da ti uopce pokusa pomoci, a ja sam izdvojio vise od "malo vremena" da bi ti probao pomoci, i to uopce ne postujes. Naglašavam ti opet, nisam ja jedini koji ovako misli, bolje ti je prestat s ovime jer se stvarno sramotis i nakon sta ti ljudi ukazu u tvoje evidentne greške ti i dalje po svome.

    I da, ok imaš više od 18 godina, malo morgen, sudeći po tvojim postovima nemaš niti 13 godina, a ako vec imaš 18 ok, onda za razliku da navodiš gluposti i ništa ne potkrijepiš pravim argumentom onda nam daj neki dokaz ( usput daj stranicu, daj mi te PM-e koje tvrdis da imaš,dokazi da nisi odbijao pomoc tako da u si u postu počeo živčaniti na svakog tko ti je probao uopce pomoci).

    Ako nastavis s lazima i ne daš ono što sam te zamolio, nemamo sta vise pricati, nemam se namjeru natezati sa faker-ima, a svoju sudbinu si zacementirao sam sebi.

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

    Re: PC- komponente

    zašto ovo još nitko nije lockao?

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    Tek sam sada saznao da imas 18 godina i sudeci po tvome ponasanju ne bi ti dao ni 10 godina a kamoli 18....

    Sam protiv svih? lol jeli ti vidis ikoga drugoga da se ja svadam osim s tobom? neznam jesi glup ili ne tko zna....

    Mozes reci ovdje da svi vide zasto nisi odmah odgovorio na pitanje kad sam napravio temu nego si skrenuo sa teme i pisao 2 stranice bezveze? To sutis,naravno

    Mozes li reci zasto si sa teme PC Komponente presao na mene? isto sutis,dobro

    Mozes li reci zasto "nisi" htio dati mail od paypala kao sto sam trazio a i par postova prije sam bio napisao da mi neprihvaca mail zbog nekog ID-a ? necitas postove? bezveze pises? Zasto odgovaras na teme iz "Pomagaj brate" ako neces pomoci nego skreces sa teme i pitas pitanja koja nemaju veze s temom?


    Naravno samo spamas,mozda jednog dana kada budes imao 80 godina shvatis sto si napisao,jednog dana....

    Neznam jeli vidis ali ti samo spamas,i ja bi volio da ovo netko locka jer nepodnosim ovoga covjeka pardon covjeka sa djecijim mozgom jer ionako nitko nerazumije tvoje postove sto pises.Ajde ako si imalo pametan odgovori mi na pitanja koja sam gore postavio iako sumnjam da ces imalo pametnog reci pa barem napisi da se malo nasmijemo.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    Yep, kao sta sam i ocekivao...lazljivac.

    Moze lock, nije nas supply-ao podacima ,nemam se namjeru natezat s tobom vise, najaca su mi ova kontra pitanja koja se postavljaju bezeveze jer nam nemoze dokazati neke stvari

    Jos jednom si me nazvao glupim, fino

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    nije nas supply-ao podacima
    1. Nisi odgovorio na pitanja sto znaci da PRIZNAJES da si spamao i nisi imao niti namjeru pomoci
    2. Supply-ao?? Ti si talentirano glup ili tebi treba neka psihička pomoc da odgovoris na normalno pitanje poput "Kako uraditi chargeback na paypali".
    3.Lazljivcem govori doma roditeljima....
    4.Aj nastavi spamati barem sam se malo nasmijao,nesto mi govori da bi se mogao opet nasmijati na ove djecije postoje.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao Haki
    Da,bas se bojim doci na forum zbog djeteta koji svasta prica okolo,tko ti da internet....
    Umjesto da pomognes ljudima koji te pitaju ti samo pricas kao neki balavac kao sto jesi,ali jbga neka pravila na ovom forumu protiv balavaca.Aj sretno spamanje...
    da... vidim što i ti pomažeš po forumu... Reiko barem to radi... a još je i mod...

    nego... da postoje još i pravila protiv balavaca ni ti nebi mogao biti ovdje, tako da mislim da to nije u redu....

    = Citat = Izvorno postao Haki
    Neznam jeli vidis ali ti samo spamas,i ja bi volio da ovo netko locka jer nepodnosim ovoga covjeka pardon covjeka sa djecijim mozgom jer ionako nitko nerazumije tvoje postove sto pises.Ajde ako si imalo pametan odgovori mi na pitanja koja sam gore postavio iako sumnjam da ces imalo pametnog reci pa barem napisi da se malo nasmijemo.
    i ja tebe nepodnosim.. pardon.. tebe kao čovjeka sa dječjim mozgom.... jer ti zato moram dat ban? ili warn? ili bi trebao lockat temu? pa mogao bih.. ali sam trenutno preljen za to... možda kasnije...

    btw.. Reiko ti je pomogao u jednoj temi.. trebao bi mu barem biti zahvalan....

    a još se i praviš "tko sam šta sam" pa sam hakiro i uzeo 21 baks... oujea... kak si ti kul... mogu te dodat na listu prijatelja na forumu?? to bi mi ispunilo život.... čovjek te samo tražio tu stranicu pa da mi to sve ljepo vidimo... ali ne... ti si digo strku oko tog.....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: PC- komponente

    dobro je street shvacam vec sam jedanput isao protiv moda znam cijelu situaciju i znao sam kako ce na kraju biti.Prvo procitaj sto je sve bilo i ja nedizes strku ako glupe stranice nego on,ako nemoze odgovoriti na jednostavno pitanje sto odgovara uopce i zahvalan sam mu u onoj temi sto mi je pomogao,mozda necitas....daj mi ban mogu se opet regati ali to nije bit,bit je u tome da ovim forumom vladaju djeca a djeca se odnose na modove,tako da nema sanse da se ja ijednom pojavim vise na ovom forumu jer ste postali nepodnosljivi,necitas postove samo po meni serete ma odjebite svi,tko vas jebe.Da bolje citas vidio bi u cemo je stvar ali jbga kad ste lijeni pa necete citati.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: PC- komponente

    istina... lijeni smo... ali samo neki.... ja sam među njima....

    btw... ako znaš samo srat onda šta uopće dolaziš na forum???? mislim... forum je mjesto gdje jedni drugima pomažemo, pričamo, etc... ako misliš da sam ja djete.. ok... isto i ja mislim za tebe...

    i ne.. neću ti dati ban jer nemam tu opciju bananja... ali da imam pola ovog foruma nebi bilo ovdje..... zato i bolje što nemam....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: PC- komponente

    = Citat = Izvorno postao Haki
    dobro je street shvacam vec sam jedanput isao protiv moda znam cijelu situaciju i znao sam kako ce na kraju biti.Prvo procitaj sto je sve bilo i ja nedizes strku ako glupe stranice nego on,ako nemoze odgovoriti na jednostavno pitanje sto odgovara uopce i zahvalan sam mu u onoj temi sto mi je pomogao,mozda necitas....daj mi ban mogu se opet regati ali to nije bit,bit je u tome da ovim forumom vladaju djeca a djeca se odnose na modove,tako da nema sanse da se ja ijednom pojavim vise na ovom forumu jer ste postali nepodnosljivi,necitas postove samo po meni serete ma odjebite svi,tko vas draga.Da bolje citas vidio bi u cemo je stvar ali jbga kad ste lijeni pa necete citati.
    U ime svih moderatora i global moderatora ti iskreno zahvaljujem na tvojim riječima, i da "odjebat ćemo".

    Zahvaljujemo ti isto tako što se više nećeš pojavljivati na ovom forumu, pa ćemo vjerovatno imati više vremena pomoći iskrenim korisnicima koji znaju poštovati ljude i vrijeme koje se potroši na riješavanje njihovih problema.

Slične teme

  1. P: komponente
    By LukA33 in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-01-2012, 20:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •