Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 62 od 62

Tema: 1337

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Mnogo je nedoumica i previranja bilo oko ove brojke...no, postoji samo nekoliko cinjenica vezanih uz ovu brojku,a ja cu vam ih pokusat liricki prezentirati...ERGO!

    1337--->poznato je kako je Mađarska ravničarska zemlja,stoga pouzdano tvrdim,da u Mađarskoj postoji selo,ili mjesto,koje ima podužu ulicu,a u ulici kuću sa rednim brojem 1337...
    1337--->100% sam uvjeren da je tolika bila populacija Štrumfova...(Štrumfeta je aseksualno biće,btw)
    1337--->Poznato je kako se kenijska sela grade u prepoznatljivom kruznom stilu...no,rijetkima je poznato,da su taj nacin gradnje usvojili u cast njihovome pokojnom spiritualnom vođi i šamanu, Kele Kalali,koji je u transu ispišao 1337 metara hodajuci u krug...pa vi meni ne vjerujte...
    1337--->zar nikome nije na pamet palo da biljka stolisnik,zapravo ima 1337 listova...
    1337---> doticne godine se je u Dušanbeu (glavnom gradu Tadžikistana,ja mislim) ukazala vrišteća prikaza ,koja je sijala strah i trepet narednih 5 godina...
    1337--->hitova je izbacio u dosadašnjoj karijeri,naša zavijajuća zvijezda u zalazu,jedini i neponovljivi, Mate Mišo Kovač (u gamerskim krugovima poznat kao "Blacksmith")
    1337--->metara je zracna linija odavdje do tamo...
    1337--->na ovoj se nadmorskoj visini,po usmenim predajama,uz malo srece moze naci misticno biće,imena...Kerekek...na žalost,usmenim predajama nismo saznali,zašto bi nam to uopce bilo važno...

    ...šalu na stranu, 1337 ti je duljina moga penisa mjereno u pikometrima...hehehe
    Ovo je još jedan post za Gothmog hall of fame
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    hahaha...gothmog hall of fame...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

Slične teme

  1. 1337 L0TR
    By Worthaur in forum Alt-F4
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 24-05-2007, 18:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •