Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 116 od 116

Tema: Sto mislite o codu2 i jeli vam bolji od cod1

  1. #91
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    195.222.32.131.28960-----Bihnet COD1 DM 1.5 ver. tu ti je uredu uvijek ima nekog... aj napisi koji ti je nick da znam ako te sretnem...
    Kill to live...

  2. #92
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    ext
    80.86.84.86:28960

  3. #93
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Mislim kako je CoD 2 odličan a neželim ga uspoređivati sa CoD1 jer su oba jednako dobra.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  4. #94
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    i meni su skoro isti ali dvojka mi je malo bolja zbog grafike i igrivost i levela

  5. #95
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    i meni su skoro isti ali dvojka mi je malo bolja zbog grafike i igrivost i levela
    A ćuj leveli tu i tamo ima i lošijih od nekih koji su u jedninici ali ima zato i obrnutih slučajeva, a što se tiče grafike može se uspoređivati jedino u DX7 modu.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  6. #96
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    mislim na levele u pustinji - najbolji su mi

  7. #97
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    115
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    195.222.32.131.28960-----Bihnet COD1 DM 1.5 ver. tu ti je uredu uvijek ima nekog... aj napisi koji ti je nick da znam ako te sretnem...
    ne spomiinji biH net ili logofosf .. (teska sra***)

    A ovaj ext je oki thx!
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    ameri - garandica
    svabe - mp44
    rusi - scoped mosin
    britanci - ono sto pokupim od mrtvog svabe
    pWned !

  8. #98
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao cero
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    195.222.32.131.28960-----Bihnet COD1 DM 1.5 ver. tu ti je uredu uvijek ima nekog... aj napisi koji ti je nick da znam ako te sretnem...
    ne spomiinji biH net ili logofosf .. (teska sra***)

    A ovaj ext je oki thx!
    np
    al na bihnetu se mos fino opustiti

  9. #99
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    12
    Ako cemo pricati o MP onda je COD1 puuuno bolji... Dvojka je jako jako nerealna, ne osjeca se oruzje kao u jedinici, jednostavno su unistili neke mape ... COD1 MP je jednostavno predobar i mrzim kad ga se i uposreduje sa dvojkom...

  10. #100
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    oba dva dijela imaju odlicnu pricu i najbolji single player . multipleyer nije bas nesto dorađen ( uspoređujući naprimjer sa counter strikeom )
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  11. #101
    Junior Member Plants Vs Zombies Gexozoid's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    Ne mogu im oprostit izostanak energije i činova.
    Cinovi su bili tu radi UO, a UO su napravili likovi sto su napravili Wolf:ET dakle eto odakle oni tu... pa moli za addon od istih pa ces dobit cinove!

    = Citat = Izvorno postao TBoy
    Ako cemo pricati o MP onda je COD1 puuuno bolji... Dvojka je jako jako nerealna, ne osjeca se oruzje kao u jedinici, jednostavno su unistili neke mape ... COD1 MP je jednostavno predobar i mrzim kad ga se i uposreduje sa dvojkom...
    Upravo obrnuto... tek u CoD2 osjecas pravo oruzje... nestanak crosshair dok se kreces i snajper koji seta lijevo desno... u CoD1 nisam mogao falit sa snajperom jedino ako je meta bila previse pokretna!

    ...Iako jedino sto mi se nesvidja u CoD2 su prelose MP map... dok u COD1 imaju bar 3-4 predobre MP mape!

    gex
    Mobilni
    ...
    Duo Core 7200 @2.0GHz
    1GB RAM
    Geforce 7600 Go 256MB
    ...

  12. #102
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    jadno objasnjenje... ja na configu ni nemam nisan ;P (cod1). a cod2... instalirao, probao, vratio se na 1

  13. #103
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    12
    = Citat = Izvorno postao Gexozoid
    Upravo obrnuto... tek u CoD2 osjecas pravo oruzje... nestanak crosshair dok se kreces i snajper koji seta lijevo desno... u CoD1 nisam mogao falit sa snajperom jedino ako je meta bila previse pokretna!


    gex
    Naravno, i no recoil je uvelike doprinjeo realnosti...

  14. #104
    Junior Member Plants Vs Zombies Gexozoid's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    13
    Uglavnom... Cod2 bolji.... thats it!!

    Mislim Cod1 mi je prelagan za headshot... eto, to mi je dovoljno za sudit sto je realnije...


    Sa snajperom ko da muhe skida u Cod1... prelagano, a tek PPSH, koristim ga kao snajper... ona zadnja mapa u UO, s vrha brda skidam dole kraj onoga bazen (ispricavam se zbog nepoznavanja imena mapa)...

    Dakle Cod2 je po mom skromnom misljenju dosta bolji... iako zbog cega bih se ja zalio jest nedostatak health bara, nedostatak kuhanja bombe iako je ideja da se bomba baca samo na jedan kilk je dobra, al se moglo dodat kuhanje (iako ja mislim da ima i mod za to!)....

    E i naravno u Cod1 su bolje MP mape!


    gex
    Mobilni
    ...
    Duo Core 7200 @2.0GHz
    1GB RAM
    Geforce 7600 Go 256MB
    ...

  15. #105
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    lakse uvalit hs? :/ neznam koliko si dugo igro cod1... lakse gadjati sa snipom? :S sta si ti lezo na podu? u cod2 imas ono zadrzavanje daha pa sad ti misli gdje je lakse skidat sa snipom norecoil je sranje. zakljucak: cod2 nikada nece biti realniji od cod1

  16. #106
    Senior Member Lock'n'Load ukay's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Koprivnica reprezent
    Postova
    123
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    lakse uvalit hs? :/ neznam koliko si dugo igro cod1... lakse gadjati sa snipom? :S sta si ti lezo na podu? u cod2 imas ono zadrzavanje daha pa sad ti misli gdje je lakse skidat sa snipom norecoil je sranje. zakljucak: cod2 nikada nece biti realniji od cod1
    sto se tice zadrzavanja daha(ako vec gledamo realnost) to je puno realisticnije nego bez toga,a sto se tice ubijanja to je definitivno lakse u CoD 2 nego u jedinici jer promjer scopa-a veci i vidimo vise ,a sto se tice noreciol....igre koje su jako realisticne kolko ja znam nisu bas jako zazivjele i brzo su zaboravljene...jedino AA je opstao kao realisticna pucacina.

  17. #107
    Junior Member Plants Vs Zombies Gexozoid's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    lakse uvalit hs? :/ neznam koliko si dugo igro cod1... lakse gadjati sa snipom? :S sta si ti lezo na podu? u cod2 imas ono zadrzavanje daha pa sad ti misli gdje je lakse skidat sa snipom norecoil je sranje. zakljucak: cod2 nikada nece biti realniji od cod1
    E ti ocito nikad nisi igao Cod1, jer je prelako gadjat snajpom u Cod1... a pokusaj u Cod2 bez Shifta??!? naravno mogu i tada pogodit al bar malo otezava slucaj a plus shift i nije neka pomoc, zapravo jest al dobijes isti slucaj kao u cod1 a cak u cod1 netrebas nit shift taknut...

    ako vec hoces "vrijedat" hoces izazov u cod1 ili cod2?!? Igram otkad je izasla igra, a igram FPS od kad je izasao Quake2 tako da me nemoras ucit... jk

    Cod2 je dosta realniji... u Cod1 me tesko tko pogodi jer mogu skakat ko zeko jer nema ogranicenja na fatique sto u Cod2 ima... prelagan je close combat u jedinici a tek s ppshom gadjam pre precizno sto jos dodaje ne realnosti...hocu li nastavit?
    Mobilni
    ...
    Duo Core 7200 @2.0GHz
    1GB RAM
    Geforce 7600 Go 256MB
    ...

  18. #108
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Gexozoid
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    lakse uvalit hs? :/ neznam koliko si dugo igro cod1... lakse gadjati sa snipom? :S sta si ti lezo na podu? u cod2 imas ono zadrzavanje daha pa sad ti misli gdje je lakse skidat sa snipom norecoil je sranje. zakljucak: cod2 nikada nece biti realniji od cod1
    E ti ocito nikad nisi igao Cod1, jer je prelako gadjat snajpom u Cod1... a pokusaj u Cod2 bez Shifta??!? naravno mogu i tada pogodit al bar malo otezava slucaj a plus shift i nije neka pomoc, zapravo jest al dobijes isti slucaj kao u cod1 a cak u cod1 netrebas nit shift taknut...

    ako vec hoces "vrijedat" hoces izazov u cod1 ili cod2?!? Igram otkad je izasla igra, a igram FPS od kad je izasao Quake2 tako da me nemoras ucit... jk

    Cod2 je dosta realniji... u Cod1 me tesko tko pogodi jer mogu skakat ko zeko jer nema ogranicenja na fatique sto u Cod2 ima... prelagan je close combat u jedinici a tek s ppshom gadjam pre precizno sto jos dodaje ne realnosti...hocu li nastavit?
    ja ocito nikad nisam igrao cod1? ja IGRAM cod1 ne 2. moze nastavit cu i ponovit cu. NORECOIL. i nije istina da je lakse pogodit snipom nekog u cod1. mozda dok lezis ali dok stojis neznam bas.
    tu je tvoj dom istinu sam rekla budi sretan sto si tu. tvoja kob je dar sa neba budi zahvalan za nju

    edit. moze cod1?

  19. #109
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    12
    Ma daj, nemoj me nasmijavat, ako je COD2 realniji onda aaaaa.....

  20. #110
    Senior Member Lock'n'Load ukay's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Koprivnica reprezent
    Postova
    123
    ...ako bas zelite raspravljati o tome koje je izdanje COD-a realisticnije onda vam je to velik gubitak vremena

    i lakse je igrati sa sniperom u COD 2 nego u jedinici

  21. #111
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao ukay
    ...ako bas zelite raspravljati o tome koje je izdanje COD-a realisticnije onda vam je to velik gubitak vremena

    i lakse je igrati sa sniperom u COD 2 nego u jedinici
    cod1 opet realniji

  22. #112
    Senior Member Lock'n'Load ukay's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Koprivnica reprezent
    Postova
    123
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao ukay
    ...ako bas zelite raspravljati o tome koje je izdanje COD-a realisticnije onda vam je to velik gubitak vremena

    i lakse je igrati sa sniperom u COD 2 nego u jedinici
    cod1 opet realniji
    ..a moj tata je jaci od tvojeg tate

  23. #113
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao ukay
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao ukay
    ...ako bas zelite raspravljati o tome koje je izdanje COD-a realisticnije onda vam je to velik gubitak vremena

    i lakse je igrati sa sniperom u COD 2 nego u jedinici
    cod1 opet realniji
    ..a moj tata je jaci od tvojeg tate
    nemoj da ti zovem svoga uju pa ce istuci tvoga tatu

  24. #114
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Vrapče, velika zgrada s puno ljudi
    Postova
    103
    bolja mi ja dvojka od jedinice za nekih pol posto...
    HMM....

  25. #115
    Member Plants Vs Zombies blue shark's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    nightstreet
    Postova
    33
    cod 1 je dobra igra ali 2 je jos bolj...ono..
    8lu3 $ha'rk

  26. #116
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Na čošku iza Konzuma.
    Postova
    102
    Meni je bolji cod2 zbog dinamičnosti igra. Nije loš niti original ali je bolji 2 dio.
    http://www.codhr.com Samo za COD-ere!

Slične teme

  1. jeli ovo sve ok?
    By Haki in forum Konfiguracije
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 30-12-2013, 22:54
  2. Najgore oruzje u cod1
    By D.E.M.O. in forum Call of Duty
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 20-08-2009, 12:51
  3. Da li mislite da ima klon neke igre da je bolji od originala
    By CheeseW01f in forum Gaming općenito
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-05-2008, 12:49
  4. jeli ovo normalno?
    By nemir_123 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 20-02-2008, 19:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •