Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 116

Tema: Sto mislite o codu2 i jeli vam bolji od cod1

  1. #31
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Oba nastavka su ista.Search and Destroy.

  2. #32

  3. #33
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Evo dobar članak o razlikama i o toma što neki uberleet igrači CoD-a misle o jedinici id dvojci...
    http://www.tek-9.net/?p=newsitem&id=155 ... de76c7d3c0

  4. #34
    Obadva su zakon, dvojka je ipak bolja, po svemu je napredovala

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Umag
    Postova
    16
    ne i se slozio po meni jedinica je puuno , npr ako ti dobro igras u cod jedinici
    netko ko losije igra ima jako malene sanse da te ubije, a u cod2 svaki njub te moze ubiti...
    oruzja nisu ajde tako losa..samo da patch popravi taj recoil na mp44
    Dawnville su samo unakazili.... i jos fale ostale star mape kao npr harbor...i ostale....uglavnom jedinica j puno bolja i zahtjeva vise skilla

  6. #36
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Kolko ja vidim svi oni koji su bili bolji u jedinici su dobri i u dvojci, igra je sada brža, možda zahtjeva malo brže reflekse...

  7. #37
    nije opet toliko ni los,ima previse sranja po mapama,dawnville su previse usrali,nema pb i ima dosta bugova.Nadam se da cu patch ispravit neke stvari

  8. #38
    Senior Member Lock'n'Load baz00ka's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ogulin & Zg Dubrava
    Postova
    118
    = Citat = Izvorno postao *NOB* Rus
    Spa jebote nidje veze igrica,kakvo jke to sranje, ispucas 30 metaka u coeka,i njemu nista,jos pun kurac citera,nema pb...kad izadje patch i pb, onda mozda ako sta poprave,jer dosta klanova(onih dobrih)b je ostalo na kecu.
    Bad + Mad rus

    *NOB*Bazga

  9. #39
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    69
    CoD2 je definitivno puno bolja od prvog djela samo je mali nedostatak šta nema pokazivać energije. .
    Jel tko zna gdje ima za skinuti mape za CoD2????????

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ozalj
    Postova
    14
    COD2 rrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuulllllllllllleeeeeeeeeeeeee ezzzzzzzzz

  11. #41
    = Citat = Izvorno postao blizZarD
    S
    netko ko losije igra ima jako malene sanse da te ubije, a u cod2 svaki njub te moze ubiti...
    i sta nije u tome realisticno?
    ali se ne slazem.. ako znas sto radis tesko da te moze ubiti noob..
    za pocetak je sasvim ok cod2.. kad se samo sjetim sta su mi radili likovi u 1.0 verziji cod1, onak sa thompsonom na 50metara mi okine 10 headshotova prije nego trepnem.. ma daj ajde..

    kad dode patch bice bolje

  12. #42
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    2
    Ovako, jeste da sam iz Sarajeva ali moram reci nesto.I mi bosanci imamo ukusa pa ako svi velimo...da COD 2 valja onda predpostavljam da VALJA.Nema tu puno price!Evo igram ga otkad je izasao i nisam se pozalio jos niti jednom(Ali ko zna??'eh).Grafika je extremno dobra ali treba strojcina i 3/4 (to me jebe vec neko vrijeme u zdrav mozak ali nema veze) vazno je da je extremno hiper ultra super dobra i jedva cekam nastavak da moju i vasu cijenjenu platformu PC tj. da nas obraduje BIG RED ONE!!!!!!!!!!!!

  13. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    2
    Juhuuuuuuuuu ljudi kako ste mi.Dolazim iz Sarajeva i donosim vam punoooo BUREKA i CEVAPA!!!!!!Takodjer kao i svi vi ja sam ljubitelj serijala COD.Ma to je neopisivo hiper abnormalno!!!!Volim da pucam i da killam ljude po mapama! To mi je strast i zbog toga igram COD!!To je jedna od igara koja je ostavila veliki dojam na mene i nadam se da je ostavila i na vas inaceee !!! to pucacina o kojoj se nema mnogo pricati nego......UZMIMO PUSKU I LET'S KILL SOMETHING!!!!!!

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load kumE's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    101
    osobno mislim ... cijeli CoD serijal je vrhunski sklepan (i sp i mp!)...... ali nekako me se najvise dojmio CoDUO ... podigao je stari CoD na novu razinu (sitnim poboljsanjima, mapama za masovnije bitke) ...
    CoD2, po meni, ne donosi nista revolucionarno u odnosu na original (osim novih misija i mapa, grafike) - nemojte me shvatit' pogresno ... igra i dalje rula

  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    = Citat = Izvorno postao G-man
    jesi ti ikad cuo za CRACKED SERVERS????? to zna svaka budala. samo jedno cu ti reci. nabavi all seying eye ili xfire
    Jep , tak i ja igram , ima servera kolko očete igram tak vec godinu dana

  16. #46
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Zna li itko koliko troši mb/h Cod, a koliko Cod2?

  17. #47
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ozalj
    Postova
    14
    [quote=-Jojo-]
    = Citat = Izvorno postao "G-man":1r1rgy03
    jesi ti ikad cuo za CRACKED SERVERS????? to zna svaka budala. samo jedno cu ti reci. nabavi all seying eye ili xfire
    Jep , tak i ja igram , ima servera kolko očete igram tak vec godinu dana [/quote:1r1rgy03]


    daj neke dobre servere

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Odličan mi je cod2 svaki dan neznam ni ja koliko sati igram online tu igricu!!!!!!inaće uspoređivao sam jedinicu i dvojku i vidio sam da je dvojka puno bolja a najviše me je oduševilo to što dvojka ima znatno bolju grafiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  19. #49
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Black-knight
    Odličan mi je cod2 svaki dan neznam ni ja koliko sati igram online tu igricu!!!!!!inaće uspoređivao sam jedinicu i dvojku i vidio sam da je dvojka puno bolja a najviše me je oduševilo to što dvojka ima znatno bolju grafiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    baraba je reko i-G_r-!-C:_-4 !!!
    btw cod1 je 10x bolji od 2

  20. #50
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Pa normalno da ce imat bolju grafiku kad je 2 godine novija.
    tarmi rićmi

  21. #51

    Odgovor G-manu

    ja također igram CoD2, a jedinicu i United Offensive sam vać odavno prešao. ispočetka mi igra nije bila ništa posebno, izuzet grafiki koja je dosad neviđena. No, kako sam ju sve više igrao, počela mi se sve više sviđati i taman kad sam se ufural u nju, počnu mi se vrtiti creditsi. Pa što ti iz Activisiona misle ! Pa igra ima svega nekih bijednih 40-ak misija ! To je jedina stvar koja me smeta kod ove inače odlične igre. Trenutno sam u isčekivanju CoD3 u kojemu se, za one koji ne znaju, radnja odvija u Iraku. Bit će zanimljivo otići sa bojišta Europe i Švaba na neki drugi kraj svijeta sa modernijim oružjima, a ne tomijima ! Za kraj, CoD je zakon i nema mu ravnog !

    FioPro

  22. #52
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Odgovor G-manu

    = Citat = Izvorno postao Filip Voska
    ja također igram CoD2, a jedinicu i United Offensive sam vać odavno prešao. ispočetka mi igra nije bila ništa posebno, izuzet grafiki koja je dosad neviđena. No, kako sam ju sve više igrao, počela mi se sve više sviđati i taman kad sam se ufural u nju, počnu mi se vrtiti creditsi. Pa što ti iz Activisiona misle ! Pa igra ima svega nekih bijednih 40-ak misija ! To je jedina stvar koja me smeta kod ove inače odlične igre. Trenutno sam u isčekivanju CoD3 u kojemu se, za one koji ne znaju, radnja odvija u Iraku. Bit će zanimljivo otići sa bojišta Europe i Švaba na neki drugi kraj svijeta sa modernijim oružjima, a ne tomijima ! Za kraj, CoD je zakon i nema mu ravnog !

    bolje ti je da ovo sto govoris nije istina! cod3?? wtf??? irak?!?!?! samo jos fali da budemo ameri!!

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    Je irak piše u pcplayu broj84 strana 9 first look. Pa se uvjeri . Bilo bi ok da naprave cod 3 umjesto rat u europi rat na pacifiku(ww2)
    Tek poslije nek naprave u iraku.

  24. #54
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    sve u svemu nekako mi se vishe svido cod 1... pogotovo sa united offensive exp-om... bilo je brda staza za skinut a sad za cod 2 nemosh ni nac... naj staza koju sam skinuo i igro za coduo je FEELING SMALL....

  25. #55
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    cod 2 MI NIJE NEŠTO,nisam igrao jedinicu pa neznam koji je bolji
    ali igrica je skroz prekratka, prošo sam je za 4 dana
    Jack is back

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    cod2 je bolji...cod1 je previse nerealan..npr na svakoj misiji se svi oslanjaju na tebe a u cod2 AI tvoje ekipe je bolji i prakticno sami mogu obaviti pola posla a tako se ustvari i ratuje a ne da ja glumim ramba i srusim 10 aviona poubijam 2000 njemaca i razvalim gro tenkova...tek sam nedavno poceo igrati cod1 i sad sam na misiji na onom brodu kad sam prerusen u njemca...i do sada nijedna misija mi nije bila na razini cod2...cak mi se cini da je cod1 vrlo dobra kopija MOH jer skoro sve je isto kao i tamo...razocaran sam sa cod1 u potpunosti
    The mind is a place of its own.

  27. #57
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao The_Archangel
    cod2 je bolji...cod1 je previse nerealan..npr na svakoj misiji se svi oslanjaju na tebe a u cod2 AI tvoje ekipe je bolji i prakticno sami mogu obaviti pola posla a tako se ustvari i ratuje a ne da ja glumim ramba i srusim 10 aviona poubijam 2000 njemaca i razvalim gro tenkova...tek sam nedavno poceo igrati cod1 i sad sam na misiji na onom brodu kad sam prerusen u njemca...i do sada nijedna misija mi nije bila na razini cod2...cak mi se cini da je cod1 vrlo dobra kopija MOH jer skoro sve je isto kao i tamo...razocaran sam sa cod1 u potpunosti
    ti ocito nisi igrao na veteran... a sto se tice misije na brodu... to je istina. po meni je za SP cod2 bolji, ali za mp se nemoze usporediti sa 1...

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    prvo sam presao 2 puta cod2 na regular a onda na hardened ali malo mi je i buraz pomogao a onda sam na veteran i to u tjedan dana...ovaj cod1 cu sada preci i onda vise nikad ( na regular igram) jer je dosadno...nema one atmosfere kao u cod2 kada npr jurisam na njemce u staljingradu ili osjecaj timskog rada...cod1 je prazna i dosadna igra (osim ak se sada misije ne promijene..do sada sve misije ja sam protiv svih)
    The mind is a place of its own.

  29. #59
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    da igras na veteran vidio bi kako se skrivas iza vlastitih igraca kako bi se spasio... pokusaj i vidjet ces sto je team

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    sada mi se podigla ocjena cod1 za 30%....covjece ona misija kad osvajam staljingrad je bas jebozovna...sav sam se najezio u onom jurisu a ja bez puske i vidim okolo kako ruse ubijaju ko mrave...uffff jedan od najboljih nivoa ikada koji sam vidio u bilo kojoj igri...ma to je nesto fantasticno...remek djelo...jel mogu znati sta je poslije te misije...ima jos zakon stvari ko ovo?
    The mind is a place of its own.

Slične teme

  1. jeli ovo sve ok?
    By Haki in forum Konfiguracije
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 30-12-2013, 22:54
  2. Najgore oruzje u cod1
    By D.E.M.O. in forum Call of Duty
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 20-08-2009, 12:51
  3. Da li mislite da ima klon neke igre da je bolji od originala
    By CheeseW01f in forum Gaming općenito
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-05-2008, 12:49
  4. jeli ovo normalno?
    By nemir_123 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 20-02-2008, 19:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •