Stranica 2 od 71 PrvaPrva 12341252 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 2105

Tema: Kile

  1. #31

    Re: Kile

    ja sam shvatio da kada mi je vruće i onda pojedem neki slatkiš da ne mogu nista jesti cijeli dan....

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Kile

    Samo nemoj jesti odmah prije trčanja, to ti je ravno samoubojstvu.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    Baš naprotiv, ako želiš sačuvati mišićnu masu (onu koju imaš i ako imaš) poželjno je pojesti prije (cardio trčanja srednjeg inteziteta) složene ugljikohidrate ( zobene pahuljice) s nekim izvorom proteina (bjelanci, ili jogurt (osim ako dobro čovjek ne trpi laktozu)).

    Trčat ko na prazan želudac se preporuča samo stvarno debelima, i to ujutro, i prije toga popiti kavu bez ičeg radi lakše razgradnje masti, a u drugim slučajevima se mora konzumirati obrok pošto dolazi do katabolizma (propadanja mišića).

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    Re: Kile

    kava bez ičega prije ?
    ja bi proveo probebli 1 sat u wc-u poslije toga
    tarmi rićmi

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    Nescaffe classic, 1 žličica i kipuća voda.

  6. #36
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Kile

    @kaciga

    mozes li mi pojasniti di sam ja to rekao?

    @jerry

    Nemoj mi se sada nalivati gustog soka, to pij samo ako bas moras i ako ti je bas gust. E da, i voće za desert nikako, tek pola sata nakon jela. I nikakav fizički trening 2 sata nakon jela (mislim, ručak i tako to) te 1 h prije jela. Znači, ručaš, odmoriš se 2h lagano i onda napravis nekakav trening i kad se vratis (ajmo reci nakon 45 min) onda se otusiras i odmoris 1h i tek onda jedes. Naravno, neces umrijeti ako pojedes nekakvu voćku i odeš nakon pola sata trenirati. Samo se opusti i sve to lagano prilagodi sebi, a ne da dođeš doma pa štopaš 1h kad ćeš jesti. I jos kojih 5 godina smijes raditi samo aerobne treninge, znači sve bez vanjskih opterećenja (trčanje, bike, sklekovi, čučnjevi, vratilo). i da, radi pravilno, nemoj raditi brzo i lomit kičmu. napravi dva ali napravi pravilno, kad jednom naučiš biti će ti puno lakše i zdravije.

    Bux.to referrer

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Kron
    thread ko stvoren za mene

    vako jerryzore. ne zajebaji se puno. Ujutro moras jesti bilo sto osim kruvine mutave, to izbaci iz zivota, mozes bez toga vjeruj mi. ako moras, jedi mavrovicev kruh, ne jedi sendviče i ine pizdarije. Pij dosta vode, sokove IZBACI!!!. Nema vise kole, sprajta, pive (!!!), vina, rakije niti jedan sok nije dobar osim eventualno gusti (Maraska i tako to, ovi strani su jos gori). Ujutro se lijepo najedi i za ručak isto. odmori se nako obroka. kasnije od šest sati pa nadalje samo voće. I ne brini za kile, je da ce biti tesko ali morati ces promijeniti nacin zivota, jer ovo nije dijeta "samo za par dana". nije stvar izgubit kile nego salo, to zapamti. Biti ce trenutaka kad ces se probuditi cak i kilo tezi, ali to nema veze. Sve to ovisi i mjesečevim mjenama tj postotku tekucine, nista se ne brini. Vazno je da takav nacin prehrane zadrzavas sto duze.Naravno, uvijek se tu zna zaletit neka večera i tako te fore, ali okej, pojedi, uzivaj u tome al ne prežderavaj se. I jos jednom, izbaci kruh kompletno. sto se tice vjezbanja, svako vjezbanje ispod 20 minuta nema koristi. Mislim da nitko nije tolko nesposoban za vozit biciklu ili lagano trcati pola sata. ako krepavas, uspori tempo ali nikako stati. Malo se istegni, trebati ce ti u tvojim godinama. izbaci majonezu i takve gluposti. Evo recimo kako je jucer moj dan izgledao, digao se i pojeo mesni doručak uz malo kruha. al MALO, jer nisam imao vremena nista drugo spremati. Za ručak, jedno 20 min prije pojedes neku voćku ili popiješ čašu gustog soka. Za ručak se najedes (al nemoj da nemozes disati) i lagano se odmoris pola sata na krevetu, ovisi kako ti treba i pase. Da nisi slucajno sija za komp ili TV nakon jela, to ti je smrt. Ja sam taj dan jeo pečenog mesa i kumpira (iz pećnice, pečeno u ulju, znači niej toliki bed sve to). jedi salatu, travine i te vlaknaste stvarčice. nakon toga sam otisao biciklom 15 minuta, okupao se i nazad. Ako nemas mora, trci, ili hodaj kojih uru vrimena. I da, ako bas oces, vazi se ujutro, nakon velike i male nužde te nemoj nista ni piti ni jesto, i važi se samo u mudantama, jer ti roba koji put zna ujebat mjeru. Čisto usporedbe radi, ja sam tako smršavio 12 kila.

    Nemoj davat krive savjete plz. Vidi se da nemaš pojma o temi, a dečka ćeš dobro zeznuti pošto je endomorf.

    Znači, trebaš složit prehranu u 6 obroka na dan (iako ja još smatram da si premlad za takve stvari, mozes popraviti prehranu, ne jest junk al napisat cu ti svejedno). Voće ako vec skidas kile nemoj jesti, pošto sadrži fruktoze previše, ne mješaj ugljikohidrate i masti u jednom obroku, znači nema sendviča (uh) i šunke (masti) i takvih pizdarija (ako pogledaš sve što jedu debeli ljudi je zapravo kombinacije UH + P).

    Ujutro jedi UH+P, a ostatak dana samo P+M. Znači, ujutro zobene pahuljice i malomasni jogurt kao doručak, drugi obrok neka ti bude za 2 i pol sata, najbolje da je sastavljen solo od proteina ali mozes ubaciti i izvor dobrih masti (bademi,orasi,kikiriki (ali neoljušteni - znači u ljuski), treći obrok ručak, najbolje : pečena ili kuhana pileća prsa,pureća prsa,ili teletina + povrće (ali ne ono koje ima visok GI (glikemijski indeks, necu ti puno objasnjavati ali on je odgovoran za povišenje šećera u krvi i iritira pankreus te zna zeznut inzulin ) znači za ručak bi bilo super neko lisnato povrće, zelena salata,kelj,kupus budi kreativan, zasad pošto si endomorf bez krumpira jer ima visok GI i mrkva koja ima visok GI.

    Navečer bi preporučio ili posni sir + dobre masti (bademi , kikiriki ,lješnjaci) ili meso + povrće (opet lisnato) - prije spavanja posni sir.

    Od pića samo voda, zeleni čaj, i kava bez šećera ili dodataka.

    Ovo je samo ovako od oka, mogao bi još tri strane napisati, ali kad vidim da netko ide pisati o ovakvim temama nema blage veze onda bolje da se napiše nešto pametno nego da zaglibiš.

    Ako budeš imao još pitanja, P.M. iako smatram da ovo ne da nije za tebe, nego nije u narednih 4-5 godina.

    ....

    Voće poslje 19 sati, ne jesti večeru,pečenje u ulju nije bed... kakvih sve gluposti nećeš čuti.
    Mora se jesti puno ali treba znati kada i što jesti, treba svaku namirnicu u srž znati (njezin GI,P/UH/M, kcal, postotak vode) a spominjati gluposti kao što su mjesečeve mjene.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Kile

    ma ujutro jedem pahuljice to je ono,novi dio prehrane,ručak večinom bude juha (kokošja) i neko pečeno meso + zelena salata,večera bude neko pečenje u ulju (krumpir,evo sad langošice 2 sam pojeo...)
    znači salamu moram izbjegavat?

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Kile

    Pa ja jesam mišićav no prije trčanja ne jedem. Stvar je u tome da kad trčiš s punim želtcom nemaš baš kisika koji treba za razgradnju te hrane, umoriš se brzo i želudac te boli za poluditi.
    edit: Jery pa izbjegava jsve sto misliš da nije zdravo, nemoj samo ono sta deblja sta ne, jedi zdravo i sve je ok.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    Sve imaš u mom postu, pečenje ne, rafirirana ulja ne, peci meso bez ulja, tako ja radim ili stavi maslinovo , žlicu. Koje pahuljice jedeš? Sigurno neke cornflakes s 2121214 šećera u sebi i GI-om do neba, što se događa? E pa sve što pojedeš u tom obroku, kombinirano s visokim GI-om koji ti dize šećer u nebesa i nalaže tvarima da se skladište u salo.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Kile

    lagnosice su sad pecene u maslonovom ulju,samo u tom
    2)pahuljice su neke "no name",pis enes na njima brunco brunico ugl bratove neki cokoladni medvjedici ...

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Kile

    Što više domaće hrane.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    Da, cokoladni medvjedici... bolje da nisi jeo doručak nego taj junk, samo ćeš deblji postat od toga.
    Kupi si zobene pahuljice i skuhaj si ih, ovo što ti jedeš je ravno čokoladi i ostalom junku, em provocira inzulin, em pomješan s mljekom tjera masti u skladište, em ima visok GI, em nema niti V od vitamina potrebnih za život... ma katastrofa.

    Kupi zobene pahuljice,skuhaj si svako jutro i jedi s malomasnim jogurtom. To je obrok.
    btw. vidio sam što su lagnošice, isto teži junk...ali opet ti kazem, premlad si da bi se opterećivao s time.

  14. #44
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Kile

    što više voća i povrća,što manje kruha,hamburgera,pomfritesa,kinder buenna i ostalih pizdarija

    ugledaj se na mene 1.92m-82kg
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Kile

    Hm,Jerry,a da probaš Nesquik? ReiKo,jel' Nesquik išta valja?

  16. #46
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Kile

    Gledaj Reiko, znam ja otprilike to sve sto si ti rekao, i ja sam sve to jedno vrijeme radio, ali jednostavno nema smisla dečka preopterećivati s tim stvarima, zato sam u rekao da ide ovako jer se izgubiti najmanje zivaca. 2 veća obroka i između toga se nabacas voća. Mislim, ako on moze dnevno sebi organizirati 6 obroka uz školu i ine obaveze, svaka mu čast, ali nevjerujem da ce to tako ici

    Bux.to referrer

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    @ Kron
    Ne, neznaš jer mu daješ krive savjete.

    @Kaciga

    kolega neznam jel to sarkazam, al ne Nesquick ne valja, posebno za one koji su na posebnom režimu prehrane i koji žele izgubiti par kila. Treba čitati deklacraciju, a kad vidite koliko UH i šećera sadrži Nesquick + mljeko koje ćete staviti , dobivate tipični UH + M obrok = skladištenje sala 50% za ektomorfe i mezomorfe i 99% za endomorfe, tj. Jerry-a.

    Ako se netko nemože suzdržati da popije barem nešto slatko(iako mi to neide u glavu, ako zelis izgubit kile budi musko do kraja a ne radit gluposti) - uzmi malomasno mljeko (iako opet naglašavam, laktoza smrt za debele) + voda + običan kakao kojeg mozes kupit na trznici (ako ga nadjes) , rafinirano je smrt.

    Ja sam mezo-endo , evo ti moj raspored :

    9:30 - 50 g zobenih + malomasni jogurt
    aktivnost
    12:30 - 3 bjelanca + 1 cjelo jaje
    sjedit na PC-u
    14:30
    150 g pilećih prsa + povrće
    sjedit na PC-u ili aktivnost
    17:30
    100g posnog sira
    20:00
    Piletina/puretina, kuhana pečena + povće (obavezno vlaknasto, ništa škrobasto poput krumpira,leće,graška itd - tjelo pogotovo u endomorfa loše reagira na škrob poslje 17 sati).

    prije spavanja 100 g posnog sira.


    I nisam debel, trebao bi još nabaciti 3-4 kvalitetnih kila na sebe.

    od suplimenata zasada samo Multitabs twinlab(200kn) vitamini i minerali (konjska tableta) za svaki slučaj da se ne zagubi vitamin koji.

    Ti, pošto si tako mlad, nebi trebao toliko trusiti po mesu, ali probaj umjereno i izbaci pečenjare, crveno meso 2 puta tjedno, puno ribe i puno bjelog mesa(bjela riba, oslić i probaj lososa) - losos izvor dobrih visokokvalitetnih masti.

    Pošto si endomorf očito (iako si premlad da bi još skužili šta si uopće) voće ti ne daje ništa, fruktoza ti provocira inzulin i to ti je to, babe i ostale tkz. "nutricionistice" koje tako vole voće i ostaju "fit" - ostaju fit jer jedu ptičije obroke, i naravno ostat ćeš fit ako kupiš njihovu knjigu od 200 kn "kako se dobro hraniti". Sranje, vježba + 60% proteini + 20 dobre masti (bademi,lješnjaci,neoljušteni kikiriki) + dobri složeni UH (zobene,leća) i to je to.

  18. #48
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Kile

    Ja sam klasican ektomorf i bas mi je kul...

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Kile

    uf,reiko ak sam te enst skuzio sad ,btw danas ili sutra kad stara ide u soping reci cu nek mi uzme zobenih pahuljica pa to ce biti dorucak,btw,nemogu imati vise obroka jednostavno mi vrijeme to ne dozvoljava 2-3 max obroka,znaci ujutro budim se oko 9 inace - pol deset - zobene pahuljice,rucak oko 3 - juha,neko meso,zelena salata,vecera posni sir,teta mi radi domaci kozji sir i kravlji sir ta kda nije problem

  20. #50
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ja nisam mnogo jeo u Engleskoj i nakon 20 dana 4 kg...
    Vjerujem ti imaju ogavnu hranu


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    uf,reiko ak sam te enst skuzio sad ,btw danas ili sutra kad stara ide u soping reci cu nek mi uzme zobenih pahuljica pa to ce biti dorucak,btw,nemogu imati vise obroka jednostavno mi vrijeme to ne dozvoljava 2-3 max obroka,znaci ujutro budim se oko 9 inace - pol deset - zobene pahuljice,rucak oko 3 - juha,neko meso,zelena salata,vecera posni sir,teta mi radi domaci kozji sir i kravlji sir ta kda nije problem
    Taj domaci koziji i kravlji sir nemaju deklaraciju, znaci nemas pojma sto je unutra znaci = 0 bodova. Prevelik razmak izmedju dorucka i rucka.

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Kile

    moze onda dorucak 11 ?

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    Tvoja stvar kad ces doruckovati, necu ti ja govorit kad ces jesti imas gore smjernice pa si odredi, napravio sam ti jos neke stvari koje bi ti neki masno naplatili, jer ti nitko nece džabe radit raspored i jelovnik.

  24. #54
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Kile

    Reiko moras uzeti u obzir da kolko god se on trudio to mu nije praktično. I jos bi bilo korisno kad bi Jerry nama rekao jel zeli smrsat jer je genetski debel ili je to posljedica žderanja gluposti i tovljenja pred kompjuterom/TV-om.

    Btw jerry kad probas zobene pahuljice reci mi kakvog su okusa

    Bux.to referrer

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Kile

    ma glavno je da se radi, baviti se fizičkim aktivnostima
    nije problem pojesti pečeno janje ako se zalomi koji put, bitno je da ti sve to izgoriš
    mlad si i nećeš sad biti neki pro atleta, o prehrani ljudi ode očito znaju masu više od mene, ali ti to nije presudno

    ja imam 195 cm i 82 kg, taman san
    svaki dan na poslu uzmen mortadele, pola kruva i malo majoneze
    ništa to ne smeta (bar u toj mjeri da se puno osjeti) ako izgoriš kalorije

    +upozorenjeSčesto vaganje je ženska navada(s razlogon)
    tebi samo treba da izgubiš to malo sala i imaš mišiće, bez obzira na kilažu
    vaik ludlo

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Anarion.Umarth
    ma glavno je da se radi, baviti se fizičkim aktivnostima
    nije problem pojesti pečeno janje ako se zalomi koji put, bitno je da ti sve to izgoriš
    mlad si i nećeš sad biti neki pro atleta, o prehrani ljudi ode očito znaju masu više od mene, ali ti to nije presudno

    ja imam 195 cm i 82 kg, taman san
    svaki dan na poslu uzmen mortadele, pola kruva i malo majoneze
    ništa to ne smeta (bar u toj mjeri da se puno osjeti) ako izgoriš kalorije

    +upozorenjeSčesto vaganje je ženska navada(s razlogon)
    tebi samo treba da izgubiš to malo sala i imaš mišiće, bez obzira na kilažu
    Normalno da je presudno, znanje = dobar savjet, neznaje = loš savjet.
    Pa možeš to jesti jer si :
    -ektomorf najvjerovatnije
    - dosta si visok pa trebaš više kcal

    ali vjerovatno ti je BF i veći, da si kad već moraš jest sendvič, uzeo raženi kruh i dimcek u istoj mjeri, bilo bi bolje.

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: Kile

    savršeno

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    in coffin...
    Postova
    1.859

    Re: Kile

    pih, ja pojma nemam koliko težim, a niti me ne zanima, ja mislim oko 60 kila

    And with each drop of blood we bleed because of this
    http://www.last.fm/user/Bookworm300491

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao iznogud1515
    savršeno
    A godine te ne zanimaju? Kako mozes tvrditi da je savrseno kad neznas koliko godina ima, da bi uopce odredili BMI osobe trebamo znati koliko ima godina.

    @soblonde koliko godina imas?

    Inače, generalno gledajući, 170 cm i 55 kg je na granici normale, odi 2-3 kile dole i ugrožavaš si zdravlje pothranjenošću.

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Kile

    Ja sam pothranjen već godinama i ne osjećam se ugroženo.

    Je li to normalno? Imam li možda neke prikrivene emocionalne probleme?
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •