Stranica 58 od 71 PrvaPrva ... 848565758596068 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.711 do 1.740 od 2105

Tema: Kile

  1. #1711
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    Moguce je i da si genetski jacih bokova i guzice. Ako je tako, tesko ces nesto promijeniti.


  2. #1712
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    mrtvo dizanje
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  3. #1713
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Kile

    E, 2 mjeseca nisam vježbao i danas ponovno krenuo... kao da u životu nisam utega dignuo. Kako čovjek propadne pa to nije za vjerovati Izmučio se ko svinja, sad se tresem da jedva pišem po tipkovnici, a sutra (ili prekosutra) ću imati upalu koja će me progoniti sljedećih tjedan dana.


    Točno si osuđen vježbati konstantno, inače se pretvoriš u hrpu govana bez kondicije. Svake godine nakon Božića mrzim ektomorfe više nego inače

  4. #1714
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    nisam treniro 3 tjedna, ostao na istoj kilazi znam da me mrzis

    krenuo sam prosli cetvrtak, danas sam imo grceve u nozi od umora, bolesno.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  5. #1715
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    Ja baš sad krećem trenirat čim nađem optimalnu teretanu i skroz mi je drago, eto. Dopizdilo mi bit lijeni krumpir i idem se dovest u formu, jel! Jedino će malo teže zaboravit neke gluposti što se tiče prehrane ali boli me kurac.

    Sad kad vidim šta pišete, kako to održavaš formu? Kad dostigneš neki svoj cilj jel vježbaš da ostaneš na tome ili tijelo i dalje neovisno napreduje?
    Svi smo mi Mirko.

  6. #1716
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    Prehrana ti je jako bitan dio treninga. Kao i kod auta, tako i tebi za najbolje razultate treba najbolje gorivo, a to je: mlijeko sa 0.5mm, zobene pahuljice, posni sir, pileca i pureca prsa, tunjevina, povrce i voce bogato vlaknima, puno vode (da nadoknadis ono sto na treningu izgubis kroz znojenje) i kvalitetan kruh od punog zrna.

    Sol, secer, kavu i gazirana pica treba smanjiti na najmanju mogucu mjeru, a ljutu hranu, alkohol i cigarete preporucljivo je u potpunosti izbjegavati.


  7. #1717
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Kile

    Ja se moram riješiti škembice
    Sad kad sam se preždro za praznike nema mi druge nego skapavati od gladi i skakti po kući mjesec dana (fuck your gyms) :/
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #1718
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Prehrana ti je jako bitan dio treninga. Kao i kod auta, tako i tebi za najbolje razultate treba najbolje gorivo, a to je: mlijeko sa 0.5mm, zobene pahuljice, posni sir, pileca i pureca prsa, tunjevina, povrce i voce bogato vlaknima, puno vode (da nadoknadis ono sto na treningu izgubis kroz znojenje) i kvalitetan kruh od punog zrna.

    Sol, secer, kavu i gazirana pica treba smanjiti na najmanju mogucu mjeru, a ljutu hranu, alkohol i cigarete preporucljivo je u potpunosti izbjegavati.
    da, nemoj se izgladnjavati ni u kojem slucaju, nemoj se iznenadit ako prvi mjesec nakon pravilne prehrane i dobijes koju kilu, ako nastavis sa dobrim jelovnikom i dovoljno treninga doci ces do zeljenih rezultata.

    @aerial my gym > your gym
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  9. #1719
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    Moja preporuka svima je da odvoje malo slobodnog vremena i detaljno prouce kako tijelo reagira na unos hrane, jer kada shvatis kako stvari uistinu funkcioniraju, veca je sansa da ces prestati (precesto) trpati razna smeca (koja marketinski strucnjaci nazivaju hranom) u sebe.

    Otkad sam zbog komplikacija sa zdravljem poceo paziti sto jedem, potpuno je nestao i najmanji osjecaj nadutosti. Imam mnogo vise energije i nemam stalni osjecaj gladi, jer jedem kvalitetne i dobro izbalansirane namirnice, a ne isprazna sranja od kojih nikada nisi sit, a da se pritom ne osjecas kao da si pojeo par kila kamenja.

    Uz zdravu prehranu definitivno se osjecas bolje i izgledas ljepse i seksnije.


  10. #1720
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: Kile

    Odlična vježba za doma - vijača. Kupio je neki dan , 50 kn ali nisam pozalio.

  11. #1721
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Kile

    Ja uzeo u Konzumu za 10 KN Super dođe za zagrijavanje 2-3 minute skakanja.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  12. #1722
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Ja uzeo u Konzumu za 10 KN Super dođe za zagrijavanje 2-3 minute skakanja.
    Di u Konzumu? Gdje to stoji, u kojem dijelu ducana?


  13. #1723
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Kile

    U Tovar centru u Rijeci. Bile su kod odjeće ako se ne varam. Preciznije, kod čarapa.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  14. #1724
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: Kile

    Bolje ti je uzet neku kvalitetniju , gumenu , vjeruj mi.

  15. #1725
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Kile

    Slažem se. Ali bila je fakin 10 KN, nisam mogao odoljeti. Za te pare me dobro služi
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  16. #1726
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Kile

    Jel mi može neko reći dal se može voće uzeti kao jedan obrok ? Tipa banana, jabuka i recimo naranču da pojedem ?
    F.T.I - Fuck The Industry

  17. #1727
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Kile

    ja mislim da možeš bananu, a da ne možeš jabuku i pomorandžu

  18. #1728
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Kile

    al ako pojedem sve odjednom, jedno za drugim (baš kao jedan obrok)?
    F.T.I - Fuck The Industry

  19. #1729
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    A koji ti je smisao toga? To je sve sami šećer i voda. Pretpostavljam da želiš smršavit?

  20. #1730
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Kile

    Da, jer inače stara baš i ne pravi nekakvu zdravu prehranu pa nemogu tako lagano smršavit. Mislio sam ako se može jedan obrok zamjenit voćem
    F.T.I - Fuck The Industry

  21. #1731
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    Ne može, bolje pojedi posnog sira/jaja/bijelog mesa... Voće se izbjegava kad želiš smršavit.
    Ukratko pravila za što bolje mršavljenje:
    1. neka ti proteini čine što veći udio u prehrani (bijelo meso, jaja, sir, riba, itd.)
    2. jedi manje jednostavnih ugljikohidrata (bijeli kruh, tjestenina i to)
    3. ne jedi slatkiše ni sokove ni ostali đank (manje voća isto)
    4. jedi više manjih obroka dnevno - nemoj se izgladnjivat. kad se izgladnjuješ tijelo misli da imaš ograničen pristup hrani i zato stvara naslage sala kako bi se lakše nosilo s nedostatkom hrane
    5. vježbaj... 3xtjedno trening snage, a cardio trening kolko hoćeš, samo ne preintenzivan.

  22. #1732
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Kile

    Zašto se voće izbjegava?

  23. #1733
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    Zbog šećera. Ne da nije zdravo (ima vlakana, vitamina i minerala i takvih stvari), al' nije najbolja opcija ako želiš smršavit...

  24. #1734
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Kile

    Ok, hvala na uputama. Vježbam kardio i snagu svaki dan jel to predstavlja neki problem ?
    F.T.I - Fuck The Industry

  25. #1735
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    da, ili ces patiti od pretreniranosti ili neces napraviti dovoljno dobar trening. vjeruj mi, sto se tice treninga, manje je vise. trening snage bi ti se trebao sastojati od 2-3 visezglobne vjezbe i ako je stvarno neophodno (tipa zaostaje misicna skupina) 1 izolacijske. za svaku vjezbu do 5 serija, piramidalnom semom do najvece kilaze koju mozes dici, tj. ako kojim slucajem pratis 5x5 program, sto je izvrstan program, do max kilaze koju mozes dici 5 puta.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  26. #1736
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    Ne pretstavlja ako ti je cilj što brže smršavit. Ali ako ne želiš previše gubit na mišićima ne bi trebao vježbat snagu svaki dan, bar ne iste skupine mišića (npr. svaki dan radit sklekove i čučnjeve i zgibove), nego podijelit po danima. Mišići se grade tako da ih prvo uništit vježbanjem, a onda ih obnoviš hranom i odmorom. Ako vježbaš svaki dan iste mišiće gubit ćeš više kila, ali ne sala nego mišića.

  27. #1737
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao loo
    Ne može, bolje pojedi posnog sira/jaja/bijelog mesa... Voće se izbjegava kad želiš smršavit.
    Ukratko pravila za što bolje mršavljenje:
    1. neka ti proteini čine što veći udio u prehrani (bijelo meso, jaja, sir, riba, itd.)
    2. jedi manje jednostavnih ugljikohidrata (bijeli kruh, tjestenina i to)
    3. ne jedi slatkiše ni sokove ni ostali đank (manje voća isto)
    4. jedi više manjih obroka dnevno - nemoj se izgladnjivat. kad se izgladnjuješ tijelo misli da imaš ograničen pristup hrani i zato stvara naslage sala kako bi se lakše nosilo s nedostatkom hrane
    5. vježbaj... 3xtjedno trening snage, a cardio trening kolko hoćeš, samo ne preintenzivan.

    1. neka ti unos povrca bude barem 1.5 puta veci od proteinskog unosa
    2. jedi sve vrste ugljikohidrata (cisto jedenje, ne pizdarijem takoder obrati pozornost sto ti pase, ako od neke namirnice previse prdis ili te previse nadima, ne pase ti), ali ih tempiraj. jednostavniji uh se preferira prije ili poslije treninga. jednadzba je jednostavna, zakon ocuvanja energije -> ako zelis mrsavit jedi manje nego sto trosis.
    3. jedi voćke - zakon ocuvanja energije. Kazem vocke, nije bas idealno da jedes dvije kile banana dnevno
    4. to ti isto ne drzi previse vodu, razlike izmedu jednog i tri obroka dnevno je dovoljna da jedes tri, ali sve vise nema smisla, tj ima smisla ako se ti tako bolje osjecas, tipa meni tri-cetiri obroka dnevno pasu, najmanje se nadimam i nemam osjecaj da sam pun pa da nemogu niti potrcat. Opet, igras se s kalorijskim unosom, hoces li gubit masu ili dobivat.
    5. tri puta tjedno je oke, kardio se prilagodava tegovima, ako vidis da ti smeta u napredku u snazi, mjenjaj

    Moja dva centa.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  28. #1738
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    Lako reć da se može jest ugljikohidrata kolko hoćeš, al' nije kod svakog tako. Visokoproteinske dijete su najbolje za većinu ljudi koji žele smršaviti. Povrće nisam uvrstio u to kad sam govorio o "što većem udjelu". Mislio sam na Proteine, UH i masti. Naravno da treba jest povrće (ja ne mogu jest nijedan obrok bez nekog povrća), al' to je missanje pointa. Proteini ubrzavaju metabolizam, grade mišiće i ne pretvaraju se u salo.

  29. #1739
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Kile

    Proteini ne ubrzavaju metabolizam (odkud ti to) i ako su takvi uvjeti(rijetko) u tijelu mogu se pretvorit u salo.
    Gdje sam ja to rekao da se moze jest uh koliko hoce?
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  30. #1740
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    Pa to je općeprihvaćena činjenica. Nisam stručnjak, ali možeš više pročitat o tome ako upišeš u google nešto slično "protein speed up metabolism", ili na ovom linku (i brojnim drugima)http://www.livestrong.com/article/47...ur-metabolism/
    Nisi nigdje to rekao, ali isto tako nisam ni ja rekao da se ne smije jesti voće. Onih mojih 5 koraka je samo što jednostavnije napisano za nekog tko tek počinje sa pravilnom prehranom da otprilike zna oko čega se treba vritit. Stvar je u tome da su ljudi obično u zabludi i misle da ne smiju jesti ni meso ni prave ugljikohidrate i misle da je voće bolji obrok.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •