Stranica 64 od 71 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.891 do 1.920 od 2105

Tema: Kile

  1. #1891
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    Naravno da ne svoju kilažu, samo utezi
    To bi onda + moja kilaža bilo 230

  2. #1892
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Kile



    inčeredasting.....
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  3. #1893

    Re: Kile

    Jel bi mogao netko tko se razumije složiti nisko buđetni jelovnik za skidanje kila? Nemam novaca za proteine i ostale suplemente, a bome niti za razne ribe i ostale kvalitetne namirnice.

    Ja sam si zamislio to ovako, ali ne znam da li valja:

    1) Zobene sa mlijekom
    2) Banana
    3) Ručak (piletina i riža)
    4) Sendvič sa šnitom integralnog kruha, posnim sirom i pilećom šunkom
    5) Jabuka ili naranča

    Od treninga, radim kardio 2 puta dnevno, u jutro i na večer u trajanju od 30 minuta. Cilj mi je skinuti 10 kila do ljeta. BMR kalkulator mi kaže 1900 kalorija dnevno, ako to pomaže.

  4. #1894

    Re: Kile

    Nitko?

  5. #1895
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Kile

    Ako želiš da gubiš kile,ne znam šta će ti proteininski suplementi?Moraćeš ih potrošiti jer će se pretvoriti u salo.Žderi povrće i ujutru iscjedi soka i malo zelenog čaja.Ja sam skinuo 2.5 kg za mjesec samo povrće sok i čaj.Zobene su ti skoro junk i višak ugljikohidrata.

  6. #1896

    Re: Kile

    Zobene junk

  7. #1897
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    Ma nema pojma šta priča Proteini su uvijek dobrodošli, a pogotovo poslije vježbanja, bilo kao suplement u tekućem obliku ili "normalna" hrana u krutom. Sastojci jelovnika su ti dobri, ali ima premalo kalorija i previše ugljikohidrata (zob pa banana pa riža pa kruh pa još voća...). Bilo bi idealno kada bi mogao malo smanjiti unos UH-a i povećat proteine, ali shvaćam da je to teško ako si na malo buđetu, kao uostalom i ja Jesi student ili? Ako jesi, uvijek možeš pojest dobar obrok u menzi, ako znaš što treba izabrat. Ako nisi pretpostavljam da ti mama isto nekad nešto skuha/ispeče? Jedino je problem ako živiš sam.
    Što se tiče vježbanja, bilo bi ti super da izbaciš drugi kardio u danu i zamjeniš ga s nekim vježbama snage koje možeš kod kuće radit. Sklekovi, zgibovi, dipovi (propadanja), čučnjevi, razne vježbe za trbušnjake ako nemaš utege, a ako imaš onda vjerujem da si možeš i sam napravit neki program, broj vježbi je beskonačan. I kakav kardio radiš?

  8. #1898
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Shepard
    Zobene junk
    Da,skoro junk.Bolje ti je pojedi voćku.Ti hoćeš da mršaviš a usput nabijaš mišiće,ako sam dobro shvatio?

  9. #1899
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    pojedi vocku, nasikaj se fruktozom koju ce jetra pretvorit u glikogen i cuvat u rezervi (ergo salo). fruktoza je los secer. izbaci voce.
    delpiero ostavi se savjetovanja ikog, ocito ti ne ide.
    jedini secer koji dolazi u obzir je glukoza (odnosno desktroza, grozdjani secer), zbog toga sto ima visok GI i provocira inzulin (za razliku od fruktoze koji se obradjuje u jetri) te tako nije losa kombinacija poslje treninga glukoza+proteini radi bolje apsorpcije proteina.

    @shepard, kardio, guglaj hiit, uglavnom sto vise citaj da si mozes sto vise trening prilagodit. sto se tice prehrane, uglavnom proteinski unos, uh na minimum. uglavnom ono sto je loo reko.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  10. #1900

    Re: Kile

    Hvala vam na savjetima. Kardio vozim sobni bicikl, stara si ga kupila nedavno i vozila 2 tjedna Jel djelotvoran hiit na sobnom biciklu? To bi morao dizati i spuštati opterečenje na biciklu? Da li smijem to raditi u jutro čim se probudim?

  11. #1901
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    pojedi vocku, nasikaj se fruktozom koju ce jetra pretvorit u glikogen i cuvat u rezervi (ergo salo). fruktoza je los secer. izbaci voce.
    delpiero ostavi se savjetovanja ikog, ocito ti ne ide.
    jedini secer koji dolazi u obzir je glukoza (odnosno desktroza, grozdjani secer), zbog toga sto ima visok GI i provocira inzulin (za razliku od fruktoze koji se obradjuje u jetri) te tako nije losa kombinacija poslje treninga glukoza+proteini radi bolje apsorpcije proteina.

    @shepard, kardio, guglaj hiit, uglavnom sto vise citaj da si mozes sto vise trening prilagodit. sto se tice prehrane, uglavnom proteinski unos, uh na minimum. uglavnom ono sto je loo reko.
    ok,mislio sam da se ionako svaki ugljikohidrat na kraju probave pretvori u glukozu?kako će smršati uz toliki unos proteina,koji je cilj da se nabilda ili smrša?

  12. #1902
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    da, pretvara se u glukozu ukoliko je razina secera u krvi niska. ukoliko nema potrebe za razgradnjom do glukoze onda se skladisti kao glikogen, sto povecava tjelesnu masu. poslije treninga razina secera u krvi je niska i potrebno ju je dignuti radi brzeg i boljeg oporavka misica poslije treninga, no za to se koristi GLUKOZA, jer unosom glukoze dize se razina inzulina koji je jedan od najjacih anabolickih hormona u tijelu. Osim secera inzulin prenosi i aminokiseline, tj. razgradjene proteine koje je NUZNO POTREBNO unositi poslije treninga.

    NIJE BITNO koji je cilj koji zelis postici, ukoliko se neke najosnovnije sastavnice prehrane i treninga ne postuju.

    bez obzira na to je li mu cilj smrsavit ili dobit na misicnoj masi, treningom prvo se gadjaju misici, zatim glikogen iz jetre, te tek onda uskladistena glukoza (salo). treningom se pokrece proces katabolizma (razgradnje) misicnih stanica, te se za normalno funkcioniranje organizma te stanice moraju obnoviti. tu uskacu proteini i brzi seceri. Ne kazem da je potrebno da se ubija u proteinima, ali da bi uopce prezivio jebote, mora nesto jest. a to nesto bolje da su bjelancevine jer se razgradnjom ne pohranjuju u masno tkivo ukoliko nisu visak, a nebi trebale biti zbog toga sto je unos UH smanjen i misici osteceni treningom, dakle bjelancevine se koriste kao izvor energije i kao zakrpa misicima.

    @Shepard, nisam siguran, nikad nisam imo potrebe za kardiom, forum.teretana.net je tu za tebe )

    I usput, ne radi se samo o tome koliko jedes nego koliko cesto jedes, vise obroka dnevno je puno bolja solucija nego manje, radi ubrzavanja metabolizma.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  13. #1903
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kile

    E, moram sutra stat na vagu. Hvala što ste me podsjetili.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #1904
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    I usput, ne radi se samo o tome koliko jedes nego koliko cesto jedes, vise obroka dnevno je puno bolja solucija nego manje, radi ubrzavanja metabolizma.
    Meni je ovo dolje definitivno najbolja metoda...

    http://en.wikipedia.org/wiki/Intermittent_fasting

    ...i puno je prikladnija za ljude koji nemaju baš puno slobodnog vremena.

    Ništa vas ne košta probati.

    Preporuka!


  15. #1905

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ATM sam na -17.5 kg. Fakjea siking.
    Čitam temu u natrag i naiđem na ovo. Koja je tajna? Možeš molim te napisati što si jeo i kakav trening je u pitanju. 17 kila

    Odradio sam hiit jučer, strašno je bilo, znoja u litrama valjda



    Još jedno pitanje. Google mi nalazi samo LI vs HIIT, a nigdje ne mogu naći da li je dobro raditi prvo 20-30 minuta LI, pa onda preći zadnjih 10 minuta na HIIT. Što nebi na taj način prvo sa LI topio aktivno masti, a HIIT bi mi osigurao afterburn nakon treninga?

  16. #1906
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Kile

    ma radi bilo sto, budi konstantan i rezultat nece izostat. Ne znam kakva ti je fizicka sposobnost ali po meni je HIIT prenaporan, ako si pocetnik najbolje bi ti bilo ujutro, po mogucnosti svaki dan, setnja malo brzim tempom od trajanja oko ~1h. Kasnije kad nabijes malo kondicije mozes kombinirat sto ti volja, mada je ova jako efektan nacin gubljenja sala.

    evo ovaj frajer je sve objasnio:


    EDIT: e da, to nisam rekao, ali je tip u videu, cardio uz trening s utezima daje puno bolje rezultate od samog cardia.

  17. #1907
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Kile

    Tera, mehanizmi u tijelu nisu tako jednostavni da mozes tako podijelit potrosace i skladista energije. Ako si na odrzavanju ili skidanju kilaze uz vjezbanje, uh mos vuci gotovo u cijelosti iz voca. i to ubrzavanje metabolizma uz puno obroka ti je mit, tj. primjetne su razlike izmedu tipa 2 i 20 obroka dnevno, ali izmedu 3 i 6 nema razlike. Ide se na to da u jednom obroku imas kolicinu hrane koja ce ti odgovarat, a nece te skroz napunit, pa da se osjecas kao lopta.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  18. #1908
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    evo ovaj frajer je sve objasnio:
    OMG! Prije 6 godina sam imao isto takvo tijelo. Nisam trebao gledati video. Sad sam u depra modu.

    Prehrano sredi se! Škembico smanji se! Voljo za vježbanjem vrati se!


  19. #1909
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Shepard
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ATM sam na -17.5 kg. Fakjea siking.
    Čitam temu u natrag i naiđem na ovo. Koja je tajna? Možeš molim te napisati što si jeo i kakav trening je u pitanju. 17 kila
    Više manje ovo što je Tera rekao. Vježbanja nije ni bilo, zanemarivo zapravo.

    Doručak: tri jaja, 5 pločica špeka, šnita ili dvije kruha, velika šalica mlijeka. Nekad porcija onih Lino pahuljica. Punjenih Linoladom. Mmmm...
    Ručak: 300 grama pilećeg filea s ražnja, a za prilog ovisi kako koji dan. Nekad 125 grama posnog sira, nekad 125 grama mozzarelle, nekad 150 grama pomfrija, nekad bez priloga, ali sa žlicom majoneze.
    Večera: kako kad. Nekad nešto slično ručku, nekad sendvič (kruh, posni sir, salama bazirana na purećem bijelom mesu), nekad se zalomi da jedem junk food vani.

    Pošto sam počeo s gro kilaže viška, nisam morao 100% paziti na prehranu. Bitno je da unosiš pun kufer proteina - mišići se svakodnevno troše, pogotovo uz vježbanje. Ukoliko vježbaš i nemaš dovoljan unos proteina, desit će se da se mišići krpaju samim sobom i ostatkom tijela. Tako ćeš gubiti na težini... Ali ćeš gubiti prvenstveno mišićnu masu, kao i koštanu, a to je nešto što ti nikako nije u cilju.

    Dakle: papat proteine (i masnoće, a nakon vježbanja brze šećere i proteina, čokoladno mlijeko je savršeno) u pravilnim obrocima, jer ako ne jedeš često, tijelo sve krene skladištiti kao salo zato jer misli da nema hrane
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #1910
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao LD
    Tera, mehanizmi u tijelu nisu tako jednostavni da mozes tako podijelit potrosace i skladista energije. Ako si na odrzavanju ili skidanju kilaze uz vjezbanje, uh mos vuci gotovo u cijelosti iz voca. i to ubrzavanje metabolizma uz puno obroka ti je mit, tj. primjetne su razlike izmedu tipa 2 i 20 obroka dnevno, ali izmedu 3 i 6 nema razlike. Ide se na to da u jednom obroku imas kolicinu hrane koja ce ti odgovarat, a nece te skroz napunit, pa da se osjecas kao lopta.
    Upravo to,moraju se izabrati proriteti,ne možeš na dvije stolice sjediti.

  21. #1911
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Kile

    [quote=Niko Bellic]
    = Citat = Izvorno postao "Gu$ht3r":3kwg2ohi
    evo ovaj frajer je sve objasnio:
    OMG! Prije 6 godina sam imao isto takvo tijelo. Nisam trebao gledati video. Sad sam u depra modu.

    Prehrano sredi se! Škembico smanji se! Voljo za vježbanjem vrati se![/quote:3kwg2ohi]
    čak ste si i u faci slični.. /moar depra

  22. #1912
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    OMG! Prije 6 godina sam imao isto takvo tijelo. Nisam trebao gledati video. Sad sam u depra modu.

    Prehrano sredi se! Škembico smanji se! Voljo za vježbanjem vrati se!
    kako da ne

  23. #1913
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    @karlo

    Agree. Ne znas koji je ruzniji...
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  24. #1914
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    [quote=Gu$ht3r]
    = Citat = Izvorno postao "Niko Bellic":2knxdu1l
    OMG! Prije 6 godina sam imao isto takvo tijelo. Nisam trebao gledati video. Sad sam u depra modu.

    Prehrano sredi se! Škembico smanji se! Voljo za vježbanjem vrati se!
    kako da ne[/quote:2knxdu1l]
    True story. Kompjuter mi je ubio volju da budem fit.

    = Citat = Izvorno postao Carp
    Ne znas koji je ruzniji...
    To što govoriš drugima da su ružni neće te proljepšati. Radije poradi na tome da postaneš bolja osoba, čisto da nisi totalni fail.


  25. #1915
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Kile

    @Niko...

    Lik je životinja koja je posvetila puno vremena pravilnoj prehrani, pravilnim treninzima i jebačkoj suplementaciji, tak da ti nisi tak izgledao za vrijeme puberteta i sa 20 sklekova dnevno (sjećam se tvojih "treninga") Da si tak izgledao, nakon 6 godina zapuštanja nebi izgubio 98% mišićne mase, sudeći po trenutnim slikama


    @Shepard...

    Preseli jabuku/naranču umjesto banane, a na večer umjesto jabuke/naranče pojedi posnoga sira sa šakom badema. Bademi jesu skupi, ali su izdašni, kupiš 10dag i imaš dosta dugo. Voće i općenito UH guraj prema početku dana, smanjuj prema kraju dana (osim ako kasnije treniraš sa utezima, onda smiješ i nakon treninga neki brzi UH+P). I ubaci što više vlaknastog povrća u prehranu.


    @MC...

    Kakvo je sada stanje na vagi? Su izronile pločice?

  26. #1916
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @Niko...

    Lik je životinja koja je posvetila puno vremena pravilnoj prehrani, pravilnim treninzima i jebačkoj suplementaciji, tak da ti nisi tak izgledao za vrijeme puberteta i sa 20 sklekova dnevno (sjećam se tvojih "treninga") Da si tak izgledao, nakon 6 godina zapuštanja nebi izgubio 98% mišićne mase, sudeći po trenutnim slikama
    Puste pretpostavke... Većina moje mišićne mase nije otišla nikuda, samo se preko nje nataložilo između 15 i 20 kila viška. Ne znam točno odakle ti vremeplov i suluda ideja da sam ja prije 6 godina tu na forumu išta pisao, a pogotovo da sam tad bio u pubertetu. Šta ti treba u životu to da izvlačiš pretpostavke iz guzice?


  27. #1917
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @MC...

    Kakvo je sada stanje na vagi? Su izronile pločice?
    Daleko su pločice, plus malo sam krenuo u rikverc zbog blagdana.
    107,3
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  28. #1918
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Većina moje mišićne mase nije otišla nikuda, samo se preko nje nataložilo između 15 i 20 kila viška.
    Onak, oduzmi ovome dolje 15-20 kila sala i dobiš kost i kožu sa nešto sitno mišića A lik na onom videu je životinja i do onakve mase se ne dođe sam tak Dam lijevo jaje da taj lik ovakav kakav je ima jedno 10-20 kila više nego ti na ovoj slici, ako ne i više...


  29. #1919
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    A sad ga i ti pimplaš u stratosfere. Lik vjerojatno ima nekoliko kila više mase, ali my point je bio izgled samog torza, a ne točne mjere u gram.

    P.S. Ja na toj fotki imam negdje između 95 i 100 kila, a optimala mi je između 80 i 85 kila i tad sam zapet k'o topovsko tane.


  30. #1920
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    A sad ga i ti pimplaš u stratosfere. Lik vjerojatno ima nekoliko kila više mase, ali my point je bio izgled samog torza, a ne točne mjere u gram.

    P.S. Ja na toj fotki imam negdje između 95 i 100 kila, a optimala mi je između 80 i 85 kila i tad sam zapet k'o topovsko tane.
    ma ti si poludio, imao si isti takav torzo samo malo manji

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •