Stranica 55 od 71 PrvaPrva ... 545535455565765 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.621 do 1.650 od 2105

Tema: Kile

  1. #1621
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Trčanje i orbitrekiranje. Najbolje za skidati kile.
    Sto ti je ovo drugo?

  2. #1622
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile



    dovedi prehranu u red i onda pocni razmisljat o treninzima. smanji ugljikohidrate, jedi 8 puta dnevno bla bla, uglavnom imas forum.teretana.net i citaj dosta. trcanje po mogucnosti ne na betonu, bicikl, aktivnosti, bez teretane ti tu nema previse pomoci. ali sa uravnotezenom prehranom i cardio treningom bi trebao imati neke rezultate.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  3. #1623
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Trčanje i orbitrekiranje. Najbolje za skidati kile.
    Zasto ne sjednes na pravi bajk i napravis ~30 km gradske voznje? Jos bolje ako imas XC stazu u bilizini, pa tamo odvozit kolko se moze.

    Umjesto orbitrekiranja jeld.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  4. #1624
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Kile

    Prehrana, trening i spavanje. Za pocetak izbaci junk, vec samo to ce te prepolovit kad ode dosta potkozne vode i drasticno ce ti past kcal unos, podebljaj proteinsku prehranu i low GI ugljikohidrate koje tempiraj oko treninga.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  5. #1625
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    zasto bi poslje treninga jeo uh sa niskim GI?
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  6. #1626
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    Zato jer je Sova tako reko!!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #1627
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    zasto bi poslje treninga jeo uh sa niskim GI?
    Em mislim da nije u pocetnickom stadiju sposoban napravit dovoljno jak trening da bi zauslizija secer, em sto oce teke skinit kile i sta bi s podignutim inzulinom zabranija przenju masti. Samo po sebi P + UH obrok makar low GI ce zaustavit katabolizam i nece usporit potrosnju masti.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  8. #1628
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    Jel ima načina da se borim protiv OVOGA?.

    Mislim, pun mi je kurac vise da samo gubim kile, a trpam boga isusa u sebe.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  9. #1629
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Kile

    Jesti još više.

    Jebiga, znam da misliš da jedeš ko isus, tako sam i ja razmišljao prije nekih godinu dana. Imao sam 60 kila na 177 cm visine i mislio sam da nema šanse da se može jesti više nego što sam jeo. A eto, sad došao do 75kg.

    Ugl, dnevno bi morao imati NAJMANJE 5 obroka. Poželjno bi bilo da dnevna količina unesenih proteina bude nekih 1.5g/kg, a ugljikohidrata 4.5g/kg. Poželjno bi bilo i bavljenje nekim sportom koji iziskuje veći napor mišića, kao što je primjerice teretana kako bi se proteini mogli puno bolje iskoristiti za izgradnju mišićne mase. Ne vjerujem da želiš da ostanu neiskorišteni te odu u masno tkivo, tj. salo. Ako se namjeravaš baviti takvom vrstom sportova unos možeš povisiti i na 2 g/kg proteina, tj. 6-7 g/kg ugljikohidrata.

    Ali, zapamti da je najbitnije jesti, jesti, jesti i samo jesti. Ako si teški ektomorf slobodno deri i junk food, ma sve što ti dođe pod ruku. Samo moraš biti uporan i rezultati će doći.

  10. #1630
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    Negdje oko trećeg mjeseca sam imao max. kilažu od 108 (najviše dosada) a sad u osmom mjesecu imam 97, a prehrana mi je više-manje ista, iako sam polako smanjivao sa unosom loše hrane (3 mala "čipsića" umjesto 4, onda za nekih mjesec dana mi je bilo dosta i dva... onda smanjio žderanje hrenovki, pizze i junk fooda što bih obično jeo vani, a ovako sam uštedio i novac i kile smanjio) i polako povećao unos zdravije hrane (uglavnom blitva i riba, iako mi se riba i dalje ne sviđa iz nekog razloga).

    Sad sa 97 kilograma (na metar devedeset i nešto) se osjećam prilično OK, iako salo nije otišlo a znam da neće jer se trebam kretat više. Dakle, hoću samo da smanjim trbušinu i salo na nogama, tu sam najdeblji. Stalo mi je do izdržljivosti, jer iako ovakva velika mrga kakav jesam i dalje nisam dovoljno jak/izdržljiv. Prije sam vozio bicikl ali sad ga nemam još od rastave roditelja, pa sam u nemogućnosti nabavke jednog bar još nekoliko mjeseci. Znači, vježbe za noge?

    Imam i neku spravu za trbušnjake (ne pitajte kako sam je dobio), jel to služi čemu?
    Svi smo mi Mirko.

  11. #1631
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Kile

    Ove sprave za trbušnjake zajebi, jako su loše za donji dio leđa. Ako već hoćeš ojačati trbušne, radije radi cruncheve za gornje trbušne i škarice za donje ( imaš na googleu). Kaj se tiče izdržljivosti, a ne znam, najbolje ti je ojačati kompletnu muskulaturu, ali žilavost je već dosta određena genetički. A kaj se tiče sala, jedini način da ga se riješiš je kardio trening, po mogućnosti trčanje i to trčanje niskog intenziteta kako bi što manje izgubio na mišićnoj masi.

  12. #1632
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Kile

    Smijesno, ja i SharpDressedChevap smo jednako stari, on ima 97 kila a ja 54.
    Липе цвату и у Србији!

  13. #1633
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Kile

    Pa šta, ja sam stariji i opet sam 30 kila lakši od njega

  14. #1634
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao wildje
    Jesti još više.

    Jebiga, znam da misliš da jedeš ko isus, tako sam i ja razmišljao prije nekih godinu dana. Imao sam 60 kila na 177 cm visine i mislio sam da nema šanse da se može jesti više nego što sam jeo. A eto, sad došao do 75kg.

    Ugl, dnevno bi morao imati NAJMANJE 5 obroka. Poželjno bi bilo da dnevna količina unesenih proteina bude nekih 1.5g/kg, a ugljikohidrata 4.5g/kg. Poželjno bi bilo i bavljenje nekim sportom koji iziskuje veći napor mišića, kao što je primjerice teretana kako bi se proteini mogli puno bolje iskoristiti za izgradnju mišićne mase. Ne vjerujem da želiš da ostanu neiskorišteni te odu u masno tkivo, tj. salo. Ako se namjeravaš baviti takvom vrstom sportova unos možeš povisiti i na 2 g/kg proteina, tj. 6-7 g/kg ugljikohidrata.

    Ali, zapamti da je najbitnije jesti, jesti, jesti i samo jesti. Ako si teški ektomorf slobodno deri i junk food, ma sve što ti dođe pod ruku. Samo moraš biti uporan i rezultati će doći.
    Imam i više od 5 obroka dnevno, i uglavnom je masna i teška slavonska hrana. Bavim se biciklizmom, ako mi to može što pomoći. prijeđem oko 100 km tijekom tjedna po svakakvom terenu.

    Trenutno imam oko 77 kga, ali na 201 cm to je prepremalo.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  15. #1635
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    Ne budi aktivan. Jedi i spavaj, a ako ti to dosadi gledaj filmove i serije lezeci i pritom jedi.


  16. #1636
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    Been there done that.

    To sam napravio na proteklim zimskim praznicima. Dva tjedna šopanja sarmom, pečenkom, kolačima, šta ja znam čime sve ne, da bi vaga pokazala 4 kile manje.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  17. #1637
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    Ako je tako onda imas rupu u zelucu iz koje curi...


  18. #1638
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    Smijesno, ja i SharpDressedChevap smo jednako stari, on ima 97 kila a ja 54.
    Midget
    Svi smo mi Mirko.

  19. #1639
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Kile

    KOLKO SI VISOK? A? DA TE CUJEM!
    Липе цвату и у Србији!

  20. #1640
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    Reko sam već, metar devedeset i nešto, nisam se mjerio ima godina dana. Baš ću sutra provjerit.
    Svi smo mi Mirko.

  21. #1641
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Kile

    Ja sam dovoljno nizi da te sakom udarim u jaja!
    Липе цвату и у Србији!

  22. #1642
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    ... uz pomoćni ladder, naravno.
    Svi smo mi Mirko.

  23. #1643
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Ako je tako onda imas rupu u zelucu iz koje curi...
    E pa ono, svašta mi je palo na pamet...

    Razmišljam čak da odem doktoru da vidim što mi može preporučit.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  24. #1644
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Negdje oko trećeg mjeseca sam imao max. kilažu od 108 (najviše dosada) a sad u osmom mjesecu imam 97, a prehrana mi je više-manje ista, iako sam polako smanjivao sa unosom loše hrane (3 mala "čipsića" umjesto 4, onda za nekih mjesec dana mi je bilo dosta i dva... onda smanjio žderanje hrenovki, pizze i junk fooda što bih obično jeo vani, a ovako sam uštedio i novac i kile smanjio) i polako povećao unos zdravije hrane (uglavnom blitva i riba, iako mi se riba i dalje ne sviđa iz nekog razloga).

    Sad sa 97 kilograma (na metar devedeset i nešto) se osjećam prilično OK, iako salo nije otišlo a znam da neće jer se trebam kretat više. Dakle, hoću samo da smanjim trbušinu i salo na nogama, tu sam najdeblji. Stalo mi je do izdržljivosti, jer iako ovakva velika mrga kakav jesam i dalje nisam dovoljno jak/izdržljiv. Prije sam vozio bicikl ali sad ga nemam još od rastave roditelja, pa sam u nemogućnosti nabavke jednog bar još nekoliko mjeseci. Znači, vježbe za noge?

    Imam i neku spravu za trbušnjake (ne pitajte kako sam je dobio), jel to služi čemu?

    ne postoji ciljano gubljenje sala tako da trbusnjacima neces istopit salo na trbuhu a bome neces ni nista drugo produktivno napraviti jer u normalnim trbusnjacima rade pregibaci kukova koji nisu pozeljni misic za vjezbanje. vjezbanjem se skracuje misic i ako dovoljno vjezbas pregibace kukova skratit ce ti se i ostat ces pogrbljen cijeli zivot. jebiga sve sto je vec receno vrijedi i za tebe, smanji unos kalorija, gledaj da jedes dovoljno proteina i uh da ne gubis misicnu masu i normalno funkcioniras i pocni se bavit nekim sportom. kada pocnes sa nekim sportom ili teretanom, ako isto ne ukljucuje puno cardia onda jedan dan u tjednu radi to.
    sprava za trubsnjake, vjerojatno ona klupica, a gle ne ocekuj puno, trening kod kuce je mukotrpan i nezahvalan, vecina ljudi se razocara.


    = Citat = Izvorno postao Carp
    = Citat = Izvorno postao wildje
    Jesti još više.

    Jebiga, znam da misliš da jedeš ko isus, tako sam i ja razmišljao prije nekih godinu dana. Imao sam 60 kila na 177 cm visine i mislio sam da nema šanse da se može jesti više nego što sam jeo. A eto, sad došao do 75kg.

    Ugl, dnevno bi morao imati NAJMANJE 5 obroka. Poželjno bi bilo da dnevna količina unesenih proteina bude nekih 1.5g/kg, a ugljikohidrata 4.5g/kg. Poželjno bi bilo i bavljenje nekim sportom koji iziskuje veći napor mišića, kao što je primjerice teretana kako bi se proteini mogli puno bolje iskoristiti za izgradnju mišićne mase. Ne vjerujem da želiš da ostanu neiskorišteni te odu u masno tkivo, tj. salo. Ako se namjeravaš baviti takvom vrstom sportova unos možeš povisiti i na 2 g/kg proteina, tj. 6-7 g/kg ugljikohidrata.

    Ali, zapamti da je najbitnije jesti, jesti, jesti i samo jesti. Ako si teški ektomorf slobodno deri i junk food, ma sve što ti dođe pod ruku. Samo moraš biti uporan i rezultati će doći.
    Imam i više od 5 obroka dnevno, i uglavnom je masna i teška slavonska hrana. Bavim se biciklizmom, ako mi to može što pomoći. prijeđem oko 100 km tijekom tjedna po svakakvom terenu.

    Trenutno imam oko 77 kga, ali na 201 cm to je prepremalo.
    imao sam isti problem i organizirao sam si dijetu ovako:

    ujutro oko 9 - zobene
    10:00 - burek
    14:00 - rucak
    15:30 - zobene (prije treninga gg)
    17:00 - trening
    18:30 - PWM(post workout meal) - p+uh obrok, znaci u najvecem slucaju meso ili jaja sa rizom/tjesteninom/grahom/lecama
    21:00 - posni sir/sendvic sa integralnim kruhom i prsutom/kulenom/sudzukom + mlijeko (puno mlijeka)
    22:00 - mlijeko + sta jos ima u frizideru / zobene (iako nije bas pametno uh prije spavanja)

    naravno da nisam karakter da budem dosljedan tome svaki dan al sam se trudio i dobio 7 kg u prvih 3 mj. treniranja. trenutno vise manje stojim na kilazi i malo me to nervira al vratio sam se treningu nakon dvotjedne pauze pa si sredjujem prehranu. uglavnom, puno obroka i iako su savjeti tipa nemoj nista radit lezi tovi se hranom, ja sam u tih 3 mj. svaki drugi dan biciklom isao na probe i ribiciju i dobro se pomucio i tamo i vamo i svejedno napredovao. naravno, svaki je organizam razlicit al nekako kad sjedim doma besciljno izgubim motiv i bas mi je svejedno sta radim i sta jedem. tako da, vidi kako ti pase, tesko se natjerat da jedes puno ali iz dana u dan kad navinkes organizam on ce i trazit vise hrane, vidjet ces da si svakih sat vremena gladan ako cesto jedes i puno. al da, taj biciklizam je kardio do jaja i to te mozda koci, ne znam.


    btw update

    63 kg
    benc - 1x65 kg
    deadlift - nisam iso iznad 60 ali 60 kg mogu dic 6 puta
    squat - 3x50 kg

    slijedio sam LD-ov program sa svojim preinakama (ne puno ali vecinom sam radio vise bodyweight vjezbi + compound, zajebo sam izolacijske gotovo skroz, osim za ruke). dosta sam napredovao i zadovoljan sam, pogotovo u bencu i DL, sa cucnjem sam poceo nesto kasnije ali i to mi ok ide. takodje sam poceo radit stojeci millitary i vise sirokih zigbova, u serijama 10x5. jedini mi je problem sto sam vec napiso da stojim na istoj kilazi 3 tjedna negdje i malo me to zabrinjava.


    btw carp nemoj ic doktoru jer ces vjerojatno dobit neke tabletice i droge i svasta a to bi te moglo samo sjebat ako mozes i normalnim putem doc do kilaze
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  25. #1645
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Kile

    Ne mora te to niš zabrinjavat. Ja sam već nekih mjesec dana na istoj kilaži kaj se tiče liftanja, a napredka na mišićima itekako ima. Isto tako, na 73 kg težine stojim već dobra 3 tjedna, a kao što sam rekao napredak je ogroman. Zbilja sam zadovoljan.

    Zrcalo > vaga

  26. #1646
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Kile

    Tera, ne misliš li da malo previše zobenih uzimaš? Možda bi više proteina poboljšalo kilažu, tuna, posni i tako to.

  27. #1647
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    pa ne znam, proteinski unos min 200g dnevno, a puno uh je za ektomorfe manje vise ok?

    @wildje - u liftanju pokusavam svaki trening pomaknut malo granice, i to mi za sad izvrsno ide al da, i to sto kazes, kilaza je brojka a zrcalo je zapravo ono sta je vazno, no cinjenica je da zelim biti veci za tih 10 kg
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  28. #1648
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Kile

    Mislim da ćeš najbolji savjet naći ovdje, makar si vjerojatno već bio.

  29. #1649
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Kile

    yup
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  30. #1650
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Kile

    ma vi ste svi frikovi, imho.

    nije da me ekčli boli ku****prozorprozor****rac, al ono. stvarno ne mogu shvatit to bezciljno napumpavanje. x)


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •