Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: Best buy komponente

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Best buy komponente

    Molio bih da napišete osnovne komponente za računalo koje bi predstavljale najbolji omjer uloženog i dobivenog. Može i kompletna konfiguracija.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Best buy komponente

    SAPPHIRE ATI HD4850 1.087,56 kn - diskont24
    najbolja grafa što se tiče uloženog/dobivenog

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Best buy komponente

    1 x Procesor Intel Core 2 Duo E7200 , 2.53GHz, socket 775, 3Mb cache
    1 x Gigabyte P31-DS3L, s775, intel P31+ICH7, FSB 1333/1066/800MHz, 4
    1 x Napajanje FORTRON 400W, PNF serija, PFC, Super Silent, 12cm vent
    2 x DDR2 2048Mb ( 2Gb ) PC6400 Kingmax MARS , 800MHz, CL5
    1 x GAINWARD PCI Express 2.0 x16 ATI Radeon HD 4850 GDDR3 512MB/256b
    1 x Midi tower Chieftec SG-01B, bez napajanja, crno
    1 x HDD Seagate 250GB, SATA II , Barracuda 7200.10, 16Mb,ST3250410AS
    1 x DVD upisivač Pioneer DVR-215DBK, DVD±RW, 20x DVD±R ,12x DL
    3.717,41Kn

    http://www.adm.hr



    ako se ima jos par stotina kuna onda se uzme ova MBO:
    Gigabyte EP45-DS3R, s775, intel P45+ICH10R, FSB 1600OC
    ajde da cujem komentare...

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Best buy komponente

    Kakav je taj 7200 naprema recimo 8200?

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Gigabyte grafa ima duplo dužu garanciju od navedene za istu cijenu.

  6. #6
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Best buy komponente

    1 x Procesor Intel Core 2 Duo E7200 , 2.53GHz, socket 775, 3Mb cache
    1 x Gigabyte P31-DS3L, s775, intel P31+ICH7, FSB 1333/1066/800MHz, 4
    1 x Napajanje FORTRON 400W, PNF serija, PFC, Super Silent, 12cm vent
    2 x DDR2 2048Mb ( 2Gb ) PC6400 Kingmax MARS , 800MHz, CL5
    1 x Midi tower Chieftec SG-01B, bez napajanja, crno
    1 x HDD Seagate 250GB, SATA II , Barracuda 7200.10, 16Mb,ST3250410AS
    1 x DVD upisivač Pioneer DVR-215DBK, DVD±RW, 20x DVD±R ,12x DL
    1 x Gigabyte Radeon HD 4850 512MB DDR3,256bit, DVI-I / D-sub / HDTV
    3.700,68Kn

    http://www.adm.hr

    ispravljeno...
    nisam uopce ni skuzio, al metnuo gainward jer mi je nekak "zvucnije" ime...

    @weky: ne znam... ali ti E7200 idu na 4ghz bez greske...
    po specifikacijama, E8200 ima više cachea...

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Da li taj procesor ide na 4 gh bez greške na p-31 čipsetu ?

  8. #8
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Da li taj procesor ide na 4 gh bez greške na p-31 čipsetu ?
    pa da se uzme EP45-DS3R sigurno bi iso...

  9. #9
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Da li taj procesor ide na 4 gh bez greške na p-31 čipsetu ?
    lol....s 400fsb-a možeš dobit 3800MHz pošto proc ima multiplier 9,5x...a prosječno ploča izdrži oko 460fsb-a.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Samo mi reci zašto lolaš ako ja nešto neznam pa pitam ?

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Kakav je taj 7200 naprema recimo 8200?
    200-300kn jeftiniji, a performanse su slabije za recimo kojih 5-10%...

    Ja bi u best buy ubacio:

    HDD WD 640Gb, WD6400AAKS, SATA II, Buffer 16Mb, 3Gb/s, 7.200 rpm

    510,52 kn (adm)

    640GB za 510kn...

  12. #12
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Samo mi reci zašto lolaš ako ja nešto neznam pa pitam ?
    Pa pošto si ti intelektualac što se hardwera tiče...ti bi to trebao znati...a uz to googlanje ti dobro ide zar ne?Ili opet čitaš tekstove na pola??

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Samo mi reci zašto lolaš ako ja nešto neznam pa pitam ?
    Pa pošto si ti intelektualac što se hardwera tiče...ti bi to trebao znati...a uz to googlanje ti dobro ide zar ne?Ili opet čitaš tekstove na pola??
    Tko je rakao da sam ja intelektualac...nisam primjetio da i drugima savjetuješ guglanje ako nešto pitaju.I zašto pokrečeš flejm kada nisi prozvan niti pozvan da na bilo što odgovaraš ? Ponovno još jednu temu upropaštavaš vlastitim gnojenjem....

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Samo mi reci zašto lolaš ako ja nešto neznam pa pitam ?
    Pa pošto si ti intelektualac što se hardwera tiče...ti bi to trebao znati...a uz to googlanje ti dobro ide zar ne?Ili opet čitaš tekstove na pola??
    Daj amd...ponasaj se profesijonalno barem s vremena na vrijeme i prestani provocirati korisnike...

    Slicno sam ja tebi napisao...dobro nazvao sam te ekspertom, na sta si ti odgovorio, a gdje sam ja napisao da sam ekspert...vidis slicnosti?

    Mod si...ponasaj se onda kao mod ili nemoj biti mod...

  15. #15
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Samo mi reci zašto lolaš ako ja nešto neznam pa pitam ?
    Pa pošto si ti intelektualac što se hardwera tiče...ti bi to trebao znati...a uz to googlanje ti dobro ide zar ne?Ili opet čitaš tekstove na pola??
    Tko je rakao da sam ja intelektualac...nisam primjetio da i drugima savjetuješ guglanje ako nešto pitaju.I zašto pokrečeš flejm kada nisi prozvan niti pozvan da na bilo što odgovaraš ? Ponovno još jednu temu upropaštavaš vlastitim gnojenjem....
    9800...boli zar ne...znam, znam...pa tebi ponovo savjetujem da ako googlaš barem tekstove čitaj kako spada...da se ne ponovi 9800 sindrom...Flejm??Tuži me mami Ovo je forum pa smijem komentirati/odgovarati/postati...Gnojenjem?Pa pomažem ti u tvojem znanju...tj neznanju.


    sick:šta mi mod mjesto znači??Nothing...tako da...nhf...

    Zašto sam takav?Namjerno...kad ja nešto zahebem skače se na mene...a sad ču i ja takav biti...its not a problem...

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Ma nema frke...može i ova tema u direktno vrijeđanje.....Za 9800 gt nisam izvalio nikakvu glupost i ne boli me ništa.Rekao sam da je 10% brža od 8800 gt što je i točno ako se radi o b reviziji čipa na nižem proizvodnom procesu koji omogučava više taktove a time i više fps-ova.
    Ako mi se bude dalo vratim se nekolko stotina postova unazad pronađem stvarne gluposti koje si ti izvalio.Na pamet mi padaju nekoliko u zadnjih par mjeseci poput toga da ne ma nikakve razlike između vga i dvi ulaza na monitor ili poput toga da ti nikada nebi kupio polovnu grafu jer imaš negativna iskustva pa da samo tjedan poslije kupio baš polovnu grafu .
    Dizanje u nebesa 8800 Gs a nije ti bila u kompu ni dva tjedna i već si išao na bržu itd...
    Ako se želiš flejmati i upropaštavati teme samo izvoli...Ja ne bježim od toga.

  17. #17
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma nema frke...može i ova tema u direktno vrijeđanje.....Za 9800 gt nisam izvalio nikakvu glupost i ne boli me ništa.Rekao sam da je 10% brža od 8800 gt što je i točno ako se radi o b reviziji čipa na nižem proizvodnom procesu koji omogučava više taktove a time i više fps-ova.
    Nisam znao da ako grafa ima veći potencijal za dizanje frekvencija da je automatski na defaultnim vrijednostima brža od njezine sestrice 8800gt...to ima da si opet sanjao...Po takvom je očito i jedan 2160 brži od e6600....nema kaj zakon si...



    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ako mi se bude dalo vratim se nekolko stotina postova unazad pronađem stvarne gluposti koje si ti izvalio.Na pamet mi padaju nekoliko u zadnjih par mjeseci poput toga da ne ma nikakve razlike između vga i dvi ulaza na monitor
    Ja i monitori...šminka i blato...makar se ne sječam di sam izvalio tu glupost

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    ili poput toga da ti nikada nebi kupio polovnu grafu jer imaš negativna iskustva pa da samo tjedan poslije kupio baš polovnu grafu .
    Negativna iskustva s pcekspert foruma da...ovu grafu sam kupio od lika s pcplay foruma...btw pažljivije čitati...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Dizanje u nebesa 8800 Gs a nije ti bila u kompu ni dva tjedna i već si išao na bržu itd...

    ha ha dizanje u nebesa...dobra....ne grafa je odlična za reze do 1280x1024...bez siljenja nekog AA i AF...dapače koštala je manje od 3850...dakle za te novce je bila super.

    And btw od kuda ti znaš zašto sam ja išao na 8800gt??I btw kaj tebe uopče to ima zanimati...

    I btw ja sam za grafu dobio 650.....uložio 50...i dobio gt-jku....staru oko 4 mjeseca....sa preostalom garancijom u ve-milu....dakle kada se prikaže takva prilika samo bedak ju nebude iskoristio...


    And btw te neke forice za provokacije koje imaš ti ne prolaze....pazi lika zakaj si prodal gs i kupil gt....ha ha ha

    E lik kad si kupiš bolji proc onda mi se javi...jer imati takav šljam za proc na takvoj grafi je grijeh....e da to je već nisko...

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Za proc se ne brini ni najmanje...X4 je u planu kada izađe nova amd serija.Kao što si vidio po postovima igram sve na svom 22" monitoru u nativnoj rezi (tu je 32" lcd tv za neke igre ).A pravi grijeh je igrati se u 21 stoljeću na crt kockici ...tak da ono kad si kupiš monitor javi se ...jer moj doživljaj igranja je miljama ispred tvojega.I znam da se ti "ne sječaš" gluposti koje provaljuješ.

  19. #19
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Best buy komponente

    vi uživate u prepucavanju u svakoj temi u kojoj obojica ostavite barem 1 post?
    time ubijate dosadu?
    ili je to sve samo jedna velika urota?

  20. #20
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Za proc se ne brini ni najmanje...X4 je u planu kada izađe nova amd serija.Kao što si vidio po postovima igram sve na svom 22" monitoru u nativnoj rezi.A pravi grijeh je igrati se u 21 stoljeću na crt kockici ...tak da ono kad si kupiš monitor javi se ...jer moj doživljaj igranja je miljama ispred tvojega.I zna da se ti "ne sječaš" gluposti koje provaljuješ.
    ha ha ha lik...pojedini crt monitori jedu pojedine lcd monitore...da ne govorim o kutevima vidljivosti etc...no očito ti to neznaš...ako čemo tako možeš se samo sakriti sa tim svojim zvučnicima na koje ti se samo mogu nasmijati...mislim da onaj radio na baterije bolje svira kad mu se doda mali sub za 15kn... doživljaj igranja....s obzirom na godine koje imaš...trgam se po podu od smijanja...



    wauuu igraš se eeeee...ma nemoj...ha ha samo se onda igraj xD

  21. #21
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    vi uživate u prepucavanju u svakoj temi u kojoj obojica ostavite barem 1 post?
    time ubijate dosadu?
    ili je to sve samo jedna velika urota?

    Pa vidiš da lik pametuje ok kada je došel na forum....a priča takve gluposti nekada da bi ga proglasio njubinom godine...


    ali paziiiiiiiiiiiiii ovo:

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma nema frke...može i ova tema u direktno vrijeđanje.....Za 9800 gt nisam izvalio nikakvu glupost i ne boli me ništa.Rekao sam da je 10% brža od 8800 gt što je i točno ako se radi o b reviziji čipa na nižem proizvodnom procesu koji omogučava više taktove a time i više fps-ova.

    Pazi grafa ima mogučnost nabiti više frekve....ali neeeeeeeeeee....ona je zbog toga na defaultu brža 10%....aaaaaaaaaaaaaaaaa.....i onda???ha ha nobela mu treba dati

  22. #22
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Best buy komponente

    niste ni jedan ni drugi "pozitivac" u cijeloj ovoj "prici"...

  23. #23
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    niste ni jedan ni drugi "pozitivac" u cijeloj ovoj "prici"...
    Gle ja znam da se ponekad bezobrazno ponašam i nisko spuštam...ej ali ne mažem oči i ne izmišljam nekakve boostove u performansama...ne sanjam..kužiš??

  24. #24
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Best buy komponente

    [quote=amd freak]
    = Citat = Izvorno postao "Karlo_from_Bjelovar":2ilhdtbd
    niste ni jedan ni drugi "pozitivac" u cijeloj ovoj "prici"...
    Gle ja znam da se ponekad bezobrazno ponašam i nisko spuštam...ej ali ne mažem oči i ne izmišljam nekakve boostove u performansama...ne sanjam..kužiš??[/quote:2ilhdtbd]

    necu odgovorit na ovo jer smatram da obojica imate vise znanja i iskustva od mene...

    al pogledajte samo na sta ste spali... da jedan covjek od 20ak, a drugi od 30 (?) godina se vrijedaju na temelju materijalnih stvari (ja imam veci monitor, ti imas crt, ja imam zvucnike za 2k, ti za 300kn)...

    i onda jos krenes na temelj procesora, a fala bogu do prije mjesec dana si ga i ti imao... i jos si moderator te pises za poprilicno poznat (ako ne i popularan) "next-gen" casopis, a ponasate se kao da ste iz đungle izasli...

    nije ni bezimeni zlatan, obojica ste daleko od toga... nhf...

    oboje ste mi pomogli vise puta, kao i ostali clanovi foruma, i na tome sam zahvalan, ali neke stvari moraju bit rečene...


    ja se nadalje iz ovoga iskljucujemSjer se ne zelim svadat (prepirat, "argumenitarno" razgovarat, nazovite to kako god zelite) s nikim, a pogotovo ne preko foruma...

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Ja nisam govorio o pojedinim crt monitorima nego o tvojem uber monitoru i tvojem doživljaju igranja .
    To što si ja mogu priuštiti vremenski i novčano da u svojoj 37-oj godini igram igre je iz moje perspektive samo pozitivna stvar .Dok se moji vršnjaci ubijaju od posla i nakon posla ubijaju frustracije u lokalnoj birtiji ja se igram .Tako da vidim da si pun predrasusda i to toliko da se čudim što tražiš na jednom gamerskom forumu.I ponavljaš se.Uglavnom, dosadan si .
    I ako se ti ne igraš koga vraga mjenjaš komponente....meni je to malo bolesno .

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Best buy komponente

    dajte ekipa ovo je postalo vrijedanje u stilu "moj tata ima brzi auto od tvoga", jbt u svakoj temi se morate posvadati

  27. #27
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja nisam govorio o pojedinim crt monitorima nego o tvojem uber monitoru i tvojem doživljaju igranja
    Gle meni je ok..normalna stvar da imam para da bih ga uzeo...skupljam polako za 22"...studoši su slabi s lovom


    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    To što si ja mogu priuštiti vremenski i novčano da u svojoj 37-oj godini igram igre je iz moje perspektive samo pozitivna stvar .Dok se moji vršnjaci ubijaju od posla i nakon posla ubijaju frustracije u lokalnoj birtiji ja se igram.
    Možda imam drukčiji pogled na svoju budučnost...no na prvom mjestu su meni obitelj/cura/frendovi/faks/posao....pa tek onda forum i igre...meni je nezamislivo da s 30+ godina toliko vremena provodim na forumu kao ti...da ne govorim vrijeme provedeno na igrama...no očito smo full različiti...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Tako da vidim da si pun predrasusda i to toliko da se čudim što tražiš na jednom gamerskom forumu.I ponavljaš se.Uglavnom, dosadan si .
    I ako se ti ne igraš koga vraga mjenjaš komponente....meni je to malo bolesno
    Nisam ja rekao da se ne igram,,,itekako...a što se tiče komponenata...a čuj prvenstveno se bavim hardwerom...što me i maksimalno zanima...a za 10+ godina vjerujem da če nešto i biti iz mene....tj kada ču biti tvojih godina...komponente ko komponente...neki vole dobru igru,ja volim otpakiravanje nove stvari....testiranje itd...a sve to je počelo overklokingom...uvijek želiš bolje.-..ali bolje za manje...ili čim manje...pa kada imam neku ponudu koja mi se čini ok svakako je iskoristim...sva sreća pa nešto novaca i dobijem od časopisa...pa se troškovi za pc gotovo i ne vide...Prije 2-3 godine igrao sam 10+ sati dnevno...a sada se to spustilo na 1+ sata dnevno...uglavnom pručavanje/kupovanje novih komponente prvenstveno mi služi da bih imao više znanja....jer svi ti testovi i recenzije koje se nalaze na papiru/webu nisu ono dok ih sam ne realiziraš i dobiješ pravi zaključak.

    Upravo zbog toga mrzim kada mi ti osobno govoriš o nekim stvarima koje bi po tvojem trebale biti takve kakve ti misliš da jesu...a ja osobno znam da nisu...za primjer bih uzeo zvučnike...vjeruj mi niti jedna recenzija nemože opisati kako spada ponašanje zvučnika,njihovu kvalitetu zvuka,snagu etc...

    Isto tako čemu nabijanje i boostovi nekim komponentama tipa 9800???Nijednom ti nisam rekao da grafa nije isplativa ili da ne valja...ali mi nemožeš pričati da je 10% brža od 8800gt kada su one u biti gotovo identične...e te stvari me ljute i nisu fer od tebe...

    Baš gledam extremesystems forum....nema tamo kod njih mazanja očiju i prepirki...zna se što kolko valja i gotovo...likovi recenziraju komad hardware-a i kažu...valja ili ne valja...a ne ovdje netko nekaj kupi i rade reda mora naglasiti da valja...a u biti laže sam sebi...

    A najviše od svega što me ljuti...je kada napišem recenziju...u koju je uloženo truda...i kažeš da rezultati nisu realni...ili pak da neznam pisati....e sad...kada pišem rece za forum...one nisu ni približno toliko dobre kao rece za časopis....iz razloga što tada imaš na neki način pjesničku sloboda..i briga te za gramatiku...probaj osobno napisati jednu recenziju neke komponente..pa ču te tada pitati jel bilo tolko jednostavno...ili je bila možda zezancija???Vidjet češ da to nije samo tako...znam i sam kako se ponašam...ali sve je to uzrok ne poštivanja i ne razumijevanja...kada se netko trudi ti ga uspiješ popljuvati?I što si dobio time?Ništa...Isto tako pronađi jedan moj tekst tekst u pcplay časopisu pa mi tada reci što ne valja i s čime ne slažeš...pa da tada vidimo di griješim i što neznam...jer ja smatram da tekstove koje sam za sada napisao za pcplay časopis...da su zbilja ok...te s obzirom da moram pisati i za male i za velike...te s obzirom da sam ograničen prostom...još sve dobro ispadne...meni nije problem pisati knjižurine...iči duboko...samo se ne želim tim stvarima preseravati...

    Ni sam neznam zakaj ovo pišem...vjerovatno zato jer čekam ručak...pa če mi brže proć vrijeme...no siguran sam da me opet nečeš shvatiti...no nema veze...samo sam pokazao da sam i ja čovjek ok krvi i mesa...i da mogu biti the normalan man...

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144

    Re: Best buy komponente

    offtopic

    amd, bio si jedno vrijeme normalan, pa mi se sad čini da se vraćaš na stare puteve koji su te zadnji put doveli do gubljenja mod pozicije.

    zato bolje chill out, i pomaži ljudima bez svađanja i prepiranja. svatko ima pravo na svoje mišljenje, ako netko stvarno želi tvoj savjet, onda će te poslušat i obrnuto. ako "misli" da zna, a ne zna, onda će naučiti na vlastitim greškama.

    simple as that.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Best buy komponente

    Ne brini freak..Imam ja i ženu i dijete i ne bune se na to koliko ja vremena provodim za kompom.Sve svoje dužnosti obavljam kako treba i prehranjujem vlastitu obitelj hvala na pitanju.Sretniji su da sam doma ,makar i za kompom, nego da švrljam okolo u slobodno vrijeme.
    Problem je u tome što se ti čudiš ko pura glisti ako netko izjavi da se igra na kompu , i to još na jednom gaming forumu koji je otvoren u svrhu da reklamira gamig časopis.Ne samo da se čudiš nego na to gledaš i sa podsmjehom,prjezirom....Pitam se dali i ostatak redakcije podržava takav stav.Smatra li nas budalama na kojima se može dobro zaraditi ? Očito da , kada te podržavaju u takvim javnim istupima.

  30. #30
    Guest

    Re: Best buy komponente

    = Citat = Izvorno postao Cali
    offtopic

    amd, bio si jedno vrijeme normalan, pa mi se sad čini da se vraćaš na stare puteve koji su te zadnji put doveli do gubljenja mod pozicije.

    zato bolje chill out, i pomaži ljudima bez svađanja i prepiranja. svatko ima pravo na svoje mišljenje, ako netko stvarno želi tvoj savjet, onda će te poslušat i obrnuto. ako "misli" da zna, a ne zna, onda će naučiti na vlastitim greškama.

    simple as that.
    Iskreno nekim ljudima jako smetam kao mod...već sam to zaključio prije mnogo vremena...samo što se žarište sve više grije...a meni je iskreno svejedno....kada sam tražio da me se makne s moda...i kada sam tražio da me se izbriše kao korisnika...tada to nisam dobio...a kada ti sam admin odloka temu namjerno u inat...koja je ionako puna spamma i offtopica to ti sve govori...bilo da se njemu sviđa...ili meni u inat...mod pozocija ti je ništa...mnogo puta sam rekao...misliš da nisam dobar kao mod??Dajem ti svoju poziciju.Misliš da bi bio bolji pisac za hardwere na časopisu??Samo naprijed...napiši probni tekst i "možda" budeš primljen.

    I od te sve silne halabuke,pljuvanja pa čak u ponekim slučajevima nekakve smješne ljubomore niti je tko tražio mod mjesto niti je tko želio biti autor tekstova za časopis...a to dovoljno govori.

    Ja ne mislim glumiti niti se skrivati,uvijek ču reći ono kaj mislim/znam bez obzira na posljedice.

    A onog kog to smeta nek me tuži mami/tati/dedi/baki/murji/adminima etc.



    bezimeni:Zašto svodiš forum sa moji takozvanim poslom???Kada sam na forumu tada se imam pravo zahebavat...pisat gluposti...pa čak i provocirati...naravno s posljedicama...jer kada sam na forumu tada ne radim...kužiš??Isto tako moje ponašanje nema nikakve veze sa mojim člancima u časopisu.A tebe očito peče za koga ja pišem...samo kaj ti to ništa ne znači...kada radim radim...kada se zahebavam tada se zahebavam...

    A to što ja imam gorak fitilj prema tebi si si sam kriv.Da si ponekad razuman toga ne bi bilo.

    I da neda mi se više pisati...znam..ništa nećemo riješiti...ipak si ti 30+...centar znanja...i the man...

    Ako si sretan..ewo ownaš me...happy??Sad če ti valjda biti lakše..jer je očito da se za nekaj boriš... a sad odoh...by by

Slične teme

  1. P: komponente
    By LukA33 in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-01-2012, 20:21
  2. PC- komponente
    By Pando Pandic in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 28-08-2008, 13:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •