Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 111 od 111

Tema: Red Faction Guerilla

  1. #91
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: Red Faction Guerilla

    da, to sam bas danas pomislio kad sam igrao RF
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  2. #92
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Red Faction Guerilla

    mah gta, cim vozis auto gta :/

    razbijacina
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  3. #93
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Red Faction Guerilla

    I eksplozije!!! Covjece, priljepis dvije tri remote bombice na ono vozilo od edf-a...weeee koji vatromet!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #94
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Red Faction Guerilla

    Igrao sam nesto i unistavanje zgrada i lupanje EDF-a onim cekicem je dosta zabavno.
    Ali kolko vidim igra pati od repetativnosti, te ce mi nakon pocetnog "Wow!" efekta vjerojatno dosadit.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #95
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Red Faction Guerilla

    Istina kad postaviš dinamite i zgrada se sruši koja fizika wow!!

  6. #96
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Red Faction Guerilla

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Igrao sam nesto i unistavanje zgrada i lupanje EDF-a onim cekicem je dosta zabavno.
    Ali kolko vidim igra pati od repetativnosti, te ce mi nakon pocetnog "Wow!" efekta vjerojatno dosadit.
    Da, mogao bi bit, osim onih glavnih misija. Al takva igra drugacije i nemoze, kad je jako velik naglasak stavljen na akciju i unistenje. Nema veze, potrajat ce neko vrijeme ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #97
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Red Faction Guerilla

    a isusa ti, neki virus me zaskocio i reinstaliram windowse, snimim si sejvove na cd, i sad ih vratim i ocita ih u igri, ali nece loadat

    pa isusa mu sve ispocetka sad :7
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  8. #98

    Re: Red Faction Guerilla

    Igra je dobra, zbilja dobra. Nema nekog velikog naprezanja moždanih vijuga da se pređe određeni level i slaganja gerilskih taktika sa svojim suborcima koji su, blago rečeno, retrdirani. Igra je stvarno dobra, po mojem mišljenju, bila bi i bolja da su joj dali tu nekakvu "dubinu" pa bih se složio da sa onime što je netko rekao da nalikuje na GTA na Marsu.
    Navest ću par primjera sa suborcima; Kao prvo toliko su sakati da su izgleda zakinuti za motoričku operaciju otvaranja vrata vozila i sjedanja u isti, valjda je ljeni programer zaboravio upisati tu liniju koda, čast iznimkama koje te prate na misijama oni imaju sposobnost sjedanja u vozilo, no to nije bitno sada. Nadalje, iako me "prate" svejedno se znaju zadržati u zgradi koju ja miniram, tako da se u tome slučaju presele bliže Bogu. Najbolje mi je bilo kad me vlastiti suborac pregazio autom kako je žurio u borbu, tj. Piše mi u gornjem desnom kutu "Guerila has joined" i dući frame ja ležim, triput pregažen, ispod kotača njegovog kamiona.
    To vidim kao veliki nedostatak te igre, barem meni. Bit gerilskog ratovanja je planiranje i taktika, budući da jesi pripadnik gerilske organizacije, valjda jesi neki kurac tamo.

    Fizika i nije nešto koliko je Volition hvalio, ili mi se to samo čini zbog bugova, mislim, očekivao sam nešto bolje. Ja uništim potportnje, ali opet, zgrada stoji na nenosivim pregradnim zidovima. Gdje to ima? Budući da su se hvalili da su im level dizajneri postali strukturalni inžinjeri i dipl.ing. građevine od samog rada na projektu, trebali bi doći kod mene u školu^^.

    Igranje sa maljem je neopisivo zabavno iskustvo, i najradije bih cijelu igru bi igrao samo sa maljem i minama. Borba sa maljem i uništavanje zgrada je stvarno zanimljiva i skidam kapu Volitionu. Borba sa oružjem je isto dobro odrađena. Sve u svemu, igra je dobra zasad.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  9. #99
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Red Faction Guerilla

    Ehm, meni je dosadila, nakon šta nisam ni do pola došao...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #100

    Re: Red Faction Guerilla

    Neznam nisam toliko dugo igrao, ali primjećujem da pati od repetitivnosti.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  11. #101
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Red Faction Guerilla

    Sve su misije manje više iste, a okolina je ofc. pošto je Mars, ista.
    Priča je lame, tako da me ni to nije zadržalo, jedino što me do sada bilo držalo je to uništavanje zgrada.
    Ali i to dosadi, kao što sam rekao, nakon početnog: "Wow!" efekta.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Red Faction Guerilla

    izdržala je 5 min kod mene...ak ne računam instalaciju i deinstalaciju....teško smeće
    jadno
    trebali su napravit kvalitetan fps i ić stopama jedinice
    sramota
    ali bit će bolje
    čekamm 3 i fps inačicu

  13. #103
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Red Faction Guerilla

    Pa išli su stopama jedinice. Sve se može uništit

  14. #104
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Red Faction Guerilla

    To je jedina zabavna stvar u igri, sve se može uništit, što dosadi.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  15. #105
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Red Faction Guerilla

    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Pa išli su stopama jedinice. Sve se može uništit
    istina doktore...ali stvaili je u treće lice iu zblesirali...sjećam se što sam u jedinici radio sa onim rifle granatama...jao...delao sam sam svoje prolaze i minao rudnike haha
    ovo je šit

  16. #106
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Red Faction Guerilla

    Evo, i ja malo probao ovu igru. Nije loša ali me mouse lag ubija, ne mogu ciljat kako treba, ne mogu vozit kako treba... Moram to nekako riješit
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  17. #107
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Red Faction Guerilla

    Igrah malo, dosadila ubrzo.
    Previše repetitivno i jednolično, makar je razaranje građevina donekle zabavno.

  18. #108
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Red Faction Guerilla

    Evo, odigrah. Mislim da je o ovoj igri sve već rečeno, pa da ponovim i nabijem malo post count.

    Grafika- tehnički dobra, umjetnički loša. Ne izgleda lijepo da biste negdje zastali i divili se krajoliku, ili pak nekakvoj građevini. Dobro, ajde, ovo nije igra u kojoj ćete se diviti građevinama. Bar ne dok ih ne razrušite. Po meni jako slaba optimizacija (manje od 30-tak FPS-a na HD4890, dx10 mod, very high opcije, na low igra ne izgleda jako loše s obzirom na high ali se i dalje sporo vrti).

    Zvuk- nisam se pretjerano obazirao na njega. Svidio mi se, naime, zvuk zgrade prije nego što se uruši.

    Kontrole- malo prevelika senzitivnost miša pri defaultnim postavkama. Ostalo OK.

    Priča- lol, priča.

    Gameplay- red vožnje, red akcije, red akcije, red akcije. Vožnja je po meni izvedena OK (ipak je to Mars i gravitacijski uvjeti su malčice drugačiji nego na Zemlji), a akcija je odlična. U igri postoji cover sistem kojeg ćete koristiti jako malo, koristan je jedino na početku, kad imate jako malo snage. Geomod je ful kul, iako bih volio vidjeti i štetu na terenu. Unišavanje je uvijek zabavno, ali klasičnog se uništavanja zasitite nakon nekog vremena. Tu uskaču i neki izazovi koji donekle unose raznovrsnost u igru (i njih se lako zasititi) i koji su korisni za prolaženje glavnih misija. U igri sakupljate scrap metal kojeg koristite kao novac. Prokleto originalno. Za AI protivnika ne znam, nisam gledao kako se bore zato jer sam bio zauzet healanjem iza debelog zida.

    Fizika-

    Težina- srednje teška, prilično dobro balansirana na tom polju. Ili sam ja n00b.

    Zaključak- Guerrilla je OK akcijska igra i ako očekujete nešto više od akcije sigurno ćete se razočarati. Veliki minus igri je taj što nema duha, sve je odrađeno nekako površno te nećete biti jako zadovoljni i ispunjeni nakon prelaska glavnih misija. To je igra trenutka. Bilo bi dobro da su u igru uveli neke RPG ili strateške elemente, bar bi malo dobila na dubini. Žao mi je što golemi potencijal kojeg je igra imala u nekakvim najavama uopće nije iskorišten i to što je igra na kraju ispala loše konvertiran tehnološki demonstrator.

  19. #109
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Red Faction Guerilla

    Imali su dobar potnecijal, dobar setting, dobru tehnicku izvedbu i sl. al evo malo su se previse orijentirali na unistenje zgrada, okolisa i sl. Igra se uvelike oslanja na to, sto donekle i je zabavno ali u prevelikoj kolicini pocinje biti pomalo zamorno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #110
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Red Faction Guerilla

    Odigrah par misija. Igra je u biti zabavna jer ona fizika i sama destrukcija okolisa, dugo nisam tako nešto vidio. Čak je i AI dosta dobar za promjenu. I ono, ne sjecam se kada sam toliko koristio eksplozive
    Minus je naravno presterilan storyline bez ikakvih emocija, icega tj. bez nekakvih zanimljivijih misija. To naravno kvari ugođaj te ako se ne igra multiplayer, igra nakon kraceg vremena dosadi. Osim lose price i likova, nekih velikih zamjerni ni nemam. Okolis Marsa je lijepo docaran, grafika je isto dosta lijepa i nezahtjevna, a o fizici da ne govorim. Uz kvalitetan AI, ovo me moze zadrzat barem neko krace vrijeme. Da su se potrudili sloziti bolju kampanju i storyline, ovo bih presao u jednom dahu. Gledajuci recenzije, ocjene su objektivne i sasvim zasluzene.
    Rijec je o jednom sasvim solidnom uratku i zapravo cak ugodnom iznenađenju
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #111
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438

    Re: Red Faction Guerilla

    ocito sam samo ja u svakoj igri neki freak kojeg unistavanje nenormalno veseli...
    crysis sam ko debil igro sam da mogu razarat, ali ovo... ovdje sam na domacem terenu... samo idem i ne izlazim iz akcije, igra po mom ukusu definitvno
    makar da nema dusu, nema...

Slične teme

  1. Red Faction: Armageddon
    By Aral in forum Gaming općenito
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 16-06-2011, 17:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •