Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: Freelancer

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30

    Freelancer

    Igra li ko FL???

    Ako igra neka mi se javi a u medjuvremenu neka posjeti:

    Freelancer-Void server

    Vi koji neigrate, posjetite ^^, pa pocnite igrat.

    Igra nije browse, nego se treba ili skinut ili nabavit, sa str. gore skine se mod i dodje na taj server (mod ima oko 25 MB, nemoze se igrat bez njega), probate malo, pa ako vam se svidi i mislite igrat, a ne odustat nakon tjedan dana mozete uci u [X]-$RF$-[X]S(Royal Flush) klan(HR klan i recimo da nije jedini-sta se tice posjecenosti servera treci smo na ljestvici).

    Ako jos sta nije jasno, pitajte i probat cu vam sto detaljnije objasnit.

  2. #2
    Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim
    Albert Wesker: Today's your lucky day. Next time we meet, don't count on another...

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Valier
    Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim
    igricu, zakolji se stari

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Ovaj server je Njemacki, pa kad skines mod i malo ga proucis dodji.

    To vrijedi i za ostatak ekipe

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Valier
    Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim
    igricu, zakolji se stari
    Ah dost mi je više te rasprave, i ja sam žestoko raspravljo kad neko kaže tu gnjusnu umanjenicu, al sad mi se više zgadilo stalno opominjat pa ću ignorirat i gotovo
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Nemojte sad da ovaj post postane prepucavanje uvezi ^^, covjek se javi, a vi ga odmah napali.

    Molio bih da ubuduce se javljaju zainteresiarni za IGRU ili igricu-meni svejedno.

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies MMarko's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    14
    ...jel netko zna di se moze skinut doticna igra...??

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Igra nije free nego je moraš kupiti.

  9. #9
    Junior Member Plants Vs Zombies MMarko's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    14
    ...ough...kao ne znam...al se pravim glup....

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    [quote=Sonic_Moronic]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":ry33tbw5
    = Citat = Izvorno postao Valier
    Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim
    igricu, zakolji se stari
    Ah dost mi je više te rasprave, i ja sam žestoko raspravljo kad neko kaže tu gnjusnu umanjenicu, al sad mi se više zgadilo stalno opominjat pa ću ignorirat i gotovo[/quote:ry33tbw5]

    ne kuzim u cemu je stvar ekipa, ja katkad kazem igru katkad igricu, umanjenica je onako od milja, kao mačkice il patkice il neznam ni ja štA

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=WEASEL]
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":3k7gpnai
    = Citat = Izvorno postao Valier
    Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim
    igricu, zakolji se stari
    Ah dost mi je više te rasprave, i ja sam žestoko raspravljo kad neko kaže tu gnjusnu umanjenicu, al sad mi se više zgadilo stalno opominjat pa ću ignorirat i gotovo
    ne kuzim u cemu je stvar ekipa, ja katkad kazem igru katkad igricu, umanjenica je onako od milja, kao mačkice il patkice il neznam ni ja štA [/quote:3k7gpnai]

    bio je jedan big topic o tome jel triba govorit igra ili igrica. meni osobno ide na kurac

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    također

  13. #13
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Opet ste se poceli prepucavat radi Igre ili Igrice-napravite novi topic pa u njemu raspravljajte do godine, ak hocete.

    A usput da kazem ova igra nije striktno ONLINE, pa ne zahtjeva original za MP, pa se stoga niti netreba kupiti, ako imas kojeg dobrog frenda da ti ju sprzi.

    Sta nitko ne igra FL???-to je malo zacudjujuce, ali mozda i nije, ja sam se zacudio sta toliko ljudi ubiti igra, jer je stara oko 5-10 godina, ako se ne varam.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ja sam igrao

  15. #15
    ja sam igrao al sp...sda tek znam za mp kada se preselim i nadjem cd pocecu mp igrat hvala sto si to podjelio sa nama

  16. #16
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Caram
    Opet ste se poceli prepucavat radi Igre ili Igrice-napravite novi topic pa u njemu raspravljajte do godine, ak hocete.

    A usput da kazem ova igra nije striktno ONLINE, pa ne zahtjeva original za MP, pa se stoga niti netreba kupiti, ako imas kojeg dobrog frenda da ti ju sprzi.

    Sta nitko ne igra FL???-to je malo zacudjujuce, ali mozda i nije, ja sam se zacudio sta toliko ljudi ubiti igra, jer je stara oko 5-10 godina, ako se ne varam.
    Pa daj reci malo više o njoj čovječe!! Kak ću je igrat ak nemam pojma o čem se radi?

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Ovo sam kopirao sa drugog forum-a, tak da ne pisem ponovo:

    Sta se tice letaca otprilike je to, ali imas i NPC-a tj. kompova(misije i sve to). - Sve je isto samo sta imas i ljudi koje mozes rokat-PVP(Player vs Player bitka u kojoj se rokate medjusobno, a ima i turnira s novcanim nagradama)

    Sema ti je: pa i nije bas ono odredjena-nemas one price, ali imas miss koje rjesavas da dodjes do para, moj klan je piratski ([X]-$RF$-[X])-X-ici znace pirat sto znaci da likove(Playere) mozes tax-at, tj. rec trader-u(lik koji vozi kantu s puno carga i radi rute da zaradi pare) da plati 100 k ili vise(zavisi o lvl-u koji se racuna po kolicini para koje lik ima, npr. 73 lvl. 150 milijuna $$$ itd).

    Save ti je rjesen otprilike ko i na igri s malo poboljsanja: kad vise neces igrat jednostavno stisnes Quit i kad se drugi pu spojis lik ti je tamo di si ga ostavio-na mm tocno - lol, ali problem ubojstva je taj da kad te neko killne vrati te do zadnjeg dock-a(znaci pojavis se na Manhatanu u NY i rasturas dalje, dockas se u Sparti[novi sys]Sna AC[Abandon City-nomadska/napustena baze, pripada Europi{Nova rasa-ko Liberty navy itd., uz njih su poboljsani Monkeys-i i Roboti koji postoje i u SP, ali su malo neupuceni}], znaci na AC si se dock-o, otidjes do Unknown 2 na Primus[Planet @=Monkeys-a], ali prije nego sta si se docko te neko kill-ne i moras ponovo iz AC-a nazad)


    A ovo je nadopuna:


    Ovo je u biti simulacija letenja, ali u svemiru, imate svoj brodic (ili brod da nebi bilo rasprave sta koristim umanjenicu) i njega nadogradjujete raznim gunovima, turetima, torpima, upgrade-ima za hull, stitovima itd. uglavnom rokate druge likove koji takodjer imaju slican, ako ne isti brod, samo sa drugim sutup-om gunova i slicno. Naravno ima i NPC-a tj. kompjuterski navodjenih likova s kojima se borite u miss da zeradite neku kintu za poboljsanje event-a, ali ih i srecete usput poputu(NPC nekad nisu prijateljski raspolozeni-ovisi o reputaciji koja ovisi za koga radite miss ili koga usput ubijate sto je i logicno da vas nece bas volit ako ubijate njihovu "vrstu").

    Sry ako sam se ponovio jer nisam citao ovo iznad nadopune(ono sta sam objasnjavao liku koji je igrao SP).

    Pokusao sam biti detaljan, ak jos sta nije jasno, samo pitajte rado cu objasniti.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    pošto je ovo tema o freelanceru jel itko koristio onaj unofficial patch v1.04

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Usput da se isprican sta mi je tako dugo tebalo za odgovor, nisam imao vremena da vas prije posjetim.

  20. #20
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Nisam koristio taj patch, a da iskreno kazem, nisam ni cuo za njega.

    Igrao sam obican, T.N.G. i sad sam zapeo za Void, a s njega cu se teze skinut, pogotovo jer skoro dolazi novi mod.

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Dosao je novi mod, ali je jos uviek bugovit pa jos rade dosta na njemu, ali server je ON sa njim-jedini prob je sta se zna srusit kad neko napravi nesto sta nije sredjeno.

    Pa ako ima koga zainteresiranog nek se javi.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Caram
    Nisam koristio taj patch, a da iskreno kazem, nisam ni cuo za njega.

    Igrao sam obican, T.N.G. i sad sam zapeo za Void, a s njega cu se teze skinut, pogotovo jer skoro dolazi novi mod.
    kakav je TNG mislim ga skinit ali neću ako je loš, jel dodaje nove misije

  23. #23
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Caram
    Nisam koristio taj patch, a da iskreno kazem, nisam ni cuo za njega.

    Igrao sam obican, T.N.G. i sad sam zapeo za Void, a s njega cu se teze skinut, pogotovo jer skoro dolazi novi mod.
    kakav je TNG mislim ga skinit ali neću ako je loš, jel dodaje nove misije
    Sa svim modovima ubiti se ne mjenja prica- tako da imas sve iste miss, ali sta se tice novosti(mogu se kupovati Bojni brodovi, stanice, a stari brodovi su prefarbani).

    Ali jos uvijek se drzim Void-a sto bi preporucio i vama-mislim ako mislite igrat na netu (jer je na TNG serverima prevelik lag radi BB-a ili se moze jako malo ljudi spojit u isto vrijeme).

  24. #24
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    E da - Mod je dosao (ima 80 MB-a), pa sad ima 10-ak novih veoma agilnih brodova(Fightera) i jos nekih gunova i pojacanja za stitove, strom.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    to je besplatan mod zar ne

  26. #26
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Da mod je besplatan- ides na:

    http://www.voidserver.com/

    Skines FLMM(Freelancer Mod Menager) i Mod 2112 sta ti je odma s lijeve strane kad dodjes na stranicu.

    Kad to skines-Instaliras Menager, i samo pokrenes Void2112 Client-on ti to ubaci u Folder s modovima i aktiviras ga u Mod Menager-u i igras - lol

    Javi kad sve to skines, pa ako hoces mozes uci u moj klan (Royal Flush), ja cu ti posudit novaca za brod, gunove, uputit te u pravila(tj. moras ih procitati na str ^^) i to ti je to.

    Ovaj server pruza mogucnost razgovora-tj. skines TeamSpeak(oko 6 MB) i ako imas mic pridruzis se kanalu i razgovaras umjesto da tipkas.

    Ako jos sta nije jasno rado cu objasniti.

  27. #27
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    Ako se pridruzis klanu-dobijes klanski Avatar koji izgleda otprilike ovako(Zavisi o nick-u koji ces koristit):





    Ostale ces vidjet na forumu servera.

    ^^Tako izgledaju i na forumu ako ih znas uploadat.(Mislim velicina i kvaliteta)

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    tnx ali taj će mod morat malo pričekat jer sam na modemu a to ću skinut u rođaka. i rado bi se učlanio u klan ali nemam oriđiđi

  29. #29
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Caram
    Ako se pridruzis klanu-dobijes klanski Avatar koji izgleda otprilike ovako(Zavisi o nick-u koji ces koristit):





    Ostale ces vidjet na forumu servera.

    ^^Tako izgledaju i na forumu ako ih znas uploadat.(Mislim velicina i kvaliteta)


    Dobar je, dobar
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #30
    Member Plants Vs Zombies Caram's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb---> Freelancer-Void - - - -> [$RF$]
    Postova
    30
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Dobar je, dobar
    Hvala, jel tak da je - lol

    Kao sto rekoh ^^ igra ne mora bit original, znaci da p i r a t pici ko original i sve ti je super.
    M8, javi se kad skines mod, pa cu te uputit u ostalo.
    Do toga bi mogao skinut Team Speak(6 MB), znaci oko pola sata ak se dobro sjecam


    P.S.: SM gubica 666 postova - lol, nije da brijem na te cake, ali ima cak i 666 klan na Void-u(takodjer hrvatski).

    Ajde PPL, ocekivao sam vise ljudi zainteresiranih za ovo.

Slične teme

  1. Freelancer
    By KeeperOfDarkness in forum Online gaming & living
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 04-06-2009, 18:32
  2. Freelancer
    By Orla in forum Gaming općenito
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 25-02-2007, 09:58
  3. Freelancer
    By Psychon@ut in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-09-2006, 11:18
  4. Freelancer
    By raven5 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 08-02-2006, 12:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •