Stranica 388 od 409 PrvaPrva ... 288338378386387388389390398 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 11.611 do 11.640 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #11611
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ljudi moji, koje je ovaj Uncharted 4 tehnološko čudo, a Naughty Dogu skidam kapu do poda što se tiče sitnih detalja, apsolutno nema konkurencije na tom polju, niti na jednoj platformi. Mislio sam da GTA pazi na sitne detalje, ali stari moj, apsolutno nula bodova pokraj ovoga, ali 0,00.

    Sve je spoiler free i vrijedi pogledati čak i ako niste ljubitelji žanra, jednostavno nevjerojatno Dugi, nakon ovoga čak ni ti nemoš reći ništa loše protiv PS4, na PC-u ne postoji konkurencija, niti pod razno (još da je 60FPS-a, ne znam da li je na PRO u 60!?).

    Little details 1 - https://www.youtube.com/watch?v=ZUc_H3Abj-4

    Little details 2 - https://www.youtube.com/watch?v=HkuWcBpnHL0

    Little details 3 - https://www.youtube.com/watch?v=I3N0inY6Fxg

  2. #11612
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    I na pro je 30 FPS.

    Prošao si cijelu igru? Ti je lošija od 2 i 3?

  3. #11613
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ljudi moji, koje je ovaj Uncharted 4 tehnološko čudo, a Naughty Dogu skidam kapu do poda što se tiče sitnih detalja, apsolutno nema konkurencije na tom polju, niti na jednoj platformi. Mislio sam da GTA pazi na sitne detalje, ali stari moj, apsolutno nula bodova pokraj ovoga, ali 0,00.

    Sve je spoiler free i vrijedi pogledati čak i ako niste ljubitelji žanra, jednostavno nevjerojatno Dugi, nakon ovoga čak ni ti nemoš reći ništa loše protiv PS4, na PC-u ne postoji konkurencija, niti pod razno (još da je 60FPS-a, ne znam da li je na PRO u 60!?).

    Little details 1 - https://www.youtube.com/watch?v=ZUc_H3Abj-4

    Little details 2 - https://www.youtube.com/watch?v=HkuWcBpnHL0

    Little details 3 - https://www.youtube.com/watch?v=I3N0inY6Fxg
    tebi je svako malo opet nešto novo super...jesi ti igral battlefield 1 naprimjer na pc-u? očito nisi kad svršavaš na ovo...šta je to,obične animacije...gdje ti je destrukcija i fizika? nigdje...
    neznam po čemu je to posebno u odnosu na hitmane,max pejnove i slične igre na pc-u...samo gore...

  4. #11614
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Lol tenk

    Hex, nisam još prešao, naišao sam na ove filmiće i ostao paf da postoji nešto takvo. Sve nemreš vjerovati na što su sve pazili i što su sve ubacili u taj engine. Pa jebote kad se valjaš u blatu i izvadiš pištolj iz futrole, a on prljav na ručki i cijevi, a ostatak koji je bio u futroli čist, di toga ima jebote Ili ono podupiranje nogama kad visiš na fasadama, ili razgovori ako izađeš iz njih i vratiš se, nevjerojatno. I onda ovaj stavi Battlefield u istu rečenicu

  5. #11615
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Lol tenk

    Hex, nisam još prešao, naišao sam na ove filmiće i ostao paf da postoji nešto takvo. Sve nemreš vjerovati na što su sve pazili i što su sve ubacili u taj engine. Pa jebote kad se valjaš u blatu i izvadiš pištolj iz futrole, a on prljav na ručki i cijevi, a ostatak koji je bio u futroli čist, di toga ima jebote Ili ono podupiranje nogama kad visiš na fasadama, ili razgovori ako izađeš iz njih i vratiš se, nevjerojatno. I onda ovaj stavi Battlefield u istu rečenicu
    nemoj bit smiješan i pričat kako je ps4 bolje od pc,bf1 na ultra ima deset puta bolju grafiku,to šta ti pričaš su animacije a u bf1 animacije ne postoje...sve se događa kako ti hoćeš u realnom vremenu u multiplayeru...
    bez obzira koliko pc jako pogađa konzolitis još uvijek se nemože mjerit ps sa pc...samo tko ima svake godine davat po par tisuća kuna za procesore,grafičke itd. taj može ugodno igrat i iskorištavat potencijale hit pc aaa igara...sa ps si ipak miran i siguran najmanje par godina i više...a za pc moraš svake godine davat po 5-6 tisuća kuna za gtx X080 ako hoćeš sve ultra...a di su još ostale komponente i periferija...

  6. #11616
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa ja i ne pričam o suhopranoj grafici, naravno da postoje igre sa 6x boljom grafikom, pričam o tim sitnim detaljima koji igri daju "dušu" i na tom polju zbilja nema konkurencije. Igra općenito ima dobru grafiku, ali tih 30FPS-a je trn u oko, Weki kaže da ima dobar frame pacing, nije niti do koljena onome iz Horizona. Horizon ne kužiš jel 30 ili 60, a na 30 je, ovdje imaš dojam da je često i bliže 25 nego 30...

  7. #11617

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Bartuc kad bi ja to stigao igrati pored PC-a gdje su na čekanju neki odlični naslovi. Neke bi želio i ponoviti ali nema šanse. Toliko volje i vremena nemam, a da kupim PS4 pa da mi PC skuplja prašinu godinu/dvije dok ne odigram ekskluzive, nema šanse.


  8. #11618
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Lol tenk

    Hex, nisam još prešao, naišao sam na ove filmiće i ostao paf da postoji nešto takvo. Sve nemreš vjerovati na što su sve pazili i što su sve ubacili u taj engine. Pa jebote kad se valjaš u blatu i izvadiš pištolj iz futrole, a on prljav na ručki i cijevi, a ostatak koji je bio u futroli čist, di toga ima jebote Ili ono podupiranje nogama kad visiš na fasadama, ili razgovori ako izađeš iz njih i vratiš se, nevjerojatno. I onda ovaj stavi Battlefield u istu rečenicu
    Da, pažnja detaljima je vrh, ali i općenito njihov level dizajn i načini na koje te igra podsvjesno vodi kud moraš ići bez da trebaš mapu i oznaku ko u svakoj jebenoj današnjoj igri. Meni osobno je ovo zadnje što si spomenuo najbolji dio. Koliko puta mi se u random igrama dogodilo da NPC počne pričati nešto naizgled zanimljivo, prekine ga neka skripta (zaletiš se autom, dođu neprijatelji, ide cut scena...) i onda nikad više ne dobiješ priliku čuti taj razgovor. A u Uncharted fino: "What were we talking about? Ah, yes...". Ne možeš ostati ravnodušan na to.

    Ignoriraj tenka, vidiš da nije sav svoj.

  9. #11619
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Battlefield ima sitne detalje u multiplayeru.

  10. #11620
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Igram Knack 2.

    Hulk smash

  11. #11621
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Da, pažnja detaljima je vrh, ali i općenito njihov level dizajn i načini na koje te igra podsvjesno vodi kud moraš ići bez da trebaš mapu i oznaku ko u svakoj jebenoj današnjoj igri. Meni osobno je ovo zadnje što si spomenuo najbolji dio. Koliko puta mi se u random igrama dogodilo da NPC počne pričati nešto naizgled zanimljivo, prekine ga neka skripta (zaletiš se autom, dođu neprijatelji, ide cut scena...) i onda nikad više ne dobiješ priliku čuti taj razgovor. A u Uncharted fino: "What were we talking about? Ah, yes...". Ne možeš ostati ravnodušan na to.

    Ignoriraj tenka, vidiš da nije sav svoj.
    joj molim te,tko ima vremena slušat te pizdarije a u mome slučaju i ne kužim strane jezike...te igre sa dobrim pričama su već napravljene,toga više nema...
    bartuc jesi ti igrao farcry koji...ti si barem prije bio pc frik koliko znam...sad si zaluđen previše tim ps4...onda imaš onu igricu metro...to fegeti sa pce foruma obožavaju,svršavaju na to kad izađe trejler,čak i knjige čitaju koliko su zaluđeni...meni su takve horor bezvezne...jedino kaj mi je prije bilo dobro su maks pejnovi,hitmani i tako to,zadnjeg pejna sam prešal i bio je dobar,vrlo dobar,hitmana ni nisam...onda imaš još u tom stilu te ps4 unčarted igrice i mafiu...ima na pcu nekoliko igara tog tipa žanra koje su bolje od tog unčarteda...

  12. #11622
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    mafiu si igral? prvu...koliko je to stara igrica a isto je sve imala...takvih dobrih igara više nema...

  13. #11623
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ljudi moji, koje je ovaj Uncharted 4 tehnološko čudo, a Naughty Dogu skidam kapu do poda što se tiče sitnih detalja, apsolutno nema konkurencije na tom polju, niti na jednoj platformi. Mislio sam da GTA pazi na sitne detalje, ali stari moj, apsolutno nula bodova pokraj ovoga, ali 0,00.

    Sve je spoiler free i vrijedi pogledati čak i ako niste ljubitelji žanra, jednostavno nevjerojatno Dugi, nakon ovoga čak ni ti nemoš reći ništa loše protiv PS4, na PC-u ne postoji konkurencija, niti pod razno (još da je 60FPS-a, ne znam da li je na PRO u 60!?).

    Little details 1 - https://www.youtube.com/watch?v=ZUc_H3Abj-4

    Little details 2 - https://www.youtube.com/watch?v=HkuWcBpnHL0

    Little details 3 - https://www.youtube.com/watch?v=I3N0inY6Fxg
    listerine za pranje zubiju na 2:20,te bih ja igrice nazvao takozvane oglašavačke,usput ti reklamiramo proizvode...

  14. #11624
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    joj molim te,tko ima vremena slušat te pizdarije a u mome slučaju i ne kužim strane jezike...te igre sa dobrim pričama su već napravljene,toga više nema...
    bartuc jesi ti igrao farcry koji...ti si barem prije bio pc frik koliko znam...sad si zaluđen previše tim ps4...onda imaš onu igricu metro...to fegeti sa pce foruma obožavaju,svršavaju na to kad izađe trejler,čak i knjige čitaju koliko su zaluđeni...meni su takve horor bezvezne...jedino kaj mi je prije bilo dobro su maks pejnovi,hitmani i tako to,zadnjeg pejna sam prešal i bio je dobar,vrlo dobar,hitmana ni nisam...onda imaš još u tom stilu te ps4 unčarted igrice i mafiu...ima na pcu nekoliko igara tog tipa žanra koje su bolje od tog unčarteda...
    Doslovno nema ni jedna tog žanra da je bolja od Uncharted serijala. Prvi Metro možda i ima nešto horora u sebi, ali dvojka je već tipični shooter. Trojka će vjerojatno u tom smjeru. Nisu developeri krivi što ti znaš samo hrvatski i to ne baš dobro.

  15. #11625
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ovi tenkovi postovi su serija najrandom pizdarija koje sam imao prilike vidjeti u zadnjih par mjeseci.

  16. #11626
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ovi tenkovi postovi su serija najrandom pizdarija koje sam imao prilike vidjeti u zadnjih par mjeseci.
    oprosti,unčarted je tird person šuter a u tom žanru imaš na pc-u isto takvih igara koliko hoćeš samo boljih,mafia 2,3,hitmani,maks pejnovi,gta i neznam ni ja šta sve ne...koja je razlika...u pc moraš stisnut tipku da bi se maks sakrio iza neke prepreke a u unčarted to radi automatski ili šta?

  17. #11627
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ovi tenkovi postovi su serija najrandom pizdarija koje sam imao prilike vidjeti u zadnjih par mjeseci.
    Gori je od mene

  18. #11628
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    metro je šuter,od prvog do ovih novijih...s tim da se u novom seli radnja na površinu...

  19. #11629
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Battlefield ima sitne detalje u multiplayeru.
    šta ti to znači...imaš hrpu video materijala na jutubu usporedbe bf1 ps4 vs pc pa pogledaj,isto vjerujem vrijedi i za druge igre...xbox netreba ni uspoređivat,mislim da on daje najgoru kvalitetu slike jer je i najslabiji...

  20. #11630
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    oprosti,unčarted je tird person šuter a u tom žanru imaš na pc-u isto takvih igara koliko hoćeš samo boljih,mafia 2,3,hitmani,maks pejnovi,gta i neznam ni ja šta sve ne...koja je razlika...u pc moraš stisnut tipku da bi se maks sakrio iza neke prepreke a u unčarted to radi automatski ili šta?
    Mafia 2 i 3 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

  21. #11631
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pazi s kim se zajebavaš.

  22. #11632
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Mafia 2 i 3 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
    da i,ima hrpa igara za pc takve ili slične tematike koje su bolje,kao recimo tom klancis wildlands,just cause itd...taj unčarted je kao ps eksluziva pa zato kao svršavate na njega...

  23. #11633
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Jedina konkurencija Unchartedu je Tomb Raider (zadnja 2), igre su mi rame uz rame nakon unch 2 i 3, jos nemam dojam o unch4 vs tr.

  24. #11634

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Imaš dvije zadnje Lare koji su više/manje isti drek ali mene nisu u ni jednom dijelu impresionirale. Štoviše gore su mi nego prethodni dijelovi gdje si morao malo mozgati oko zagonetki. Ovo su sad interaktivni filmovi gdje pritisneš tipku pa gledaš ovo ili onu animaciju...npr hodaš sa njom kroz neki kanal na pola pod vodom i "diviš" se kako ona hoda kroz to i nosi baklju . Ili hoda po nekoj litici pa otpadne neki komad stjene pa ona ostane visiti na jednoj ruci, malo jaukne kao da joj je ušao duboko, pa se sabere i nastavi dalje visiti. Ne pušim takve "igre"...u stvari OK su ali meni je to precjenjeno i nabaviti samo na debelom popustu. Tih desetak sati gledanja ne vrijedi te novce.


  25. #11635
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Meni je prva Lara bila ok, drugu još nisam odigrao.
    Daleko je to od posvećnosti detaljima kakvu ima Naughty Dog u svojim igrama

  26. #11636
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Meni kod Lare najviše ide na kurac ona njihova ozbiljna brija. Stvarno su svi likovi, dijalozi i bilo što vezano za priču totalno smeće i smor. Da okrenu to više na neku zajebanciju bilo bi puno lakše progutat tu knedlu. Pogotovo je još gore kad dođeš s Uncharteda, Rise of Tomb Raider me baš znao žešće naživcirat sa svojim tryhard sranjima. Ostatak igre valja.

  27. #11637
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Meni je super kak je u Tomb Raideru sve jako dark, edgy i odraslo. I onda su likovi dobroćudni domorodac, plaha azijatkinja, sassy crnkinja i geek koji je zaljubljen u najpopularniju curu (Laru) i svi misle da je slab i pičkica ali na kraju bude heroj. E imali su i pijanog irca i mudri father figure.

  28. #11638

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kak vam se da pratiti te priče...to ne bi prošlo ni u Ž filmskoj produkciji. Igra se igra zbog igranja.

    Jedina priča koja sam doživio kroz igru zadnjih godina je Hellblade: Senua's Sacrifice


  29. #11639
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Kak vam se da pratiti te priče...to ne bi prošlo ni u Ž filmskoj produkciji. Igra se igra zbog igranja.
    Ali očito će proći u A- produkciji i uskoro ćeš je moći pratiti, i to bez igranja.


  30. #11640
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Po traileru ne izgleda ko bog zna šta.

    Novi Tomb Raider makar inspiriran Unchartedom, je dosta drugačija igra. Puno veći fokus je na stealth, craftanje, više je open worldish. Plus fura se na tu neku ozbiljnu ranjiva Lara spiku koja je teško probavljiva. Pogotovo u prvom dijelu. Tak da dugi, ako ikad odigraš Uncharted, vidjet ćeš koliko ustvari malo poveznica ima s TR.

    A ti tenk ak i dalje stavljaš u isti koš Uncharted i Mafiju 3 si jebeni idiot.

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •