Stranica 344 od 409 PrvaPrva ... 244294334342343344345346354394 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 10.291 do 10.320 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #10291
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    A ti si živ, Horatio.

  2. #10292
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa htio sam reć da su igre iz istog vremenskog razdoblja pa je ova igriva još uvijek, a ova ne. MGS ima svog šarma, bar ima simpatične likove, dobre boss fightove i hrpu tih sitnih pizdarija u gameplayu tokom igre, a i Liquid mi je prekul villain.

    Ovaj Deus Ex osim što je očigledno gadno zastario, ima povrh svega očajan lvl dizajn i konstrukciju misija nevezano za vrijeme kad je igra izašla. A i gameplay je totalno broken. Igra ima kao onu foru stani, čekaj i dobit ćeš steady aim i bit precizniji, al doslovno sve to pada u vodu kad se moš zatrčat u tipa na razmak od 2cm i zalipit mu head. Evo baš sam sad odustao nakon što sam cijelu misiju trčao pa praznim mapama, slušao neke dosadne dijaloge i tako pobio par ljudi i onda je došao neki helikopter i gotova misija. Pročitao sam plot igre sad tek tako da budem upoznat ako se bude što spominjalo u nastavcima. A bokte proljeva.

    Probat ću ovaj Invisible War, al taj je navodno još gori rofl. Možda Human Revolution valja. On mi izgleda ok.

  3. #10293
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Human Revolution je super, bar mi je bio tamo 2011.

    Igram GoW Ascension, utrejdao ga jer nemam nikoji drugi singleplayer za igrat. Bezveze je.

  4. #10294
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Prvi je dobar ali već dosta zastario.
    Invisible War mi se nije dao igrati.
    Human Revolution je dost dobar, jedino piss filter malo kvari dojam. Brijem da su ga smanjili u DC verziji?

  5. #10295
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    @Izgubljeni
    Jesi igrao Deus Ex ranije, u vrijeme izlaska?

  6. #10296
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nisam. Čisto sumnjam da bi mi se i tad više svidio. Odigrao sam dosta igre da mi je sad gameplay smeće. Al eto pročitao sam i radnju te pogledao sve dijaloge na YT jer ne volim spominjanje događaja iz prošlih događaja/likova a ja pojma nemam o tome i ono lel. Radnja i likovi na razini Assassins Creeda i Animus brije.

    Počeo igrat Invisible War, tek sam ga načeo, al zasad izgleda jedno 100 puta bolje.

  7. #10297
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja počeo Dead Space 2. Nisam nešto puno igrao, ali zasad se čini kao cheapscare galore. Hodam prostorijom i odjednom krene para nekakva iz stropa, ali ne na 100% igrine glasnoće, nego na valjda 220%. Usro sam se naravno, ali jebote nemoj me takvim pizdarijama plašit.

  8. #10298
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    meni je taj DS serijal nekako prirastal srcu, jest da igra nije bog zna kaj uvijek je sa guštom odigram, moram si to za ps3 nabavit prvom prilikom ^^

  9. #10299
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Jedinica mi je odlična bila, a nadam se da će dvojka bit barem vrlo dobra. Tricu sam pokušao igrat, ali sam odustao nakon možda pola sata igre jer je imala očajno loš početak.

  10. #10300
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Meni je prvi Deus bio odličan jer mislim da je među prvima uveo RPG-elemente u jedan shooter, a i misije se moglo rješavati na različite načine koristeći različite skillove. Mogao bih ga reprizirati ove godine, a i dati još jednu šansu dvojki koja je bila dosta slabija od prvog, mada nisam je baš puno igrao.

    I kolko se sjećam priča je bila zanimljiva za razliku od Assassin's Creeda kojeg trenutno igram, tj. maksimalno ga rastežem jer me baš i ne vuče ništa da dovršim igru.

  11. #10301
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Odigrao sam 4-5 levela prvog Deus Ex-a i bilo mi je dosta. Užasan lvl dizajn, ima baš par mjesta kako su zgrade preloše razbacane ono žao mi je što nisam uzeo screenshot al to nema veze s ružnom grafikom nego prelošim dizajnom. Bespotrebno preogromne mape, ono imam lika koji mi ima dodatnu opremu za misiju, al se tip nalazi na skroz drugom kraju mape. Koja je skoro u potpunosti prazna i imaš 5 minuta čistog trčanja do njega. Još ako naletiš na kojeg thuga pa i ti izgubiš par minuta radi prelošeg šuljanja/borbe. AI protivnika je užasan, a napucavanje je zastarjelo i ogavno za danas igrati. Ono kao ima neka fora da trebaš stat na mjestu da se smiri aim što mi je ok, ali to je samo ako nisi otkriven. Ako su te već vidjeli provjereno najbolja tehnika je zaletit se u njega na 2cm i opalit mu head jer dok se tebi smiri aim ovaj isprazni cijeli sanžer u tebe. Em te stige eventualno jedanput upucat, em izgubiš samo jedan metak.

    A putanja AI i njihove reakcije su preloše za bilo koje vremensko doba te igre, ono lik zapuca na mene 1-2 puta pa trči malo gore-dole, pa se malo vrti u mjestu i slične budalaštine. Onda odvratno nepregledan inventory. Nezanimljive misije, kroz ovu jednu sam sat vremena šetao i vodio dosadne dijaloge koji su nerijetko uključivali backtracking. Priča i likovi isto bezveze. Braća Denton bezveze, Bob Page i njegova desna ruka Walton Simons kao svaki negativac ikad. Pa onda svako malo neka zavjera i one priče sa AI-om. Ok mi je implementacija RPG elemenata i različiti pristupi, al to sad nije više neka novina i to se pogubi među ovim ostalim prelošim stvarima. Invisible War mi je ok i ovako na prvu mi izgleda da je popravio dosta stvari, al trebam ga još igrat. Human Revolution mi izgleda super i to jedva čekam igrat.

  12. #10302
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja sam isto taj Deus Ex pokušao igrat, ali sam odustao već na trening misiji. Previše zastarjelo i neigrivo za mene.

  13. #10303
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Deus Ex - najbolja igra ikad

  14. #10304
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    A jebiga, Deus je fakat stara igra.
    WTC je još stajao. Eto koliko je stara.
    Ne bi bilo na odmet neki punokrvni remake, da bude slično HR-u.

  15. #10305
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kolko traje HR? Nekim normalnim tempom, malo istraživanja, malo main objectiva?

  16. #10306
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    30 sati, ko i prvi Deus.

  17. #10307
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    WTC je još stajao.
    U igri ga nema, though. Netko je gledao u kristalnu kuglu.

    I da, igra je bomba. BOMBA!

  18. #10308
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Od svih igara koje su zastarjele, Deus Ex je fakat najgore. A ne pomaže ni činjenica da je igra fakat žešće smeće.

  19. #10309
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Od svih igara koje su zastarjele, Deus Ex je fakat najgore. A ne pomaže ni činjenica da je igra fakat žešće smeće.
    Right on schedule

  20. #10310
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa evo ovaj Invisible War koji kakti sranje i razočarenje za fanove je miljun puta igrivija igra od prvog dijela.

  21. #10311
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Popustio ptsp nakon što mi je neki seronja uništio čitavu opremu zadnji put i krenuo ispočetka u Demon's Soulse. Umro 4-5 puta u Boletariji, što od nekog viteza što od zmajevog repa, rotfl, i ubio Phalanx iz prve.

  22. #10312
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja nikako da se uhvatim tih Soulsa. Uvijek je kao sad ću pa nešto drugo uleti i tako već 2 godine rofl. Sad mi je ova Forza fix za dnevnu dozu gaminga i igra je živa droga kao GT kad se navučeš. Konstatno se lažem "kao još ova trka i onda gasim" i tako cijelo popodne ode ko iz šale. Kad mi se da upalim Raymana i DE: Human Revolution.

  23. #10313
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    I ja otprilike isto tako s Demon's Souls, imam u planu, ali uvijek uleti nešto drugo. Sad kad pređem Crysis 3 se fakat bacam na Demone.

  24. #10314
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    jel zna netko dal ce Dark Souls 2 GOTY edicija za ps3 sadržavat new enemy placement ? nigdje da nađam potvrdu, jer necu ni kupovat DS2 ako to nije uključeno za last gen...

    krećem platinirat Batmana AC, ostala mi 4 trofeja, pa dok ne dobim DeSo sa time cu se zajebavat

  25. #10315
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    New Features:
    - New characters and events (Included in all versions of SoFS, will be added in the 1.10 Patch for existing users)
    - Story and world additions (Included in all versions of SoFS, will be added in the 1.10 Patch for existing users)
    - Graphics and performance upgrades (Only included in next-gen versions of SoFS)
    - Improved online multiplayer (Only included in next-gen versions of SoFS)
    - Enemy and game design adjustments (Only included in next-gen versions of SoFS)
    - Various balancing tweaks (Included in all versions of SoFS, will be added in the 1.10 Patch for existing users)

    Mislim da će samo u nextgen i pc verzijama bit to. Ja bi svejedno htio kupit jer nisam dvojku odigrao još, ali 230 kuna mogu samo sanjat.

  26. #10316
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    To se nabavlja na prvoj finoj akciji kad napokon dođe.

  27. #10317
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Igrao malo Binding of Isaac: Rebirth na Viti, baš je zarazna igra, a i bolja mi je Vita verzija od PC-a/Steama. Jedino je dev nesposoban pa mu čak ni trofeji ne rade kak spada.

  28. #10318
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ne igraš to valjda? Daj nemoj se sramotiti.

  29. #10319
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Koje mrtvo smeće ovaj MotorStorm RC. Mislim znam da je neka low budget "spin off" igra, ali da cijelu igru koristiš samo 2 analoga je stvarno smiješno.

  30. #10320
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    eo završio Batman AC platina

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •