Stranica 305 od 409 PrvaPrva ... 205255295303304305306307315355405 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 9.121 do 9.150 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #9121
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Znači ne pričamo više o portovima?

    Želiš uspoređivati grafiku ekskluziva? Ni jedna konzolaška igra se nije ni približila jednoj ARMI 3 po veličini mape, kvaliteti grafike i fizike. Uncharted i TLOU izgledaju i djeluju poput 2D interaktivnog filma.
    E jesi našao primjer za kurčit se. Pa ovo izgleda baš loše.

    Kao što je mravojed rekao, pogledaj ovo na 2:52, teška 2006. Ti tvoji AA kurci palci su za kurac kad je igra ovako ružna.

  2. #9122
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    zemlja izgleda bolje u Tomb Raideru kojeg sad igram, tj. grafika kompletno izgleda bolje...a Uncharted 2 izgleda bolje od TR...veličina mape?, nebitno, glavno da je sadržaj koji postoji na toj mapi zanimljiv i zabavan, istina ako ima ogromnu mapu koja na kojoj je smješteno mnoštvo zabavnog sadržaja onda je to plus...fizika je isto nebitna sve dok god se na ekranu ne dešavaju stvari koje se nikako ne bi smjele...

    i da, AA na konzoli praktički nije bitan jer jednostavno igrač teško primjećuje nazubljenost sa neka 3 metra od ekrana...

    mislim ARMA3 izgleda prilično odlično što se tiče bližeg okoliša i modela vojnika i nebo fino djeluje, no sve u daljini je tek osrednje dok su grmovi smiješni...

  3. #9123
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Igra izgleda dobro kad je gledaš sa 500 metara vam baš i nije dobar argument.

  4. #9124
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Samo što je inače gledaš sa pola metra.

  5. #9125
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ako sjediš pred ekranom onda da.

  6. #9126
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nego gdje ćeš sjedit?

  7. #9127
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa, ako se priča o konzolama na kauču negdje ili na prljavom madracu ispod mosta.

  8. #9128
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Xero Pregledaj post
    Igra izgleda dobro kad je gledaš sa 500 metara vam baš i nije dobar argument.
    ako misliš na to što sam napisao za AA...pa normalno je da se na konzoli igraš sa otprilike 2-3 metra udaljenosti od ekrana (bar meni), dok sam za kompom pola metra od monitora - u tim uvjetima jasno da ću na kompu više primjećivati stvari poput rezolucije, AA, teselacije...

    mislim ako se približim telki na pola metra dok igram plejku sve će izgledati lošije no jednostavno konzola nije predviđena za igranje sa te udaljenosti...i bolje da iskoriste resurse koji bi otišli na (nepotreban) AA na recimo bolje osvijetljenje

  9. #9129

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Falus Pregledaj post
    E jesi našao primjer za kurčit se. Pa ovo izgleda baš loše.

    Kao što je mravojed rekao, pogledaj ovo na 2:52, teška 2006. Ti tvoji AA kurci palci su za kurac kad je igra ovako ružna.
    Ne razumiješ. Arma ima samo jednu mapu, znači nema nivoa, učitavanja i sl. Jedna mapa od 270 kilometara kvadratnih, otok. I ti tom terenu možeš pristupiti pješice, zračnim i morskim putem. Sve ti je otvoreno i sve ti je vidljivo i učitano u memoriju kompa. Nema zidova, vidljivih i nevidljivih granica, nepremostivih prepreka. Razumiješ li o kakvom se vojnom poligonu radi?
    Modeli vojnika su sposobni za pokrete kakve nemaš u ni jednoj igri. Od pogleda koji ne ovisi o položaju puške do svih mogućih taktičkih pokreta. I sve to radi odlično na srednje jakom stroju u visokim detaljima koji u pokretu izgledaju odlično.


  10. #9130
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Priča se o nekakvom standardu. Mislim da više ljudi igra konzole sa kauča na TV-u, nego na monitoru.

    Tako da iako jedan RDR sa pola metra izgleda zmuljano i loše, sa 2 metra se popiša na ovu Armu uzduž i poprijeko.

    Mislim ja ovo ne bi ništa pisao da dugi nije baš uporan. I zato mu s guštom kažem da mu đabe sve tesalacije svijeta kad jedan Last of Us, Uncharted 2, 3 i po viđenom na youtubu, Infamous SS poseru na Armu. Da daš svojoj sestri da kaže jel ljepši novi Infamous ili Arma 3, što misliš što će reć?

  11. #9131
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ne razumiješ. Arma ima samo jednu mapu, znači nema nivoa, učitavanja i sl. Jedna mapa od 270 kilometara kvadratnih, otok. I ti tom terenu možeš pristupiti pješice, zračnim i morskim putem. Sve ti je otvoreno i sve ti je vidljivo i učitano u memoriju kompa. Nema zidova, vidljivih i nevidljivih granica, nepremostivih prepreka. Razumiješ li o kakvom se vojnom poligonu radi?
    Modeli vojnika su sposobni za pokrete kakve nemaš u ni jednoj igri. Od pogleda koji ne ovisi o položaju puške do svih mogućih taktičkih pokreta. I sve to radi odlično na srednje jakom stroju u visokim detaljima koji u pokretu izgledaju odlično.
    Sve to stoji, valjda jer nisam igrao Armu, ali ti si zalijepio to da se brčiš sa izgledom igre. Ja nisam ostao očaran.

  12. #9132
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Sad je kao bitno šta je ženama bolje?

  13. #9133

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kad ne razumiješ o kakvoj se igri radi.


  14. #9134
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Kad ne razumiješ o kakvoj se igri radi.
    Ne, nego nije u tome poanta. Mi pričamo što bolje izgleda, a ti kad smo popljucali taj video počneš govorit kako tu nema loadinga, vojnici imaju tisuću animacija i takve stvari. Ok, jebe me se. I dalje Unc 2 izgleda bolje. Sam si tražio ovako retanu raspravu, ne znam što hoćeš sad.

  15. #9135

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kako igra sa 2D tapetama može izgledati bolje. Znači male mape omeđene 2D tapetama koje su toliko očite da je smiješno. Igrao sam Unc 2 i 3 grafika je simpatična ali daleko od "ozbiljne" grafike.


  16. #9136
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ne znam kako, ali očito može.

  17. #9137

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Možda nekome tko nije igrao oba naslova koja se uspoređuju.


  18. #9138
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ne vjerujem da bi se nauživao na svom kompu.

  19. #9139
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    ozbiljne grafike? to je neka nova vrsta koju još nisam vidio

    a ne znam, ako tebi bolje izgleda ova ARMA 3 od recimo prekrasnog prvog levela u Unchartedu 2, gdje sam se ja nakon cutscene prvo divio grafici jedno pola minute da bi tek onda skužio da je igra zapravo prešla u ingame mod i da bi trebao početi igrati..

  20. #9140

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Normalno da mi izgleda bolje, ono što okom vidiš to ti je i dostupno u igri. Normalno da će se grm na 500m detaljnije učitati kada mu se približiš inače bi takvu detaljnu igru moglo igrati 2% gamera.


  21. #9141
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ako ne pripaziš dugi možda se sljedeći put zabaviš igrajući neku igru pored brojanja piksela i sličnih pizdarija.

  22. #9142

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Vjeruj mi već se dvije godine zabavljam bolje nego ikada uz WOT. Igram se od cc 1985, od pojave spectruma i prošao sam mnoge platforme uz povremen pauze koje su znale trajati po nekoliko godina neigranja. Igrao se na Amigi, PS1, PS2 kupio među prvima uopće, nabavio izvana i odrekao se garancije, PS3 donekle te na kompu intezivno. WOT ima šugavu grafiku i košta 0 kn ali mi je pružila najviše sati zabave, ikada.


  23. #9143
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja sam se igrao na PC-u i sad na ps3.

  24. #9144

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa ti si još junfer.


  25. #9145
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja sam krenuo sa SNES-om.

  26. #9146
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ja sam krenuo sa SNES-om.
    također, nakon toga PC i PS 1/2/3, niz će na staviti VITA i PS4...mogao bi me Sony nagraditi zbog lojalnosti ...a štaš kad XBOX ima slabije ekskluzive a i manje njih, dok Nintendo ima relativno slab hardver i praktički ništa osim Marija, Zelde i Pokemona

  27. #9147
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ponekad mi je baš krivo što nema moderatora na forumu.

  28. #9148

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Bolje spamanje i trolanje nego mrtvilo. Ovaj forum i tak više niš ne vrijedi od kako je Vedran počeo sa sranjima. Trola sve što stigne pa se sve skupa pretvorilo u pravilo.


  29. #9149
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    I tvoj odgovor na to je da smaras tri stranice sa spamom jel bolji PC ili konzola? Bas si za primjer

    Evo ti mala pauza na neodredjeno dok te ne prodje volja da "pijes krv na slamku" kako si sam izjavio
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  30. #9150
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao crnisokol Pregledaj post
    30 na prema 60 FPS fakat ne razumijem u čemu je to baš toliko bolje, evo jučer/prekjučer sam vrtio Tomb Raider na različitim postavkama i razlika između 30 i 60 istina postoji i primijeti se no nije previše značajna, ne znam zašto se skoro svi uhvate tih magičnih 60FPS-a...ukoliko na stabilnih 30+ za mene super...
    http://boallen.com/fps-compare.html

    Ne kužim baš kako ne vidiš razliku.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •