Stranica 403 od 403 PrvaPrva ... 303353393401402403
Prikazujem rezultate 12.061 do 12.080 od 12080

Tema: Koju igru trenutno igrate?

Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005

Re: Koju igru trenutno igrate?

Ček, koji Batman? Neki iz Arkham serijala? Taletale?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007

A koji ima užasno sranjski batmobile?Arkham Knight, naravno.

Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007

Presao Spyro 1, odlican mi je bio izuzev par frustrirajucih letecih levela. Ocistio ga do 120%, znaci gustao sam

Sad krenuo Spyro 2 i cini mi se da ce biti 2x bolji radi novih mehanika, ljepseg svijeta i opcenito mi se cini da je sve na visoj razini.

Za razliku od Crasha, opravdali su nostalgiju.

Batmobile je užasan na 30 fpsa, na 60+ skroz upravljivo i igrivo. Isprobao obje opcije.

Datum registracije
    Sep 2007

Kakve veze fps-i imaju s lošim voznim modelom, lol.Nitko nije rekao da je teško voziti zato jer je manje fps-a, nego je vožnja tog smeća loša (ne teška, loša) i natrpali su ga previše u razne glavne i sporedne misije, da ubije volju za igrom, iako je hand-to-hand combat zakon.A ti Bartuc ne kenjaj.Crash je jednako dobar, ako ne i bolji nego Spyro.To većina potvrđuje, to kritičari potvrđuju, i igre itekako opravdavaju nostalgiju.Očito si nesposoban ili nešto, ili si previše puta pao u rupu.Iako, prvi Crash ima lošiji level dizajn i zna biti frustrirajuć, tak da kreni s dvojkom ili trojkom.A time trialse ne diraj ni pod razno, to je preteško za tvoj kalibar.NE RADI MI ENTER ILI JE NEKI K... NA FORUMU ZBUGGIRAN.

Ima veze, upravljivost je bolja na 60+ fpsa, tenk brže i bolje sluša i daleko je ugodnije tako igrati. Taj dio sa vožnjom je najzahtjevniji dio u igri i najosjetljiviji na mali fps. Na 30 fpsa taj dio igre je koma, teško za igrati pa je od tuda dojam da je taj dio igre razvučen i natrpan.

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ima veze, upravljivost je bolja na 60+ fpsa, tenk brže i bolje sluša i daleko je ugodnije tako igrati. Taj dio sa vožnjom je najzahtjevniji dio u igri i najosjetljiviji na mali fps. Na 30 fpsa taj dio igre je koma, teško za igrati pa je od tuda dojam da je taj dio igre razvučen i natrpan.
    normalno,30 fps-a je slajdšov...neznam jesam već pital,jel ima kakve veze za ps4 rezolucija tv-a( 1366x768 vs 1920x1080),ps4 isto ima cpu i gpu i na pc-u na manjoj rezoluciji imaš veći fps

Datum registracije
    Sep 2007

Ovako, igra je na PC došla kao rasulo i mnogima je bila neigriva, bilo je onih fora sa steam refundanjem i slično. U to vrijeme, igra je na PS4 radila savršeno glatko u standardnih 30 fps-a i nitko se nije bunio ni na kakvu neresponzivnost i svi su hvalili grafiku i podmazanost igre. Je 30 fps-a, ali to je standardnih, pomazanih 30 fps-a. Ali sam gameplay tog batmobile i implementacija istog mnogima je sranjska. Vožnja toga je izrazito arkadna, nemaš dojam da upravljaš tenkom, nego autićem na daljinski, i borbe protiv onih dronova su bile jednolične, dosadne i bilo ih je previše. Tak da, batmobile je jednostavno loš, puno ljudi to kaže. Naravno, kasnije kad su popravili PC verziju i donjeli vam tih famoznih 60 fps-a, osjetio si razliku. Ali nije to bila samo stvar fps-a, jer je PC verzija u početku bila pokvarena i to su priznali.

Datum registracije
    Jan 2007

Ma kak je bolji od spyroa kad jebeno pravocrtno trcis kroz tunel sirine 3 crasha i skaces, jeben gameplay nema šta... Ocito sam bio pre veliki klinjo u doba kad sam igrao na ps1 ili gdje vec i ostalo mi u boljem sjecanju nego sto zapravo je...

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    Ovako, igra je na PC došla kao rasulo i mnogima je bila neigriva, bilo je onih fora sa steam refundanjem i slično. U to vrijeme, igra je na PS4 radila savršeno glatko u standardnih 30 fps-a i nitko se nije bunio ni na kakvu neresponzivnost i svi su hvalili grafiku i podmazanost igre. Je 30 fps-a, ali to je standardnih, pomazanih 30 fps-a. Ali sam gameplay tog batmobile i implementacija istog mnogima je sranjska. Vožnja toga je izrazito arkadna, nemaš dojam da upravljaš tenkom, nego autićem na daljinski, i borbe protiv onih dronova su bile jednolične, dosadne i bilo ih je previše. Tak da, batmobile je jednostavno loš, puno ljudi to kaže. Naravno, kasnije kad su popravili PC verziju i donjeli vam tih famoznih 60 fps-a, osjetio si razliku. Ali nije to bila samo stvar fps-a, jer je PC verzija u početku bila pokvarena i to su priznali.
    batman prvi,to sam ja počel malo igrat i ono malo kaj sam igral na pc-u nije bilo nikako neigrivo,igra se vrtila sasvim solidno....ali da su se mnogi žalili jesu...
    ...ta igra je podržavala onu glupost od envidije,famozni fiziks...

Datum registracije
    Sep 2007

Pričam o Batmanu zadnjem, tj. Arkham Knight. On je najgore optimiziran bio (iako kažu da su i ostale WB igre na PC-u loši portovi u vrijeme izlaska, a kasnije ih fixaju).https://www.youtube.com/watch?v=Cu93lvLq4Ps

Kod mene zadnja verzija radi izvrsno.

Datum registracije
    Jan 2007

Kupiti cu na ovoj akciji

Assassins Creed Origins - 149kn... Jel valja na ps4 non pro?
    I gledam Dragon Age Inquisition je jebenih 38kn, jel to vrijedi tih para na ps4?

Datum registracije
    Sep 2007

Dragon Age izvrsno radi i izgleda na PS4, ak te to zanima.I gameplay je skroz ok.Ali igra je dosadna, kao neki singleplayer mmo, s hrpom istih fetch questova i sličnih pizdarija.Mape jesu lijepe i ima raznolikih krajolika, al kaj to vrijedi kad se story questovi ni ne odvijaju na njima.A i priča je generična, bezvezna, dosadna, a likovi ti pričaju cijelu životnu priču monotonim glasovima i tak.Ni blizu Witcheru, osim kaj je sam combat malo bolji.

Uncharted 2 završio, dest puta bolji od jedinice koja je gubljenje vremena. Dvojka je nabijena od prve do zadnje skunde sa hrpom lokacija. Krenuo trojku, početak bolji i od dvojke.

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

Trojka mi je najdraža

Datum registracije
    Sep 2007

Također. Mnogi kažu da je dvojka najbolja, a trojka more-of-the-same, točnije nije unijela neke veće inovacije, ali ipak su mi priča i lokacije bolje i draže u trojci. A četvorka ima problema s pacingom pa je dosadna i to mi je srozava. Lost Legacy iznenađujuće dobar i zabavan, kratko ali slatko.

Datum registracije
    Jan 2007

Nebum kupovao AC Origins, kolega ce mi posuditi, koja je fora sa br igrama, jel moze citavo vrijeme disk biti u playki ili se vadi izmedju gaming sesija, ili je sve jedno?

A DA inq sam pogledao malo na yutubu i zamro od dosade, preskacem.

Ja ne vadim disk dok ne završim igru, osim ako poželim igrati nekaj drugo. Sve igre su mi na diskovima, posudim, zamijenim, prodam...

Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

Ja sam sad bio kod frenda tu u Zg i sa ekipom i uglavnom se igra pes, vožnje i tabačine i imamo po pet profila u njegovoj plejki i hrpu igara, pa nek igra ko kaj i kad hoće. Neki dan smo upalili još jedan tv i plejku u istoj prostoriji.

Slične teme

1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •