Stranica 405 od 409 PrvaPrva ... 305355395403404405406407 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 12.121 do 12.150 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #12121
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Sad ti je bio 149kn obicna, 179kn deluxe, cisto da znas koju cijenu cekas

    Meni kolega posudio Origins, a izgleda da cu kupiti Odiseju posto nemre biti lose

  2. #12122

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Odiseja je bolja od Originsa samo kaj će ti doći do zasićenja...odigraj ju za godinu dana.


  3. #12123
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    udala se ona pička kaj vodi automarket i lutriju,ona za koju vedro kaže da on ima kao veću plaću od nje(smijeh),garant se udala za nekog srpskog tajkuna iz hrvatske...

  4. #12124
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    ...ona se vozi u skupocjenim brodovima i autima i drka pičku a vedro na biciklu u šugavoj irskoj...baš neznam kome je bolje...

  5. #12125
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    a eto kaj sam reko,sve točno pogodil,netrebam ni gledat...danas sam vidil da ima drugo prezime u emisiji...

    "lošinjski poduzetnik"
    https://www.gloria.hr/fokus/zvjezdan...ko-da/8210570/

  6. #12126
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    ...fino putovanja,zajebancije,more itd. a vedro neka gusla na biciklu po šugavoj irskoj...

  7. #12127
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    je da,garant se udala radi ljubavi a ne radi toga kaj ima love i vremena koliko hoće...ovom se vidi na faci da je garant četnik iz srbije,normalno ni prva ni zadnja...i onda su ti takvi glavne vijesti na svim medijima i još ih moraš gledat na televiziji(koju plaćaš)...jebali mater svoju mrtvu...

  8. #12128
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    tenk

  9. #12129
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    nije uopće smiješno,te kurve se pojavljuju svuda i iskaču...isto ko i onaj cigan mesić,najobičniji nepismeni cigan koji je dogurao do predsjednika države...svi oni zajedno itekako dobro žive u ovoj državi na tuđi račun...

  10. #12130
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    isto ko i ona kurva dalija orešković,godinama bila na izmišljenom radnom mjestu koje su joj nariktali i radila ništa kao i većina takvih,tu i tamo nekog kao podbocnula ali kako oni nemaju nikakvog srama boli ih kurac....i sada je osnovala stranku i ajmo odmah na europske izbore,tamo je dobra plata a drkaš kurac ili pičku...a bez obzira koliko ljudi izašlo,jedan ili nijedan nekolicina njih će tamo ugrabit mjesto...ako ništa glasat će joj rodbina i frendovi i oni koji moraju...

  11. #12131
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Tenk, ovakve objave nevezane uz temu i pomalo uvredljivog sadržaja ne doprinose sadržaju tema u kojima ih objavljuješ te uz to frustriraju neke od nekolicine aktivnih forumaša izazivajući ljutnju ili pak želju za napuštanjem foruma stoga bih te zamolio da odustaneš od takve prakse ili ju svedeš na minimum. Predložio bih ti da u Alt+F4 otvoriš vlastitu temu s zanimljivostima pa u nju podijeli svoje stavove i stavljaj ovakve objave - tako ćemo ipak moći vidjeti i čitati objave koje su ti zanimljive, a neće se umanjivati kvaliteta sadržaja u ostalim temama.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #12132
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Obrisao BF5, ljudi su preretardirani za multiplayer, odustajem od bilo kakvog mp fps dok se ne promjeni nešto po pitanju zaštite od varanja, tak da sam završio na GR: Wildlands, baš prejeben oldskul tip igre, je da je AI glup, ali je dobar za čuvat mentalno zdravlje za razliku od internet retarda.

  13. #12133
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Da, BFV je trenutno krcat cheaterima, nažalost. Do to mjere da cheateri tvrde da je anticheat u BFV UGAŠEN. Čak sam čuo i da DICE nije platio licenčne namete za FairFight pa da zato ni nema anticheata (koji je u BF1 radio sasvim OK). Iz DIcea su najavili nekakave popravke navedenog do kraja mjeseca ili početkom ožujka. Igra je imala potencijala, al uništena je, vrlo je teško potrefiti na server na kojem ne trči neki tulipan ili više njih. Glavno da Westi kaže da još u BFV nije sreo cheatera...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #12134

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja sam odustao još na beti koja mi se generalno jako svidjela...ali malo sam razmislio i sigurno bi se samo frustrirao sa hrpom campera koji se zavuku pod neki kamen/vagon/ciglu i čekaju da netko naiđe. Hebo takvo igranje.


  15. #12135
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Da ti iskreno kažem, kampiranje u BFV nije toliki problem kao u nekim starijim Battlefieldima.Dugi i Vedro, da sam znao da igrate BFV zvao bih vas na teamspeak da igrate s nama, u društvu je odlično - slično kao BF3 nekada.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #12136
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ma ne bi nitko niti igrao kao pička i kempao ili obrnuto rašao da je sto posto sigurno da nema u igri varanja, nikad, nigdje, to bi bilo napucavanje epskih razmjera, ovak je to igrica za djecu samo. Ali da, u društvu igrat je druga priča, ja sam govorio iz svog iskustva igranja solo u divljini, di god me igra spoji. Sad ovak više nemam volje uopće, tražit ću malo sp i tak čačkat po igrama i kompu ko i obično.

  17. #12137

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Krenuo GOW, GT sport konačno dasadio. GOW grafika fenomenalna, igra zarazna a 30 fpsa skoro više ni ne kužim. OK, posipam se pepelom. Službeno konzolaš.


  18. #12138
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Da ne postoje čitevi nubovi bi kempali jer ne mogu ništa pogodit, a iskusniji bi radili sranja, bila bi to vrhunska zajebancija. Ovak imaš osjećaj da igraš proljev.

  19. #12139
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    @Dugi, ja nemerem, mene taj kontroler živcira, kao da imam lisice na rukama i prazninu u mozgu. Da je takvu igru moguće igrat na pisiju mišem i tipkom onda bi se i sa finim razlogom ulagalo u hardver za 30 frepsa više.

  20. #12140

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ma ja i na PC u skoro sve igram na gamepadu. Je teže nišaniti ali sve ostalo je ugodnije i pod prstima.


  21. #12141
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Zvuči kao da nemaš sekunde odmora na rukama.

  22. #12142
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nisam navikao...

  23. #12143
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kad zajebem inače lupim šakom o stol, stresem tipkovnicu i odmah mi je lakše. Ovak sa kontrolerom se samo protežem kao pas, debilno si izgledam totalno.

  24. #12144
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    jebo ti pas mater i farmanju u DS3....koji idiot je radio trofeje ? Dam guzice onome ko mi da prstenove/spelove...pa po ludit ću, svaki dark souls jebeno isti

  25. #12145

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    RDR 2 se instalira...trenutno vam je na akciji 350 kn digitalna i 400 kn fizička. nefa mi se čekati pc verziju.


  26. #12146
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Mislim da je netko na Bug forumu komentirao da se fizička uzme i za manje na Sancti jer još radi onaj Tele 2 kod.

  27. #12147
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    kupio,skinuo....ds3 prvo platinirati onda rdr2

  28. #12148
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    DS3 platinirao....ajmo sad malo jahat po brdima i dolinama

  29. #12149
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Resident Evil 2 Remake.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  30. #12150
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Red Dead Redemption 2 - Kako je ovo jako dobra igra, Zahaltao se odma iste sekunde kako sam zagazio prvi korak u snijegu. Igra vas odma uvuce u svoj svijet, odma, nema trta mrta, a boga mi to danas jako rijetko igre rade, u tome je uspio GoW, kad recimo sa sekirom drvo obarate Igra ima isti recept kao sve do sada Rockstar igre, ali nevjerovatno koliko sitnih detalja, mapa koja je enormna i popunjena,razno razne kuče za opljačkat, rudnici,planine sa špiljama, tvornice ma svašta. Samo jahanje je preidilično, usudio bih se reci da je terapijsko, dakle da samo jašete sat vremena opet bi rekli da ste se izigrali koliko to sve dobro izgleda, tu bih mogao usporediti Spider-Man swinganje New Yorkom koje je vrhunski odrađeno i gušt vam je swingati, dakle ista stvar sa RDR2, na konja i piči u prostranstva.Random eventi su svakojaki, neki su tek tolko da vam dignu ili spuste moral, a neki vas i nagrade, ono što je fora svaki random event ima i nastavak, ako nekoga spasite kasnije opet možete naletit na istu osobu itd primera radi dok sam jahao naletio sam na tri zatvorenika u lancima koje su čuvali maršali, kako sam prilazio zatvorenici su se pobunili i napali maršale, naravno ja sam samo gledao, zatvorenici su pobjegli i nakon par sati igre jedan od njih mi je izletio iz grmlja moleči za pomoč, naravno pomogao sam, a frajer mi je dao lokaciju kuće koju vrijedi opljačkati itd...kasnije naletite i na drugu dvojcu ma ima svašta...trenutno prvi prelazak igram kao good guy, zanima me dali ce išta od tih random evenova biti išta drugačiji ako krenem sve na negativno, vrlo vjerovatno ne al bumo videli...razvijanje lika je više manje isto kao i u GTA V, razno razna obleka, brijanje, šišanje, arsenal itd...jedino gdje još nisam previše proveo vremena je lov, koji je fakat naporan, ono fakat morate pratit jebenu srnu i biti pažljivi da je ne kefnete sa pre jakim kalibrom jer onda nebudete dobili PERFECT pelt, a onda ništa od craftanja bolji torbi, recimo ako kefnete zeca sačmom nebute dobili perfect pelt koji vam je potreban za bolju torbicu, tako da morate koristiti ili luk ili neki slabiji kalibar pištolj.eto, igra je stvarno puna, minimano 100 sati igre, i to u prvom prijelazu...trenutno sam na 66%, prelazim paralelno side i main misije, krenuo chapter 5...i nebu dobro..

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •