Stranica 335 od 409 PrvaPrva ... 235285325333334335336337345385 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 10.021 do 10.050 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #10021
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    pošto sam platiniral jednog Raymana krenuo na drugog, ostala mi 2 trofeja u Legends, pa rekoh da to krenem farmat, kolko vidim potrajat će jer se trofeji baziraju na daily qvestovima taman negdije do 5. mjeseca to platiniram ^^ tad bi vec mogal i TPP bit najavljen,a ako ne imal bum DS2 GoTy ediciju za odigrat ^^

  2. #10022
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Falus Pregledaj post
    Taman odigrao cornfield level u Hitman Absolution, savršeno.
    To ono s ninja časnama? Ja sam izdržao do onih nekih rudnika, al igra je bila previše loša pa nisam mogao dalje.

  3. #10023
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Najbolji Hitman.

  4. #10024
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ubi bože. Samo jedan valja, a svi znamo koji je taj.

  5. #10025
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Da, obukao sam se u strašilo i pobio 90% mape, žao mi je što sam ikoga ostavio na životu :/

    Zašto ti je loša igra? Ja se baš osjećam kao jebeni hitman dok igram, plus bacit nekome nož/kacavidu u čelo je savršen osjećaj.

    Btw, skinuo sam Blood money s ps storea i pobrisao kad sam vidio kako lik baca novčić.

  6. #10026
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa ono to je stealth igra u kojoj je stealth skroz broken. Jedino mi je bilo fora vidjet Lyncha kako puca patuljke.




    Nisam mislio na Blood Money već na Silent Assassin koji je žešće rulao.

  7. #10027
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa instinct zapravo funkcionira skroz ok. Sakriješ lice kad prolaziš kraj ekipe u istim odorama, a kraj ostalih smiješ radit što hoćeš. Jedini problem je što NPC-evi nemaju perifernog vida.

    Hitman 2 sam probao prije nekih 4-5 godina i odustao jer je disguise bio za kurac. A i jebeno je stara.

  8. #10028
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Taj Hitman baš ne valja, pisao sam mislim u pripadnom topicu zašto.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #10029
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Falus treba te tuči.

    Baš sam odigrao ponovno Blood Money zadnjih dana. Još uvijek rula i nikakav blesavi Absolution sa svojim retardirano malim levelima i nevjerojatno glupim dizajnerskim odlukama može doći blizu tome. Dvojka je i meni u globalu najdraža, ali BM je vrhunac tog serijala.

  10. #10030
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Absolution je najbolji Hitman jer su tek u petom nastavku igre, konačno, ali jebeno konačno uveli igrive kontrole. Plus igra je zbilja super raznolika u dizajnu levela i grafika je lijepa. Što znači - najbolji Hitman.

    EDIT:
    E da. I zvukovi, glazba i voice acting nisu smeće kao ranije.

    Budimo realni, sve do Blood Moneya je Hitman bio jebeno jeftina low budget igra i to se poznalo na svemu. S Blood Money su dobili više para, ali nisu odma znali napraviti normalnu igru, pa su uspjeli u nastavku. Eto.

  11. #10031
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Falus treba te tuči.

    Baš sam odigrao ponovno Blood Money zadnjih dana. Još uvijek rula i nikakav blesavi Absolution sa svojim retardirano malim levelima i nevjerojatno glupim dizajnerskim odlukama može doći blizu tome. Dvojka je i meni u globalu najdraža, ali BM je vrhunac tog serijala.
    Ima manjih i većih levela i svi super pašu radnji.

    Odigrao bi i ja Blood Money, ali su kontrole, barem na ps3, jebeno očajne. Nakon odigranih dosta novijih igara jednostavno mi je muka natjerat se kontrolirat nešto tako šlampavo. Mislim bacanje novčića je na pritisak lijeve gljive, a animacija je kao da je isprdnuo novčić iz šupka, a ne ga bacio.

  12. #10032
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Jaka stvar što pašu radnji kad je ista retardirana. Baš taj fokus na "dobru" priču i standardno konzolaško poglupljivanje igara je razlog što je Absoution toliko loš. Umjesto genijalno raznovrsnih lokacija zbog kojih si imao osjećaj da ustvari i jesi internacionalni plaćeni ubojica, ovdje se prva tri sata igraš mačke i miša s policajcima.

    U cijeloj igri su 2 ili 3 levela koja su dovoljno dobra da bi se mogla naći u prethodnim igrama.

    I ne znam na koju foru je tebi ovakav desguise sustav prihvatljiv i normalan.

    Al teško je to objasnit ljudima koji ne kuže zašto je Hitman bio toliko poseban.

    Đabe bolja grafika, animacije i voiceacting kad je ono najbitnije skroz promašeno.

  13. #10033
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Onaj level gdje se zapali cijela zgrada s flašom viskija bila je trenutak kada sam lupio uninstall.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #10034
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Bilo vam preteško.

  15. #10035
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Dvojka je bila savršena. Istina nisam je odavno igrao i možda sad već sad pokazuje godine s šlampavim animacijama i grafikom, al je opet sigurno beskonačno bolja od Absolutiona.

    Neznam kakve neigrive kontrole Vedran spominje, al kontrole su bile normalne, jedino ako na konzoloma nije bilo nešto u banani. Glazba savršena i najbolja iz cijelog serijala, a raznolikost definitivno najveća. Od lokacija do kako završit level. Brijem da si cijeli svijet prošao, a mogao si završit ko Rambo ili bez itijednog ispucanog metka. Priča je retardirna i voice-acting je od probavljiv do loš, al ni Absolution tu nije ništa bolji.

  16. #10036
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kontrole i upravljivost lika su na svakoj platformi bili neigrivi sve do zadnjeg.

  17. #10037
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    E, W3DR4Ne, kad Shovel Knight dođe na PS4, bumo se natjecali ko će ga više puta odigrat i ko će ga brže proć?

  18. #10038
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Slažem se da su Hitman kontrole i upravljivost do Blood Moneya retardirane, ali ništa na što se nemoguće naviknuti. Zadnji još nisam igrao.

  19. #10039
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Blood Money najbolji Hitman ikad. Nadam se da će s next-gen nastavkom ciljati opet na otvorenost levela, to je ionako sada developerski trend.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #10040
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    E, W3DR4Ne, kad Shovel Knight dođe na PS4, bumo se natjecali ko će ga više puta odigrat i ko će ga brže proć?
    Ne, ne ta indie govna koštaju 150 kuna. Da je onak 30-40 kuna, uzeo bi radi zajebancije i toga što kažeš.

  21. #10041

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Igram far cry 4 i imam dobre dojmove.

    Igra je zasad jako zabavna, ali glavni problem je što je čisti flashback trice.
    Trica je bila fenomenalna, a kad igram četvorku, dobijam isti doživljaj i gameplay, samo drugi scenery.

  22. #10042
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ne, ne ta indie govna koštaju 150 kuna. Da je onak 30-40 kuna, uzeo bi radi zajebancije i toga što kažeš.
    Bude na Plusu kad tad.

    I onda nema Bloodborne i slično, već isključivo Shovel Knight. A mogli bi i Towerfall.

  23. #10043
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Mislim da ti je oboje već bilo na Plusu.

  24. #10044
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Towerfall je bio, no Shovel Knight još nije ni izašao na Sonyjevim konzolama...

  25. #10045
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Fallout 3 je...dobar? I to onako, dosta dosta dobar.

    Kako sam čitao po netu očekivao sam loše questove kad ono dobio totalnu suprotnost. Nisam očekivao da će skoro svaki quest bit moguće odradit na nekoliko načina.

  26. #10046
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Meni je bio dobar Fallout 3, no veli ekipa da je New Vegas puno bolji...

  27. #10047
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Odigrao sam i F:NV i koliko me sjećanje služi nije puno bolji. Više manje su iste igre.

  28. #10048
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Povuci to dok još možeš.

  29. #10049
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Falus Pregledaj post
    Igram malo po malo L.A. Noire i skroz je ok zasad. Prezentacija i gluma su top notch, igra ima nekako prirodan flow, atmosfera mi je super, šteta jedino šta Cole nema zasad bolju pozadinsku priču i šta ga ne prikazuje više kakav je u društvu, obitelji, itd. Malo je robotast ovako, ali ajd.

    I ako san primjetija dobro, caseovi mogu bit drukčiji ovisno o mojim izborima, tipa ranije završit i to. Maloprije san završija Mark Bishop case i na kraju je u noteu pisalo da san ranije stiga do stana, da bi se već tamo pošajba s njegovim thugovima, fora. Pretpostavljam da bi ih onda manje bilo u završnoj pucnjavi ili tako nešto.

    Ekspresije likova služe svrsi, prenaglašene su i to, iako nisan još skroz na ti s njima.
    Igram i ja malo Noire u pauzi od Inquisitiona jer trenutno nemam vremena za višesatne gaming sessione koje ta igra zahtjeva, i fakat je iznenađujuće jebena. Čak mislim da sam je izbjegao kad je izašla čisto zato jer su je baš svi na forumu popljuvali, i sad odem pogledat metacritic i vidim sve skoro savršene ocjene od publike i kritike lol. Mislim ja još obožavam noir setting pa ni nemogu bit objektivan, al igra je po tom pitanju pun pogodak čini mi se. A facijalne ekspresije su u nekim trenucima savršene, a u nekim rijeđim skroz promašene I nemogu uopće po tome iščitat istinu ili laž iz nekog, kaj se tog tiče više se orijentiram na dokaze i svoju intuiciju.

  30. #10050
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Atmosfera je meni bila savršena, iako mi je igra preduga malo. Još sam ja igrao complete edition i mislim da mi je dobra 22 sata trebalo za zgotovit.

    Izrazi lica zajedno s dokazima i vlastitom intuicijom su me nekad besprijekorno odveli do točnih odgovora, a nekad sam se toliko nafalivao da mi je neugodno bilo. Ima situacija kad osumnjičeni nema apsolutno nikakvog razloga lagat i gleda me drito u oči, ja kliknem true, kad ono drek.

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •