Stranica 398 od 409 PrvaPrva ... 298348388396397398399400408 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 11.911 do 11.940 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #11911

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    a tko vam kriv kaj niste


  2. #11912

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Dobar ti je Destiny, samo priču završi i zabavit ćeš se.
    igrao par sati, HDR je fenomenalan, igra solodna. Multi standard, niš poseno...vuku nadogradnje na još.


  3. #11913
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    igrao par sati, HDR je fenomenalan, igra solodna. Multi standard, niš poseno...vuku nadogradnje na još.
    Kak da uključim HDR? Jebao sam se neko vrijeme sa time, dok nisam našao da treba otić u dxdiag i tamo piše da ne podržava HDR, a imam isti monitor kao i ti.

    edit: mijenjao sam i u nvidia control panelu one boje, ali to je sve kurac ak mi desktop izgleda sjebano kad to promijenim.

  4. #11914
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nemam u display setting u winsima hdr opciju, a niti u postavkama na samom monitoru.

  5. #11915
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    edit: ma ništa, vidim da imaš WK600 model, a moj je WK500. Nemam ja HDR, ali piše na webu di sam kupio HDR10, muljaža https://www.laptopsdirect.ie/lg-34wk...00/version.asp

  6. #11916
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Jebote što si ti zabrijao za te cijene i igre Bartuc.

    Prvo mi je jebeno kako se za argument skupih igara uvijek izvlače neke najskuplje cijene igara od 550-600kn. Preorderao sam baš hrpu sranja (DA, AAA IGRE) otkad imam PS4 i jebeš mi mater ako sam ikad dao više od 400kn (isključujući Destiny 2 Special Edition kupnju pod hype-om) i to nisu ove hartave stranice koje prodaju ukradene ključeve za Steam već normalni dućani tipa Sancta Domenica, Infomark i slični te kupnjom od vani. Onako sve igre se daju ubost od 350-400kn za day one. BTW. I ja sam platio RDR 2 385kn i to u Sancte, mora da smo ja i Maloki jebeni mađioničari.

    Ali ono ok, ajmo hipotetski reći da je igra 600kn. Ako je to jebeni Rockstar i njihova vjerovatno jedna jedina igra koju će izbacit cijelu generaciju, pa da košta jebenih 1000kn uzima se odmah. Jebote 50 govana u Steam/PSN libraryu koje ćeš upalit nikad ili upalit i shvatiti da su sranje i nikad više ne igrat. A dugi koji je brijač na "isplativost i trajnost igre" što u prinicpu imam isti stav ko i Maloki po pitanju toga (quality over quantity) uopće ne kužim zašto brije kad evo igra se luđački taj RDR 2 već tjedan dana i igra traje i traje, ima baš jebenu hrpetinu sadržaja (i to kvalitetnog i zanimljivog, ne onog Witcher amaterskog filler smeća) i ne gine joj i veća satnica od Witchera, a još dolazi i multi poslije, vjerovatno smeće ko GTA V multi ali eto, u kontekstu "trajnosti" dobivaš i to smeće.

    Evo kao odličan primjer je trenutno Prey Digital Deluxe Edition na PSN sale-u. Navodno dobra igra koja je izašla pred godinu i pol sa svim DLC-ovima za 80kn. Realno super cijena za ono što dobiješ ali isto tako realno kupio bi to i gnjojilo bi se u libraryu godinama ili u najbolju ruku bi prošao, rekao bilo polu ok i aj bok, zaboraviš da si to sranje ikad igrao. Bartuc će rađe nagnjojit library sa 5 takvih govana nego ubost RDR 2 koji je iste cijene, ali neizmjerno veće vrijednosti. Jebote veliš nemaš volje igrat, kako ćeš imat kad treba prekopat library od vjerovatno stotine i stotine govana da nađeš jedan Bloodborne i DS3 koji ćeš reprizirat po ko zna koji put kao i što sam veliš. Ima još jedan problem kod tvog stava Bartuc, kažeš čekat ću da padne cijena. Rockstarove igre dosta dugo drže cijenu. Tvojih željenih 150-200kn ćeš čekat dobrih 4-5 godina, u međuvremenu će se desit generacijski skok, GTA VI, a potecijalno još par novo generacijskih igara koji će jbg po defaultu pomest pod sa RDR 2 i dojam neće biti ni izbliza impresivan kao sad.

    Uglavnom cigo si u duši, jbg.

  7. #11917
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Stvar je u tome da ga igra ne zanima toliko kao npr. da je izašao Dark Soluls 4 vjerojatno bi ga odmah kupio. Taj RDR2 je sandbox i čovjeku se ne daje 600 kuna za igru u kojoj će odigrat main story sa mehanikom napucavanja za djecu od 12 godina ako se usporedi sa DS kaj on prelazi po stoti put jer očito da želi nekakav challenge i razmišljanje dok se igra a što RDR2 ne nudi. Aj bok.

  8. #11918
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Uglavnom Rockstar igre jedu klinci, a jedino taj RDR se čini malo ozbiljniji zbog divljeg zapada.

    edit: Max Payne je najbolji.

  9. #11919
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Tenk kad će struja u tvoj grad? Brijem da ste siti petrolejka i gledanja u vatru kao glavni oblik zabave.
    vidiš da imam još uvijek struju,imam internet od 4mbita i wifi...da nemam nebi se ni spajal na pcp...jedino kaj nemam uopće signala za mobitel ali to imam wifi i flat internet...

  10. #11920
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Nejdem na selo zivjet ako kupujem kucu, a i pravi mi se javio, mogao si radje 500kn potrositi da naucis sloziti recenicu
    jel to kupuješ kuću preko ovog šta daje štromar,bilo je na dnevniku neki dan,nemoraš odgovorit ako nećeš...

  11. #11921
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nemam pojma kaj daje, nisam u toku.

  12. #11922
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    @Dugi, jel fallout 4 ima po novom ultrawide podrsku ili neki mod koji radi savrseno? Po netu nalazim samo lose komentare, ali uglavnom stare teme.

    Bas mi dodje da prodam ultrawide i kupim 27" 16:9, šaka igara podrzava standardno, sa ostalima uvijek jebada dok ne proradi i onda nije savrseno (rastegnuti hud i razni fov problemi) :/

  13. #11923
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nalaziš loše komentare jer je jako loša igra.

  14. #11924
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ozbiljno je toliko losa?

  15. #11925
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Divim se ljudima koji mogu bilo što igrati na Gamebyro/Creation engineu.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  16. #11926

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Fallout 4 je jedina igra koju sam igrao a da nema 21:9 podršku, osim ako ne računaš in game filmove koji su većinom 16:9 u skoro svim igrama. Sve ostalo radilo savršeno, jedino sam još koristio neki mod za witcher 3 koji ingame filmove prebaci u 21:9
    Kaj se F4 tiče stavio sam mod, brijem da moraš dva moda kombinirati i radilo je super. Trebalo je i neki mod alat korisiti...nije komplicirano.

    Odlična igra, hrpa sati za ulupati.

    https://www.nexusmods.com/fallout4/m...630?tab=images


  17. #11927

    Re: Koju igru trenutno igrate?



  18. #11928
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Odlična igra, hrpa sati za ulupati.

  19. #11929
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Neki dan sam gledao na Twitchu Shrouda kako je to igrao i gunplay izgleda dosta grdo, ali okolo grafika je dobra.

  20. #11930
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kada opali iz puške izgleda kao da bi se igra mogla svaki čas krešat.

  21. #11931
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ozbiljno je toliko losa?
    Ko kaj Kostolomac veli, ta igra ima užasan engine zbog čega izgleda užasno i igra se užasno.
    Ubaci u to gradnju kao u Minecraftu i dobio si zbilja užasnu igru.
    Dovoljno ti govori da je Dugom, koji brije da je igra dobra, najveći plus “hrpa sati za ulupati”.

  22. #11932
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Dolazi zima, opet mi se probudila volja za Skyrimom i nakon n godina je vrijeme za novi prelazak, kupio Special Edition i skinuo milijun modova.... Sad jebada da sve to proradi, valjda me nebu preveć jebalo.

  23. #11933

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ko kaj Kostolomac veli, ta igra ima užasan engine zbog čega izgleda užasno i igra se užasno.
    Ubaci u to gradnju kao u Minecraftu i dobio si zbilja užasnu igru.
    Dovoljno ti govori da je Dugom, koji brije da je igra dobra, najveći plus “hrpa sati za ulupati”.
    Ne kužim zakaj si to shvatio kao nekaj negativno, pa ako ulupavaš silne sati onda znači da ti je zanimljiva, pa nitko valjda nije mazohista. Ja sam ulupao nekih 80 sati, mnogi drugi 200+, meni se neda toliko detaljno igrati. Pričam o osnovnoj igri bez ekspanzija.

    Igra se na PC-u vrti na 60 + fpsa i engine je sasvim OK, radi dovoljno brzo i grafika je atmosferična. Konzola ima jako slab CPU, pogotovo snagu po jezgri što ovaj engine traži i nije ju u stanju vrtiti stabilno ni na bijednih 30 fpsa, pa vam je igra neigriva.

    Puno se toga ima za istražiti, hrpa frakcija, zanimljiva radnja i osjećaj zadovoljstva ne fali na kraju.


  24. #11934
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    A da, konzole su krive kaj je Bethesda nesposobna napraviti normalnu igru koja zadovoljava grafičke i igrive standarde 2010-ih godina

  25. #11935
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    @dugi nemam konzolu, ali sam brutalno alergičan na šugave engine. Smrde mi na kilometre. Nisam imao problema sa performansama. Slažem se da igru nije problem vrtjeti na 60+ fps-a, ali ne smiješ jer je nekom idiotu programeru palo na pamet da poveže fps sa fizikom u igri. Općenito je osjećaj kretanja i pucanja ljigav, a grafika je osrednja. Ok, kužim da nemamo svi isti ukus. Netko obožava parizer i mesni doručak, ali meni su draži kulen i pršut.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  26. #11936

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja na piceku nisam imao nikakvih problema


  27. #11937

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    @dugi nemam konzolu, ali sam brutalno alergičan na šugave engine. Smrde mi na kilometre. Nisam imao problema sa performansama. Slažem se da igru nije problem vrtjeti na 60+ fps-a, ali ne smiješ jer je nekom idiotu programeru palo na pamet da poveže fps sa fizikom u igri. Općenito je osjećaj kretanja i pucanja ljigav, a grafika je osrednja. Ok, kužim da nemamo svi isti ukus. Netko obožava parizer i mesni doručak, ali meni su draži kulen i pršut.
    Odigraj pa možemo komentirati. Gunplay je dobar za RPG naslov, nije to brzi FPS poput Dooma. Različita oružja djeluju logično i nanose odgovarajuću štetu...kako napreduješ kroz igru dobijaš sve bolja i bolja. Na početku si nula. Kretanje je sasvim normalno.

    Koje si to kulene i pršute odigrao u odnosu na ovaj parizer? Witcher3? Pa tek tamo je borba zadnji jad iako je igra dobra. To kaj tebe kupe sa motion capture animacijama je drugi par cipela.


  28. #11938
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Witcher borba je skroz okej i dosta zabavna u borbama protiv drugi ljudi. Ovi likove što stalno seru po njoj samo boli guzica što je Witcher posro sve druge open world i RPG igre. Fallout 4 govno i Bethesda je najgora stvar na svijetu. Doslovno jedino dobro što je došlo od njih je ESO.

  29. #11939
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Zapravo sjećam se da sam igrao F4 kada je izašao i bilo je zanimljivo, ali sam brzo odustao jer mi je komp bio jako preslab, FX6300 i R9380, ak se ne varam, točno onaj komp kaj sam stavio u temi o kućištu neki dan.

  30. #11940
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Odigraj pa možemo komentirati. Gunplay je dobar za RPG naslov, nije to brzi FPS poput Dooma. Različita oružja djeluju logično i nanose odgovarajuću štetu...kako napreduješ kroz igru dobijaš sve bolja i bolja. Na početku si nula. Kretanje je sasvim normalno.

    Koje si to kulene i pršute odigrao u odnosu na ovaj parizer? Witcher3? Pa tek tamo je borba zadnji jad iako je igra dobra. To kaj tebe kupe sa motion capture animacijama je drugi par cipela.
    Pa igrao sam Fallout 3, New Vegas i Fallout 4. Ne izmišljam iskustva gledajući strimiće i jubito. Da, kupe me sa motion capturingom
    Kako da ti objasnim da mi je žao što im je engine tako grbav jer su tematika i amosfera uvijek interesantne.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •