Stranica 403 od 409 PrvaPrva ... 303353393401402403404405 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 12.061 do 12.090 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #12061
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ček, koji Batman? Neki iz Arkham serijala? Taletale?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  2. #12062
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    A koji ima užasno sranjski batmobile?Arkham Knight, naravno.

  3. #12063
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Presao Spyro 1, odlican mi je bio izuzev par frustrirajucih letecih levela. Ocistio ga do 120%, znaci gustao sam

    Sad krenuo Spyro 2 i cini mi se da ce biti 2x bolji radi novih mehanika, ljepseg svijeta i opcenito mi se cini da je sve na visoj razini.

    Za razliku od Crasha, opravdali su nostalgiju.

  4. #12064

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Batmobile je užasan na 30 fpsa, na 60+ skroz upravljivo i igrivo. Isprobao obje opcije.


  5. #12065
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kakve veze fps-i imaju s lošim voznim modelom, lol.Nitko nije rekao da je teško voziti zato jer je manje fps-a, nego je vožnja tog smeća loša (ne teška, loša) i natrpali su ga previše u razne glavne i sporedne misije, da ubije volju za igrom, iako je hand-to-hand combat zakon.A ti Bartuc ne kenjaj.Crash je jednako dobar, ako ne i bolji nego Spyro.To većina potvrđuje, to kritičari potvrđuju, i igre itekako opravdavaju nostalgiju.Očito si nesposoban ili nešto, ili si previše puta pao u rupu.Iako, prvi Crash ima lošiji level dizajn i zna biti frustrirajuć, tak da kreni s dvojkom ili trojkom.A time trialse ne diraj ni pod razno, to je preteško za tvoj kalibar.NE RADI MI ENTER ILI JE NEKI K... NA FORUMU ZBUGGIRAN.

  6. #12066

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ima veze, upravljivost je bolja na 60+ fpsa, tenk brže i bolje sluša i daleko je ugodnije tako igrati. Taj dio sa vožnjom je najzahtjevniji dio u igri i najosjetljiviji na mali fps. Na 30 fpsa taj dio igre je koma, teško za igrati pa je od tuda dojam da je taj dio igre razvučen i natrpan.


  7. #12067
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ima veze, upravljivost je bolja na 60+ fpsa, tenk brže i bolje sluša i daleko je ugodnije tako igrati. Taj dio sa vožnjom je najzahtjevniji dio u igri i najosjetljiviji na mali fps. Na 30 fpsa taj dio igre je koma, teško za igrati pa je od tuda dojam da je taj dio igre razvučen i natrpan.
    normalno,30 fps-a je slajdšov...neznam jesam već pital,jel ima kakve veze za ps4 rezolucija tv-a( 1366x768 vs 1920x1080),ps4 isto ima cpu i gpu i na pc-u na manjoj rezoluciji imaš veći fps

  8. #12068
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ovako, igra je na PC došla kao rasulo i mnogima je bila neigriva, bilo je onih fora sa steam refundanjem i slično. U to vrijeme, igra je na PS4 radila savršeno glatko u standardnih 30 fps-a i nitko se nije bunio ni na kakvu neresponzivnost i svi su hvalili grafiku i podmazanost igre. Je 30 fps-a, ali to je standardnih, pomazanih 30 fps-a. Ali sam gameplay tog batmobile i implementacija istog mnogima je sranjska. Vožnja toga je izrazito arkadna, nemaš dojam da upravljaš tenkom, nego autićem na daljinski, i borbe protiv onih dronova su bile jednolične, dosadne i bilo ih je previše. Tak da, batmobile je jednostavno loš, puno ljudi to kaže. Naravno, kasnije kad su popravili PC verziju i donjeli vam tih famoznih 60 fps-a, osjetio si razliku. Ali nije to bila samo stvar fps-a, jer je PC verzija u početku bila pokvarena i to su priznali.

  9. #12069
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ma kak je bolji od spyroa kad jebeno pravocrtno trcis kroz tunel sirine 3 crasha i skaces, jeben gameplay nema šta... Ocito sam bio pre veliki klinjo u doba kad sam igrao na ps1 ili gdje vec i ostalo mi u boljem sjecanju nego sto zapravo je...

  10. #12070
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    Ovako, igra je na PC došla kao rasulo i mnogima je bila neigriva, bilo je onih fora sa steam refundanjem i slično. U to vrijeme, igra je na PS4 radila savršeno glatko u standardnih 30 fps-a i nitko se nije bunio ni na kakvu neresponzivnost i svi su hvalili grafiku i podmazanost igre. Je 30 fps-a, ali to je standardnih, pomazanih 30 fps-a. Ali sam gameplay tog batmobile i implementacija istog mnogima je sranjska. Vožnja toga je izrazito arkadna, nemaš dojam da upravljaš tenkom, nego autićem na daljinski, i borbe protiv onih dronova su bile jednolične, dosadne i bilo ih je previše. Tak da, batmobile je jednostavno loš, puno ljudi to kaže. Naravno, kasnije kad su popravili PC verziju i donjeli vam tih famoznih 60 fps-a, osjetio si razliku. Ali nije to bila samo stvar fps-a, jer je PC verzija u početku bila pokvarena i to su priznali.
    batman prvi,to sam ja počel malo igrat i ono malo kaj sam igral na pc-u nije bilo nikako neigrivo,igra se vrtila sasvim solidno....ali da su se mnogi žalili jesu...
    ...ta igra je podržavala onu glupost od envidije,famozni fiziks...

  11. #12071
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pričam o Batmanu zadnjem, tj. Arkham Knight. On je najgore optimiziran bio (iako kažu da su i ostale WB igre na PC-u loši portovi u vrijeme izlaska, a kasnije ih fixaju).https://www.youtube.com/watch?v=Cu93lvLq4Ps

  12. #12072

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kod mene zadnja verzija radi izvrsno.


  13. #12073
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Kupiti cu na ovoj akciji

    Assassins Creed Origins - 149kn... Jel valja na ps4 non pro?
    I gledam Dragon Age Inquisition je jebenih 38kn, jel to vrijedi tih para na ps4?

  14. #12074
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Dragon Age izvrsno radi i izgleda na PS4, ak te to zanima.I gameplay je skroz ok.Ali igra je dosadna, kao neki singleplayer mmo, s hrpom istih fetch questova i sličnih pizdarija.Mape jesu lijepe i ima raznolikih krajolika, al kaj to vrijedi kad se story questovi ni ne odvijaju na njima.A i priča je generična, bezvezna, dosadna, a likovi ti pričaju cijelu životnu priču monotonim glasovima i tak.Ni blizu Witcheru, osim kaj je sam combat malo bolji.

  15. #12075

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Uncharted 2 završio, dest puta bolji od jedinice koja je gubljenje vremena. Dvojka je nabijena od prve do zadnje skunde sa hrpom lokacija. Krenuo trojku, početak bolji i od dvojke.


  16. #12076
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Trojka mi je najdraža

  17. #12077
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Također. Mnogi kažu da je dvojka najbolja, a trojka more-of-the-same, točnije nije unijela neke veće inovacije, ali ipak su mi priča i lokacije bolje i draže u trojci. A četvorka ima problema s pacingom pa je dosadna i to mi je srozava. Lost Legacy iznenađujuće dobar i zabavan, kratko ali slatko.

  18. #12078
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nebum kupovao AC Origins, kolega ce mi posuditi, koja je fora sa br igrama, jel moze citavo vrijeme disk biti u playki ili se vadi izmedju gaming sesija, ili je sve jedno?

    A DA inq sam pogledao malo na yutubu i zamro od dosade, preskacem.

  19. #12079

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja ne vadim disk dok ne završim igru, osim ako poželim igrati nekaj drugo. Sve igre su mi na diskovima, posudim, zamijenim, prodam...


  20. #12080
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ja sam sad bio kod frenda tu u Zg i sa ekipom i uglavnom se igra pes, vožnje i tabačine i imamo po pet profila u njegovoj plejki i hrpu igara, pa nek igra ko kaj i kad hoće. Neki dan smo upalili još jedan tv i plejku u istoj prostoriji.

  21. #12081
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Neznam po koji put se natjeravam da krenem igrat tog famoznog Witchera 3. Tolko mi je odbojan da je to za neopisat.I tako krenuo jučer di sam stao. Combat je toliko površan i bezosjećajan, nema nekakve težine, gušta, neznam. Svako malo klikanje na jebeni L1 za promijenu magije mi ubije fluidnost, ili postoji nekakav quick change ?Igra je prokleti loot fest, u par sati kojih sam odigrao sam nabrao toliko smeća i cvijeća hehe da ni sam neznam kaj sam pobral,nadalje sam loot sistem je loš, recimo zaletite se prema cijetu kojeg žeite ubrat i onda onak pretrčite ga i onda kreče okretanje dok vam ne izbaci komandu za loot =D Skaliranje opreme je smijeh, dobio sam nekakav recept za lvl 25 armor (trenutno sam lvl 3), dakle dok to krenem craftat zaboravit cu da ga opce imam. Kontroliranje samog lika je nekako kaj ja znam, lagano, površno, nema neke težine, kao da upravljam lutkom, primjera radi igranje sa Aloy ili sa Venom Snakeom je savršeno, ima težinu,tromost i fakat je dobro prenešen osjećaj upravljanja. Igra izgleda lijepo i sve to, voice acting je užas, nema veze sa sinkronizacijom usana.Najveca dogodovština do sada mi je iz questa gdije sam morao nać neku ženu, obavim quest, dobim 20 golda za nagradu ali uz put još opljačkam lika poberem mu sve iz kuće u vrijednosti 100 golda Neznam, mislim da će ovo bit prva PS4 igra koju neću igrat sigurno jako jako dugo...EDIT, ne, radi enter na forumu,cool

  22. #12082
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Slazem se sa svime, ali i dalje je igra vrh Treba se samo pomiriti sa time da nikad nece biti dark souls po gameplayu i kretnjama, da zbog perspektive lika nikad nece biti sexy kao Horizon (u w3 si pre daleko od lika i automatski svijet nije ni blizu opipljiv kao u spomenutim naslovima) A lootanje je smeće, da.

  23. #12083
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Slažem se sa tenkom vas sve treba pobit.

  24. #12084
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Xero Pregledaj post
    Slažem se sa tenkom vas sve treba pobit.
    a ne sad pobit,to nisam reko...trebo je plenki razbit glavu onom čobanu i seljačini grmoji,kad je krenul na njega pička je pobjegla,cigani znaju provocirat i onda pobjegnu...kaže voditelj na mrežnici danas,ko zabava u perjasici,potrgal sam se...

  25. #12085
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    a drug pupavac samo gleda i sluša i stoji ko milicajac između njih...

  26. #12086

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Logično da je trebao.


  27. #12087
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Flander ako ti sad nije sjelo odustani odmah. Ta prosječna igra se bespotrebno oduži u praktički beskonačnost.

  28. #12088
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Taman kad misliš da je igra gotova i da si prekrižio to smeće iz života, znači da si negdje završio prvu trećinu igre.

  29. #12089
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Jel to pričamo o RDR2?

  30. #12090
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    O Unchartedu 4 ako dobro pratim

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •