Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 45

Tema: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

  1. #1
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    De danas onak pogledam u mog starog, pogledam u brata, pogledam u tv, pomisli šta je ovo zašto smo mi svi tu? Nekontam šta sad...zašto mi postojimo kao pojedinci? I dali smo svi pojedinci ili si ja to samo umišljam? Ili ni ja ne postojim? A možda se život odvija onako kako si zamišljaš sve, a to je nešto dublje, nešto što ne misliš u svom već zamišljenom mozgu, nego i to zamišljaš.

    Kako vi razmišljate o svemu ovom? Život ili mašta?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.256

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    ja sam se zapito jedno koji pišo mi idemo u školu i na nju potrošimo 12 godina a neki i više
    wtf

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    e sad, o tome bi se dalo raspravljat iako nitko ne bi reko točno kako ga zamišlja. život... nemam blage, razmišljo sam nekad o tome. možda se netko igra s nama.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    Odi gledaj Matrix
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.256

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Odi gledaj Matrix



  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    nemojte mi spamati topic oćem vidit ostale šta misle XD
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    Hmm, ovo spada u pepeljaru cini mi se. A i tamo ima milijune takvih tema sta mislite o zivotu.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  8. #8
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    Imaš one ideje da mi sami stvaramo svijet i da ga svi jako, jako slično zamišljamo, pa zato 99% toga vidimo isto. Po toj logici, imam kolektivnu svijest

  9. #9
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    descartes ti šalje pusu

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    ja ti neću savjetovat da ogledaš matrix nego ću ti preporučit da odgledaš filmove Into the wild i Donnie Darko, dobro će ti doć.
    mogu ti samo reć zašto bi uopće bila mašta sve ovo kad je toliko slobode i mogućnosti, ako si stvarno sretan* i ako ne žališ ni za čime u životu nećeš se pitat koji je smisao, zašto, kako i zbog čega živimo. kad ti takva pitanja počnu padat na um, znaj da ti nešto fali i da bi nešto trebao promjenit.

    *pod srećom se ne broji izlazak vikendom i zabava s prijateljima, sreća traje cijeli tjedan.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.256

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Snake
    ja ti neću savjetovat da ogledaš matrix nego ću ti preporučit da odgledaš filmove Into the wildSi Donnie Darko, dobro će ti doć.
    mogu ti samo reć zašto bi uopće bila mašta sve ovo kad je toliko slobode i mogućnosti, ako si stvarno sretan* i ako ne žališ ni za čime u životu nećeš se pitat koji je smisao, zašto, kako i zbog čega živimo. kad ti takva pitanja počnu padat na um, znaj da ti nešto fali i da bi nešto trebao promjenit.

    *pod srećom se ne broji izlazak vikendom i zabava s prijateljima, sreća traje cijeli tjedan.
    jel to kad onaj ide neš po aljaski il tak negdje

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    De danas onak pogledam u mog starog, pogledam u brata, pogledam u tv, pomisli šta je ovo zašto smo mi svi tu? Nekontam šta sad...zašto mi postojimo kao pojedinci? I dali smo svi pojedinci ili si ja to samo umišljam? Ili ni ja ne postojim? A možda se život odvija onako kako si zamišljaš sve, a to je nešto dublje, nešto što ne misliš u svom već zamišljenom mozgu, nego i to zamišljaš.

    Kako vi razmišljate o svemu ovom? Život ili mašta?
    Ja i previše razmišljam o tim egzistencijalnim pitanjima, i jedini pravi (i najbolji) zaključak do kojeg sam došao je: 'Prestani o tome razmišljat, isključi mozak, i život će ti biti lakši i ljepši.'
    (Jedini je problem što je to vrlo teško, u mojem slučaju gotovo nemoguće.)

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    One way to find out - metak u čelo.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Ja i previše razmišljam o tim egzistencijalnim pitanjima, i jedini pravi (i najbolji) zaključak do kojeg sam došao je: 'Prestani o tome razmišljat, isključi mozak, i život će ti biti lakši i ljepši.'
    (Jedini je problem što je to vrlo teško, u mojem slučaju gotovo nemoguće.)
    Istina, takva pitanja su vrlo teska za covjeka pojedinca i najbolje je o tome uopće ne razmišljat i zamarat se takvim stvarima. Ideju postojanja čovjek ne može shvatit kao ni ideju beskonačnosti ili ono, Bog je oduvijek...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #15
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    18

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Snake
    ja ti neću savjetovat da ogledaš matrix nego ću ti preporučit da odgledaš filmove Into the wild i Donnie Darko, dobro će ti doć.
    donnie darko my best movie <3

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    ovo je sve život...
    kad umreš maštaćeš da si živ...

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao m4d
    = Citat = Izvorno postao Snake
    ja ti neću savjetovat da ogledaš matrix nego ću ti preporučit da odgledaš filmove Into the wild i Donnie Darko, dobro će ti doć.
    donnie darko my best movie <3
    Donnie Darko?

    Hm, joj... ne znam baš. Ako je pesimistično raspoložen, Donnie Darko ga može natjerati na dešku depru i suicid
    Donnie Darko je jedan od mojih fejvorit muviz, ali treba biti oprezan zašto i kada ga se gleda
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    De danas onak pogledam u mog starog, pogledam u brata, pogledam u tv, pomisli šta je ovo zašto smo mi svi tu? Nekontam šta sad...zašto mi postojimo kao pojedinci? I dali smo svi pojedinci ili si ja to samo umišljam? Ili ni ja ne postojim? A možda se život odvija onako kako si zamišljaš sve, a to je nešto dublje, nešto što ne misliš u svom već zamišljenom mozgu, nego i to zamišljaš.
    čim sam ovo pročitao odmah sam se sjetio one scene kad donnie sa svojim starim i frendom gleda utakmicu na tv-u i kad počne viđat one smjernice - da ne spoilam sad.
    uglavnom, istina je da treba pazit kad i kako se taj film gleda, ali mislim da bi se baš mogao prepoznat u toj sceni kao što sam i naveo (naravno sve ovo ide ako nightyx nije već gledao Donnija)

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    De danas onak pogledam u mog starog, pogledam u brata, pogledam u tv, pomisli šta je ovo zašto smo mi svi tu? Nekontam šta sad...zašto mi postojimo kao pojedinci? I dali smo svi pojedinci ili si ja to samo umišljam? Ili ni ja ne postojim? A možda se život odvija onako kako si zamišljaš sve, a to je nešto dublje, nešto što ne misliš u svom već zamišljenom mozgu, nego i to zamišljaš.

    Kako vi razmišljate o svemu ovom? Život ili mašta?
    Idi u crkvu, vjeruj u Boga i sve ce ti biti jasno


  20. #20

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    zapravo...biti će mu još manje jasno
    neće znati da ga iskorištavaju i kontroliraju the evil force of the Pope

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao m4d

    Hm, joj... ne znam baš. Ako je pesimistično raspoložen, Donnie Darko ga može natjerati na dešku depru i suicid
    Donnie Darko je jedan od mojih fejvorit muviz, ali treba biti oprezan zašto i kada ga se gleda
    definitivno onda ne gledam sada

  22. #22
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    Ma načitao sam se svačega o našoj svijesti, puno toga sam čak i potrvdio da je istina i ono, ugl se oko toga baziram. Ukoliko nešto stvarno želiš, to se mora ostvariti, jer ono kako si zamisliš tako će i biti, te onaj tko uspije upravljati svojom svijesti, taj će i u životu uspijeti, zato treba bit optimističan i pun sebe. Što mislite odakle slavni nogometni igrači? Mislite da je to sve talent? Ili ipak optimizam i vjera u sebe i ono što činiš? Milsite kako C. Ronaldo nije pun sebe? Kako ne misli on sam za sebe da je odličan igrač? Kako u svakom njegovom potezu s loptom nema tog otprimizma, žara, te želje za uspijehom? E pa tako je kod svakog uspiješnog čovjeka, samo trebamo prepoznati to u sebi, što ne uspijeva svima, ali kada bi si dali truda, te mislil na taj način uspijeh bi bio neupitan.

    Dakle ovo govorim iz svog iskustva s mnogim stvarima, uvjerio sam se u to kako svijest čini čovjeka i sve oko njega
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ukoliko nešto stvarno želiš, to se mora ostvariti, jer ono kako si zamisliš tako će i biti, te onaj tko uspije upravljati svojom svijesti, taj će i u životu uspijeti, zato treba bit optimističan i pun sebe.
    Poppycock.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  24. #24
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao m777
    Poppycock.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Poppycock_(snack)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #25
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ma načitao sam se svačega o našoj svijesti, puno toga sam čak i potrvdio da je istina i ono, ugl se oko toga baziram. Ukoliko nešto stvarno želiš, to se mora ostvariti, jer ono kako si zamisliš tako će i biti, te onaj tko uspije upravljati svojom svijesti, taj će i u životu uspijeti, zato treba bit optimističan i pun sebe. Što mislite odakle slavni nogometni igrači? Mislite da je to sve talent? Ili ipak optimizam i vjera u sebe i ono što činiš? Milsite kako C. Ronaldo nije pun sebe? Kako ne misli on sam za sebe da je odličan igrač? Kako u svakom njegovom potezu s loptom nema tog otprimizma, žara, te želje za uspijehom? E pa tako je kod svakog uspiješnog čovjeka, samo trebamo prepoznati to u sebi, što ne uspijeva svima, ali kada bi si dali truda, te mislil na taj način uspijeh bi bio neupitan.

    Dakle ovo govorim iz svog iskustva s mnogim stvarima, uvjerio sam se u to kako svijest čini čovjeka i sve oko njega
    E pazi, razmišljanje ti je krivo.

    Ako nešto stvarno želiš to se mora ostvarit? O ne, fulao si totalno. Život se temelji na razočaranjima i očekivanjima, koliko put smo rekli da je život okrutan, sranje ili štoveć, a to govorimo jer previše očekujemo. Očekuješ da ćeš bit bog, da ćeš jednog dana skroz super živjeti i bez briga da budeš, očekuješ previše? Ne mora značit, ovisi i o slučaju okolnosti, možda će baš jedna osoba reći to famozno NE i dovesti te do gotove propasti, a onda ćeš reć da je život sranje jer si očekivao da ćeš uspijet u svome cilju.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  26. #26
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    E pazi, razmišljanje ti je krivo.

    Ako nešto stvarno želiš to se mora ostvarit? O ne, fulao si totalno. Život se temelji na razočaranjima i očekivanjima, koliko put smo rekli da je život okrutan, sranje ili štoveć, a to govorimo jer previše očekujemo. Očekuješ da ćeš bit bog, da ćeš jednog dana skroz super živjeti i bez briga da budeš, očekuješ previše? Ne mora značit, ovisi i o slučaju okolnosti, možda će baš jedna osoba reći to famozno NE i dovesti te do gotove propasti, a onda ćeš reć da je život sranje jer si očekivao da ćeš uspijet u svome cilju.
    pa gle, stvar i je u tome da to što želiš moraš željeti dovoljno jako, a ako ti želiš biti bog, a znaš da je to nemoguće, kako onda da budeš?

    A što se tiče nepravednog života, to je istina jbg ne možeš baš sve kontrolirati, jer i drugi utječu na tebe, ne samo ti na njih.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    Mislim da je netko malo previše čitao Alkemičara...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  28. #28
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao m777
    Mislim da je netko malo previše čitao Alkemičara...
    Ti imaš nekih problema ili?

    Vidim da ti nešto ne odgovara baš, pa ono treseš svoje mokre gaćice ovdje.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  29. #29
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    = Citat = Izvorno postao m777
    Mislim da je netko malo previše čitao Alkemičara...
    Ti imaš nekih problema ili?

    Vidim da ti nešto ne odgovara baš, pa ono treseš svoje mokre gaćice ovdje.

    Pusti poljake, ne zamaraj se jednostavno
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Zašto mi? Šta je ovo sve? Nekontam...Život ili mašta?

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Pusti poljake, ne zamaraj se jednostavno
    Dobro rečeno, ali molio bih vas (ne Vas, gospodine, nego općenito forumaše) da ne koristite McPinguov nadimak za mene. On ima razlog da ga koristi, vi nemate.


    @Nightyx - Čitao si Alkemičara?
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

Slične teme

  1. Život je maskembal - Teška industrija
    By W1k1n6 in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-03-2011, 18:47
  2. Život bez SMS-a
    By W1k1n6 in forum Alt-F4
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 14-11-2010, 12:25
  3. Život na sjeveru
    By W3DR4N in forum Multimedia
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-09-2008, 22:23
  4. Odgovora: 44
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •