Stranica 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 543

Tema: Popusti, akcije, posebne ponude!

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Vidim da ste se raspisali o Hard diskovima, al ovaj disk je definitivno odlčna kupnja....WD 640GBSi to za samo 510kn
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Ideees..
    Preedobra cijena
    E da imam nes sa strane...

  3. #33
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Feniks na akciji ima gamepade Speed Link Strike2 po 59 kuna.
    Dolazi u desetak boja, srebrnoj, plavoj, zelenoj, ružičastoj, crvenoj, žutoj i crnoj, kao i u prozirnoj masci.
    http://www.feniks-kompjutori.hr/inde...821&kateg=1121

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Najpovoljniji FULL HD TV

    LG je predstavio novi LCD TV dijagonale 37" (94 cm) sa DVB-T digitalnim tunerom, visokom maksimalnom rezolucijom od 1920x1080 FULL HD. Svjetlina kod ovog modela je 500 cd/m2 i kontrastom od 10,000:1. Vrijeme odziva od 5 ms je u samom vrhu ponude današnjih LCD televizora, također posjeduje i Intelligent Eye koji prilagođava pozadinsko osvjetljenje ambijentalnim uvjetima. Moramo napomenuti i sljedeće: XD Engine, DCDi, Surroundmax (sa 6 načina rada), 7W x2 kanala zvučnika , EQ (7 pojasni), 1000 stranica teletext, kompozitni, S-Video, komponentni, SCART, RGB D-sub 15 pinski, HDMI x3 (SIMPLINK) ulaz, te zakretno postolje od ±20°.

    LCD TV LG 37LF76, Cijena za gotovinu: 6.259,00Skn
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  5. #35
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    U subotu Links ima akciju.
    Logitechovi 2.1 zvučnici, X-230, prodavati će se po cijeni od 329 kuna.
    Vrlo dobra cijena za vrlo dobre zvučnike.

  6. #36
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    U subotu Links ima akciju.
    Logitechovi 2.1 zvučnici, X-230, prodavati će se po cijeni od 329 kuna.
    Vrlo dobra cijena za vrlo dobre zvučnike.

    U optimumu dođu 369kn...pa ovo i nije neka akcija...zvučnicu su jako jako slabi...i tako če ostati..barem dok postoje z-3 po 400kn koji ih jedu za doručak..kako satelitima tako i subom...

    Iako na papiru x-230 ima jače "visokotonce" to se u stvarnosti tako i nije pokazalo.

  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Na 300 kuna, 70 je osjetna razlika, jer je to četvrtina prethodne cijene. Nekome je krajnja granica za zvučnike 300 kuna, ali će protegnuti još tih 30 ne bi li imali bolji set. 400 je već nedostupno.
    S druge strane, onda možeš reći da su z4 600, pa zašto davati 400 za z3. Zatim sigurno ima dobrih setova po 800, pa zašto kupovati z4. Tome nikad kraja. Ovaj set je više nego odličan za one koji ne traže superkvalitetu, niti pozer-robu, kao ti primjerice, i takvih je barem 80% korisnika.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    x-230 su odlični zvučnici i super se zvuče pogotovo za te novce.

  9. #39
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Na 300 kuna, 70 je osjetna razlika, jer je to četvrtina prethodne cijene. Nekome je krajnja granica za zvučnike 300 kuna, ali će protegnuti još tih 30 ne bi li imali bolji set. 400 je već nedostupno.
    S druge strane, onda možeš reći da su z4 600, pa zašto davati 400 za z3. Zatim sigurno ima dobrih setova po 800, pa zašto kupovati z4. Tome nikad kraja. Ovaj set je više nego odličan za one koji ne traže superkvalitetu, niti pozer-robu, kao ti primjerice, i takvih je barem 80% korisnika.
    Jesi ti čuo z3 i z4???I jel znaš razliku između njih???

    Vjerovatno ne...jer da znaš tada ne bi to rekao...Z-3 je stariji model...koji ima nešto mrvicu jače visokotonce od novijeg z-4....dok je z-4 napravljen nešto kasnije...te ima nešto jači bass u konačnici naspram z-4...dakle mogli bismo reći 1:1....Uzmimo u obzir da su z-3 jeftiniji,te da imaju visokotonce građene od nekakve "vrste željeza" (okvir)...a ne plastike kao z-4 tada je sve jasno...Uz to z-4 ima jednu prednost što na svojem kontroleru ima i potenciometar za bass...a z-3-u se nalazi iza subwoofera...Dakle plastični izgled i novitet plačaš 200kn...pa ti samo izvoli...razlika između z-3 i z-4 je gotovo pa mizerna.

    Da ti budem iskren ak sam nekaj prošo u životu od periferije onda su to pc zvučnici...od logitecha postoje još samo 3 modela koje nisam isprobao...tako da jako dobro znam kaj što valja...

    No iskreno baš me briga kaj bude ko kupil...samo kaj je z-3 puno bolji zvučni sistem za mizerno višu cijenu...a ljudi rade kaj hoće...


    bezimeni:ha ha pa di si 9800 superman E si ti uopče kaj čuo osim svojih x-530??Vjerujem da ne.Osim ak nisi imao neki hard-test pa je x-230 dobio best buy titulu kod tebe xD

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Vidim brišu mi se postovi.Na vrijeđanje moderatora ovog podforuma se nesmije odgovoriti istom mjerom.
    Post je glasio otprilike da si freak treba provjeriti svoj recezentski alat kod otorinolaringologa ili ih barem pošteno oprati.

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Vidim brišu mi se postovi.Na vrijeđanje moderatora ovog podforuma se nesmije odgovoriti istom mjerom.
    Post je glasio otprilike da si freak treba provjeriti svoj recezentski alat kod otorinolaringologa ili ih barem pošteno oprati.
    Mene smijes vrijedat

    Kad ja znam da to radis iz ljubavi ^^

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Eto ti si dobro skužio.Bez sarkazma.

  13. #43
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Vidim brišu mi se postovi.Na vrijeđanje moderatora ovog podforuma se nesmije odgovoriti istom mjerom.
    Post je glasio otprilike da si freak treba provjeriti svoj recezentski alat kod otorinolaringologa ili ih barem pošteno oprati.
    Sve je meni dobro provjereno...

    Dezinformiraš javnost....svojim osobnim stajalištem...koje je opet u krivu...

    Ponavljaš neznanje kao i s 9800 grafom...shame on you

  14. #44
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Al to nije razlog da brises necije postove. Po tome ja bi trebao obrisati svaki drugi post od GeForca....

  15. #45
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Ako ne misli raspravljati vezano uz temu može odflaksati...osim ak ne radite na tome da ovo postane dječji vrtić.

  16. #46
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Jesi ti čuo z3 i z4???I jel znaš razliku između njih???

    Vjerovatno ne...jer da znaš tada ne bi to rekao...Z-3 je stariji model...koji ima nešto mrvicu jače visokotonce od novijeg z-4....dok je z-4 napravljen nešto kasnije...te ima nešto jači bass u konačnici naspram z-4...dakle mogli bismo reći 1:1....Uzmimo u obzir da su z-3 jeftiniji,te da imaju visokotonce građene od nekakve "vrste željeza" (okvir)...a ne plastike kao z-4 tada je sve jasno...Uz to z-4 ima jednu prednost što na svojem kontroleru ima i potenciometar za bass...a z-3-u se nalazi iza subwoofera...Dakle plastični izgled i novitet plačaš 200kn...pa ti samo izvoli...razlika između z-3 i z-4 je gotovo pa mizerna.

    Da ti budem iskren ak sam nekaj prošo u životu od periferije onda su to pc zvučnici...od logitecha postoje još samo 3 modela koje nisam isprobao...tako da jako dobro znam kaj što valja...

    No iskreno baš me briga kaj bude ko kupil...samo kaj je z-3 puno bolji zvučni sistem za mizerno višu cijenu...a ljudi rade kaj hoće...


    bezimeni:ha ha pa di si 9800 superman E si ti uopče kaj čuo osim svojih x-530??Vjerujem da ne.Osim ak nisi imao neki hard-test pa je x-230 dobio best buy titulu kod tebe xD
    Ne bitno.

    Imaš 300 kuna, kupiti ćeš zvučnike za 300.
    Imaš 600 kuna, kupiti ćeš zvučnike za 600.

    Tehničke karakteristike, razlike u tonovima i slično ne gledaš, jer je to cjenovni razred u kojem većinom razlika u cijeni određuje kvalitetu. Da pričamo o profesionalnim setovima mjerenim u 2-3 tisuće eura, uzimali bi u obzir i kablove, i vrstu drveta i svakorazne sitnice, a svaki decibel preplaćenih zvučnika bi dvaput odmjerili.

    Daj priznaj, stvar je vrh za tih 300 kuna i bok.

  17. #47
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Ne stvar za 300kn ne valja kad postoji stvar za 400kn koja je mucho bolja...kako po snazi...tako i po izgledu...a ako je bed skupiti 100kn onda zbilja....

    Ako želiš kolko tolko dobar 2.1 u low end rangu to je z-3....poslje njega jedino ono kaj vrijedi svoje novce je z-2300....


    Glavno da je tebi "ne bitno" koja je razlika između ta dva sistema.Time si sve rekao.Tebi je očito razlika između paštete i šnicle nikakva...gg for you...

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Vidim brišu mi se postovi.Na vrijeđanje moderatora ovog podforuma se nesmije odgovoriti istom mjerom.
    Post je glasio otprilike da si freak treba provjeriti svoj recezentski alat kod otorinolaringologa ili ih barem pošteno oprati.
    Sve je meni dobro provjereno...

    Dezinformiraš javnost....svojim osobnim stajalištem...koje je opet u krivu...

    Ponavljaš neznanje kao i s 9800 grafom...shame on you
    Mislim da bi morao promjeniti doktora i to pod hitno.X-230 su nahvaljeni u svom cjenovnom rangu od samih korisnika i recezenata.Nisam još čuo da se netko pokajao tko ih je kupio a ti tvrdiš da nevaljaju.Iz toga zaključujem da doktor koji ti pregledava recezentski slušni sklop nije naparvio posao kako treba...Što se grafe tiče i dalje tvrdim da je pametnije kupiti 9800 gt ako se radi o b reviziji i nižem proizvodnom procesu nego 8800 gt sobzirom da im je cijena ista.Tako da dezinformiranje javnosti pripiši sebi i svojem neznanju.
    Očito si odlučio primjenjivati administratorske ovlasti u najgorem smislu i brisati postove koji ti se ne sviđaju.I naravno da uvijek prvi kreneš u flejm.Ja x-230 nisam usporedio ni sa jednim jedinim zvučnicima.Tek tvrdim da su jako dobri sobzirom na cijenu u navedenoj akciji.

  19. #49
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao bezimeni

    Mislim da bi morao promjeniti doktora i to pod hitno.
    Aha zato kaj z-3 bolje i glasnije rade trebam promjeniti doktora???LOL njubino.


    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Nisam još čuo da se netko pokajao tko ih je kupio a ti tvrdiš da nevaljaju.Iz toga zaključujem da doktor koji ti pregledava recezentski slušni sklop nije naparvio posao kako treba...
    Ponavljam ponavljam ponavljam....dok postoji z-4 koji ih jede za doručak za mizerno više novca ti zvučnici "ne valjaju"..

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Što se grafe tiče i dalje tvrdim da je pametnije kupiti 9800 gt ako se radi o b reviziji i nižem proizvodnom procesu nego 8800 gt sobzirom da im je cijena ista.Tako da dezinformiranje javnosti pripiši sebi i svojem neznanju.
    Ne ne ne ne ne ne nitko te nije pitao što je pametnije...samo te prisječam na ovo kaj si rekao:

    "Ako već idete na nvidiu onda se svakako treba uzeti jača kartica za iste novce.8800 gt je stvar prolosti jer je stigla 9800 GT kja je barem 10% brža od 8800 GT"


    A to ti je jedna od većih gluposti ikad...jer su grafe...gotovo pa identične po performansama..



    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Očito si odlučio primjenjivati administratorske ovlasti u najgorem smislu i brisati postove koji ti se ne sviđaju.
    Tuži me mami...



    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I naravno da uvijek prvi kreneš u flejm.
    Pa naravno obožavam to raditi starijima od sebe koji još uvijek igraju "igrice"


    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja x-230 nisam usporedio ni sa jednim jedinim zvučnicima.Tek tvrdim da su jako dobri sobzirom na cijenu u navedenoj akciji.
    Kako možeš tvrditi da je nešto toliko dobro i isplativo ako neznaš kako se ponašaju drugi zvučnici slične cijene u istoj klasi??? HA HA telepatija xD

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Otkud ti znaš to sam ja probao i čuo ? A to ako je tebi nabijanje basova neki osoboti kvalitet zvuka govori vjerovatno da još uvijek slušaš tehno pa se i prema tome ravnaš .

  21. #51
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Otkud ti znaš to sam ja probao i čuo ? A to ako je tebi nabijanje basova neki osoboti kvalitet zvuka govori vjerovatno da još uvijek slušaš tehno pa se i prema tome ravnaš .
    Kako znam...eto znam...dapače siguran sam...

    BTW....nabijanje basova kod techna nije najbolje...već u pravom hip hopu (crnačkom)...tipa lil wayne,snoop dogg...etc...kod techna jedina pjesma koja je dobra za testiranje bassa je od chemical brothersa..i to ova:

    12z1NI4C ... re=related

  22. #52
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Vemil ima Logitech akciju, sve do 5. rujna.

    U ponudi su igraće periferije, miševi, tipkovnice, headsetovi, web camovi i zvučnici.

    http://www.ve-mil.hr/Novost.aspx?Cln_Id=167

    Izdvojio bih Logitech MX518 za 199 kuna. Po toj ga cijeni svatko MORA priuštiti, ukoliko ne posjeduje bolji model.

  23. #53
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Izdvojio bih Logitech MX518 za 199 kuna. Po toj ga cijeni svatko MORA priuštiti, ukoliko ne posjeduje bolji model.
    Ovo je fenomenalno Možda si još jednog ubodem

  24. #54
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    pop****t cu...

    mogao sam si jednog mx revolušna umjesto mx518, da sam znao da ce bit tako jeftin...

    jaooo....

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    :O

    Logitech Speakers X-240 retail, 3-set, 25W RMS / 970285-0914 209,00 kn

    Ovo je moje i bozije ^^

  26. #56
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    124

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    valjaju kaj ti zvucnici? jel se isplati to kupit? sad imam neke earthquake, dost veliki, ali malo su u defektu..:s

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Izdvojio bih Logitech MX518 za 199 kuna. Po toj ga cijeni svatko MORA priuštiti, ukoliko ne posjeduje bolji model.
    Ovo je fenomenalno Možda si još jednog ubodem
    možda ga napokon, nakon 1god dana razmišljanja, zgrabim

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao borlic5
    Napajanje 470W, PC POWER (PCP&C) Silencer, ATX2 v2.2, Ultra Quiet
    Cijena za gotovinu: 375,72 kn

    cjena je dosta pala u linksu a i dalje je odlično napajanje koje je u klasi skupljeg corsaira vx450 i seasonica 430 80+ seije

    http://translate.google.hr/translate?hl ... HR278HR278
    eto što sam vam govorio

    danas gledam,cjena u linksu porasla na 500kn sad više i nije neki best buy
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    Evo samo da vam javim da je grafičku 4870X2 moguće naručiti u Hardveraju, a isporuka će biti od 20.8- 3700kn
    Više podataka imate ovdje...Sapphire

    Pa tko voli, nek izvoli
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  30. #60
    Guest

    Re: Popusti, akcije, posebne ponude!

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Izdvojio bih Logitech MX518 za 199 kuna. Po toj ga cijeni svatko MORA priuštiti, ukoliko ne posjeduje bolji model.
    Eto malo prije došao doma iz zg-a...usput sam u ve-milu (Vrbani) uzeo i dotični miš...

    Samo da napomenem da je ostao još samo jedan.


Slične teme

  1. Kupnja igara - rasprodaje i akcije
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4994
    Posljednji post: 18-12-2019, 07:15
  2. Popusti na Steamu povodom Halloweena
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-10-2010, 10:19
  3. sumnjive ponude za mobitel
    By Booby in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-07-2008, 08:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •