Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 125

Tema: "navijace" treba u zatvor

  1. #61
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    11

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Kako je bilo nekada, to je danas sjajno. Torcida i BBB se redovito mlate i to je dio njihovog života, kad su vec izabrali da budu ''ultrasi''. Njima jednostavno adrenalin proradi u takvim situacijama. Mislite li vi da ijednog, od tih pojedinaca, boli neka stvar sto će nekome naštetiti i sl.? Kad si u grupi, jednostavno ne razmisljas.

    Sjećam se kad je Dinamo dolazio na gostovanje u moj mali grad, na jugu Dalmacije. Zajedno s njima dosao je i BBB, a s BBB-om Torcida, i naravno, mnogi su zavrsili u bolnici sto od posjekotina od stakla, sto od udaraca, a pritom je zapaljen i BBB-ov klub s molotovljevim koktelom. O cemu mi pricamo? Niti englezi nisu uspijeli iskorijeniti huliganizam, niti ćemo mi.

  2. #62
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Evo, neki dan je bilo na televiziji nakon nekih navijačkih nereda u Italiji vijest da će Italija sve navijačke skupine odsad smatrati KRIMINALNIM organizacijama, i službeno više neće postojati. Sigurno bi puno pomoglo da se i kod nas to napravi, ovako navijačke skupine dobivaju svakojake povlastice od vlade, a da ne govorim o silnoj korupciji koja se vjerojatno provlači između visoko pozicioniranih navijača u navijačkim skupinama i "navijača" u državnoj službi (možda i vladi).

  3. #63

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Pretpostavljam da je to u nas još teže izvedivo jer se svi "podmazuju" kad zatreba da ne prođe takvo nešto.

  4. #64

    Re: "navijace" treba u zatvor

    rekao mu stari da sada u centru zagreba(nekome trgu,nisam zapamtio) napali BBB engleze i prebili do bola...dosla sada valjda vec murija

  5. #65
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    rekao mu stari da sada u centru zagreba(nekome trgu,nisam zapamtio) napali BBB engleze i prebili do bola...dosla sada valjda vec murija
    i sad će opet biti problema...zajebavat će nas UEFA, FIFA i sl. Jos na kraju će nasa repka morat igrat bez svojih navijača na tribinama...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: "navijace" treba u zatvor

    lako je vama kako je nama u BIH
    grad u kojem ja zivim podjeljen je na 2 strane(ljeva i desna obala) ljeva su muslimani a desna hrvati
    onda ima jos podjela u ostatku zemlje
    My life for Aiur!

  7. #67

    Re: "navijace" treba u zatvor

    svaka država ima podjele po skupinama i idiota...

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Naravno da ih treba sve u zatvor. Mislim da takvi huligani ne zaslužuju ime "navijači", jer "ubij, ubij, ubij" ne sliči navijanju... kao ni bezumna tučnjava. Takvo što je daleko izvan svih okvira sporta. Čast poštenim navijačima koji su došli gledati udaranje lopte, a ne bližnjega svoga.

  9. #69
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: "navijace" treba u zatvor

    ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...
    davno je prestao biti samo sport.. sad je više showbusiness nego išta drugo.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  11. #71
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Jučer bila opaka tučnjava na Trgu žrtava u Zagrebu, mlatili se naši i engleski navijači prvo u tramvaju, a onda izašli van i nastavili makljažu točno ispred Doma zdravlja. Iznad letili helikopteri, uletila murija, ne znam kako je završilo. Kasnije na vijestima rekli kako se naši i engleski navijači druže, skupa cugaju i tuku jedino pjesmama. To bi sve trebalo na prisilni rad da rade nešto opće korisno, recimo krče zarasle šikare na otocima kako bi putevi bili prohodni za vatrogasna vozila u slučaju požara. Puste ih kad završe svoj otok
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #72
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Ja bi da navijači čiste minska polja. Trkom kroz njih. Rambo style.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...
    hah a koji je sport posten

  14. #74
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mordor(Minas Morgul)
    Postova
    633

    Re: "navijace" treba u zatvor

    navijaci koji sebe zovu navijacima a rade nerede na utakmicama,tuku se,vicu svakakve uvredljive stvari...mogu slobodno se prestat zvat navijacima.ja jos nisam dosada vidio navijaca koji ne radi nerede na utakmicama,osim nekih normalnih ljudi al ima ih malo tih normalnih navijaca.triba tim sta rade nerede stati na kraj i kaznit ih sta se stroze moze!




    Moj blog o LOTR-u:
    http://j-r-r-tolkien.blog.hr/

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao narf
    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...
    davno je prestao biti samo sport.. sad je više showbusiness nego išta drugo.
    Rofl.
    Danas je sve šoubiz. Od sporta generalno, do glazbe i filmova...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #76
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Mordor
    navijaci koji sebe zovu navijacima a rade nerede na utakmicama,tuku se,vicu svakakve uvredljive stvari...mogu slobodno se prestat zvat navijacima.ja jos nisam dosada vidio navijaca koji ne radi nerede na utakmicama,osim nekih normalnih ljudi al ima ih malo tih normalnih navijaca.triba tim sta rade nerede stati na kraj i kaznit ih sta se stroze moze!
    pa tako je.ja dođen ka normalan čovik gledat utakmicu hajduka,onako iz zabave,kad ono vriđanje,huliganstvo i slične stvari.
    i oni se idu tuč sa ljudima koji na navijaju za drugi klub baš zato šta navijaju za drugi klub!jel vi možete svatit kako je ovo besmisleno?
    ka ono,neko se rodija u zagrebu i mora navijat za hajduk,inače će ga navijači istuč...katastrofa
    jer,oni i prije nego dođu na utakmicu vjerojatno kažu''amo radit nerede''!znači,oni nisu došli gledat utakmicu,njima je plan radit nerede i za to su platili

  17. #77
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Otvoreno pismo gospođi Đurđi Adlešić


    Poštovana potpredsjednice Vlade Republike Hrvatske

    Osjećamo se obavezni reagirati na nedavne najave promjena Zakona o spriječavanju nereda na sportskim borilištima i drugih zakonskih riješenja kojima bi se reguliralo ponašanje navijača. Smatramo najavljene promjene i propise koji će tek biti uvedeni potpuno neprimjerenim, nesrazmjernim općenitoj zakonskoj situaciji u Hrvatskoj, a u krajnjoj liniji i neustavnim.


    Jeste li, gospođo Adlešić, pogledali oko sebe u prostorijama Vlade Republike Hrvatske, Sabora i Vaše stranke prije nego ste okrenuli prst prema navijačima i proglasili ih najvećim problemom Republike Hrvatske? Jeste li pročitali novine prije nego ste u njima proglasili sve navijače huliganima, propalicama i kriminalcima?


    Mislite li stvarno da je primjereno uvoditi nove zakone o navijačima i baviti se tim pitanjem dok je Zagrebačka burza pred slomom, recesija u punom zamahu, korupcija na vlasti, a osuđeni kriminalci bježe u druge države pred zakonom?
    S druge strane, jeste li upoznati sa Kaznenim zakonom Republike Hrvatske i uobičajenoj razini kazni u Republici Hrvatskoj? Zašto se iznimke uvode baš za navijače? Nije li bilo primjerenije da ste uzeli putovnicu dr. Šimiću, koji je osuđen od suda Republike Hrvatske na dugogodišnju zatvorsku kaznu, umjesto da se sila demonstrira na navijačima?
    Ne bi li bilo primjerenije zakonsko riješenje zabraniti pedofilima pristup vrtićima, nego navijače udaljavati od stadiona? Jesu li navijači stvarno veći državni problem od silovatelja, pedofila, ubojica i reketara? Zašto navijači imaju prioritet u policijskom poslu ispred nalaženja krivaca i nalogodavce za pretučene Miljuša, Rađenovića i Galinca? Zašto još uvijek niste našli ubojice Luke Ritza ili Ivane Hodak?


    Je li to zato što je najlakše sakriti se iza navijača i zanemariti sve druge probleme koje država ima, a u fokus javnosti baciti navijače? Ili je ipak zato što bi se uhićenja u drugim slučajevima mogla dogoditi predaleko od Maksimira, a preblizu Markovom trgu?


    Veoma dobro znate brojeve navijača sa zabranama, ali nas zanima koliko je policajaca do sad procesuirano zbog prekomjerne uporabe sile? Mislite li stvarno da su svi navijači kriminalci, a svi policajci tratinčice? Koliko dugo će neki od članova naše skupine čekati odgovor na zahtjev za provjeru ustavnosti prvotnog zakona o navijačima?
    Mislite li da će se agresivna manjina navijača smiriti ako pooštrite represiju i na silu odgovorite silom? Mislite da li da će netko gledati HNL ako sa njega potjerate navijače? Ili simpatizere koje sa stadiona ni danas ne tjeraju navijači, nego derutni stadioni, kriminalci u foteljama i korumpirani suci?


    Bit ćemo najsretniji kada postanemo najveći problem ove države, ali danas mi to nismo. Kada riješite problem korupcije na najvišem nivou, umjesto da osuđujete studente zbog pokojeg ispita, kada riješite problem mafije, umjesto da to pompozno najavljujete na televiziji, kada neće postojati mogućnost da se iz šetnje gradom nikad ne vratimo, kada na natječaju ne pobjedi Jure Radić, a premijer ne stavi na ruku sat koji vrijedi kao 20 njegovih mjesečnih plaća, skrušeno ćemo se ispričati i proglasiti sami sebe najvećim državnim problemom. Do tada se vi držite svoje fotelje za koju ste se tako gorljivo borili, nauštrb vaših birača, a pustite navijače da uživaju u jedinoj radosti koju kraj ovakve države imaju.


    Ako je izlika za nove mjere ugled Republike Hrvatske, predlažemo da prvu putovnicu ostavite kod kuće u ormaru prije nego odete u Englesku tražiti odgovore od pravosudnih organa države čiji navijači sruše do temelja prvi grad u koji uđu nakon što prijeđu La Manche, a navijački sukobi su najnormalnija stvar, iako ih ne vidite u izravnom prijenosu velebnih stadiona. Nakon toga uzmite putovnicu ministru vanjskih poslova, prije nego idući put zaboravi o kojim poglavljima Hrvatska raspravlja. Slijedeći bi možda mogao biti potpredsjednik Sabora zbog kojeg bi stranci mogli pomisliti da RH promiče alkoholizam. Bivšeg i predbivšeg ministra unutarnjih poslova da ni ne spominjemo, ni po vertikali, ni po horizontali, ma što god to značilo.


    Ali nema veze gospođo Adlešić, Vi samo služite kao parodija kojoj će se narod zabavljati kako ne bi razmišljao o bitnim problemima, možda vam dr. Ivo udjeli koju foteljicu i na slijedećim izborima za nagradu ukoliko ih uopće i dobijete. Ako ispružite šapu, možda dobijete i keks. A za nas ne brinite, doživjeli smo i puno gore represije i puno gore predsjednike i ministre, i znate što? Oni su otišli, a mi smo još uvijek na stadionu. I nemamo namjeru otići s njega...

    Klub Navijača BBB

  18. #78
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Sve je to divno i krasno, ali cinjenica da niste najveci problem ove drzave ne znaci da morate uopce biti problem.
    Stvar je da se veliki broj ljudi ne zna ponasati na stadionu, i treba ih udaljiti s tog mjesta.

  19. #79
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: "navijace" treba u zatvor

    zanimljivo je da svaki put kad neko veli da "navijači" rade sranja i da to treba rješit, isti odma počnu s spikama da je u državi trulo sve po redu... kakve pak to ima veze s tim da ovi preokrenu pol grada ?

    da imalo drže do normalnih navijača sami bi odstranili ove pacijente iz svojih redova, al izgleda da 99% njih upravo i sebe ubraja pod dotične pacijente tak da je mala vjerojatnost za to.

    najviše me nervira kad odu van granice i onda pizdariju naprave, takvima treba zabranit iz rupe izać

    Živi bili pa umrli

  20. #80
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Ajde ne seruckajte stalno protiv navijaca,ispada da su u ovoj drzavi najveci problem navijaci a to nije nista naspram sranjima u kakvim je trenutno Hrvatska.A najsmjesniji su mi oni koji govore da se nogomet ukine,da nema postenog sporta,pa da neka ukinu i nek svi idu kržljat i trulit 24 sata na dan za kompjuter.Dok u Vukovaru neko razbije đački dom svi samo sjede i komentiraju a navijaci su ti koji su krenuli u prosvjed i opet ce ako treba,samo se puno sere po navijacima a ne vide se pravi problemi drzave.DA, UKINITE SPORT DA SVI ZAJEDNO MOZEMO TRULITI ZABARIKADIRANI U KUCAMA DROGIRAJUCI SE DO KRAJA ZIVOTA!!!!!

  21. #81
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Čux
    zanimljivo je da svaki put kad neko veli da "navijači" rade sranja i da to treba rješit, isti odma počnu s spikama da je u državi trulo sve po redu... kakve pak to ima veze s tim da ovi preokrenu pol grada ?

    da imalo drže do normalnih navijača sami bi odstranili ove pacijente iz svojih redova, al izgleda da 99% njih upravo i sebe ubraja pod dotične pacijente tak da je mala vjerojatnost za to.

    najviše me nervira kad odu van granice i onda pizdariju naprave, takvima treba zabranit iz rupe izać
    Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...

  22. #82
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Scourge
    Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...
    Bitno da je ovo forum za raspravljanje i iznošenje svog mišljenja.

    Nego, idem se ja dalje drogirati i sjediti za kompom 24/7 pošto su po tebi takvi svi koji ne vole sport i nisu navijači.

  23. #83
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: "navijace" treba u zatvor

    da je država u banani ti svi znamo, nisi izmislio toplu vodu, al mi nije jasno kakve to sad veze ima s ovim konkretnim problemom, čak mi se čini da neki to smatraju i opravdanjem za razne pizdarije koje rade i to što ima većih problema od ovog niše ne umanjuje ovaj dotični. Stvarno reklama koju svaka nacija može poželjet samo i onda takvi sebe nazivaju velikim "hrvatima"

    zabranit nogomet ?! živa glupost, takvima netreba povod za radit sranja, čak štoviše to opće ni nema apsolutno nikakve veze s nogometom. problema ima dosta ali zadnja stvar koja nam treba su dodatni problemi poput ovih.

    ne kažem da su ostali išta bolji, ima i većih debila od naših, al to nije nikakvo opravdanje.

    Živi bili pa umrli

  24. #84
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Čux
    da je država u banani ti svi znamo, nisi izmislio toplu vodu, al mi nije jasno kakve to sad veze ima s ovim konkretnim problemom, čak mi se čini da neki to smatraju i opravdanjem za razne pizdarije koje rade i to što ima većih problema od ovog niše ne umanjuje ovaj dotični. Stvarno reklama koju svaka nacija može poželjet samo i onda takvi sebe nazivaju velikim "hrvatima"

    zabranit nogomet ?! živa glupost, takvima netreba povod za radit sranja, čak štoviše to opće ni nema apsolutno nikakve veze s nogometom. problema ima dosta ali zadnja stvar koja nam treba su dodatni problemi poput ovih.

    ne kažem da su ostali išta bolji, ima i većih debila od naših, al to nije nije nikakvo opravddanje.
    Ok,slazem se da pored svih problema netreba jos dodatnih,ali ako se vlada misli baviti glupostima poput vikanja za dom,spremni(koji nije ustaski nego potjece jos iz doba bana Josipa Jelačića)i time uzimati putovnice navijacima,dok svakavkvi sljamovi dobe putovnice kad se sjete...No,da mi nebi otplovili u krive vode,moje misljenje je uglavnom da se previse prasine dize tamo gdje netreba....

  25. #85
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Scourge
    Ajde ne seruckajte stalno protiv navijaca,ispada da su u ovoj drzavi najveci problem navijaci a to nije nista naspram sranjima u kakvim je trenutno Hrvatska.A najsmjesniji su mi oni koji govore da se nogomet ukine,da nema postenog sporta,pa da neka ukinu i nek svi idu kržljat i trulit 24 sata na dan za kompjuter.Dok u Vukovaru neko razbije đački dom svi samo sjede i komentiraju a navijaci su ti koji su krenuli u prosvjed i opet ce ako treba,samo se puno sere po navijacima a ne vide se pravi problemi drzave.DA, UKINITE SPORT DA SVI ZAJEDNO MOZEMO TRULITI ZABARIKADIRANI U KUCAMA DROGIRAJUCI SE DO KRAJA ZIVOTA!!!!!
    ne,navijači nisu NAJVEĆI problem,ali su ipak problem,šta ti misliš,da bi to sve trebalo ignorirat i ić na veće probleme.
    i sad ti govoriš šta mi komentiramo o navijačima,ima većih problema...
    ovo je tema o ''navijačima''(bar se tako izjašnjavaju) idi napravit temu o đačkom domu i mi ćemo to komentirat

  26. #86

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Nisu problem navijači problem su budale koje traže povod...utakmice su povod, ne uzrok...uzrok je debilizam,a povod utakmica je izgovor...

  27. #87
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao mirko l
    = Citat = Izvorno postao Scourge
    Ajde ne seruckajte stalno protiv navijaca,ispada da su u ovoj drzavi najveci problem navijaci a to nije nista naspram sranjima u kakvim je trenutno Hrvatska.A najsmjesniji su mi oni koji govore da se nogomet ukine,da nema postenog sporta,pa da neka ukinu i nek svi idu kržljat i trulit 24 sata na dan za kompjuter.Dok u Vukovaru neko razbije đački dom svi samo sjede i komentiraju a navijaci su ti koji su krenuli u prosvjed i opet ce ako treba,samo se puno sere po navijacima a ne vide se pravi problemi drzave.DA, UKINITE SPORT DA SVI ZAJEDNO MOZEMO TRULITI ZABARIKADIRANI U KUCAMA DROGIRAJUCI SE DO KRAJA ZIVOTA!!!!!
    ne,navijači nisu NAJVEĆI problem,ali su ipak problem,šta ti misliš,da bi to sve trebalo ignorirat i ić na veće probleme.
    i sad ti govoriš šta mi komentiramo o navijačima,ima većih problema...
    ovo je tema o ''navijačima''(bar se tako izjašnjavaju) idi napravit temu o đačkom domu i mi ćemo to komentirat
    A Šta ti mislis da bi se trebalo hrvati s manjim problemima i pustiti vece da izjedaju drzavu?Na kolko nogometnih utakmicama si ti bio,ili bilo ko s ovog foruma,vjerujem da vas ima,ali vecina nejde da utakmice a pametuju "treba ovo,treba ono".Problem je sto se veci problemi ignoriraju a manji se prividno rjesavaju....
    Neko je napisao da je forum mjesto za izrazavanje misljenja.Ja tuđa misljenja ne osporavam nego ih komentiram.

  28. #88

    Re: "navijace" treba u zatvor

    Dah Failness of this thread is amazing.

  29. #89
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: "navijace" treba u zatvor

    ma scourge,nisan to mislija reč,mislija san da se ne bi smili rejšavat samo manji ili samo veći,nego bi se oba trebala rješit.
    dakle,treba rješit taj problem sa đačkim domon,ali triba i ovaj i obrnuto

  30. #90
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: "navijace" treba u zatvor

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Dah Failness of this thread is amazing.
    Tema je opstajala sve dok su se svi slagali,cim dođe jedan covijek s malo drugacijim misljenjem tema odmah mora propasti?

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •