Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 72

Tema: 4000+ X2 VS E6600 BY:amd freak & Juventus Fan

  1. #31
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    sorry guys, ali ne štima vam test.. imam screenove frapsa koji tvrdi da se kod mene grid vrti na 62 fpsa..
    neš vam nije optimizirano..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  2. #32
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    sorry guys, ali ne štima vam test.. imam screenove frapsa koji tvrdi da se kod mene grid vrti na 62 fpsa..
    neš vam nije optimizirano..
    Sa patchom ili bez?
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

  3. #33
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    Na istoj temi sam i sam postao skrinove...vidi se fino kako se igra vrti..između 30 i 50 fpsa pri 1280x1024 sve na high i sa anistropskim filtriranjem + AA na 2X sa kompom u potpisu.Ista je stvar i ako vozim sa drugom kamerom tj. ako se vidi kompletan auto .Apsolutno sve današnje igre mi rade fluidno na tim postavkama osim Dirta i Crysisa a probao sam valjda svaku igru koja vrijedi.Apsolutno izvrstan rezultata za jedan procesor koji košta 366 kn (novi box).

    @Juventus Fan za tebe jedan .

    http://img12.imagevenue.com/img.php?ima ... _981lo.jpg

    također nepečirana igra i sa tek lagano kloknutom grafom.

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK


    bezimeni...

    Dobar screen za pokazati fluidnost igre..
    Pola ekrana je nebo , a pola cesta.
    Auti su u daljini.


    Ajd please snimi jedan na početku utrke , kad se sve dimi , i stavi kameru iza svog auta.

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    ,






    eto..fakat mi se više neda slikati.Imaš postavke u igri (sve na high,1280x1024,2xAA),start,sami početak utrke (na žaost nitko nije zadimio , i prvi zavoj).I koliko vidim sve stoji što sam napisao,igra radi između 30 i 50 fps-a a ide i preko 50 fpsova.Nije loše za procesor od 366 kn (novi box) i to nekolokan jer mi trenutno brži ni ne treba a još da ga kloknem .

  7. #37
    Guest

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    2xAA,,,,MA TI SE ŠALIŠ...dečko ovo je testirano sa full AA i full AF...a lol...sa 2xaa i moja 8800gs ide "fluidno" na gridu...OMG

    I makar smo dobili tih niskih 31 fps-a u nekoj sekundici...razlika između vrtnje igre između amd-a i intela je bila nebo i zemlja.

    Ubuduće kad budeš išao komentirati tako nešto pročitaj tekst razumljivo i ako treba 2 puta.Jer 2x AA i max AA sa max AF sigurno nije ista stvar.

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    Ok , ali jača je 8800gs , i to dosta.

    http://sg.vr-zone.com/articles/XFX_Alph ... 573-6.html

  9. #39
    Guest

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao vex
    Ok , ali jača je 8800gs , i to dosta.

    http://sg.vr-zone.com/articles/XFX_Alph ... 573-6.html
    To je XXX verzija koja ima za 100mhz bržu jezgru i 200mhz bržu memu.
    Isto tako on ima 4400+ a ja 4000+

    1280X1024:Svi detalji max,AA 2X

    Min:29fps-a
    Mid:33fps-a
    Max:55fps-a

    Dakle po njegovom prikazanju njemu sve leti...leti i meni...samo kaj je razlika između 30 i 40-50 fps-ova u ovoj igri itekako vidljiva.Ako smo to mi radili istog dana na 2 različite konfiguracije onda valjda znamo jako dobro za razliku.A to kaj netko hvali svoje i govori da smo dobili loše rezultate te nakon toga veli da je imao 2XAA je sramotno.Iz razloga što se jako negativno komentira na tekst na kojeg je uloženo truda i što ga se pročita kako bi se trebalo.I sam JUvnetus fan je imao 3850 sa 256 mb na 4000+ pa valjda znade kaj je istina a kaj ne.Zbilja smiješno i s druge strane jadno.Trudite se potopiti nekaj kaj je smiješno.Nitko nije rekao da je amd 4000+ X2 loš ili neisplativ procesor.K vragu imam ga osobno pa ga ne hvalim niti dižem u nebesa jer sam realan.Mogli smo test ostaviti za sebe i šutjeti,no to smo podijelili s vama,a onaj tko ne može prihvatiti rezultate bolje da ne komentira.U tome slučaju može na drugom sessionu doći do nas pa se uvjeriti na vlastite oči.Možda mu tada i razum proradi kako spada.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    AA ne ovisi o procesoru nego o grafi a pošto moja grafa ima samo 256 mb rama ni ne stavljam više od 2xAA ali ne vidim kakve to veze ima sa procesorom.Zato amd nauči neke osnove prije nego ideš komentirati.Drugo, ja ni ne tvrdim da je moj amd biolji ( koji vam je k....) mego tvrdim da mi sve igre osim dvije navedene rade fluidno na tim postavkama.I kakve su to usporedbe između ta dva procesora,pa razlika u cijeni je nebo i zemlja, a kao ne uspoređuješ ih .

    editonovno vrijeđaš,koji ti je si ti neki bolesnik .

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    OMG,kakve to veze ima što procesori su raličiti xx puta,on ih je usporedio i gotovo... Ja mogu usporedit Giričeka i Jordana kad hoću i ukazat na neke stvari,a razlika je 1000 puta veća od ove..
    "The present will pass by if you live in the past."

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    ,






    eto..fakat mi se više neda slikati.Imaš postavke u igri (sve na high,1280x1024,2xAA),start,sami početak utrke (na žaost nitko nije zadimio , i prvi zavoj).I koliko vidim sve stoji što sam napisao,igra radi između 30 i 50 fps-a a ide i preko 50 fpsova.Nije loše za procesor od 366 kn (novi box) i to nekolokan jer mi trenutno brži ni ne treba a još da ga kloknem .
    Nemoj me provocirati imao sam HD 3850 i bio je MODAN bios i bila je clockana i nije išlp fluidno... E sad a gdje je dim na SS???
    Tvoj su auti oćito bezdimni...
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    OMG,kakve to veze ima što procesori su raličiti xx puta,on ih je usporedio i gotovo... Ja mogu usporedit Giričeka i Jordana kad hoću i ukazat na neke stvari,a razlika je 1000 puta veća od ove..
    Pa može se usprediti i crnkinja sa bjelkinjom ali kod hardvera treba usporediti uloženo/dobiveno a ne napisati E6600 je bolji i otvoriti temu x2 4000 vs E6600.Pa svi znamo da je E600 duplo bolji ali i duplo skuplji.Prema tome treba raspravljati uloženo/dobiveno te iz toga izvlačiti zaključke.

    Juventus Fan ode ti na ignore listu .

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    OMG,kakve to veze ima što procesori su raličiti xx puta,on ih je usporedio i gotovo... Ja mogu usporedit Giričeka i Jordana kad hoću i ukazat na neke stvari,a razlika je 1000 puta veća od ove..
    Pa može se usprediti i crnkinja sa bjelkinjom ali kod hardvera treba usporediti uloženo/dobiveno a ne napisati E6600 je bolji i otvoriti temu x2 4000 vs E6600.Pa svi znamo da je E600 duplo bolji ali i duplo skuplji.Prema tome treba raspravljati uloženo/dobiveno te iz toga izvlačiti zaključke.

    Juventus Fan ode ti na ignore listu .
    Koji si ti.... k.... ak uspoređujemo na jednim postavkama a ti ideš na druge postavke... BRAVO...
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    OMG,kakve to veze ima što procesori su raličiti xx puta,on ih je usporedio i gotovo... Ja mogu usporedit Giričeka i Jordana kad hoću i ukazat na neke stvari,a razlika je 1000 puta veća od ove..
    Pa može se usprediti i crnkinja sa bjelkinjom ali kod hardvera treba usporediti uloženo/dobiveno a ne napisati E6600 je bolji i otvoriti temu x2 4000 vs E6600.Pa svi znamo da je E600 duplo bolji ali i duplo skuplji.Prema tome treba raspravljati uloženo/dobiveno te iz toga izvlačiti zaključke.

    Juventus Fan ode ti na ignore listu .
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    Ne vidim te .

  17. #47
    Guest

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    AA ne ovisi o procesoru nego o grafi a pošto moja grafa ima samo 256 mb rama ni ne stavljam više od 2xAA ali ne vidim kakve to veze ima sa procesorom.Zato amd nauči neke osnove prije nego ideš komentirati.Drugo, ja ni ne tvrdim da je moj amd biolji ( koji vam je k....) mego tvrdim da mi sve igre osim dvije navedene rade fluidno na tim postavkama.I kakve su to usporedbe između ta dva procesora,pa razlika u cijeni je nebo i zemlja, a kao ne uspoređuješ ih .

    editonovno vrijeđaš,koji ti je si ti neki bolesnik .
    Ako se ti zadovoljavaš svojim 2XAA svaka ti čast...očito neznaš razliku u grafu između 2aa i full aa&af.

    Kakve to ima veze sa procesorom?Pa ako se radi o istim pozicijama u igri uz iste detalje i rezoluciju te se vidi razlika između obje konfiguracije onda vjerovatno i ima veze.No vjerovatno samo tebi nema jer imaš extreme pc.


    Stavljaš čovjeka na ignore?Iz razloga?Što osječaš se povrijeđinim zbog diskusije?Ne možeš izdržati komentare ili?

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    ....ignore opcija je potpuno legitimna na ovome forumu i ne moram se opravdavati

  19. #49
    Guest

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    ....ignore opcija je potpuno legitimna na ovome forumu i ne moram se opravdavati
    Aha i samo ti imaš za reći 2xaa man...

    Imaš na prvom postu nekaj kaj si prepustio.

    "Stoga ukoliko ste gamer a budžetSvas jako ne sprečava priuštite si neki intelov procesor iz srednje kategorije i uživajte u performansama.A kao bonus danas-sutra uz malo znanja možete se poigrati overklokiranjem te dobiti još bolje scorove i veći broj sličica u sekundi."

  20. #50
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    jao dečki...

    ajde sad otvorite prvu stranicu i pogledajte oko cega se vi svadate (raspravljate, kako god)...

    @bezimeni: ti si uletio kako ti sve igre idu fluidno, i onda kao ides dokazat SSovima i stavis "ne-znam-kolko" nize postavke?

    i nije uopce bitno o cemu te postavke ovise, cinjenica je da si ti zahebo...

  21. #51
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    jao dečki...

    ajde sad otvorite prvu stranicu i pogledajte oko cega se vi svadate (raspravljate, kako god)...

    @bezimeni: ti si uletio kako ti sve igre idu fluidno, i onda kao ides dokazat SSovima i stavis "ne-znam-kolko" nize postavke?

    i nije uopce bitno o cemu te postavke ovise, cinjenica je da si ti zahebo...
    Tako je Care....

    Kad se ide radit pametan...
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    @ bezimeni


    a da napraviš video? Da dokažeš tu tvoju tvrdnju.
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  23. #53
    Guest

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    Kao što rekoh ovo smo mogli odraditi samo za sebe...no neke niti takve testove dovoljno ne cijene...pa ih idu uništavati svojim osobnim stavovima...koji nemaju veze s vezom.

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    Gwin je testirao igru na gotovo istom procesoru i sa 3870 koja ima 512 mb rama .Stavio je 4XMSAA i ima više fps-ova nego ja na 3850 i 2Xaa ( gpu držim na 750 mhz-a) tako da samo ako gledamo ovu temu sa razumjevanjm možemo zaključiti da je AA gotovo u cijelosti ovisan samo o grafi.A ovdje je tema procesor a ne grafa.I da ja imam uber dobar komp za male novce .

  25. #55
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Gwin je testirao igru na gotovo istom procesoru i sa 3870 koja ima 512 mb rama .Stavio je 4XMSAA i ima više fps-ova nego ja na 3850 i 2Xaa ( gpu držim na 750 mhz-a) tako da samo ako gledamo ovu temu sa razumjevanjm možemo zaključiti da je AA gotovo u cijelosti ovisan samo o grafi.A ovdje je tema procesor a ne grafa.I da ja imam uber dobar komp za male novce .
    E nije i gotovo.... ideš ti možda po nekom specijalnom programu?
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

  26. #56
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    a da jednom posteno priznas poraz?

    sorry ali stvarno...

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    a da jednom posteno priznas poraz?

    sorry ali stvarno...
    poraz u čemu?

  28. #58
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    a da jednom posteno priznas poraz?

    sorry ali stvarno...
    poraz u čemu?
    u svojoj tezi...

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    Obrazloži...što je krivo u mojoj tezi?

  30. #60
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Iznad prostora i vremena
    Postova
    123

    Re: "AMD VS INTEL 4000+ X2 VS E6600 TEST" BY:AMD FREAK

    [quote=Karlo_from_Bjelovar]
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao "Karlo_from_Bjelovar":mvjdum45
    a da jednom posteno priznas poraz?

    sorry ali stvarno...
    poraz u čemu?
    u svojoj tezi...[/quote:mvjdum45]

    @KArlo, pusti ga pa nebude priznal da je neznam kaj....
    E 6600@2.4.... Gigabyte P31-DS3L...Asus HD 4850..... X-FI AUDIO..... Barracuda 320 GB.... On Fortron 650 PNF....

Slične teme

  1. Overclockiranje - Intel core 2 duo E6600 2.4 Ghz
    By vekicar in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 17-04-2008, 14:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •