Stranica 3 od 115 PrvaPrva 123451353103 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 3422

Tema: Dragon Age: Origins

  1. #61
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Dragon Age: Origins

    Jel mi moze netko rec kada ovo izlazi? U anketi pise sjecanj, drugi kazu da u 3. mjesecu, a na wiki pise Q1(iskreno ne snalazim se u kvartalima )
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  2. #62
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    245

    Re: Dragon Age: Origins

    Q1 (1,2,3 mjesec)
    Q2 (4,5,6)
    Q3 (7,8,9)
    Q4 (10,11,12)

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Dragon Age: Origins

    Kad te god zanima datum izlaska neke igre, odeš na njenu službenu stranicu. Ne na wikipediu, ne na gamespot, ne na forume.

  4. #64
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Dragon Age: Origins

    Ma fora je u tome da mi je ostalo svega 60MB-a od paketa, a stranice od igra uvjek zderu puno MB-a .
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  5. #65
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    245

    Re: Dragon Age: Origins

    nbemoze izjest tih 60 nikako
    ako izdere 5mb ....

  6. #66
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Dragon Age: Origins

    Kada 60MB-a pokusavaas rastegnut kroz 5 dana tih 5MB-a je puno .
    Naso sam odgovor na forumu.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  7. #67
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dragon Age: Origins

    http://www.vgreleases.com/PC/ReleaseDate-167949.aspx

    Pomalo mi je cudan datum izlaska za USA i EU ali ajde...bas me zanima kakva ce bit igra ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #68
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age: Origins

    stizu lose vijesti iz EA. Sada, osim Simsa 3 i Godfather-a 2 pomaknut je datum izlaska Dragon age-a i to za kraj 2009. Razlog je da zele uskladiti datum izlasak igre za PC i za konzole...steta, jos cemo se dosta nacekat
    Vijest možete procitati ovdje
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #69

    Re: Dragon Age: Origins

    Novi filmići sa Comic Con-a:
    http://www.gametrailers.com/player/45229.html
    http://www.gametrailers.com/player/45231.html

    Mmm... nisam baš nešto posebno impresioniran, posebno ne s tim kako pogrbljeno likovi trče (obratite pažnju na žemsku). Borba je malo sporija, ali bar path finding valja iz ovog što sam vidio. Cutscene su mnogo dobre.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Dragon Age: Origins

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    stizu lose vijesti iz EA. Sada, osim Simsa 3 i Godfather-a 2 pomaknut je datum izlaska Dragon age-a i to za kraj 2009. Razlog je da zele uskladiti datum izlasak igre za PC i za konzole...steta, jos cemo se dosta nacekat
    Vijest možete procitati ovdje

    Stvarno su mutavi,za PC je igra praktički gotova,a sad mi moramo čekati da naprave za konzole.
    Da je situacija obrnuta,igra bi već odavno bila vani..Proklet bio EA i njihova pohlepa

  11. #71

    Re: Dragon Age: Origins

    Bioware je naveo i opisao svih 6 Originsa na svojoj stranici:
    http://dragonage.bioware.com/origins/

    Dwarf Noble:SThe favored child of the dwarven king, you proudly take up your first military command... only to learn that the deadly intrigues of dwarven politics can pose a greater danger than even that faced on the battlefield.

    "What I have seen and done to achieve my position difies belief. What I am capable of and will be party to in order to retain it would chill your soul."

    Dwarf Commoner:SBorn casteless in a land where rank is everything, bound as the lackey and thug of a local crime lord, you have spent your life invisible... until a chance thrusts you into the spotlight, where you can finally prove whether you will be defined by your actions or your birth.

    "I suggest you reach for your purse swiftly, friend. Ale may have dulled my sense enough so that I merely maim your pretty features, but should I become sober I will be in a mood to show you a new realm of pain and violence."

    Dalish Elf:SProud of your role as one of the last "true elves", you have always assumed you would spend your life wandering with your clan... untill a chance encounter with a relic of your people's past threatens to tear you away from everything you've known.

    "What a wonder it is to see such stalwart bravado in one such as yourself. It is heartwarming truly, to see that there are yet humans willing to risk a slow and tortuous death in pursuit of our most sacred treasures!"


    City Elf:SYou have always lived under the heavy thumb of your human overlords, but when a local lord claiming his privilege with the bride shatters your wedding day, the simmering racial tensions explode in a rain of vengeance.

    "Take another step, human, and I guarantee it shall be your last. My friends are dead and my life is in tatters because of you and your kin. I have nothing to lose, but you still possess your other eye."

    Human Noble:SBorn to wealth and power second only to royalty, you find your training in both diplomacy and war put to the test when your father's castle is betrayed from within on the very night your elder brother leads the family's forces to war.

    "Brave of you, sir, to so openly cast an envious eye towards me and mine. I suggest you look elsewhere, lest I consider removing your sight in a more permanent fashion."

    Mage:SGifted with a power considered a dangerous curse by most, you have spent most of your life secluded in the remote tower of the circle of Magi to be trained and watched closely by the dreaded templars. Now your final test is upon you -- succeed and prove your strength or be slain.

    "Tread carefully, friend. If you intend to cross the path of one whose soul is so tightly woven into the realm of the arcane, I would not suggest you do it lightly."

  12. #72
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Dragon Age: Origins

    City Elf mi se čini okrutan, pravi son of a bitch, ali mislim da ću ić sa Mageom, jer bi želio malo promjenit orijentaciju u igrama sa mačevanja na magiju.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  13. #73

    Re: Dragon Age: Origins

    Ja ću vjerojatno prvo sa Dwarf Nobleom... ono, Stunties + backstabbing politika, to još nisam vidio.

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Dragon Age: Origins

    To su klase?Nema neki necromancer?

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age: Origins

    kolko kužim to su neka podrjetla, origins ne, koi samo opisuju charactera, te vjerojatno njegov odnos s okolinom, te ne bi trebalo imat veze s tvojom klasom.....

  16. #76
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Dragon Age: Origins

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    kolko kužim to su neka podrjetla, origins ne, koi samo opisuju charactera, te vjerojatno njegov odnos s okolinom, te ne bi trebalo imat veze s tvojom klasom.....
    to ti je zapravo i klasa i rasa, nije ti ovo nwn da imas ogroman izbor rasa i klasa koje kombiniras
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  17. #77
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Dragon Age: Origins

    Kada Dragon Age izlazi?
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  18. #78
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Dragon Age: Origins

    Pa ljudi jeli vama teško guglat? Treći kvartal ove godine.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  19. #79
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Dragon Age: Origins

    lako to sto ne zna guglat, nego mu pise na prosloj stranici
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  20. #80
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Dragon Age: Origins

    = Citat = Izvorno postao Sony Ericsson
    lako to sto ne zna guglat, nego mu pise na prosloj stranici
    Znam guglat ali sam lijen guglat i citat.....
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  21. #81
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Dragon Age: Origins

    pa, duze ces cekat na odgovor
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  22. #82
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dragon Age: Origins

    Mozda ste mu dali krivi odgovor...ja bi tak napravio. Pa nek ceka do 2011 ak treba...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #83
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Dragon Age: Origins

    [quote=Sony Ericsson]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":16zc0qsa
    kolko kužim to su neka podrjetla, origins ne, koi samo opisuju charactera, te vjerojatno njegov odnos s okolinom, te ne bi trebalo imat veze s tvojom klasom.....
    to ti je zapravo i klasa i rasa, nije ti ovo nwn da imas ogroman izbor rasa i klasa koje kombiniras[/quote:16zc0qsa]

    e, ovdje sam failao
    ipak ce biti klasa i rasa. ali samo 3 rase i 3 klase
    dakle

    Rase: Patuljak, Covjek, Vilenjak
    Klase: Warrior, Mage, Rogue
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  24. #84

    Re: Dragon Age: Origins

    Novi "Join us" trailer na GameTrailers... dobar je , dobar.
    http://www.gametrailers.com/player/45937.html

  25. #85
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Dragon Age: Origins

    Epic win, sviđa mi se jako.

  26. #86
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age: Origins

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Novi "Join us" trailer na GameTrailers... dobar je , dobar.
    http://www.gametrailers.com/player/45937.html
    jako super izgleda... pogotovo animacije, napokon da je neko izprojiciro, da ženska bježi od orka, a on ju s leđa u trku mačem razbije i čak pogodi...

    a onaj join us me jako podsječa na onaj AC expirience site

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Dragon Age: Origins

    Predobro
    Imam osjecaj da bi ova igra mogla uc u mojih top 5.
    Nadam se da ce ispolirati pc inacicu jer imaju dovoljno vremena nakon sto su toliko pomaknuli datum izlaska zbog konzola.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  28. #88
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dragon Age: Origins

    PC inacica je bila ispolirana, konzolaske nisu bile ispolirane majku im njihovu...shmrccc :cry Igra je odgođena da bi pc verzija i konzolaske verzije mogle izać zajedno...Ako uđem u igru i vidim fontove od pola metra zavitlat cu im dvd s igrom nazad do njihovog sjedista digod vec da je....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  29. #89

    Re: Dragon Age: Origins

    Članak o tome što Bioware misli o svom potezu da prebace DA na konzole. Ukratko, stvar je u tome da će ovaj put PC igra biti prilagođena konzolama, a ne obrnuto tako da mi PC-aši ovaj put nećemo dobiti osakaćenu konzolašku igru kao zbog potrebe da se igra prilagodi konzoli i da svi igrači imaju "isto iskustvo".

    http://multiplayerblog.mtv.com/2009/02/ ... -consoles/

    The situation is the opposite of “Mass Effect,” where BioWare designed the interface in a console-friendly format first before bringing in a team to tweak their foundation to work best with a keyboard and mouse interface on the PC version.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age: Origins

    too

    yay, baš me zanima šta konzolaši kažu na ovo

Slične teme

  1. Dragon Age: Origins - Awakening
    By Grim in forum Gaming općenito
    Odgovora: 301
    Posljednji post: 21-03-2011, 13:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •