Vidi rezultate ankete: Hitman serijal ili Splinter Cell serijal?

Glasači
84. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Hitman

    49 58,33%
  • Splinter Cell

    35 41,67%
Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 149

Tema: Hitman ili Splinter Cell?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Hitman ili Splinter Cell?

    Dakle... khm, khm...
    Znam da ove dve igre nije prirodno uspoređivati, pošto je Splinter Cell punokrvni sneaker a Hitman ima elemente i sneakera i TPS-a; ali dosta puta sam nalazio istu dilemu, dal' na drugim forumima ili u raspravi frendova, pa sam hteo da vidim šta vi mislite. Meni je osobito bolji Hitman zbog bolje atmosfere, šmekerskog glavnog lika i mogućnosti različitog prelaženja jedne misije.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Hitman. Jer je drugačiji pristup ubijanju. A uostalom, više je raznolikosti u samoj igri - glavnu metu možeš ubit na više načina dok se u sc stalno moraš skrivati u mraku, imaš klasičan set oružja i gadgeta, no mislim da se ni jedna akrobacija sama fishera ne može mjerit sa situacijama kad se 47-ica preruši u klauna ili patka... u hitmanu su leveli kudikamo pametnije koncipirani te time i zanimljiviji (blood money to savršeno dokazuje - od pariške opere do američkog vjenčanja...

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Hitman mi je bolji.

  4. #4

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    ja mislim da je splinter cell puno bolji
    Dimbo

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Otprilike su mi podjednako dobri.Sam Fisher je ono mrak,cool tip a Hitman je zabavan i zanimljiv

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    hitman je bolji(više razmišljanja)
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    i više mi se sviđa radnja u himanu... toliko se zbunim od te političko-špijunističke-informacione-terorističke radnje u splinteru da me zaboli glava...

  8. #8
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    = Citat = Izvorno postao Snake
    Hitman. Jer je drugačiji pristup ubijanju. A uostalom, više je raznolikosti u samoj igri - glavnu metu možeš ubit na više načina dok se u sc stalno moraš skrivati u mraku, imaš klasičan set oružja i gadgeta, no mislim da se ni jedna akrobacija sama fishera ne može mjerit sa situacijama kad se 47-ica preruši u klauna ili patka... u hitmanu su leveli kudikamo pametnije koncipirani te time i zanimljiviji (blood money to savršeno dokazuje - od pariške opere do američkog vjenčanja...
    totalno

    Hitman naravski

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Splinter Cell, po meni. Cinjenica je da jos uvijek se trudim pohvatati radnje svih djelova iako sam svaki po dva puta presao.Mislim "ovaj je dobar a na kraju glavni neprijatelj prakticki nizcega" koncept provlaci se kroz cijeli serijal i jako je zamorno. Ali atmosfera je ono sto ova igra ima na pretek.Sam Fisher jedan od najboljih likova (toliko dobar da mislim da ce ga sjebat u SC filmu, kao i Payne-a) ikad izmisljenih.Igrao sam sve hitmane osim bloody money, i moram reci da sam razocaran.U vreme prvog dela,ja sam se nevidjeno lozio na fazon placenog ubice, pa sam se razocarao.Sam koncept te igre, po mom misljenju MORA biti stealth, a ujmesto toga dobili smo nesto sto lici na Max Payne-a odnosno "pobij sve,vrati se sam" ili "kud 47 prodje tu trava ne raste".Ako ikad bude novi hitman trebao bi biti nesto kao Splinter Cell, znaci stealth, pronalazenje pravog trenutka za maketi metu, nakon toga iskoristiti paniku i pobjeci
    - Always angry, all the time -

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    e pa nisi igrao blood money... veliki hendikep, s obzirom da je neuporedivo bolji od contractsa pa i od silent assasina. o prvom neću ni da govorim. Hitman: Blood Money može totalno da se pređe u stealth maniru, i to na mnogo bolji način nego u Splinter Cellu. Sa druge strane, možeš ga ti igrati i kao Max Paynea ako hoćeš. Atmosfera u njemu je nenadjebiva, i upravo si opisao princip misija u poslednjoj rečenici...
    i, btw, sva četiri dela su se mogla igrati stealth principom, nije to počelo tek od bm-a...

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Ojecam se ... vidovito i postidjeno ...
    Ako je tako kao sto velis mogao bih i probat zaigrat,naravno u SC maniru.
    Eh, da zamalo zaboravih glavni argument u ovom dvoboju.Agent 47 je po meni zalosno nikakav, odnosno bezlican.Shvatam ja on ono uzgojen da bude takav, ali samo kazem da je moglo bit i bolje. Dobro ne onakav kao u filmu (koji i nije toliko los samo da nema pojedinih scena), ali ipak malo slikoviti.Ali opet, nisam igrao krvavi novac mozda je tamo zanimljiv sve u sesnaest.
    Ali i dalje Splinter Cell rulz.
    - Always angry, all the time -

  12. #12
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Hitman. Definitivno. Apsolutno pregenijalan glavni lik, neobican i originalan. Samo zbog njega ja bih volio Hitman serijal. A da ne govorim o fantasticnim levelima sa najotkacenijim negativcima (to jest, metama), sjetite se samo Sheika, Lorne de Havillanda, debelog hakera i drugih, u kojima se autori sprdaju sa svim mogucim stereotipima. Sa sam dizajn nivoa je takav da imate bezbroj nacina da ga prodjete, od klasicnog Rambo-stila (koji nije bas zabavan), do onog najpodlijeg, gdje zrtvi, recimo, stavite otrov za stakore u hranu/pice... Jos je i bolje time sto imate, u slucaju da ves se otkrije, ogroman asortiman oruzja i orudja. Nenadmasivo.

  13. #13
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Hitman! Veliki je izazov proći sve misije bez violenca i noisa a da ne posjetiš ikakav internetski guide.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Odigrao sve Splintere i sve Hitmane i splinter je jednostavno za dvije klase bolji.Hitman je teška arkada u odnosu na splintera.Kao da kontroliraš lika iz gta.SC je daleko razrađenija i ispeglanija igra.

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Ufff...

    Nemogu se odlučiti.
    Hitman ima zabavnije misije, i cool je lik, ali je i Sam jedan od najvećih coolera, rame uz rame sa 47.

    Ipak ću ostaviti neodlučeno.

  16. #16
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Odigrao sve Splintere i sve Hitmane i splinter je jednostavno za dvije klase bolji.Hitman je teška arkada u odnosu na splintera.Kao da kontroliraš lika iz gta.SC je daleko razrađenija i ispeglanija igra.

    Hitman ni ne pokusava biti kao SC (odnosno SC kao Hitman, jer je starija )

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Pa ne uspoređujem ja igre niti sam otvorio ovu temu niti sam rekao da Hitman pokušava biti SC.Igre su poprilično različite.Po meni je SC tehnički daleko dotjeranija igra.Upravljanje Sam Fisherom je kilometrima ispred upravljanja agentom 47.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Neeee,po tom pitanju se apsolutno ne slažem.SC ima puno bolje kontrole od Hitmana(pogotovo regulator brzine kao kotačić od miša).

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    to znači da se po tom pitanju slažeš...? pročitaj post iznad
    i, šta vam smeta kod kontrole u Hitmanu?

  20. #20
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    to znači da se po tom pitanju slažeš...? pročitaj post iznad
    i, šta vam smeta kod kontrole u Hitmanu?
    Mozda jednostavnost?

  21. #21

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Hm...U Hitmanu i u SC upravljas na wasd i par tipki sastrane, ak to nekom ne odgovara promijenis si i bok... Kako takva stvar moze bit onda bolja ili losija...

    Jednastavno tip topic-a koji se svodi na prepucavanja razlicitomisljenkia, trazenje nekih nedostataka jednoj igri te hvaljenju druge,"meni je bolji sam jer je coll,meni je 47 jer je opasan ko moj tata"tralala tralala... a obje igre su legendarne i nema ih uopce smisla usporedivat...

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Fisher... neznam zaš malo mi je bolji od hitmana(mda ih altair owna obojicu )

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    hm... kad bi se susreli, 47 bi ih hladnokrvno poklao

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Ali se ne bi susreli jer je sam fisher nevidljiv

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    Da se razumijemo Hitman mi nikako nije loša igra i prošao sam sve nastavke ali uvijek mi je bila smiješna činjenica da glavni lik ima potpuno obrijanu glavi sa istetoviranim bar kodom na zatilku i kao takav nikome nije sumljiv na prvi pogled...mislim ono preobuće se u konobara i svi to puše...SC je daleko dorađeniji serijal.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    nikada ne bih posumnjao u nekoga samo zato što je ćelav... taj barcod ljudi mogu gledati kao zanimljiv tatoo... jedino što je pomalo naivno urađeno jeste prerušavanje - promeniš odelo i odjednom ljudi te ne prepoznaju.

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    To mi jest stupid. Nije li vama čudno da se pacijent može odjednom pretvoriti u dotura.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  28. #28

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    A gle, nemojmo sad o Samovim neonkama na očalama kad se pokušava sakriti u mrak, e.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Hitman ili Splinter Cell?


    e to si u pravu

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hitman ili Splinter Cell?

    To su već mnogi primjetili uključujući i mene.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. Splinter Cell: Blacklist
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 199
    Posljednji post: 30-08-2013, 15:00
  2. Splinter Cell 6
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 08-03-2012, 13:04
  3. Splinter Cell problem
    By MartinC in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 10-03-2006, 23:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •