Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Pomozi

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nasice
    Postova
    12

    Pomozi

    ovako... sve je zapocelo kad sam iso reinstalirat cod2, obrisem ja lijepo igru i opet instaliram. nakon toga skinem 1.3 patch i pokrenem instalaciju patcha.. patch se krene instaliravati kad mi odjednom kaze da je patch vec instaliran i pita me zelim li da uninstalirati, ja kazem yes i dobijem poruku kako je patch uspjesno obrisan. pokrenio ja opet instalaciju ali se cijela prica opet ponovila. neznam kako je moguce da je patch vec instaliran kad mi u igri pise da imam 1.2 verziju a usto sam, dok sam reinstaliravo igru sa kompa obriso sve vezano za cod2 i opet instaliro. pomozite ak znate. hvala

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Pomozi

    kad uninstaliraš igru pobriši podatke iz registrya ručno ili s nekim programom za to

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: Pomozi

    ima neki program, mislim da se zove your uninstaller, skini trial verziju pa probaj s tim.

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nasice
    Postova
    12

    Re: Pomozi

    = Citat = Izvorno postao Snake
    kad uninstaliraš igru pobriši podatke iz registrya ručno ili s nekim programom za to
    kaki registry lol nekuzim?

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Pomozi

    http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_RegistryS,, imaš program RegSupreme skini si i to i izbriši s tim ako ne znaš manualno

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nasice
    Postova
    12

    Re: Pomozi

    e gle sad sam skinio reg supreme trial i kad ga pokrenem imam registry cleaner i registry compactor. ja odem na registry cleaner i on skenira nesto jedno 2 minute, nakon toga ispise tamo nesto sto je valjd skeniro i imam dole vise ponudzenih opcija ,,, sta da radim da odem na fix il na nesto drugo???

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Kuca pored
    Postova
    179

    Re: Pomozi

    Ma samo ti kupi original igricu i sve ce biti OK nemoj se zezat sa piraterijom
    Ja sam budala ,som,payser sve najgore i Bog me lepo opominje i ja nista i kaznio me lepo.....ja ne trebam da se pomeram uopste ne trebam da mislim treba mi zabraniti da zivim!!!

  8. #8
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nasice
    Postova
    12

    Re: Pomozi

    heheehe to je original igra, kupio sam ju prije jedno mjesec dana al mi se nije dalo reinstaliravat. sad sam konacno odlucio obrisat onu piratsku i instalirat ovu kad odjednom patch me krene zajebavat.

  9. #9
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nasice
    Postova
    12

    Re: Pomozi

    lol sta bas niko nezna rjesit taj moj problem?????????????

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: Pomozi

    AK je patch official,onda nakon što deinstaliraš igru,ručno pobriši Activision folder u program filesu(osim ak nemaš još koju activisionovu igru),ponovo instaliraj igru ali u koji drugi folder,ne onaj defaultni,i onda ponovo instaliraj patch.
    Btw.meni stoji topic za laptop već više tjedana,a niko ni post odgovora....

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Pomozi

    = Citat = Izvorno postao Mob!us
    e gle sad sam skinio reg supreme trial i kad ga pokrenem imam registry cleaner i registry compactor. ja odem na registry cleaner i on skenira nesto jedno 2 minute, nakon toga ispise tamo nesto sto je valjd skeniro i imam dole vise ponudzenih opcija ,,, sta da radim da odem na fix il na nesto drugo???
    fix. također možeš obrisat podatke iz foldera koji se nalazi u c:\documents and settings\aplication data\activision (valjd)
    s tim da je aplication data folder skriven pa moraš uključit da ti winsi pokažu skrivene foldere i fajlove.

  12. #12
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nasice
    Postova
    12

    Re: Pomozi

    = Citat = Izvorno postao Snake
    = Citat = Izvorno postao Mob!us
    e gle sad sam skinio reg supreme trial i kad ga pokrenem imam registry cleaner i registry compactor. ja odem na registry cleaner i on skenira nesto jedno 2 minute, nakon toga ispise tamo nesto sto je valjd skeniro i imam dole vise ponudzenih opcija ,,, sta da radim da odem na fix il na nesto drugo???
    fix. također možeš obrisat podatke iz foldera koji se nalazi u c:\documents and settings\aplication data\activision (valjd)
    s tim da je aplication data folder skriven pa moraš uključit da ti winsi pokažu skrivene foldere i fajlove.
    dakle sto se tice tog brisanja podataka iz c:\documents and settings, sve sam napravio kako si reko ali u aplication dati nema activisiona. probo sam i sa reg supremom i odabro fix nakon cega mi je pocistio jedno 950 detectanih erora ali ni nakon svega ovoga patch se neda instalirat.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Pomozi

    Probaj s TuneUp utilities- opcija registry cleaner
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  14. #14

    Re: Pomozi

    Skini Your Uninstaller! 2008 (YU) i probriše ti fino sve vezano za neki fajl

  15. #15
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    272

    Re: Pomozi

    Izbriši Call of Duty 2 i sve njegove ostatke u install direktoriju. Nakon toga se zaputi u Start --> Run --> regedit --> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 2. Obriši cijeli key Activision i onda opet instaliraj igru igru te stavi 1.3 patch.
    The User formerly known as Pyromancer.

Slične teme

  1. Pomozi brate trebarm napravit referat
    By FUXY in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 10-12-2007, 13:11
  2. Pomozi narode!
    By Kaje jaje in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 01-03-2007, 22:54
  3. Odgovora: 8
    Posljednji post: 14-07-2006, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •