Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 38 od 38

Tema: razer death adder nova blue i razer mantis control

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    u opcijama/konzoli
    p.s. zasto bi bilo glupo ako ne znas
    Let the bodies hit the floor!

  2. #32

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    a kakav chinch(tako ja to zovem)ono što se utira u kuciste miš ima okruglo ili kockasto?
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  3. #33

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    zasto mi je duplo postano
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  4. #34
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    To ti je utor. Sada ti svi misevi imaju taj kockasti a to ti je USB.

    Edit: Oho evo sad sam i ja skoro napravio duble post. Admini se malo igraju sa kodom.

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    u casi sa vodkom i ledom
    Postova
    114

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    cuj ak imas manju saku uzmi ligitech g9 i ak imas pare.. on je nesto skuplji... a zvijer..
    e8400@4.0ghz
    biostar tp45
    xfx gtx 280
    samsung t220
    seagate 750gb
    therlmaltake big typ 120
    chieftec14c 650w cable management
    chieftec aegis black

  6. #36
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    RECENZIJA gamerskih miševa

    Eto tu se jasno vidi kaj je najbolje.

    Tko god da je piso ovaj rewiev poslao bih ga sad negdje najrađe, koje su to nebuloze , mislim benchmark misha hello , i da Microsoft Habu je precizniji od Copperhead-a i Krait isto.
    Lik mora da miševe nije ni isprobao.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    Gle...ako imaš neki link za neku drugu recenziju gdje su ovako poredani svi važniji gamerski miševi slobodno ga postaj jer rado bi ga pročitao. Do tada pssssst!

  8. #38

    Re: razer death adder nova blue i razer mantis control

    evo došo sam prije sat vremena doma iz technomaxa.Kupio sam razer deathadder nova blue i razer mantis speed instaliro sam drajvere s cd-a i namjestio postavke.E sad sam išo probat igrat cod2,miš je jednostavno preeeedobar i sad sam otprilike 20%bolji u igri.Bio sam oduševljen,išo sam probat igrat counter strike e sad je to najzanimljivije.Prije sam igro ko čista njubara protiv bootova!ušo igru uzo machinegun i dero ko lud po svima,svaki metak im je doletio u glavu.Igro sam mapu assault ja i 9 bootova protiv 10 bootova.A za serious sam2 nemam riječi.Sve u svemu danas sam spoznao da nije imat neku uber konfu i monitor kad imaš miš od 60-90kn.Evo sad imam stariju konfu:graficku ati radeon 9600,1 gigu ddr1 rama i intel celeron 2.4 ghz i dozivljaj mi je ko da imam najnoviji mac pro.Evo idem sad gejmat pun sreče sa novim mišom i pričekat ću novu godinu do kupnje nove konfe
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

Slične teme

  1. razer sprema nešta novog
    By Gwin in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 10-01-2009, 01:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •