Stranica 5 od 50 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 1485

Tema: Diablo 2

  1. #121
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Diablo 2

    Moraš imat taktiku, razvijaj par skillova i tako ćeš najbolje proć.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  2. #122
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Prešao sam igru na Normal. Sad je Nightmare na redu!

    36. level sam i još uvijek nisam krepal



    EDIT: Ako se pitate koji je Mercenary najjači, pogledajte ovdje (malo skrolajte do tablice)S-> http://www.d2tomb.com/mercenaries.shtml

    Po meni je najjači plačenik iz Acta II pod Nightmare težinom zbog svoje Holly Freeze aure... Svi monsteri oko tebe postanu ultra spori i teško se kreču, tak da i sporije napadaju i teže dolaze do tebe (bitno za Castere)!

    Odbacio bum ovog svog iz Normal težine i uzeo bum si lika sa Nightmare-a... Jebenica

  3. #123
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo 2

    Although you can't hire mercenaries in Act Iv, Tyreal can resurrect for you. (Probably needs the money to pay the electricity bill for those wings of his.....)

    lol

  4. #124
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Diablo 2

    zar postoji ikakav drugi?
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  5. #125

    Re: Diablo 2

    Isse, još se nisam odlučio s kim ću igrati. Jedina klasa koja me nikada nije privukla je Amazonka tako da možda, ako budem dovoljno ludem, bacim nju (... ne tako, perverznjaci jedni) i to Spearzon varijantu ("Let me polish your spear, master"... ).

  6. #126
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    E, ljudi moji, kako je Bone Wall zakon Imam ga već proteklih 20+ levela i tek sam ga sad isprobao (40. level sam)!

    Dojdem do Andariel na Nightmare težini i mislim si bit će pakleno... Bacim jedno 5-6 puta za redom Bone Wall pred sebe i baba prvo napada Wall kao da je neprijatelj umjesto da ga zaobiđe! Dok je ona rasturila prva 3 zida, dotle sam je koknuo sa Bone Spearom Nije me niti pipnula

    Fakat fenomenalno, čak sam mislio da je to čudo krhko, ali qurac, jedan wall ima preko 500HP-a i Andariel ga je trebala nekoliko puta udariti da popuca

  7. #127
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo 2

    prodaj tu spiku Diablu ^^

  8. #128
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Baš budem

    Daiblo mi je jedan od najlakših bosseva u igri, ako ne i najlakši... samo je put do njega težak kad igraš na Hell Ali frajer mirno stoji dok ga kolješ, ako se zaleti da te udari, taj udarac upije Bone Armor, a kad baci onu vatricu ili crvenu munjicu, samo se izmakneš i nikom ništa!

  9. #129
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Sorry na duplom postu, bumpam temu!

    Ajmo ljudi, želim izvještaj, kako napreduju likovi?

    Ja sam 49. level sa nekričem

    Da vam prepričam anegdotu...

    Dojdem ja do Duriela, Nightmare težina, mislim si "ovo bude pakleno"! Čim sam ušao u njegovu prostoriju, napumpao sam ispred sebe i oko Duriela jedno desetak Bone Wallova i počeo ga rešetati sa Bone Spearom! Lik je uspio uništiti samo 3 zida, ostali su popucali nakon isteka spella pa sam bacio još nekoliko oko njega E, lik se je pomaknuo svega kojih 2-3 centimetra na ekranu prije nego je krepao

    Najlakša Boss bitka ikada Nisam popio niti jedan health potion i niti jedan rejuvenation potion, samo sam potrošio 3 Mana potiona Niti pipnuo me nije...

    Sorcerica radi veći damage i jača je kao Caster, ali ona nema takav fizički block neprijatelja poput Bone Wall-a što je po meni čini slabiom od Nekriča

  10. #130
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo 2

    Izvještaj?

    Level 10 barbarian ali sad ću se malo više uhvatiti igranja paš vidjet kako duriel pada.

  11. #131
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Uff, sa Barbarom sam morao često iskoristiti Rejuvenation potione i vračati se u grad po ozdravljenje i pomoć Koju granu planiraš sa Barbarom?

    Sa niti jednim likom mi nije bilo ovak lako igrat Na Strength sam stavio samo 70 pointsa za sada, na Dex ništa, na Energy 100 (imam oko 300 mane kad se sve +/-), i Vitality 130 ako se ne varam Tak da imam cca 300HP + Bone Armor me štiti od preko 300 damage-a

    Sad sam ušao u Kurast Bazzar, Act III! Uskoro bum pauzu morao stisnuti pošto sljedeći tjedan imam ispite u Ponedjeljak, Utorak, Srijedu, Četvrtak i Petak

  12. #132
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Baranja
    Postova
    467

    Re: Diablo 2

    u po tvojoj priči se sorcer i ne čini tak loše..



  13. #133
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao ponco1234
    u po tvojoj priči se sorcer i ne čini tak loše..
    Misliš Necromancer?

    Sorceress je odlična i vrlo vjerojatno najjači lik u Diablu 2, ali joj je Nekrič prava konkurencija zbog Bone Wall-a!

  14. #134
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Diablo 2

    uf, ja sam svog druida baš nabilda i to baš u werewolf grani.... ajme majko kako je to bolesno biće onda, još imam onu macu ( sureshil ja mislim ) koja povećava druidse skillove za dva i jo ima dobrih svojstva ali sam je socketao i dodao shael runu da bude ubrzano ( sad je very fast attack ). prejebeno je
    sad igram se nekretom 12 lvl i mislim mi bildat cor. expl. + iron maiden + decripify + onaj kurs koji ti puni helte kad te udare + bone spear + revive ... se isplati ?
    što se tiče amazonke s njom igram samo s frendom preko mp-a i mislim joj bildat samo bow skillse i to strafe + guide arrow + freezing arrow te par skillova za poveanje dodga i criticala

  15. #135
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Diablo 2

    Ja sam oduvjek tvrdio da je Necro najjaci u igri.

    On najvise blista pred kraj Nightmarea i na Hellu, dok je Sorka dobra na svim tezinama jednako.

    Necroa imam na 60+ lv sa skoro cijelim trang-oulom, iso sam na summoning + CE tak da samo derem na sto naidjem

    Sad igram Sorku, trenutno sam lv 49 Nightmare, tek sam doso u Lut Gholein. Imam Frostburn rukavice, po meni najbolje Unique rukavice za nju jer dodaju +40% mane, to znaci sto vise mane veci i taj postotak. Energy joj je na 70 i vec ima puno mane (350 +/-)

    Vitality na 50, uglavnom joj pojacavam Strength za opremu kad treba i Dexterity sa stitom da ima 75% blocking chance, to mi je odlicno. Onak svaki put cujem kak bloka nes, a ne primim dmg A projektile i magije izbjegavam ko da igram quake
    Uglavnom idem na MF, tak da imam 2 Nagelringa (jedan daje 28% drugi 20% na MF)

    Mercenarya imam iz 2. akta sa Holy Freeze aurom, na njemu imam Undead Crown (odlican lifesteal Unique), 150defense armor i neki rare polearm.

    Edit: I nisam reko najvaznije, idem na Meteor, FireBall i Frozen Orb, najzesce mi nadje se neki Cold Resistant pokodim ga dvaput sa Orbom i rikne
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  16. #136
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    @Teon, te rukavice sam i ja koristio Koliko se sjećam, sa svojim Sorcicom sam imao preko 600 mane Pukneš si Energy Shield i besmrtan si

    Ja imam jako loše iteme na svom Nekriču! Imam dobar Wand i dobar Perserved Head (sve zajedno mi daju 5 na Iron Golem, 1 na Golem Mastery, 2 na Bone Spear i 1 na Bone Prison)... ali prstenje, amuleti, kaciga, armor, rukavice, čizme su mi katastrofa

    Čekam da na Nightmare dojdem do Mephista pa da ga grindam za bolje iteme

  17. #137
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Diablo 2

    Koliko sati ti to dnevno igraš? Kaj nisi počeo tog nekroa pred 3-4 dana??
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  18. #138
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Koliko sati ti to dnevno igraš? Kaj nisi počeo tog nekroa pred 3-4 dana??
    mene isto zanima... 0o

    pa najmanje 6h na dan si igra...

    i btw., ajde pls skrinšutaj skill tree-ove bez itema... (tak da ne dobivas bonuse)

  19. #139
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Diablo 2

    ja sam sad 24.lvl sa nekrom i došao sam u kurast, malo sam stao zbog ispita, ali sad imam vremena. meni duriel i nije bio tako lagan, možda što nemam bone wall, a i spear nije pojačan drugim spellovima, jedom me šugavi duriel i ubio kad sam zbog njega zapeo i nisam došao do portala...

    od itema imam dobar preserved head, našao sam 2 uniquea, felloak toljagu i biggins bonnet kapu, al još nijedan set item nisam našao, a kamoli trang-oula...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  20. #140
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Diablo 2

    Omg, Baal mi upravo dropao Chance Guards !! To je dusu dalo za MF (+33% mi daje)

    I dropo mi je neki tamo Scepter Hawkeye, nemrem ga nigdje prodat za cijelu cijenu, u svakom actu dodje do max prodajne lol
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  21. #141
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo 2

    Ljudi jel ima koji programcic za prebacivanje itema?

    Upravo sam nasao killer mace za svog paladina sa sorcericom

  22. #142

    Re: Diablo 2

    You be looking for this, mon.
    http://atma.diabloii.net/

  23. #143
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo 2

    E fala care....

  24. #144
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Diablo 2

    kod decripify skilla u necromancera, se povećava levelom njegova svojstva ili se samo radijus povećava ?

  25. #145
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Diablo 2

    E napokon mi Andariel dropala SoJ !!! Aleluja, imam 2 Nagelringa za MF i sad 1 Stone of Jordan. Moja Sorka ce ownat, sad idem runnat za jos jedan SoJ

    Ja iteme prebacujem putem lana, pozovem frenda onda il dam njemu item, il mi ga pricuva za drugog lika
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  26. #146

    Re: Diablo 2

    E toliko sam smexy da mi ovo ispade na 2. levelu.


    btw, počeo sa Paladinom i ovaj neću u aure budući da je SP lik, a ne MP.

  27. #147
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Koliko sati ti to dnevno igraš? Kaj nisi počeo tog nekroa pred 3-4 dana??
    mene isto zanima... 0o

    pa najmanje 6h na dan si igra...

    i btw., ajde pls skrinšutaj skill tree-ove bez itema... (tak da ne dobivas bonuse)

    @Outmind, ne igram previše... Ja ti uglavnom sve questove samo nabrzaka protrčim i onda ti se zadržavam na područjima sa visokom koncentraciom monstera gdje skupljam levele!

    @Karlo, evo slikica, klikni za zoom:



    SS
    SS
    SS


    EDIT: Nisam SS-ao ostale iteme (samo wand i head) pošto su teški šrot

  28. #148
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo 2

    Ej da te pitam, je to neki obični Light Belt, šta nemaju oni samo dva reda za potionse? Nije ti nezgodno tako igrati?

    Sad sam level 21 s Barbarianom, išao na Double Swing, jedan point u Leap attack i čuda radi, dalje ni ne treba stavljati, Whirlwind ću dignut do kraja i jedan point u Battle Orders, skill je pravo čudo već na prvom levelu, dalje ga se ne isplati dizati.

    Duriel je pao za 30 sekundi, nije me ni zaledio čak

  29. #149
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ej da te pitam, je to neki obični Light Belt, šta nemaju oni samo dva reda za potionse? Nije ti nezgodno tako igrati?
    Nakon cca 30-og levela dobivaš izgledom početne iteme, ali su zato isti kao i recimo Plated Belt! Tak da ovo čudo ima više defense-a od Plated Belta, a isto drži 4 reda napitaka!

  30. #150
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo 2

    Meni ne ide u glavu kako ja to nikad nisam primjetio

    Evo slike, s ovim derem bez beda, mali damage ali svi padaju zasad:



Slične teme

  1. Diablo
    By Razzarach in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 17-09-2011, 13:21
  2. P: Diablo III
    By Deadlus in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •