Stranica 2 od 50 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1485

Tema: Diablo 2

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Diablo 2

    pa ja i mislim ispočetka... barbar je u smeču...
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo 2

    Zašto u smeću? Ja sam počeo igrat opet s Barbarom..A i ak se nađemo svi pitanje kolko ljudova ima original Diablo..
    "The present will pass by if you live in the past."

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo 2

    Počeo sam ipak sa amazonom, level 10

  4. #34
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao KI KI
    bartuc ja ti preporucam barbara... ima hp ima dmg i sve 5... malo mu manu diges zbog skillova i defense o GG ko cent u Doti ^^
    Ma ja sam master Barbarian Nemoj si nikada trošiti atribute za povećanje mane! Baraba neće nikad imati neku zavidnu količinu mane i stavljanje pointova na Energy je neisplativo! Samo si stavi u najdraže oružje jednu ili više Perfect Skull-ova i da vidiš kak ti mane nikada ne ponestane Svakim udarcem ti se mana obnovi do vrha!


    @Gwin, lol, nisam skužio da je lik HC Sad sam Level 6 sa Nekričem i full je teško na početku! Ne želim trošiti pointove na Skeletone, tek sam sad dobio Clay golema koji je šrot, a Corpse Explosion mi ne pomaže puno!? Brijem da je on kao Sorcica, na početku brutalno loš, a kasnije brutala

  5. #35
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo 2

    Ja poceo sa Paladinom

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Diablo 2

    zbrisao ga...

    ppl idem ja viditi jel ima novi patch i ja lepo odem na btnet! i skine on meni i izbaci mi se ovoSpa onda ovoSi nemrem vise pokrenuti! imam original 100% posaljem vam sliku kutije cd-a i svega! i prije sam igrao na Btnetu!!!!

    ma bartuc nejdem ja puno u energy ^^ vise u str xD
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Diablo 2

    poceo sam jucer s Barbarom
    sad tek vidim kaj je falilo Titan Questu
    blood and gore
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  8. #38
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo 2

    ja sa nekričem krenul

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo 2

    Ja isto igram s Barbarom,slučajno sam mu stavio 2 pointsa u Bash umjesto jednog..damn...
    "The present will pass by if you live in the past."

  10. #40
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Ja isto igram s Barbarom,slučajno sam mu stavio 2 pointsa u Bash umjesto jednog..damn...

    velke brige

  11. #41
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao flander
    ja sa nekričem krenul
    Kojim putem ti ideš?

    Ja sam ga mislio prema Bone Spearu razvijati...

  12. #42

    Re: Diablo 2

    Razmišljam bi li krenuo sa Paladinom (da, instalira se) iako je pravo pitanje; biti ili ne biti sado-mazo.

  13. #43
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao flander
    ja sa nekričem krenul
    Kojim putem ti ideš?

    Ja sam ga mislio prema Bone Spearu razvijati...

    pošto svaki put igram jednu te istu kombinaciju Korps ekspložn+bon spir+fajr golem

    sad bum na poizn nova+krses,te uz dodatak boun spira i korps ekspložna

    to nisam nikada igral, samoning bum pustil u klinac

  14. #44
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Meni se isto onaj Summoning ne sviđa, a to je zapravo bit Nekriča

    Clay golem je drek, a kako su monsteri sve teži, tak da vjerujem da je i Fire Golem drek... Mrcina je, ali nekako sumnjam da on može nekaj ubiti u kratkome roku - što rezultira gubitkom na dinamici igre!

    A pak Nekrič nije rađen za Spellove pošto nema brzu regeneraciju mane poput Sorcice!

    Lik je baš nit vrit nit mimo! Nit je dobar fajter, nit je neki caster niti ima smisla kao summoner

  15. #45
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Meni se isto onaj Summoning ne sviđa, a to je zapravo bit Nekriča

    Clay golem je drek,Sa kako su monsteri sve teži, tak da vjerujem da je i Fire Golem drek... Mrcina je, ali nekako sumnjam da on može nekaj ubiti u kratkome roku - što rezultira gubitkom na dinamici igre!
    A pak Nekrič nije rađen za Spellove pošto nema brzu regeneraciju mane poput Sorcice!
    Lik je baš nit vrit nit mimo! Nit je dobar fajter, nit je neki caster niti ima smisla kao summoner

    bold plavo- a čuj baš i nije drek, usporava mobove, tako recimo da oog Duriela u ACT II je laganica ubit sa nekromancerom, uspori Duriela za 50% što i nije mala stvar, a znaš i sam da je Duriel brz u vražju mater i još ima onu auroru za freezing

    bold crveno-pa i tu se ne slaže, on je recimo odličan tanker, ima hebeno dobar fire dmg na većem lvl-u i ima onaj holy fire, ako što ima paladin tako da dere i AoE po ostalim mobovima, te još konvertira dmg u fire, što ga hila, tako daje više manje uvijek pun sa HP-om

    nekrič je dobar ako je neka group igra, pa može pomoć sa cursovima, inače ovak nije baš nekaj ali i nije za bacit

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Diablo 2

    Trebali smo svi ispocetka krenut al eto... nikad na zelenu granu s nekim ljudima.

  17. #47
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Jej instaliro Diablo 2 loadao, stari save, ušao u igru, Barbarian, ACT V, Hell, Grupica majmuna me koknula i DEATH a Hardcore je save

    Pa kaj onda, obriši lika i ponovno vrati save koji imaš negdje na BackUp-u!?

  18. #48
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Diablo 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Meni se isto onaj Summoning ne sviđa, a to je zapravo bit Nekriča

    Clay golem je drek, a kako su monsteri sve teži, tak da vjerujem da je i Fire Golem drek... Mrcina je, ali nekako sumnjam da on može nekaj ubiti u kratkome roku - što rezultira gubitkom na dinamici igre!

    A pak Nekrič nije rađen za Spellove pošto nema brzu regeneraciju mane poput Sorcice!

    Lik je baš nit vrit nit mimo! Nit je dobar fajter, nit je neki caster niti ima smisla kao summoner
    ???

    digni raise skeleton na 5. skeleton mastery na 3-4. dobiješ 4 skeletona, praktički ništa više ne moraš radit.. JAKO su opasni.. služe svrsi do countess, a kasnije su dobri za ometanje protivnika.. mobovi UVIJEK prvo idu na skeletone i golema. nikad nejdu na tebe.. tu i tamo corpse explosion nakon toga.

    clay golem je odičan u act1, prolazan u act2. blood golema sam preskočio, tako da sam prisiljen imat clay golema u act3 dok mi ne dođe iron golem.

    corpse explosion dižeš dok ne dobiješ bone spear, onda njega pumpaš do bone spirita.

    fire golem ima splash damage. iliti svi oko njega dobiju damage,. u kombinaciji sa iron maidenom je brutalan.

    mana regeneration kod necroa?? TIR RUNA.. 4 mana after each kill.. metni 2-3 u armor i da vidiš kako bone spear ima municije . k tome ubaciš ETH (mislim da je eth) koji diže replenish mana.. no problem

    bone spear je najbrutalniji spell u igri
    1. ima right-click tracking
    2. prolazi kroz više protivnika bez gubitka snage
    3. bone spellovi se ne mogu preventat.. ne postoji bone resistance

    necro je stvoren za summoning.. ali radi savršeno kao brzi caster, jer nikad nije sam.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  19. #49
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Diablo 2

    BartucTM pwned by pinGwin&Flander d.o.o. ...




  20. #50
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Baš sam krenuo ispočetka

    Sad sam 9. level, idem samo na Bone granu! Sad imam 8 na Teeth i 1 na Corpse Explosion!

    Plan mi je maxati Teeth, Bone Spear, Bone Spirit, Bone Wall i Bone Prison Svi ti skillovi se međusobno suplementiraju, tak da ako uspijem preživjeti do Bone Spear-a, brijem da bum imao lika sa masivnim damageom Jedino se bojim da bu jako teško pošto nemam nikakvih miniona, niti curseva!

    Igram sa Players 8 shemicom i nemrem koknuti onu babu u drugom questu Moral bum je koknuti bez Players 8


    Svi atributi idu u Energy i Vitality... Ništa u Dexterity, a u Strength bum stavio samo koliko treba za opremu!


    @Gwin, kaj kažeš?

  21. #51
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Diablo 2

    jebo te teeth.. teeth je najdebilniji necro spell..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  22. #52

    Re: Diablo 2

    A baš... nećeš daleko dogurati ako se na njega (Teeth) oslanjaš kao glavnu ofenzivu (pogotovo sa /players 8 ). Face it - igraš summonera. Samo me zanima koliko je Skeletoni + Amplify Damage kombinacija korisna kroz normal težinu?

  23. #53
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    Uzimam ga zato kaj bu mi pojačavao kasnije Bone Spear

    A to mi je jedini izvor napada do Bone Spear-a

    Brijem da bum se namučio sa ovim likom, ali kasnije da bum mogel ubiti sve jednim klikom

  24. #54

    Re: Diablo 2

    Brže će se neprijatelji regenerirati nego li što ćeš ih oštetit sa zubima... ozbiljno (iako znam da se radijus zuba čini primamljiv šteta je stvarno mizerna, a Necro nije baš neki tank da može primiti batine).

  25. #55
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Diablo 2

    Baš me zanima ima li smisla ikoji od lvl 1 spellova dizati više od 5-6 lvl-a

    Zanima me međutim nekaj drugo. Ona /players 8 komanda ili kak već ide, što točno radi? Ok, teže je jer ima više eprijatelja (ne znam nisam nikad to koristio), ali jeli i veći droprate za bolje iteme? Isto tako, pretpostavljam da to ne vrijedi u sp, nego moram barem lan chara napraviti ili kako?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  26. #56

    Re: Diablo 2

    Ne znam koliko su točnoSbolji dropovi, ali sa /players 8 komandom neprijatelji su 8x teži i daju 8x više XP-a. Naravno, ne moraš ti odmah na /players 8 - imaš od 2 pa do 8.

  27. #57
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Diablo 2

    Ili 1 ili 8, nema se tu kaj raspravljat.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  28. #58
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Diablo 2

    vrijedi ti u sp, ja danas počeo s necrom, players 8, pa ćemo vidjet---
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  29. #59
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Diablo 2

    Evo igrao sam malo i moram reć da je fakat izazovno. Kad sam onaj akkarin quest završio bio sam lvl 6, sa negdje trećinom exp do lvl 7....
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  30. #60
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo 2

    E, ljudi moji, kako je ovaj Teeth zakon

    Očistim cijeli ekran jednim klikom (bez players 8 komande)! Kak zubeki prolaze kroz neprijatlje, drito ih sve od prve poubija!

    @Outmind, nije istina da se ne isplati uzimati level 1 spellove!SNpr. kod Sorcerice ti je uz Blizzard (ili Frozen Orb, kako kome), najbolji spell Charged Bolt! Na Hell težini koristiš uglavnom ili Blizzard ili Frozen Orb kao glavni napad, a ako je neprijatelj imun na Cold, nema jačeg spella od Charget Bolta! Jednim klikom ih ispališ preko 20 komada, oduzimaju jako malo mane i jako ih brzo možeš štancati, a svaki od tih boltova ti radi cca 110-130 damage-a!

    Ovo pričam iz iskustva


    Isto tako vjerujem da bu bilo i sa Teethom pošto kad malo bolje pogledaš, ta 2 spella su gotovo identična! Teeth je čak i bolji pošto prolazi kroz neprijatelje i nitko nije imun na njega! Iskreno se nebih niti čudio da je Teeth jači od Bone Spear-a! Kaj mislite kaj rade zadnja 3 ili 4 patcha, balansiraju skillove tak da su i prvi skillovi ubojiti kao i zadnji!


    Bumo vidli, za sad sam jako zadovoljan i fakat je zvjerski osjećaj kad svi padaju pred tobom tak rano u igri samo jednim klikom miša

Slične teme

  1. Diablo
    By Razzarach in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 17-09-2011, 13:21
  2. P: Diablo III
    By Deadlus in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •