Vidi rezultate ankete: Jeste li prešli na Vistu?

Glasači
125. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da!

    49 39,20%
  • Uskoro!

    25 20,00%
  • Ne!

    51 40,80%
Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikazujem rezultate 331 do 353 od 353

Tema: Prijelaz na Vistu?

  1. #331
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Prijelaz na Vistu?

    LOL ^^

    X64 ftw
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  2. #332
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Prijelaz na Vistu?

    bogme slikovit opis
    Slazem se s Bartucom kad kaze da je 64-bit Vista Ultimate do sada najbolji OS. Koristim isti i mogu samo reci da sam prezadovoljan. Sad kad jos dođe SP2, ma milina. Nece ni sedmica onda tako brzo na moj komp.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #333
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Ja sam prezadovoljan sa 32 bitnom verzijom Viste.Ali bez obzira na rapsodiju zadovoljstva kada izađe sedmica a mene pukne neki hir definitivno prelazim na sedmicu. Ipak će biti riječ o os-u kojem se sprema dulja budućnost nego Visti zbog neporavdanog negativnog publiciteta .

  4. #334
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Da, taj loš publicitet je praktički uništio Vistu. Iako ima i puno ljudi sa mozgom koji su si ipak dali truda i isprobali sustav, još uvijek ima puno više ljudi koji bez razloga pljuju po Visti na temelju onoga što su pročitali od tko zna kuda.


    Ja, iako sam zadovoljan Vistom, isto idem kao i svi na Win7 pošto ne sumnjam da će OS biti "mrak". Ako je Vista jebenica, a ovo je kao Vista na Steroidima, onda je to windows ( ) kombinacija...

  5. #335
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Meni je Vista legendarna. Samo, jedva čekam da izađe SP2.

  6. #336
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Kada izlazi SP2?

  7. #337
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Nemam pojma (ako si mene pitao), nego, vidio sam da je iznad Deadwalker spomenuo.

  8. #338
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Samo što nije, sad bi svaki dan mogao.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  9. #339
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Yep, pročitao sam negdje da će izić krajem 4. mjeseca. A i beta je vani već 2 tjedna, ako se ne varam.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #340
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Ne samo beta, i RC je vani.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #341
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Danas nabavi vistu ultimate i dal mipreporucujete da je instaliram,do veceras bi zelio da je imam.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  12. #342
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Prijelaz na Vistu?

    = Citat = Izvorno postao Ghost_Rider
    Danas nabavi vistu ultimate i dal mipreporucujete da je instaliram,do veceras bi zelio da je imam.
    Omg. Nemoj instalirati, možda će ti magično doći na komp :S
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  13. #343
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Vista mi se instalirala na moj laptop u rekordnih 25 minuta. Trenutno još uvijek skida updateove. Ima tonu zakrpi a još nije došla do SP1 downloada. Dreamscene radi perfektno (prowler scena, kao što i rekoh da čem staviti) i laptop je dobio 3,5 u WEI-ju, pretpostavljam zbog malo radne, što planiram kasnije korigirati. Inače sam sustav leti kao avion prema blizancima i nemam zamjerki. Na prijedlog kolege Sicka kasnije čem napisati review laptopa u hardveru. Tek toliko da dam dodatni dojam koliko mi se Vista dopala kao sustav.

  14. #344
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Evo ja sam instalirao Vistu 32bit neki dan i zadovoljan sam,imam nekad nekih malih problema,recimo neće mi otvoriti pc play dvd(banners neki javlja,ne znam što je to) pa moram desni klik na ikonu dvd roma i autoplay upotrijebiti,sve u svemu nekako glađe sve radi i djeluje moderno za razliku od xp-a koji mi sad djeluje jako zastarjelo.

  15. #345
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prijelaz na Vistu?

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Vista mi se instalirala na moj laptop u rekordnih 25 minuta.
    Da, strašno brzo se instalira sustav, sredim čitavu Vistu dok se na XP-u još vrti "Copying files" dio

  16. #346
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Kveščn:

    Jel moguće instalirati Warcraft III na Vistu Ultimate x64? Danas sam pokušao pa mi je rekla da je Windows NT nepodržan.

  17. #347
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Prijelaz na Vistu?

    radi sve
    vaik ludlo

  18. #348

    Re: Prijelaz na Vistu?

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Kveščn:

    Jel moguće instalirati Warcraft III na Vistu Ultimate x64? Danas sam pokušao pa mi je rekla da je Windows NT nepodržan.
    klikni install...
    meni je isto reko , al je bila opcija install wc3 iznad toga
    istu vistu sam imo

  19. #349
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Citao danas u vecernjaku(u Obzoru) jedan zanimljivi clanak o situaciji s Microsoftom. Da sad ne pisem roman, clanak uglavnom kaze da je Microsoft po prvi puta u minusu i da im na poslovnom planu ne ide bas najbolje. Uglavnom, svi noviji projekti(citaj sve sto su proizveli u zadnje 2-3 godine) su imali osrednju prodaju, a konkurencija je sve uspjesnija. Vjerovali ili ne, prema zadnjim istrazivanjima Windows Vista je instalirana na svega 24% racunala, dok Windows XP je na 64% racunala(to je i razlog zasto nisu prekinuli u Microsoftu podrsku za XP kao sto su htjeli). Dalje, glavni problem Viste je bila njezina, nazovimo to, "bugovitost i sigurnosta propusnost" u pocetku te naravno, prevelika zahtjevnost, sto je u prijevodu znacilo da je vecina poslovnog trzista odlucila ostati na XP-u. To je donijelo veliku nepopularnost Visti te naknadna krpanja sustava i kakva-takva optimizacija nisu uspjeli vratiti vjeru poslovnim korisnicima da pređu na Vistu, sto je na kraju kategoriziralo ovaj sustav kao veliki poslovni neuspjeh i promasaj. Ostali produkti iz Microsoftove tvornice su također lose prosli. OpenOffice je sve bolji i bolji te MS office polako gubi svoje postotke na trzistu. Xbox 360 je konstantno neisplatljiv te se od svog dolaska na trziste prodaje debelo ispod svoje prave vrijednosti(to si neki drugi proizvođac nebi mogao dopustiti). Internet Explorer nije također nista bolji te ga Mozilla dobro sisa. Da ne duljim, Microsoft sve svoje nade polaze u novi OS Windows 7 jer ako on dobro ne prođe, da citiram autorau vecernjaku, sta ce Microsoft prodavati tipkovnice i miseve!?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #350
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Prijelaz na Vistu?

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Da ne duljim, Microsoft sve svoje nade polaze u novi OS Windows 7 jer ako on dobro ne prođe, da citiram autorau vecernjaku, sta ce Microsoft prodavati tipkovnice i miseve!?
    Autor u večernjaku je očito vrlo neupućena osoba. MSu ide dobro, i neće propasti ako i Win7 ne uspije. A Vista je odličan OS - koliko god mediji željeli prenapuhati nedostatke.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  21. #351
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Prijelaz na Vistu?

    = Citat = Izvorno postao Luka
    Autor u večernjaku je očito vrlo neupućena osoba. MSu ide dobro, i neće propasti ako i Win7 ne uspije. A Vista je odličan OS - koliko god mediji željeli prenapuhati nedostatke.
    a da je Vista odlican OS tu se 100% slazem, al ono, rijec je ovdje o brojkama koje jasno pokazuju da onaj najbitniji segment trzista(onaj poslovni, jelda?) nije prihvatio Vistu i sam sustav je zbog toga kategoriziran kao neuspjeh. I da, također se slazem da Microsoft eventualnim neuspjehom sedmice nece propasti sigurno, ali bi sigurno zabiljezio dosta veci pad udjela na trzistu...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #352
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Problem je sto Vista nije bila dobra dok je izasla. A trebale su 2 godine ako se nevaram da izade SP1 koji ju je poboljsao a lot.

    Tu je glavni problem. I svi koji su probali Vistu u te 2 godine uvidjeli su da njihov XP radi sasvim dobro i da nema potrebe za prelazak na bugovitu i nestavilnu Vistu.

    Ista stvar se desila i 1999 godine kad je izasla ona propast od Windows ME. Samo za razliku od ME, Vista je pisana ispocetka i nije neki upgrade kao sto je ME bio za 98icu. Realno gledajuci ME nije bio los, ali nije ni bio uopce potreban ako ste imali 98icu koja je vec onda bila sasvim pristojan OS.

    Upravo zato mislim da ce Windows 7 biti pravi pogodak i da ce masa ljudi koji jos zuji na XP kao sto sam ja preci kompletno na novu platformu i preskociti Vistu u potpunosti. Fail Operativni sustav koji nije ponudi nista posebno da bi opravdao hipe koji je microsoft dizao oko tih winsa....

  23. #353
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Prijelaz na Vistu?

    Ni XP nije bio dobar kada je izašao .Također se čekao sp1 te je tek sa sp2 postao dobar OS.Sobzirom da nije bilo njegovog nasljednika postao je prihvaćen vremenom .Firme su jako dugo vukle windows 2000 nakon izlaska XP-a i vrlo su polagano prelazile na novi OS.Da ne dolazi sedmica i Vista bi bila jednako dobro prihvaćena vremenom .Uostalom sedmica je ono što je Windows ME bio naspram 98 SE ..tek njegova nadogradnja a ne nanovo pisan OS.

    Da preči ću na sedmicu ali ćisto iz znatiželje , praćenja stanja radi posla i dosade a ne neke stvarne potrebe .Vista će također biti dx 11 kompatibilna i predstavlja odličan os za gamera .

Slične teme

  1. Prijelaz na "Digitalnu televiziju"
    By Nodakim in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 05-10-2010, 19:37
  2. Teme za Vistu
    By 1GBRAM in forum Software
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-07-2009, 05:44
  3. Certifikacija za Vistu
    By W3DR4N in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-06-2008, 21:25
  4. Flash Player za Vistu
    By Invisible Man in forum Software
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-07-2007, 19:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •