Vidi rezultate ankete: Šta mislite o ovakvoj ideji?

Glasači
29. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Super je!

    4 13,79%
  • Idi ubij se zlatane!

    15 51,72%
  • Pa moglo bi biti zanimljivo...

    6 20,69%
  • Mogu li ja biti glavni lik?

    4 13,79%
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 77 od 77

Tema: FANFIC

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: FANFIC

    BITKA KOD MRAVLJE KISELINE

    Teklo je još jedno normalno naizgled polijepodne na forumu. Najednom, promet u temi Opisite osobu iznad sebe se povecao. Javljala su se po tri posta u jednom trenutku i editovalo se vise od japanskih manga prijevoda. I dok su se svi smijali u mravljoj kiselini Spam legije se neočekivano šunjala iza ugla. Warlordi Dildo i MESA su davali posljednje naredbe svojim vojnicima. Sve se desilo tako munjevito. Spam legija je stormala mravlju kiselinu i za vrlo kratko vrijeme preuzela kontrolu. Maja je evakuilara sve civile i spremila ih za rat. U prvim redovima su se nasli: Mr. Ante, Pseto, cropir, Hellboy v2.0 i moja malenkost, _ZlayA_. Nismo znali šta nas čeka, protiv spam legija se još nismo borili. Znajući da kiselinu moramo vratiti u prave ruke jurišnuli smo bez oklijevanja. Maja nas je hrabro vodila ali su lukavi warlordi toliko zaspemali temama da je Maja morala posustati da ih sve locka. Dok smo se približavali legiji vidili smo da je citava vojska bila samo iluzija koju su stvorili Dildo i MESA. Ohrabreni, nasrnuli smo na njih. Dildo je summonovao dildo minione ali je Mr. Ante kontrirao Liverpool summonom. Cropir je mudro napao MESU lulz lvl 99 spellom i ovaj se našao nespreman. Pseto je zaskočio Dildoa, a ja sam prizvao svog mecha još od vremena obrane indonezije, a Hellboy je equipao svoj v2.0 čejnsov. Pošto je Mr. Antin Liverpool suzmmon bio poražen a njemu ponestajalo mane Hellboy je skočio među dildoe i počeo se obračunavati sa njima sa čejnsovom. Maja je krajičkom oka gledala kako svi ti dragocijeni dildoi padaju prepolovljeni. Suza kanu sa Majinih obraza. Ja sam priskočio cropiru u pomoć. Moj mech je bio prihrđao ali su 60cal mitraljezi još pržili. Zasuo sam po MESI dok se cropir oporavljao od mirror image spella koji je MESA iskoristio kada ga je drugi put cropir napao lulz spellom. MESA je uspješno evadeo moje metke ali slučajno je primjetio da smrdi te je pao od svog smrada. Nakon što se spustio na pod ošinuo sam sa zadnjih 60 metaka po njemu. Prvi Warlord je bio gotov. Maja je upravo završila sa lockanjem kada je Hellboy posjekao zadnji dildo. Pseto se žestoko borio sa Dildom. Primjetio sam da Dildo slabije reagira na lijevo oko pa sam rekao Psetu da ga sa te strane napada. Pseto me poslušao i počeo uzimati prednost. Maja se razbjesnila od pakla pred njenim očima, na stotine upropaštenih dildoa i pozvala Lighting Purge na Dildoa. Vidjevši to Pseto se odmakao od Dildoa koji je sumnjičavo pogledao u Maju. Maji se u očima vidio bjes. U sljedećem trenutku Dildo je postao prah a zrakom se prostirao zaglušujući zvuk grmljavine. Pobjeda je bila konačna. Ulazeći u region Mravlje Kiseline Tinox je bio zbunjen. Od tada je prošlo oko sat i po. Junaci se odmaraju u nepoznatim dijelovima Mravlje Kiseline, a Tinox i dalje pokušava razabrati šta se desilo i šta je propustio.

  2. #62
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: FANFIC

    jej...prvi dan na forumu i već motorkom siječem vibratore okolo u stilu Ramba...

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: FANFIC

    izgleda, brend je brend...

  4. #64

    Re: FANFIC

    Zlaya sada mi je L'pool jači. Izaziva epilepsiju
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: FANFIC

    ane, pridruzujes se fenriru i meni? inace nama je master plan da izazovemo mass epilepsiju na forumu...

  6. #66
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: FANFIC

    Moja kombinacija boja owna.

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: FANFIC

    prijave vise ne vrijede?

  8. #68

    Re: FANFIC

    = Citat = Izvorno postao _ZlayA_
    ane, pridruzujes se fenriru i meni? inace nama je master plan da izazovemo mass epilepsiju na forumu...
    SIR YES SIR!
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: FANFIC

    armija nam raste

  10. #70

    Re: FANFIC

    Drago mi je *insert evil laugh here*
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  11. #71
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: FANFIC

    armija? jesam li ja jedini koji se sjeća prošlog puta kad su se okupljale armije...pa je došlo do majoneza ratova...

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: FANFIC

    nosferatu...kako fanfic?

  13. #73

    Re: FANFIC

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    armija? jesam li ja jedini koji se sjeća prošlog puta kad su se okupljale armije...pa je došlo do majoneza ratova...
    Ma samo želimo izazvati malo epilepsije... nije niš slično kao majoneza.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  14. #74
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: FANFIC

    misli neko napisat kakvu priču jer ja ne mislim, ali imam inspiracije za izmišljat mu likove...

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: FANFIC

    prica je u razradi vec od strane nosferatua

  16. #76
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: FANFIC

    pa to znam, ali on vec ima likove, mozda neko drugi?

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: FANFIC

    može. ja već pišem ovu priču sa vašim likovima, vi smišljajte nove likove if you want. imam osećaj da će pričica biti do yaya

Slične teme

  1. FANFIC
    By The Boz in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 104
    Posljednji post: 27-01-2011, 15:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •