Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 149

Tema: Diablo III

  1. #61
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    WoW je po meni proizvod koji je kao rođen za fanove warcraft svijeta...možete istraživat cijeli warcraft svijet,vidjeti sve što vas je zanimalo,možete napraviti odličan Roleplay...ali većina igra samo da igra,bez roleplaya...
    sorry, ali vidim da ne znaš šta znači roleplay

    wow ima dublji roleplay nego bilo koja igra.
    zbog same činjenice da nasuprot tebe ne stoji skriptirani npc nego prava osoba,

    npca ne možeš poslat u p.m. (osim ako je tak skriptirano, što je rijetkost, i obično nema realnu reakciju) ali ako nekog online pošalješ u isto mjesto, mogao bi dobit milion različitih reakcija, uključujući i jednu sjekiru u glavu
    sa npcem se ne može pregovarat, cjenkat se, žicat, ucjenjivat, prijetit, prevarit

    svaki razgovor unutar wowa utječe na tvoju mentalnu sliku o nekome. jedan npc neće reć "ovaj tip mi se gadi, organski ga ne podnosim" jer je podređen numeričkim varijablama (karizma, level itd.) dok će te drugi igrač nelogično zamrzit zbog jednog glupog komentara. ali će te zamrzit zbog tog roleplaya, a ne zbog numeričke varijable.
    npc neće posvetit cijeli svoj životni vijek dižući level i opremu samo da bi ti se osvetio za jednu glupu uvredu dok ste oba bili level4. player hoće.

    TO je bit roleplaya..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Koja je razlika roleplaya u WoW-u i Lineagu II npr? Kažeš da ima dublji nego bilo koja druga igra?
    "The present will pass by if you live in the past."

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Diablo III

    Ovako,htio bi samo bacit repliku na onu sarenu grafiku iz nadolazeceg Diablo III...Zar nikemo nije palo na pamet da je to svijet prije nego sto je krknuo EVIIIIIL komet? Nesto slicno,kao i crysis otocic prije smrzavanja,samo sto ce ovdje sile paklenske izvirivat iz svake zecje rupe... Naravno,ujedno se moramo zapitati,da li je ovaj gameplay video uopce dio storylinea...

    Sto se tice pljuvanja po Diablu 3...tu ne mogu bit objektivan,jer sam nastavak ove sage cekao k'o ozebli sunce...

    EDIT.

    Osobno bi mi se vise svidjela verzija price,gjde arkanđeo Tyrael prolupa nakon razbijanja Worldstonea,ali ok...zanima me i kako ce razradit pricu sa ovim kometom...

    EDIT. #2

    Sad mi raznorazne teze padaju na pamet...mozda je taj komet zapravo fallen angel Tyrael,a imamo i njegovu sliku na naslovnici official sitea...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  4. #64
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    A možda se novi Diablo 3 odvija u Azerothu pa je zato tak šaren

  5. #65
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Koja je razlika roleplaya u WoW-u i Lineagu II npr? Kažeš da ima dublji nego bilo koja druga igra?
    dobro.. ne cjepidlači, krivo sam se izrazio..
    dublji roleplay nego single-play igre.
    vidiš da cijeli post pričam o npc vs. player interakciji.

    poanta je da bilo koji MMO ima razinu roleplaya koju niti jedna igra sa skriptiranim npcijem neće doseć još godinama. baš zbog nepredvidljivosti. ne možeš ljudske emocije, privlačnosti i antipatičnosti, strpat u numeričku varijablu
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Tako već može.
    "The present will pass by if you live in the past."

  7. #67
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Diablo III

    Mi Hrvati!
    eto ga opet u akciji,samo pljuvanje igre koja nije izasla,ali nvm...
    Neshvacam kako se nekome moze gaditi ''recikliranost'',pa bit diabla jest da 400000 puta prodjes da bi skupio set.dobro vecini nije,ali nemate pojma kakav je osjecaj kad ekipa u lanu igra danima i lik nakon dvije godine trazenja zadnja dva itema Tal Rashe dobije oba u jednoj veceri,bolje nego na lotu.
    Grafiku brijem da ce mjenjat kao sto i sc mjenjaju ovisno kako reagira publika.
    Meni se osobno jedino ne svidja inventorij na sve ostalo mi je suza potekla.


    Sto se sc tice ,tu nema pravo nitko pljuvat,takvu strategiju nije nitko napravio niti nece... po stoti put HEROJA u sc nema osim sto ce se pojaviti u kampanji na par mjesta i bit ce nebitni,mothership se mjenja stalno,uber THORA ce bit moguce srusit sa par lingaca,sto opet pokazuje koliko je sc jak itd itd
    svi samo pljuju pljuju ,a nakon 5 godina ostat ce samo zavist.
    Won't Bow Don't Know How.

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Hoće vraga.Heroja nema? Što su onda Kerrigan,Raynor etc..
    "The present will pass by if you live in the past."

  9. #69
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Diablo III

    I ne oni se opce nisu spominjali u bw?tad wc3 sa svojim herojima je bio u pelenama jooj.
    Won't Bow Don't Know How.

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Ovo nisam skužio....
    "The present will pass by if you live in the past."

  11. #71
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Gwin

    TO je bit roleplaya..
    Fulo si ti bit onoga što je napisano.

    Možeš razgovarati prek servera o prošloj epizodi dr.house-a ili utakmici Gruzija - Kazahstan.To NIJE bit roleplaya. Roleplay je uživljavanje u neku ulogu i igranje te uloge, a to se na MMORPG serverima većinom ne radi, već ovo prethodno.

  12. #72
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    Da, čuo sam da WoW služi ljudima kao skuplja verzija MSN-a

  13. #73
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Diablo III

    Eh, pa i čudim se kako je WoW uspio održati toliko popularnost kad je više manje isti kao i svi ostali MMORPG-i.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  14. #74
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Hoće vraga.Heroja nema? Što su onda Kerrigan,Raynor etc..
    a Fenix, Zeratul, Tassadar, Artanis itd...? i to su "heroji", sve iz jedinice... i ne vidim kakve to ima veze... to kaj se oni provlace kroz storyline nema apsolutno nikakvog znacenja za gameplay...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Never heard of "etc" očito... Ima značenje u tome da su nabrijani..hm di su još heroji bili nabrijani.....Stronghold maybe.. Nope..Warcraft III?
    EDIT:Vidjeh nešto da će možda ipak imat ulogu kao i prije..Damn..confused...Sorry za offtopic...........

    I nabrojao sam Raynora i Kerriganicu jer je rekao da Starcraft nema heroja,nema u onom smilu kao u Warcraftu da se leveliraju,ali i oni su heroji valjda..

    Svi govore kako se može pljuvati po igri dok se ne odigra,a kako se može znati da će biti igra stoljeća? Da ćemo crkavat za 5 godina od zavisti? Ova je tema u pljuvačnici i ja ću pljuvat po onom što mi se ne sviđa(malo kriva tema,ali jbg),koliko vas je uopće se potrudilo da sazna nešto o Diablu ili Starcraftu ili jednostavno nema potrebe jer to je Blizzard?
    "The present will pass by if you live in the past."

  16. #76
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Diablo III

    o scu znam svaki batch napamet jer bw igram na bnetu 4 godinea o diablu znam svaku dostupnu informaciju.
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #77
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Never heard of "etc" očito... Ima značenje u tome da su nabrijani..hm di su još heroji bili nabrijani.....Stronghold maybe.. Nope..Warcraft III?
    EDIT:Vidjeh nešto da će možda ipak imat ulogu kao i prije..Damn..confused...Sorry za offtopic...........

    I nabrojao sam Raynora i Kerriganicu jer je rekao da Starcraft nema heroja,nema u onom smilu kao u Warcraftu da se leveliraju,ali i oni su heroji valjda..

    Svi govore kako se može pljuvati po igri dok se ne odigra,a kako se može znati da će biti igra stoljeća? Da ćemo crkavat za 5 godina od zavisti? Ova je tema u pljuvačnici i ja ću pljuvat po onom što mi se ne sviđa(malo kriva tema,ali jbg),koliko vas je uopće se potrudilo da sazna nešto o Diablu ili Starcraftu ili jednostavno nema potrebe jer to je Blizzard?
    gle, niko tebi ne pokusava nametnuti svoje misljenje, ne svidja ti se igra, ok, imas pravo pljuvati po njoj, pogotovo u ovoj temi, na ovom podforumu, ali ipak mislim da bi bilo ok da se priceka da igra izadje, pa da se vidi... druga stvar, isto ko i masakrist, igram i diablo i sc vec vise godina, starcraft sam prvi puta igrao u igraonici pred nekih 8 godina...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  18. #78
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    Sad sam povezao sve teorije destrukcije planeta i napokon ima smisla ona 2012 godina

    Diablo je najavljen u 2008, neka izađe u 2009 te se intenzivno igra kao i prethodni nastavak barem godinu dana, a nakon te godine dana izađe expanzija koja će se intenzivno igrati još dvije godine, znači do 2012... po toj računici 2012 godine će čovječanstvo izumrjeti pošto će natalitet naglo pasti jerbo na ulicama više nebu dovoljno jebača, svi će doma igrati Diablo 3 i expanziju!

    Znači kraj čovječanstva neće označiti onaj planet Nibiru već Blizzard i njegova fenomenalna "saga", Diablo 3! Znao sam da oni imaju neki veći motiv skriven od očiju javnosti!

  19. #79
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Diablo III

    @ bartuc :ave
    bar me netko nasmijao danas
    Won't Bow Don't Know How.

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Sad sam povezao sve teorije destrukcije planeta i napokon ima smisla ona 2012 godina

    Diablo je najavljen u 2008, neka izađe u 2009 te se intenzivno igra kao i prethodni nastavak barem godinu dana, a nakon te godine dana izađe expanzija koja će se intenzivno igrati još dvije godine, znači do 2012... po toj računici 2012 godine će čovječanstvo izumrjeti pošto će natalitet naglo pasti jerbo na ulicama više nebu dovoljno jebača, svi će doma igrati Diablo 3 i expanziju!

    Znači kraj čovječanstva neće označiti onaj planet Nibiru već Blizzard i njegova fenomenalna "saga", Diablo 3! Znao sam da oni imaju neki veći motiv skriven od očiju javnosti!
    jos jedna karika u lancu
    btw nibiru ce bit vidljiv golim okom vec 2009 tak da racunaj da ce do 2010 svjet vec otic u kurac
    inace igra mi ok izgleda fizika izgleda kul i sjeckanje na komadice
    grafika suxa ovo izgleda ko Mythos hack n slash mmorpg kojeg sam igro 10min
    al nije sve u grafici mozda los art zasjeni dobra prica/monsteri i neke druge inovacije
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Po Diablu još nisam pljuvao,po Starcraftu jesam. Gledao sam sad o Diablu i ne izgleda loše,samo nema necromancera??????(ak sam dobro shvatio) njega će mjenjat witch hunter...To bad...Nekrić i Barbar su mi bili omiljeni...

    @bartuc-lol

    EDIT: Sad nešto pročito da ipak nije witch hunter zamjena za nekrića,ali šta onda nekrić neće moći summonati ili?
    "The present will pass by if you live in the past."

  22. #82
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Switch hunter?

    carski

  23. #83
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Diablo III

    nije witch hunter nego witch doctor... uglavnom, po meni bi blizzard trebao izabrati jedan izmedju ta dva charactera (necromancer i witch doctor), a drugog izbaciti. naravno da bi volio da ostane nekro ali kaj je tu je... jednostavno su preslicni da bi ostala oba...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    loool,witch hunter(što mi se vrtilo po glavi).... Da i ja to mislim, ako ostane doktor,nekrić neće imati mnogo sposobnosti..Dosta se fanova na to žali,možda će ga blizz izbacit...
    "The present will pass by if you live in the past."

  25. #85
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    Samo treba promjeniti ime iz Wič Doktora u Nekro i svi sretni

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    I promjenit izgled.
    "The present will pass by if you live in the past."

  27. #87
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    I promjenit izgled.
    To je previše posla! Trebalo bi sve texture mjenjat, čitavu animaciju lika, čitavu anatomiju lika, sve nekro based iteme, voice acting, background itd. Nema šanse da će gotovog lika zamjeniti odnosno izbaciti iz igre!

  28. #88
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo III

    Jedino mi kod njega smeta što ima onu ogromnu ljubičastu masku na glavi, bezveze. To je trebao biti item a ne defaultni izgled lika.

  29. #89
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    Ma da, drito kao Warcraft!? Fakat im zamjeram toliku slićnost sa Warcraftom! Igrao bum igru, volit ću je, klanjat ću joj se, ali sve jedno bum imao gorak okus u ustima zbog tog faking Warcraft stilla! Koj bog imaju mješati dvije drastično različite igre u jednu!?

  30. #90
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ma da, drito kao Warcraft!? Fakat im zamjeram toliku slićnost sa Warcraftom! Igrao bum igru, volit ću je, klanjat ću joj se, ali sve jedno bum imao gorak okus u ustima zbog tog faking Warcraft stilla! Koj bog imaju mješati dvije drastično različite igre u jednu!?
    ma mozda se smiluju i dodju pameti i promjene nekaj...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. Diablo
    By Razzarach in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 17-09-2011, 13:21
  2. P: Diablo III
    By Deadlus in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •