Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 149

Tema: Diablo III

  1. #31
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Istina, jedan tile parsto puta ali daleko slobodnije kretanje, sama detaljnost scena je veća nego u BG2, kretanje likova i monstera fluidnije i uvjerljivije, spellove ne bi trebao ni komentirati, usporedi npr. fireball iz BG2 i onaj iz Diabla2, ma efekte vatre općenito, količinu detalja na monsterima..
    Jedini razlog zašto sam to uopće spominjao je taj što mi se čini da je Vedran jednom rekao kako je BG2 najljepši 2D( nisam siguran jel on to rekao), a da je Diablo2 razočarao i zastario već pri izlasku što meni ne ide u glavu.Al ok, nebitno za raspravu. Još uvijek nitko nije rekao KAKVE novitete staviti u Diablo 3.
    Sad ću ja tebe pitati jesmo li igrali iste igre. Diablo 2 je grafički neusporediv s Planescapeom, a kamoli tek s Baldurom koji je s prezentacijske strane stoljeće ispred Diabla.


    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Štanacanje NFSova svakih godinu i pol, i izdavanje nastavka legendarne igre nakon 7 godina nije ista stvar. Ljudi bi se prostituirali da dobiju Diablo3, NFS sigurno ne uzrokuje takve "strasti" no EA ga svejedno redovno izbacuje na tržište, sve lošijeg i lošijeg. Takvom serijalu trebaju promjene, ne Diablu.

    Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove? Prvi je bio odličan, bit će i drugi. Nakon 10 godina evolucije RTS žanra oni će i dalje ostvariti ogroman uspjeh igrom koja ima gemplej iz devedestih, to treba znati
    Blizzardove igre daleko ispred kvalitete prodaje ime. Tako je prodan World Of Warcraft, tako će biti prodane igre nakon njega. Već je W3 po meni bio nepotreban. Zašto Bioware nije forsirao Baldure, u koje se ljudi kunu više nego u Diable, nego je napravio Neverwinter, zatim Kotore i na posljetku Mass Effect. Ide naprijed, a Blizzard je ostao u devedesetima.
    Sad ti nabrojim desetak igara kojima bi nastavak nakon desetak godina pritjerao proizvođače tipkovnica da naprave titanske O, M i G tipke radi prevelike uporabe, ali više od toga želim da ostanu tamo gdje su bile, i da ih takve pamtim. Ovo što blizzard radi nisu nastavci legendi, već nepotrebno razvodnjavanje lora, počevši od W3, kao što je drunky i napomenuo.

  2. #32
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    @Bezimeni, vrlo vjerojatno


    A što se tiče usporedbe grafike iz BG2 i Diabla2, jednostavno neusporedivo, BG2 je naspram D2 grafičko remek djelo! Dan danas je grafika u BG2 privlačnija od one u NWN, a kamoli nekog Diabla! No grafika u Diablu je najmanje bitan čimbenik, u trojci je grafika za sada vrlo vrlo loša ali to me nebu spječilo da je odigram jedno 20 puta i da koknem "novog Mephista" jedno 150x samo kako bi dobio bolju sjekiricu

    U Diablu je bitna dinamika, atmosfera, dinamika, raznolikost itema, monstera i lokacija te dinamika... nikakva grafika, nikakva priča!

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sad ću ja tebe pitati jesmo li igrali iste igre. Diablo 2 je grafički neusporediv s Planescapeom, a kamoli tek s Baldurom koji je s prezentacijske strane stoljeće ispred Diabla.
    Očito je da se radi o ukusima, odigrao sam sve tri igre i sve tri su mi u Top 10 ali grafički preferiram Diablo 2 grafiku daleko više od loših animacija likova i spell efekata u BG2, dok je Planescape pak još lošiji od Baldura što se okoline tiče, ali likovi s kojima se igra su vizualno bolje napravljeni.
    Također mi se daleko više sviđa detaljnost i uvjerljiviji izgled itema u Diablu 2(u inventaru) nego u BG2.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Blizzardove igre daleko ispred kvalitete prodaje ime. Tako je prodan World Of Warcraft, tako će biti prodane igre nakon njega. Već je W3 po meni bio nepotreban. Zašto Bioware nije forsirao Baldure, u koje se ljudi kunu više nego u Diable, nego je napravio Neverwinter, zatim Kotore i na posljetku Mass Effect. Ide naprijed, a Blizzard je ostao u devedesetima.
    Sad ti nabrojim desetak igara kojima bi nastavak nakon desetak godina pritjerao proizvođače tipkovnica da naprave titanske O, M i G tipke radi prevelike uporabe, ali više od toga želim da ostanu tamo gdje su bile, i da ih takve pamtim. Ovo što blizzard radi nisu nastavci legendi, već nepotrebno razvodnjavanje lora, počevši od W3, kao što je drunky i napomenuo.
    Blizzard je svoju reputaciju stekao izvrsnim igrama, ne imenom. Da, sada kad neko kaže kako "Blizzard" radi novu igru ljudi odmah polude, no zar stvarno misliš da bi WoW igralo toliko milijuna ljudi već 4 godine i potrošilo brdo para da igra ne valja? Nitko ih ne sili da igraju i plaćaju no ipak to čine, iako imaju desetke alternativnih MMO naslova.

    Vidi Bethesdu što radi s Falloutom 3. Kako stvari stoje, 4-5 mjeseci prije izlaska igre službeni forumi su neću reć mrtvi ali uspavani definitivno, gemplej filmić još nismo ni vidjeli, oblivion su pokazali godinu dana prije izlaska, ali budući da je sve bila laž koga briga, na No Mutants Allowed sajtu također vlada već tradicionalno razočaranje i njurganje, fanovi više prate razvoj Fallout 2 modova i drugih postapokaliptičnih RPGova nego Fallout3 koji ustvari ima samo ime Fallout. Bethesda je unijela promjene, sve odreda su unakazili jer kako kažu, rade igru "za sebe", točnije za konzolaše jer su i sami konzolaši što otvoreno priznaju.

    Zato treba igru radit za fanove, ne za "igrače". Fallout 3 će bez sumnje bit dobra igra, ali neće biti dobra Fallout igra. Zato svi strepe od drastičnih promjena i noviteta u Diablu 3 i Starcraftu2.

    Na kraju krajeva nitko te ne sili da igraš nastavke legendi, ni ja to ne radim ako mi se nastavak u pitanju ne sviđa.

  4. #34
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    SVeć je W3 po meni bio nepotreban.
    Da ne davim previse jer bilo bi nesto slicno kao sto mravojed pise...zanima me samo zasto pobogu?

    I da...ono sto blizzard razlikuje od ostalih proizvodaca, sto oni imaju 3 svijeta...i ja se iskreno nadam da budu i za 50 godina ostali samo na ta svoja fenomenalna 3 svijeta...Pucacina u StarCraft svijetu zvuci primamljivo...barem meni....da pokazu westwoodu kako se to radi...

    Makar evo da...iskreno moram reci, poludio bi od srece dok bi vidio da rade novi Rock'n'Roll Racing...

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Starcraft II,Diablo III-OMG that's Blizzard that must be perfect game,Hail to them......

    D2 LOD nisam igrao(shame on me),ali ako ima pošten kraj koji rješava sve,glupo je radit nastavak,ko što je netko rekao mogli su napravit neki hack n slash nevezan za Diablo,s novim loreom i sl. Ali oni računaju da će fanovi kupovat igru jer ima u sebi ime Diablo. Ja sam fan BG-a i nadam se da nikad neće doći BG3,Minsc i društvo zaslužili su mirovinu. Ne bih baš rekao da Blizz radi igre za fanove,jer fanovi bi htjeli reciklažu prethodnih nastavaka,samo u 3d-u,možda neka nova klasa,itemi i rokaj.
    "The present will pass by if you live in the past."

  6. #36
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    I da...ono sto blizzard razlikuje od ostalih proizvodaca, sto oni imaju 3 svijeta...i ja se iskreno nadam da budu i za 50 godina ostali samo na ta svoja fenomenalna 3 svijeta...Pucacina u StarCraft svijetu zvuci primamljivo...barem meni....da pokazu westwoodu kako se to radi...
    upravo to, taj blizzardov "lore" koji je izgradio oko svoja tri hita drugi developeri mogu samo sanjati... i zato im treba skidati kapu jer iako je proslo vise od desetljeca od prvih nastavaka tih legendi, horde igraca bi i dan danas dale bubreg samo da nastavak cim prije izadje...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Diablo III

    ...ma kakav taj nastavak bio.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Diablo III

    Znači samo meni se čini da izlazi novi hack n' slash mod za WC3?

    A ovo što se tiče komentara na grafiku BG2, može ti biti bolji D2 ako voliš sve svjetlucave stvari. Al onda bi ti prepouručio japanske RPG-ove.

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    SVeć je W3 po meni bio nepotreban.
    Da ne davim previse jer bilo bi nesto slicno kao sto mravojed pise...zanima me samo zasto pobogu
    Sad cu ja odgovoriti: Dota. :D

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Dalo bi se diskutirati jesu li "noviteti", no činjenica je da su te stvari nedostajale jedinici, znači plusić ide dvojci.
    Da, ali nisu nesto sto nam je Blizzard poklonio nego su tu samo zato jer moraju biti da smanje negativne bodove u recenzijama.

    Vidio sam filmić, dijalog je pomalo smiješan, i možda ne priliči Diablu ali siguran sam da takvih situacija neće biti puno.
    Da, humor je element iz Warcrafta no tamo su ga upropastili.

    Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove?
    Nakon WoW-a, sumnjam da ista rade za fanove.
    there is no god to punish us

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo III

    Rade zbog para normalno, ali žele da se svidi fanovima prvog dijela više nego "igračima" kako Vedran kaže.

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Starcraft II,Diablo III-OMG that's Blizzard that must be perfect game,Hail to them......

    D2 LOD nisam igrao(shame on me),ali ako ima pošten kraj koji rješava sve,glupo je radit nastavak,ko što je netko rekao mogli su napravit neki hack n slash nevezan za Diablo,s novim loreom i sl. Ali oni računaju da će fanovi kupovat igru jer ima u sebi ime Diablo. Ja sam fan BG-a i nadam se da nikad neće doći BG3,Minsc i društvo zaslužili su mirovinu. Ne bih baš rekao da Blizz radi igre za fanove,jer fanovi bi htjeli reciklažu prethodnih nastavaka,samo u 3d-u,možda neka nova klasa,itemi i rokaj.
    Majstore...da se igra i nezove Diablo III isti uspijeh bi/ce napravila....siguran sam da 80% ljudi su fanovi blizzarda, a ne recimo StarCrafta...I onda zasto raditi novi svijet? Kad ova 3 funkcijonirao besprijekorno dobro i ono najvaznije svaka od tih igri je toliko dobra da ljude privlaci i 10 godina kasnije od izdavanja...i onda dode nova igra za koju uvijek treba par godina i kazete onda da blizzard samo lovu dere :/

    A sto se tice da je S2 kopija S1, pa normalno da je takva...pa cekaj...kakvu jebenu novinu je donesao C&C3 nasprem C&C1 iz 95, nakon 13 godina...? A nevidim da itko sere po westwoodu...

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    SC2 baš nije kopija SC jedinice,to su dvije dosta različite igre,nažalost.
    "The present will pass by if you live in the past."

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    SC2 baš nije kopija SC jedinice,to su dvije dosta različite igre,nažalost.
    Po cemu?

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Kao što je netko već napisao(ne na pcplayu):Helpdesk za noobove,idle dron,looks like warcraft,muliselection,Dark Templar kao Demon Hunter,automining,kamen-škare-papir,Blink, Mothership, Lift unit s uber moćima,heroji imaju veću ulogu kao u Warcraftu i nabrijane moći.Low level uniti više nemaju šanse protiv high level unita.
    "The present will pass by if you live in the past."

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Diablo III

    Znači po vama koji ste protiv SC2 i D3 ni Fallout 3 ne bi trebao izač?

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Ja nisam rekao da ne treba izaći,ali ne treba odmah OMG to je blizzard bit će igra stoljeća... A i Fallout 3 neće bti ništa posebno.
    "The present will pass by if you live in the past."

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721

    Re: Diablo III

    Fallout 3 niti ne smatram pravim nastavkom. Sumnjam da ce biti turn-based. :D
    there is no god to punish us

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Diablo III

    Diablo 3 i Starcraft 2 bi da se izdaju pod drugačijim imenom bili bi takav "epic fail" da je to strašno.
    Ja uopće nesumnjam da će oba dvije igre imati jako dobru prodaju zbog slave svojih predhodnika no neće postići ni trećini slave koju su postigle originalne igre.
    Godinama su gameri jako velikom broju igara davali epitete "Starcraft Clone" i "Diablo Clone" te ih pljuvali kako ništa nevaljaju jer su po gameplay-u previše slični navedenim igrama, da bi se na kraju ispostavilo da nastavci navedenih igrara nisu ništa bolji od takozvanih klonova.

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Starcraft II je jedinica u 3D ruhu. Identičan.
    sa svim prethodnim sam se mogao složiti donekle, ali sa ovim ne mogu i neću.
    starcraft 2 je daleko, dalekoSuznapredovao što se tiče gameplaya, ali i grafike.

    a sto se tice diabla, mozda nam se cini istroseno jer smo od zadnjeg diabla vidili hrpu ovakvih naslova? ali ne poričem da koriste iste fazone...

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck

    Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove?
    Nakon WoW-a, sumnjam da ista rade za fanove.
    Sry,ali moram se uključit...

    WoW je po meni proizvod koji je kao rođen za fanove warcraft svijeta...možete istraživat cijeli warcraft svijet,vidjeti sve što vas je zanimalo,možete napraviti odličan Roleplay...ali većina igra samo da igra,bez roleplaya...

    Meni je WoW pomogao da se dublje upoznam sa svijetom Warcrafta,tako da blizzardu vjerujem kad kažu da rade za fanove.Znam da rade i za novac,ali ionako ga imaju koliko i žak grama,pa se brinu da fanovi budu zadovoljni...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    I živjeli su sretno i zadovoljno do kraja života....

    Kako je gameplay stacrafta 2 daleko uznapredovao?
    "The present will pass by if you live in the past."

  22. #52
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Diablo III

    meni samo nije jasno kako vi znate kakav je gameplay starcrafta 2?! fakat mi je to cudno da neko tolko zna o igri koja izlazi u najboljem slucaju tek za par mjeseci...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Jer je izašlo nekoliko gameplay videa,jer se već dosta toga zna..?
    "The present will pass by if you live in the past."

  24. #54
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Jer je izašlo nekoliko gameplay videa,jer se već dosta toga zna..?

    ali nemožeš po par filmića zakljućit klakav je gameplay, filmići prikazuju ko zna koji stadij razvoja igre

    kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Diablo III

    Po par filmića možeš puno toga zaključit i idi pročitaj batcheve na pcplayu,tamo su rekli dosta toga. I gameplay se neće puno promjenit od onog na filmiću,npr. tenkovima su sada range promjenili i slično,ništa drastično.
    "The present will pass by if you live in the past."

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao flander
    kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj
    Onda je kasno, pare si potrošio.

  27. #57
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao flander
    kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj
    Onda je kasno, pare si potrošio.
    odigraj demo ^^

  28. #58
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Diablo III

    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao flander
    kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj
    Onda je kasno, pare si potrošio.
    odigraj demo ^^
    Onda si potrošio pare za PCPlay časopis On mi je jedini izvor demo igara... Jedina demo igra kaj sam u životu skinuo je bio Crysis

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Diablo III

    Ja odigram demo(ako postoji) za sve što me potencijalno zanima, ko zna oće ga bit za D3..

  30. #60
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Diablo III

    demo za D3 ? mislim da bude bil

    da vide kakve reakcije bude javnost dala, tak da slučajno ako nebuduemo zadovoljni da otkažu datum izlaska na kojih godinu dana ^^

Slične teme

  1. Diablo
    By Razzarach in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 17-09-2011, 13:21
  2. P: Diablo III
    By Deadlus in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •