Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: hdd temp.

  1. #1

    hdd temp.

    imam WDC WD2500KS-00MJB0 (232 GB, IDE)-(kopirano iz everesta)
    hdd-u mi temperatura prelazi 50,neznam tocno koliko vise ali kad sam iziso iz igre(zastopala mi igra i otiso vidit temperature) bila je 55,jeli to puno i jeli to moguci uzrok sto meni igre zastopaju nakon nekog vremena igranja?

    tnx i pozzzz

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: hdd temp.

    nebi rekao! daj ti rađe napiši koju konfu imaš! i da imaš sve nove drivere....
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  3. #3

    Re: hdd temp.

    imam amd athlon x2 4800+,gf 8600gt,2gb,bilo je ms-ovo napajanje,sad je fortron 400W.

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: hdd temp.

    = Citat = Izvorno postao grbi128
    imam WDC WD2500KS-00MJB0 (232 GB, IDE)-(kopirano iz everesta)
    hdd-u mi temperatura prelazi 50,neznam tocno koliko vise ali kad sam iziso iz igre(zastopala mi igra i otiso vidit temperature) bila je 55,jeli to puno i jeli to moguci uzrok sto meni igre zastopaju nakon nekog vremena igranja?

    tnx i pozzzz
    kak mislis "zastopaju"? daj pojasni, da li ti pocnu trzati, da li te izbaci u winse (sa error porukom/bez?), da li se jednostavno smrzne or what? ne vjerujem da je zbog temp harda, makar malo previsoka je... kakvo ti je stanje u kucistu?

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: hdd temp.

    A da se ti grafička ne prigrijava?
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  6. #6

    Re: hdd temp.

    zastopa mi ovako:samo se slika zamrzne i moram restartat komp,ono zvuk se ponavlja,nekad mi zastop na tren i promijene se teksture(debilne boje neke i svasta) i izadem iz igre sa ctr+alt+del prekinem igru u taskm. i ponovo igram

    edit: bez ikakve error poruke

  7. #7
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: hdd temp.

    = Citat = Izvorno postao grbi128
    zastopa mi ovako:samo se slika zamrzne i moram restartat komp,ono zvuk se ponavlja,nekad mi zastop na tren i promijene se teksture(debilne boje neke i svasta) i izadem iz igre sa ctr+alt+del prekinem igru u taskm. i ponovo igram
    artifakti, pogledaj si temp graficke... ako je clockana spusti taktove na def...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: hdd temp.

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    = Citat = Izvorno postao grbi128
    zastopa mi ovako:samo se slika zamrzne i moram restartat komp,ono zvuk se ponavlja,nekad mi zastop na tren i promijene se teksture(debilne boje neke i svasta) i izadem iz igre sa ctr+alt+del prekinem igru u taskm. i ponovo igram
    artifakti, pogledaj si temp graficke... ako je clockana spusti taktove na def...
    Tako je..... ili se ti pregrijava, ili si ju previše clockao....
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  9. #9

    Re: hdd temp.

    nije clockana,kad sam u atitool-u gledo ono find max core temperatura je dosla do 75-ja mislim da bi isla i dalje da ja nisam izaso,kad god stavim da trazim max mem. nako 3 sec mi komp zastopa pa ga trebam restartat.to sam par puta probo i uvijek nakon 3 sec zastopa(pise runing for 3 sec)


    edit: komp sam kupio krajem proslog ljeta,jucer sam mjenjo onu pastu-stavio sam zalmanovu,promijenio sam je na procu i grafi,i kad drzim otvoreno kuciste mogu duze igrat(sad mi je otovreno)

  10. #10
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: hdd temp.

    = Citat = Izvorno postao grbi128
    nije clockana,kad sam u atitool-u gledo ono find max core temperatura je dosla do 75-ja mislim da bi isla i dalje da ja nisam izaso,kad god stavim da trazim max mem. nako 3 sec mi komp zastopa pa ga trebam restartat.to sam par puta probo i uvijek nakon 3 sec zastopa(pise runing for 3 sec)
    probaj spustiti taktove memoriji kolko idu prek rive ili necega kaj ti rade, pa vidi onda da li ti se to događa...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  11. #11

    Re: hdd temp.

    default je 540/700,sad cu spustit mem na 650 i vidit dogada li se iŠta

  12. #12

    Re: hdd temp.

    problemi ostali isti,temperture graficke kad mi je zastopalo 49c,hdd 51c,cpu 51c,maticna 43c s tim da je kuciste otvoreno

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: hdd temp.

    spustaj memu dolje još , ako ostane problem , novi grafu na reklamaciju gdje si ju kupio.

  14. #14

    Re: hdd temp.

    evo,javim rezultate

  15. #15

    Re: hdd temp.

    evo reinstaliro sam windowse...mozda bude bolje!?(i hope so)

Slične teme

  1. proc temp
    By Haki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-12-2013, 20:04
  2. temp.napajanja
    By Mister_No in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 30-03-2008, 01:36
  3. napajanje i proc temp
    By bubi_sam in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-03-2008, 15:24
  4. Stekanje i temp
    By Kiklop in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-05-2007, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •