Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: dark GDK

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Baranja
    Postova
    467

    dark GDK

    da li ima netko dar gdk i direcX SDK setup da mi pošalje mailom na ponca@net.hr



  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: dark GDK

    Sad ću malo grubljim tonom, ali jel ti nisam dao link? Jel ti tamo ne piše sve lijepo? Imaš sve linkove, samo ako ti se ne da čitati onda nisi za programiranje. Ti moraš znati da izrada igara nije lagan posao, istina, nije ni toliko težak kao što neki programeri vole govoriti. Igre imaju preko 1000 i 10000(destet tisuća, da se ne zbuniš) linija koda bez komentara. Ja sam jučer imao rođendan, 15 godina napunio. Komp sam dobio s 3 godine, tako da se ja već 12 godina radim nešto na kompovima, u uvijek još nisam napravio neku igru s grafikom. Istina, tek 2-3 godine učim programiranje, ali to ti želim reći. I ja sam prije mislio da je to zamisao i gotovo, ali nije!
    Ja se ispričavam na tonu, i ne želim te uvrijediti, ali molim te čitaj, čitaj, čitaj. Nemoj biti lijen.

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Behind your screen
    Postova
    144

    Re: dark GDK

    ponco1234 prijatelju slušaj oni ne vole kad otvaraš nove teme s različitim pitanjima.
    Pogotovo ovaj podforum! Jer ima novih korisnika koji pitaju " Ja želim napravit Crysis, Call of Duty, Oblivion,....(da ne nabrajam) koji alat mi treba.
    Još nešto ja i ti imamo nešto zajedničko želimo napravit neku igru li neznamo odakle bi poćeli.
    Naj važnije da naućiš c++, pa onda directx,.....
    Ja sam još na početku C++ jer nemam vremena da ga naučim. Zbog faksa, Call of Duty 4 ,....
    Neće biti lako ali moraš se koncentrirat korak po korak.
    Sretno

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: dark GDK

    = Citat = Izvorno postao Raziel
    ponco1234 prijatelju slušaj oni ne vole kad otvaraš nove teme s različitim pitanjima.
    Nije potpuno istina, ali je postavio takva pitanja da ne znaš dal' bi se smijao ili plakao. U biti dobro si mu rekao, neka ide korak po korak i čita. Dok se uči neka polako smišlja priču, svijet u kojem se igra odvija i polako. Od "Hello World" se kreće

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: dark GDK

    ali on bi htio odmah na 3d ...

    btw ima 12...
    It's time to kick some ass...

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: dark GDK

    Ne može ovako, razmisli što želiš i onda postaj.

    Ovo ću lockati.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. WH40,000-dark crusade
    By prcko in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-07-2006, 19:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •