Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 48 od 48

Tema: Jel ovo zemo proci

  1. #31
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Jel ovo zemo proci

    Mali AMD ima mali fitilj pa brzo plane...

    Cccc...nauci se ponasati prvo kao covjek, pa onda kao mod...kako te nije sram prostaciti...

    Gledam i nekuzim gdje sam sam sebe zajebao....no ajd...svako ima svoje veselje

  2. #32
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Jel ovo zemo proci

    djeco.. smirite se oba, da vas ne dođem nategnut za uši i poslat na klečanju na kukuruzu..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  3. #33
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Mali AMD ima mali fitilj pa brzo plane...

    Cccc...nauci se ponasati prvo kao covjek, pa onda kao mod...kako te nije sram prostaciti...

    Gledam i nekuzim gdje sam sam sebe zajebao....no ajd...svako ima svoje veselje

    Ako nešto mrzim onda su to laži.A laži i zezancija nikako ne idu skupa.

    Zajebo si se tamo di si rekao da je tvoj thermaltake bolji od bilo koji low-case chiefteca.E a dečko to nije istina.

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    djeco.. smirite se oba, da vas ne dođem nategnut za uši i poslat na klečanju na kukuruzu..

    Pa čekaj malo jebem mu ma... pa ak je nesposoban normalno komunicirati nema što tu raditi.
    Ne on si to zabrije i to je tak i ne možeš ti tu ništa.Pa daj ono kolko trebaš biti glup i nisko se spustiti da ideš "spuštati" meni kao da kaj se ja imam javljati kada imam 1950 grafu.Jednostavno jadno.Jednostavno neam riječi i neam volje komunicirati s ovakvim osobama.

  4. #34
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    Dao sam si truda i našao testove kučišta.Samo zato da tebi sickammano pokažem testove antec kučišta.
















    Pa KANDALF....



    WOW vidi svi anteci po redu jedu kandalfa što se temperatura tiče





    oš još...

    pogle

    http://www.overclockersclub.com/reviews/nzxtzero/7.htm

    2006-te godine...kada imaš i recenzije tvojeg slavnog kandalfa...ovo kučište je imalo cijenu $99.99 a owna ga naveliko.

    Da ne spominjem cm-a i chiefteca...jer si tek onda u banani.




    Ja sam svoje ispunio i ja sam ti dokazao po ovim testovima da su Antec kučišta bolja.
    I tu priča s moje strane završava.


    Antec 900 vs Thermaltake Kandalf
    http://www.atomicmpc.com.au/forums.asp?s=2&c=19&t=1365

    Coolermaster vs. thermaltake
    http://www.abxzone.com/forums/f8/cooler ... 01417.html

    Eto pa čitaj...mogu ja po potrebi dati još linkova nije bed.

  5. #35
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Jel ovo zemo proci

    Pod broj jedan...double post je nepotreban jer si mod i mozes raditi edit..samo eto nisi dovoljno pametan (valja) da to skuzis. No ajd to nije toliko vazno.

    Mo bilo kako bilo...idemo redom xD

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ako nešto mrzim onda su to laži.A laži i zezancija nikako ne idu skupa.
    Same here...no nekuzim vezu...gdje sam ja lagao?

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Zajebo si se tamo di si rekao da je tvoj thermaltake bolji od bilo koji low-case chiefteca.E a dečko to nije istina.
    Nemoj ti meni decko...dok prestanes nosit balavac onda mi mozes govoriti decko...

    I ne...nisam se zajebao, a ti naravno nemas dokaz...no ajde...nema veze...

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    djeco.. smirite se oba, da vas ne dođem nategnut za uši i poslat na klečanju na kukuruzu..
    Pa čekaj malo klanjam mu ma... pa ak je nesposoban normalno komunicirati nema što tu raditi.
    Ne on si to zabrije i to je tak i ne možeš ti tu ništa.Pa daj ono kolko trebaš biti glup i nisko se spustiti da ideš "spuštati" meni kao da kaj se ja imam javljati kada imam 1950 grafu.Jednostavno jadno.Jednostavno neam riječi i neam volje komunicirati s ovakvim osobama.
    Gwin zeli smiriti al jednostavno ti nisi takav covjek da jednom popustis...ja sam u vise navrata popustao, jer se nisam htio svadati sa nedokazanim covjekom, al dosta mi je vise...

    Da si imalo kulturan ne bi spominjao obitelj...to je nesto najgore...bilo kroz psovku, bilo iz obicne zezancije. I nesposoban si ti...da nepises u PcPlayu brijem da bi davnih dana dobio ban...iz vise razloga, a glavni je sto si nekulturan i nisi jednom nazvao nekoga idiotom i takvim slicnim rijecima...o tome sta si meni mater hebao preko pm necu ni pricati...napisao bi da si neodgojen, ali time bi vrijedao tvoju obitelj pa necu...

    Gdje sam ja napisao, sta se ti imas javljat jer imas 1950 grafu? Govoris gluposti...Da ti vracam da ja mislim da si ti jadan? Necu...mislim da znas sta mislim o tebi...ako neznas onda mi te stvarno zao....i nadam se da ubuduce bude ostalo da nemas volje komunicirati sa samnom...

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Dao sam si truda i našao testove kučišta.Samo zato da tebi sickammano pokažem testove antec kučišta.
    Nisi trebao...jerbo znam i sam koliko su Antec kucista kvalitetna...

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    WOW vidi svi anteci po redu jedu kandalfa što se temperatura tiče
    1. Gdje sam ja napisao da je Kandalf bolji od Anteca?
    2. Koliko ja vidim, Kandalf ima temperature od 23C u idleu i 27 u loadu, sto je manje od bilo kojeg Anteca, tak da nekuzim o cemu ti pricas :/

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    oš još...

    pogle

    http://www.overclockersclub.com/reviews/nzxtzero/7.htm

    2006-te godine...kada imaš i recenzije tvojeg slavnog kandalfa...ovo kučište je imalo cijenu $99.99 a owna ga naveliko.

    Da ne spominjem cm-a i chiefteca...jer si tek onda u banani.
    lol vec mi smjesno se ponavljati, al ajd...no opet...kakve sad veze ima NZXT kuciste sa Antecom, Chifom i Thermaltakom? Mislim shvatio bi da sam ja napisao da je Kandalf najbolje kuciste na svijetu ali onak nisam to napisao :/

    No ajd mogu se i tu obraniti...onaj test gore sta si dao od kandalfa su temperature mjerene na P4 2.8Ghz, a NZXT je mjeren na P4 2.0Ghz...no ajd nema veze...takoder, slika prikazuje prosijecnu temperaturu nakon lodanja prime95 1h..ako si citao tekst procitat ces da je u idleu 19C kandalf dao...

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ja sam svoje ispunio i ja sam ti dokazao po ovim testovima da su Antec kučišta bolja.
    I tu priča s moje strane završava.
    Opet ponavlja...gdje sam ja napisao da je Thermaltake bolji od Anteca?


    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Antec 900 vs Thermaltake Kandalf
    http://www.atomicmpc.com.au/forums.asp?s=2&c=19&t=1365

    Coolermaster vs. thermaltake
    http://www.abxzone.com/forums/f8/cooler ... 01417.html

    Eto pa čitaj...mogu ja po potrebi dati još linkova nije bed.
    Super dao si mi 2 linka sa foruma gdje se useri svadaju sta je bolje kao sad ja i ti...stvarno nema rijeci...

    Takoder dao si link gdje je u pitanju sta je bolje Coolermaster 830 ili Thermaltake Kandalf...a ono Coolermastera 830 ni nema za kupiti u Hrvatskoj...mislim nemam rijeci...

    I ono...kakve veze sad ima Coolermaster sa temom...isuse boze dragi...

  6. #36
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Same here...no nekuzim vezu...gdje sam ja lagao?
    ovdje:

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1

    I ti sebe nazivas hardver ekspertom?
    Nikada to nisam rekao na ovome forumu.Ako jesam i u tome tonu očito je bila šala.


    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Nemoj ti meni decko...dok prestanes nosit balavac onda mi mozes govoriti decko...

    I ne...nisam se zajebao, a ti naravno nemas dokaz...no ajde...nema veze...
    Da dečko si...osim ako nisi cura...a možda si dečkić ili pak curica.Neznam niti želim znati.
    Neam dokaze?Imam.Dao sam ti linkove.Samo pazi da opet ne zamjeniš zračno i vodeno hlađenje.



    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Da si imalo kulturan ne bi spominjao obitelj...to je nesto najgore...bilo kroz psovku, bilo iz obicne zezancije. I nesposoban si ti...da nepises u PcPlayu brijem da bi davnih dana dobio ban...iz vise razloga, a glavni je sto si nekulturan i nisi jednom nazvao nekoga idiotom i takvim slicnim rijecima...o tome sta si meni mater hebao preko pm necu ni pricati...napisao bi da si neodgojen, ali time bi vrijedao tvoju obitelj pa necu...
    Od kada sam autor pcplaya ovo mi je prvi puta da sam tako regirao kako jesam.No to je s razlogom.Postoji report button.Slobodno me prijaviš.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Gdje sam ja napisao, sta se ti imas javljat jer imas 1950 grafu? Govoris gluposti...Da ti vracam da ja mislim da si ti jadan? Necu...mislim da znas sta mislim o tebi...ako neznas onda mi te stvarno zao....i nadam se da ubuduce bude ostalo da nemas volje komunicirati sa samnom...
    ovdje:

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    ja imam sve komponente sranje, a tvoje na celu sa tvojom super uber X1950 grafom, su najbolje...
    Nakon što sam komentirao tvoje kučište morao si se spustiti tako nisko pa spomenuti moju grafu.GG

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Nisi trebao...jerbo znam i sam koliko su Antec kucista kvalitetna...
    Ako znaš onda ih nemoj stavljati u rang s thermaltake-om.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    1. Gdje sam ja napisao da je Kandalf bolji od Anteca?
    2. Koliko ja vidim, Kandalf ima temperature od 23C u idleu i 27 u loadu, sto je manje od bilo kojeg Anteca, tak da nekuzim o cemu ti pricas :/
    1.Nigdje samo ti navodim primjere,reda radi.
    2.Očito neznaš gledati...jer gledaš na hlađenje vodom.Gledaj na hlađenje zrakom 1vs1 pa če ti onda biti jasno.



    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    lol vec mi smjesno se ponavljati, al ajd...no opet...kakve sad veze ima NZXT kuciste sa Antecom, Chifom i Thermaltakom? Mislim shvatio bi da sam ja napisao da je Kandalf najbolje kuciste na svijetu ali onak nisam to napisao :/

    No ajd mogu se i tu obraniti...onaj test gore sta si dao od kandalfa su temperature mjerene na P4 2.8Ghz, a NZXT je mjeren na P4 2.0Ghz...no ajd nema veze...takoder, slika prikazuje prosijecnu temperaturu nakon lodanja prime95 1h..ako si citao tekst procitat ces da je u idleu 19C kandalf dao...
    Zašto ne bih spomenuo kučišta koja su bolja a jeftinija?heh...

    Ono što sam ja htio reći je da za 800-900kn ima kučišta koja su bolja od dotičnog thermaltake-a kojeg ti imaš.

  7. #37
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Jel ovo zemo proci

    Jednostavno odustajem....a komentar da si reagirao po prvi put tako od kada si autor pcplaya, na OPRAVDAN nacin,tj. s razlogom kako ti kazes...necu stvarno ni komentirati...

    I ono za grafu je bio sarkazam...ako nekuzis, sry...stvarno nisam imao namjeru ismijavati tvoju graficku...nisam takav lik..

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Jel ovo zemo proci

    samo da se nadovežem kratko ..

    žalosno je to što se ovakva prepucavanja događaju sve češće u ovom podforumu zbog većinom nekih banalnih stvari

    pa bar među modovima neka bude mir

    ok ste svi al nemojmo se ponašat koda imamo 10 a ne duplo godina

    najljepše je bilo ono zlatno doba modova bartuc-a i gwin-a
    ako ćemo bit realni

    smirite malo
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  9. #39
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    Kad nekome komentiraš nešto što on "hvali" a ti u biti znaš da to hvale nije vrijedno,barem globalno gledano nije fer da osoba čiju komponentu komentiraš započne sa provokacijama i spuštanjem tipa prije ču vjerovati stranicama sa recenzijama nego osobi koja nema jednu javnu recenziju kučišta ili slične stvari.

    Dakle mogu pod:

    1.Odustati i ne postati-čime ču pokazati da sam pizda ili pak neznalica
    2.Prihvatiti izazov i potruditi se drugome korisniku objasniti situaciju bez obzira na završetak rasprave

    A ja nisam kriv ako to druga strana prima kao napad ili nešto veoma loše,nedaj Bog provokaciju.

    Ja sam sretan ako je Sick zadovoljan kučištem,ali da vrijedi tolke novce i ne vrijedi.

    I ja sam čovjek i mene puknu neke stvari ali budimo realni u nekim stvarima.

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Jel ovo zemo proci

    Baš sam se pitao zašto amd freaka baš ne vole na ovom forumu. Kad ono dođem do ove teme. I što vidim, čovjek mora svakom loncu bit poklopac. Mislim kak ste uspjeli se posvadit oko glupog kućišta? Mislim sickmanno nije ništa bolji. Oboje se svadite oko gluposti.
    U i sad vidim oboje ste modovi. Baš se uzorno ponašate.

  11. #41
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    = Citat = Izvorno postao mronki
    Baš sam se pitao zašto amd freaka baš ne vole na ovom forumu. Kad ono dođem do ove teme. I što vidim, čovjek mora svakom loncu bit poklopac.SMislim kak ste uspjeli se posvadit oko glupog kućišta? Mislim sickmanno nije ništa bolji. Oboje se svadite oko gluposti.
    U i sad vidim oboje ste modovi. Baš se uzorno ponašate.
    Sad bih te zamolio da mi ovo objasniš.Najozbiljnije.

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Jel ovo zemo proci

    Neću. Sad sam negdje pročitao da se sa tobom ne isplati ulazit u rasprave.
    Osim toga ako imaš pitanje pitaj me preko pp. Ovo nije tema "Zašto me niko ne voli"!

  13. #43
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    Ne nego ne možeš ovdje uletavati s takvim spikom i ne izjasniti se.

    "Ej čuo sam da je mronki teški spammer i po tome zaključujem da nije inteligentan".Dobro?Naravno da nije.

    Ja sam takav kakav jesam,bez dlake na jeziku i velim sve po istini bez izmišljanja i muljanja.Tko to prihvača,prihvača,a tko ne i biva uvrijeđen il šta več a šta mu ja mogu.

    Zašto smo se "posvađali"?Jer sam rekao da sickmanovo kučište nije što se prikazuje svojom cijenom te da postoje kučišta sa manjom cijenom i boljim rezultatima.On to nije prihvatio i tu je buknuo požar.

    Samo recenziranje kučišta je teška stvar.Za neke koji se time ne bave dulje vrijeme vjeruj mi da kada dobiješ 10-20 limenih kutija na prvi pogled ti je sve isto.No puno nijansa i malih stvari presuđuje za krajnji rezultat.

  14. #44
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Jel ovo zemo proci

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Zašto smo se "posvađali"?Jer sam rekao da sickmanovo kučište nije što se prikazuje svojom cijenom te da postoje kučišta sa manjom cijenom i boljim rezultatima.On to nije prihvatio i tu je buknuo požar.
    Zapravo je glupo ispalo...ja sam predlozio uz Anteca i Chifa i Thermaltek kucista...

    Ja nigdje nisam rekao da Thermaltake bolji, niti sam igdje rekao da je moje kuciste najbolje i pogotovo nigdje nisam rekao da je nije preskupo i precijenjeno...al opet branim kuciste jer je stvarno dobre kvalitete...i ja sam prezadovoljan s njim...tak da me naljutilo sto je AMD rekao da je Chif i Antec bolja marka sto se tice kucista...mozda i je u globalu...ali opet neznaci da Thermaltake nema dobra kucista i da kucista nisu dobre kvalitete....i naravno da cu braniti "svoje" kuciste jer dok das 2k soma za kutiju nije ti bash svejedno...tj. nekupujes bilo sta...ja sam htio vodeno hladenje i kvalitetno kuciste u kompletu i za mene je Kandalf bio najbolje rijesenje....

    Nadalje...to sto smo ja i AMD modovi neznaci da nesmijemo sudjelovati u raspravi...sta sad zato sto smo modovi, moramo imati ista stajalista i ista misljenja? Ma nemoj...

    Pa po meni je forum glavno mjesto za raspravu...dok je nekima za spam...glavno da nesto napisu...volim najvise ovako dok se desi neka raspravica, samo eto u zargonu rasprave zna se desiti da doleti koja ruzna rijec zbog koje ti je kasnije zao...

    Nadam se da se slazes sa ovim AMD...

  15. #45
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    Sve je ok.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Jel ovo zemo proci

    I kad će svadba ? .

  17. #47
    Guest

    Re: Jel ovo zemo proci

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I kad će svadba ? .
    Kad na vrbi zasvrbi.

  18. #48
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Jel ovo zemo proci

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I kad će svadba ? .
    U subotu

Slične teme

  1. jel moze proci?
    By Dito in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 25-03-2008, 10:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •