Vidi rezultate ankete: Jeli glupa ova tema?

Glasači
86. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Ne,dobra je

    25 29,07%
  • Pomalo

    11 12,79%
  • Uzas

    2 2,33%
  • LL,gej si

    48 55,81%
Stranica 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 401

Tema: Nastavite pricu...

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu...
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije)
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda.

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: Nastavite pricu...

    moze nova? da bude aktivnije, neda mi se citat sve...

  6. #36
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano:

    BITCH, IT IS 5:40!

  7. #37
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio

    BITCH, IT IS 5:40!

  9. #39
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..."
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  10. #40
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma".

    BITCH, IT IS 5:40!

  11. #41
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je

  13. #43
    Guest

    Re: Nastavite pricu...

    iyaso sam na ulicu padala je kisa oso na tisak kupit pc play koji je bil rasprodan oso doma uzo k kasicu i oso sam mesicu i dal sam mu pare a on je meni kupil pc play kad sam shvatil da je to prosli broj ilegalno sam ga ukro murja me uhvatila i oso sam u zatvor a tamo mi ljubayni gospon da novi pc play ali u yatvoru ga je neki idiot rasparal ja sem ga onda izmasakriro i osudjen sam na doyivotno igranjebarbie igrica pa sam se ubil

  14. #44
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  15. #45
    Guest

    Re: Nastavite pricu...

    iyaso sam na ulicu i odjednom padne bomba a iy parsine iyidje human iy wow i pocne pivat
    i hate pc play a ja onda uyo pumpericu poyvo par frendova iy horde i napuco ga u gnjezdo murloca

  16. #46
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  17. #47
    Guest

    Re: Nastavite pricu...

    iyaso sam na ulicu vidio ovu temu napiso par glupih postova te odlucio da ju vise necu citat

  18. #48
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    idiot si, odjebi sa teme.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai.

  20. #50
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha.

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha.Ali tada se dogodi preokret...Iggy je gurnut s litice, a njegova vojska bijase pobjedena zajednickim naporima druzine. Ali, videsmo da neko fali. nosferatu je stajao opkoljen Iggyevim vojnicima. "Klekni na zemlju i priznaj W1k1n6-a kao vrhovnog gospodara" reče kapetan Leutar. nosferatu je odgovorio: "ja klečim samo pred Bogom... a ne vidim ga ovde." Leutar izvadi mač i okonča njegov život. Bili smo zaprepašćeni. Odlučili smo da

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: Nastavite pricu...

    i to je to??

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha.Ali tada se dogodi preokret...Iggy je gurnut s litice, a njegova vojska bijase pobjedena zajednickim naporima druzine. Ali, pripadnici družine videše da neko fali. nosferatu je stajao opkoljen Iggyevim vojnicima. "Klekni na zemlju i priznaj vikinga kao vrhovnog gospodara" reče kapetan Leutar. nosferatu je odgovorio: "ja klečim samo pred Bogom... a ne vidim ga ovde." Leutar izvadi mač i okonča njegov život. Družina beše zaprepašćena. Iz daljine cuje se plac to junak Rider oplakuje prijatelja, odlucio se na osvetu. Nakon meditacije izvadio je lightsabre te nasrnuo na protivnike, bio je uplasen ali znao je da mora osvetiti prijatelja, cuo je glas prijatelja kako ga podrzavaju, skupio je ono malo snage sto mu je ostalo i usmrtio ostale protivnike. Osvetio se! No još se je trebalo domoći napitka koji bi vratio sva ta silna muda i kobase...

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha.Ali tada se dogodi preokret...Iggy je gurnut s litice, a njegova vojska bijase pobjedena zajednickim naporima druzine. Ali, pripadnici družine videše da neko fali. nosferatu je stajao opkoljen Iggyevim vojnicima. "Klekni na zemlju i priznaj vikinga kao vrhovnog gospodara" reče kapetan Leutar. nosferatu je odgovorio: "ja klečim samo pred Bogom... a ne vidim ga ovde." Leutar izvadi mač i okonča njegov život. Družina beše zaprepašćena. Iz daljine cuje se plac to junak Rider oplakuje prijatelja, odlucio se na osvetu. Nakon meditacije izvadio je lightsabre te nasrnuo na protivnike, bio je uplasen ali znao je da mora osvetiti prijatelja, cuo je glas prijatelja kako ga podrzavaju, skupio je ono malo snage sto mu je ostalo i usmrtio ostale protivnike. Osvetio se! No još se je trebalo domoći napitka koji bi vratio sva ta silna muda i kobase... Sledio nam je konačni susret sa W1k1n6-om. Sedeo je na vrhu brda na svom prestolu od smrdljivog papira. Mronki je izvadio mač i prislonio mu ga uz vrat. "Govori gde je lek!" zapretio mu je. W1k1n6 je rekao:

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha.Ali tada se dogodi preokret...Iggy je gurnut s litice, a njegova vojska bijase pobjedena zajednickim naporima druzine. Ali, pripadnici družine videše da neko fali. nosferatu je stajao opkoljen Iggyevim vojnicima. "Klekni na zemlju i priznaj vikinga kao vrhovnog gospodara" reče kapetan Leutar. nosferatu je odgovorio: "ja klečim samo pred Bogom... a ne vidim ga ovde." Leutar izvadi mač i okonča njegov život. Družina beše zaprepašćena. Iz daljine cuje se plac to junak Rider oplakuje prijatelja, odlucio se na osvetu. Nakon meditacije izvadio je lightsabre te nasrnuo na protivnike, bio je uplasen ali znao je da mora osvetiti prijatelja, cuo je glas prijatelja kako ga podrzavaju, skupio je ono malo snage sto mu je ostalo i usmrtio ostale protivnike. Osvetio se! No još se je trebalo domoći napitka koji bi vratio sva ta silna muda i kobase... Sledio nam je konačni susret sa W1k1n6-om. Sedeo je na vrhu brda na svom prestolu od smrdljivog papira. Mronki je izvadio mač i prislonio mu ga uz vrat. "Govori gde je lek!" zapretio mu je. W1k1n6 je rekao: "Nemaš ti muda da me ubiješ".

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    nosferatu je mrtav, čitaj priču

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Kvragu nisam pazio, izbacujem taj dio.

    Oćemo to stavit u FANFIC temu kad bude gotovo?

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice, on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta(nemam inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda. I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." a Maja je plačući progovorila "A mama moje najfrendice kaze da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je pogodio slucajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okoncao svoj kratki zivot. Nastavili smo dalje, LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio...nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a() kako pruza pomoc njegovoj druzini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik Wiking smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok su pripremali svoja oružja...Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci, posto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije bas njega.Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadrzala skeletone, mi smo uspjeli su sagraditi dovoljno tornjeva da bi zastitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iscupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini naćin da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha.Ali tada se dogodi preokret...Iggy je gurnut s litice, a njegova vojska bijase pobjedena zajednickim naporima druzine. Ali, pripadnici družine videše da neko fali. nosferatu je stajao opkoljen Iggyevim vojnicima. "Klekni na zemlju i priznaj vikinga kao vrhovnog gospodara" reče kapetan Leutar. nosferatu je odgovorio: "ja klečim samo pred Bogom... a ne vidim ga ovde." Leutar izvadi mač i okonča njegov život. Družina beše zaprepašćena. Iz daljine cuje se plac to junak Rider oplakuje prijatelja, odlucio se na osvetu. Nakon meditacije izvadio je lightsabre te nasrnuo na protivnike, bio je uplasen ali znao je da mora osvetiti prijatelja, cuo je glas prijatelja kako ga podrzavaju, skupio je ono malo snage sto mu je ostalo i usmrtio ostale protivnike. Osvetio se! No još se je trebalo domoći napitka koji bi vratio sva ta silna muda i kobase... Sledio nam je konačni susret sa W1k1n6-om. Sedeo je na vrhu brda na svom prestolu od smrdljivog papira. Mronki je izvadio mač i prislonio mu ga uz vrat. "Govori gde je lek!" zapretio mu je. W1k1n6 je rekao: "Nemaš ti muda da me ubiješ". Tada se Rider dosjeti, koristit ce mind trick da nagovori W1k1n6a da mu kaze gdije je ljek."Reći ćeš nam gdije je ljek" mašući rukom kaze Rider. "Neznam gdje je; ali znam tko zna! Napitak sam dao mom vernom prijatelju, moćnom bigdangeru koji je trebalo da ga odnese negde na sigurno. Živi u Ban-zamku koji niko dosad nije osvojio."

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    = Citat = Izvorno postao mronki
    Kvragu nisam pazio, izbacujem taj dio.

    Oćemo to stavit u FANFIC temu kad bude gotovo?
    može, lepo je prekucamo bez grešaka, damo joj naslov i objavimo u PCP-u

Slične teme

  1. Slikam ti pricu
    By Kid A in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 17-11-2010, 00:48
  2. Nastavite priču
    By LorlonWarrior in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 94
    Posljednji post: 16-07-2009, 20:59
  3. americas army... pricaj mi pricu
    By ^B4$t4rD^ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 26-04-2006, 18:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •