Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 34

Tema: Sli ili Crossfire?

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Sli ili Crossfire?

    Sada kada je izašla ova nova grafa od Nvidie Geforce Gtx280,s kojom Crossfire grafom ce Ati uzvratiti svojoj konkurenciji?
    Kada se ova nova grafa upari u sli stvarno su preformanse odlicne i sada me zanima posto ne pratim tolko ati što ce zapravo izaci od njih.
    Za nekih 3 do 4 mj. mislim si uzet novi komp dok jos dodjem do para pa si uzet sli ili crossfire technology eh sada kolko je to isplativo i koje su zapravo razlike?
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Sli ili Crossfire?

    Na kakvom se monitoru misliš igrat?

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Sli ili Crossfire?

    22'',a kasnije 24'',ak misliš na velicinu
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    Evo ti link sve ti detaljno piše razlike, prednosti i mane pojedinog "umrežavanja" kartica (SLI/Crossfire).
    Prve 4 stranice SLI druge 4 stranice Crossfire.
    http://www.hardwaresecrets.com/article/391/1

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Sli ili Crossfire?

    Na 24" bi ti mogel koristiti SLI odnosno Crossfire pošto on ima rezu ako se ne varam 1920x1200 što je za jednu grafu previše u određenim naslovima. Ali bolje je kupiti jednu pa vidjeti kakve dobivaš performanse, pa ako baš nisi zadovoljan onda uzeti drugu...

    A da li je bolji SLI ili Crossfire, pa niti jedan ne valja pol pičke hladne vode Platiš dvije kartice i realno dobiješ od 30-70% bolje performanse, s tim da je to uglavnom bliže onih 30% nego 70%

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    Joj pa sam posto link pa nek si vidi koje su razlike i koji je naćin bolji/lošiji. Samo se nadam da zna engleski dobro.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Sli ili Crossfire?

    Baš citam.Frende my name is mi je jača strana
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    = Citat = Izvorno postao prcko
    Baš citam.Frende my name is mi je jača strana
    Ako ti je ingliš jaća strana onda nema problema uopće imaš 8str. ingliša pa uživaj.

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    Sry na duplom postu. Kad proćitaš tekst javi što si sazno iz njega i koje su razlike i koji je naćin po tebi bolji.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Sli ili Crossfire?

    Ovako dobro sam sve proucio pa cu i tako napisati kao neki mali tutorial za sli i crossfire!


    Sli technology
    Za igranje u sli modu potrebno je imati:
    -An nForce 4 SLI powered motherboard with two PCI-Express 16x slots
    -Two, dentical in every way,VGA cards linked using an SLI bridge connector.
    -SLI support for each game through the NVidia driver.


    Sli tehnologija nudi slijedeca 2 moda:
    -Alternate Frame Rendering (AFR)
    -Split Frame Rendering (SFR)
    Uglavnom se koristi ova druga SFR i radi na nacin da se slika rastavi u 2 vodoravna djela razdjeljena na 2 kartice(jedna grafa prikazuje jedan dio slike,a druga drugi dio slike)
    S1 dio slike
    S2 dio slike
    SFinal result

    Evo slike mostiča koji spaja SLI

    A ovaj spaja 3 SLI grafe



    U konačnom rezultatu dobivamo veoma stabilne sličice u sekundi(FPS) u skladu sa dizanjem rezolucije ili dizanjem Anti-Aliasinga i Anisotropic Filteringa.

    Postoji još Hybrid SLI(tu spadaju 2 nove tehnologije.1-GeForce Boost,2-HybridPower.To je nešto novo od Nvidie.
    1.GeForce Boost-je namjenjen povecanju 3D preformansi,za sada samo 2 grafulje rade na tome,a one su GeForce 8400GS GeForce 8500 GT.
    2.HybridPower je sistem osmišljen na način da kada ne igrate igre vaše grafičke kartice se gase i štede energiju,a za sada su samo 2 kartice kompatibilne Hybrid tehnologiji,a to su GeForce 9800GTX i GeForce 9800 GX2,a i matična ploča mora biti posebna i samo Windows Vista radi na tom novom sistemu.



    CrossFire Technology


    CrossFire technologija nudi 4 moda:
    -AFR je isti ko i kod nvidije
    -Scissor je slican nvidiji SFR sa malom razlikom.Crossfire omogucuje da se razdjeljene slike prikazuju vodoravno i okomito dok sli radi samo na vodoravnom prikazivanju slike.

    Sada dolazi nova metoda--SUPERTILE!
    Ati ju je osmislio da radi na slijedeci nacin:Supertile razdvaja svaku sličicu u još manje slicice,samo 32px x 32px i mjenja njihove zadatke u grafičkim karticama.Ati je ovdje skuzio da razdvajanje ekrana na ovaj nacin ne opterecuje jednu graficku preko druge,ali ovo ni ja još ne kuzim,a nemorate ni vi jer ovo ce se moci odabrati ocete da rade ovako ili ne u ATi Catalyst driver menu.Naime na slikama se vidi da standard grafe imaju 3 plave slicice i 2 crvene,a u Crossfire modu 3 crvene i 2 plave.





    Sada dolazi najnoviji dio tehnologije u Crossfireu,a to je SUPER AA
    Super AA je dizanje dobro nam poznatog Anti-Aliasinga.Danas moderne graficke kartice idu do 6xAA,a ati je krenuo korak dalje na cak do 14xAA.Ovaj novitet bi trebao rješiti probleme AA,ko ih ima i kome smetaju.Kako to funkcionirarakticki koliko sam ja skuzio radi tako da jedan dio slike predaje zadatak jednog grafičkoj kartici,a drugi dio slike predaje zadatak drugoj grafičkoj kartici i tako svaka ima svoj AA zadatak i dolazi se do superiorne slike sa čak 14AA!!!
    Crossfire sistem ce moci koristiti 8x,10x,12x i najveci 14xAA.
    Još jedna prednost ovog sistem je da je ovdje umješan i Anisotropic Filtering koji ce ujedno raditi u isto vrijeme sa AA i udvostručit ce svoje preformanse na 32x.





    Bolji mi je Crossfirezato što ima ovaj super AA i to mi se svidja,a i zato što nemoraš imat 2 identične kartice za uparit ko kod sli moda.Sada samo treba cekat neku brutalnu karticu u crossfireu i kupujem.Nadam se da sam dost dobro opisao razlike mozda bi i bilo bolje da sam to negdje popodne radio,a sad idem spavat jer sutra odgovaram zadnje sranje prije neg dobim diplomu!!! faking matura.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Sli ili Crossfire?

    jedina mala prednost kod crosfire-a je da moš stavit dvije različite grafe u crosfire

    recimo jednu HD3870 i HD3850
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  12. #12
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Sli ili Crossfire?

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Baš citam.Frende my name is mi je jača strana
    Ako ti je ingliš jaća strana onda nema problema uopće imaš 8str. ingliša pa uživaj.
    tebi hrvatski sigurno nije...

  13. #13
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Sli ili Crossfire?

    opis supertile načina rada ti je kriv.
    kad govoriš o "standard" + "crossfire" očito je da nisi dobro proučio gradivo

    taj tekst iz kojeg si prepisao podatke je pisan prije izlaska HD serije grafa, znači za vrijeme X1000 generacije. u to vrijeme su radeonke bile standard ili crossfire modeli. da bi imao crossfire setup, morao si imati barem jednu grafu iz crossfire serije, koja je bila fizički drukčija od standard modela. dvije standard kartice nisu mogle radit u crossfire
    izlaskom HD serije, sve radeonke su crossfire modeli

    nadalje, crossfireX podržava uparivanje maksimalno 4 grafička čipa iste generacije, u bilo kojoj kombinaciji. npr HD3870X2 + HD3870 + HD3850.

    supertile je preporučena konfiguracija za crossfire. SLI izreže sliku horizontalno, CF može horizontalno i vertikalno. ali šta se desi kada u npr FarCry gledate sa terase na zaljev? recimo na donjem dijelu ekrana imate kompleksnu refleksiju zalaska sunca na vodi, a gornja polovica ekrana prikazuje plafon sobe? dolazi do toga da grafa koja obrađuje donji dio (brdo šarenih poligona vode) radi pod opterećenjem, dok gornja grafa mora samo iscrtat neku glupu teksturu žbuke. donja grafa renderira vodu u 20fpsa, a gornja grafa prikazuje plafon u 60fpsa. ali SLI čipset mora izjednačit frejmove, pa na kraju dobijete i gornju polovicu i donju polovicu u 20fpsa

    supertile izreže ovu scenu na hrpu malih kvadratića (nekad smo to zvali "sprite") i podjeli ih ravnomjerno između obe grafe. na taj način svaka grafa dodijeli 80% svojeg kapaciteta za crtanje vode, a 20% za plafon. što znači da su manje opterećene i da je slika ujednačena. neće biti 20fpsa/60fpsa, nego će biti 35 fpsa na svim kvadratićima
    (sve brojke sam naravno karikirao, čisto da dočaram sliku).
    naravno, sama izvedba igre ovisi o kvaliteti drajvera
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Sli ili Crossfire?

    odlično objašnjeno Gwin

    mene frend pita baš neki dan da ima hd3870 i da bi kupio jeoš jednu hd3650 te koja će razlika bit

    omg
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  15. #15
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Sli ili Crossfire?

    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    570

    Re: Sli ili Crossfire?

    Nije mi baš jasno, u sub ću dobit 3850, bi se dala spojit s 3870x2?
    Vidim da je crveno, al nema točkice.
    Me lost.

    Ok, vidio legendu dolje, ups.
    ECS P55H-AK + i3 @ 4.2GHz + 1x4GB G.Skill Ripjaws 1600MHz
    XFX GTX260 Black Edition, WD Blue 640GB
    Corsair VX550W

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    Znaći po tvome Gwin SLI je bolji???

  18. #18
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Sli ili Crossfire?

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    Znaći po tvome Gwin SLI je bolji???
    daj se vrati i pročitaj još jednom prije nego izvališ glupost
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    ali šta se desi kada u npr FarCry gledate sa terase na zaljev? recimo na donjem dijelu ekrana imate kompleksnu refleksiju zalaska sunca na vodi, a gornja polovica ekrana prikazuje plafon sobe? dolazi do toga da grafa koja obrađuje donji dio (brdo šarenih poligona vode) radi pod opterećenjem, dok gornja grafa mora samo iscrtat neku glupu teksturu žbuke. donja grafa renderira vodu u 20fpsa, a gornja grafa prikazuje plafon u 60fpsa. ali SLI čipset mora izjednačit frejmove, pa na kraju dobijete i gornju polovicu i donju polovicu u 20fpsa
    Šta ti onda to znaći...

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Sli ili Crossfire?

    Da napiso sam da baš ne kuzim tu metodu,al eto tu su bolji koji više znaju pa eto
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  21. #21
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Sli ili Crossfire?

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    ali šta se desi kada u npr FarCry gledate sa terase na zaljev? recimo na donjem dijelu ekrana imate kompleksnu refleksiju zalaska sunca na vodi, a gornja polovica ekrana prikazuje plafon sobe? dolazi do toga da grafa koja obrađuje donji dio (brdo šarenih poligona vode) radi pod opterećenjem, dok gornja grafa mora samo iscrtat neku glupu teksturu žbuke. donja grafa renderira vodu u 20fpsa, a gornja grafa prikazuje plafon u 60fpsa. ali SLI čipset mora izjednačit frejmove, pa na kraju dobijete i gornju polovicu i donju polovicu u 20fpsa
    Šta ti onda to znaći...
    to znači da si ti glup i da si izvukao pasus iz konteksta..

    to znači da vertikalno ili horizontalno dijeljenje ekrana može rezultirati u neravnomjernoj podjeli posla između grafičkih kartica

    to znači da supertile iliti "checkered pattern" način rada smanjuje mogućnost neravnomjerne raspodjele detalja među karticama. to znači da supertile daje bolje rezultate, jer se ne dešava da jedna grafa odjednom umre od zagušenja, dok druga radi na 10% kapaciteta..

    SLI i CF rade identično ako je u pitanju vertikalna ili horizontalna podjela. prednost CF-a je da može radit u supertile modu koji ujednačuje opterećenost kartica. prednost CF-a je da možeš uparit različite kartice iste generacije za razliku od SLI gdje JEDINA razlika smije biti u proizvođaču kartice. prednost CF-a je ta, da možeš uparit kartice na način da dvije rade grafiku, a treća fiziku.

    da si imalo upotrijebio mozak, ne bi NIKAD došao do zaključka da mislim da je SLI bolji. (naravno, govorimo o principu tehnologije, ne govorim o drajverima, iskorištenosti u igrama itd. iako mislim da je HD3870X2 savršeno demonstrirao sirovu snagu koja dolazi od CF-a)

    i da.. piše se znaČi..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Sli ili Crossfire?

    Radeon HD4850 review Crossfire.Pogledajte kak šiša sve ove ostale i one u sli modu lol.Brijem da je ova grafa do jaja!
    http://whatifgaming.com/ati-radeon-hd-4 ... the-ruby/3
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  23. #23
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    I da Gwin si ti neki nastavnik Hrvatskog baš me boli ..... jel se piše znaći ili znači riječ je ista,a te djetinjaste testove u pisanju č ili ć sam prošo pred 6-7 godina tak da se ne obazirem više na to jer tamo gdje se mora pisat točno tamo pišem ,a na forumu je tak svejedno jel napiso znaći ili znači.I ne nisam ja krivo izvukao iz konteksta nego si ti napiso da u CF nekad jedan dio ekrana radi na 20fps ,a drugi dio na 60fps-a i nakon toga si napiso da SLI chipset to izjednačava da sve radi na 20fps-a i zbog toga sam mislio da je po tebi SLI bolji i
    NHF ali što odmah pizdiš zbog gluposti jebote.....

  24. #24
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Sli ili Crossfire?

    kao što sam rekao, izvukao si tekst iz konteksta

    ovdje pričam o SLI i CF koji dijele ekran na pola
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    S SLI izreže sliku horizontalno, CF može horizontalno i vertikalno. ali šta se desi kada u npr FarCry gledate sa terase na zaljev? recimo na donjem dijelu ekrana imate kompleksnu refleksiju zalaska sunca na vodi, a gornja polovica ekrana prikazuje plafon sobe? dolazi do toga da grafa koja obrađuje donji dio (brdo šarenih poligona vode) radi pod opterećenjem, dok gornja grafa mora samo iscrtat neku glupu teksturu žbuke. donja grafa renderira vodu u 20fpsa, a gornja grafa prikazuje plafon u 60fpsa. ali SLI čipset mora izjednačit frejmove, pa na kraju dobijete i gornju polovicu i donju polovicu u 20fpsa
    a OVDJE pričam i supertile
    supertile izreže ovu scenu na hrpu malih kvadratića (nekad smo to zvali "sprite") i podjeli ih ravnomjerno između obe grafe. na taj način svaka grafa dodijeli 80% svojeg kapaciteta za crtanje vode, a 20% za plafon. što znači da su manje opterećene i da je slika ujednačena. neće biti 20fpsa/60fpsa, nego će biti 35 fpsa na svim kvadratićima
    (sve brojke sam naravno karikirao, čisto da dočaram sliku).
    naravno, sama izvedba igre ovisi o kvaliteti drajvera
    daklem. kao što sam rekao.. da si upotrijebio mozak vidio bi razliku
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Sli ili Crossfire?

    jap...

    2 x 4850 lijepo zvuci... u rangu ove nove nevidie a duplo jeftinija kombinacija, ne racunajuci i crossfire efekt kod djevojaka
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461

    Re: Sli ili Crossfire?

    Doista lijepo zvuči stavit tak nešt u Crossfire, i uštedit 2000 kuna, Ati je trenutno pametniji izbor.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Sli ili Crossfire?

    A da zbilja sad saam shvatio Gwin,i vidio sam ovo supertitle ali sam stalno mislio da je to kod SLI-a a ne kod CF lollll sry.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Sli ili Crossfire?

    Link
    Eto i par testova...

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Sli ili Crossfire?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Link
    Eto i par testova...
    zanimljivo je to što svi izbacuju sve te silne testove a na niti jednom od testova neam slika od hd4850

    a najžešće mi ono na pc expertu di su samo naljepili na hd3850 sliku neku pa je kartica kao idntična kao i hd3850

    nevjerujem još nikome dok ne stave pravu sliku kartice a vi pričajte što hoćete
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Sli ili Crossfire?


Slične teme

  1. Crossfire pitanje
    By W3DR4N in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 25-03-2009, 15:13
  2. Crossfire
    By SkunK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-03-2009, 20:39
  3. Hmm Crossfire Setup na Sli Matičnoj
    By BINUX in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-01-2008, 20:35
  4. Crossfire
    By BINUX in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 08-01-2008, 13:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •