Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 323

Tema: Need for Speed Undercover

  1. #241
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Need for Speed Undercover

    i ja cu instalirat ponovno MW i prec ga cijelog.. super sam se zabavljao njime, a posto EA neda nista dobrog moramo ponovno hehe

  2. #242
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Need for Speed Undercover

    Ja samo govorim da ako želite uživati u igranju trkaćih utrka, onda to neće biti u arkadi (osim ako je jako dobra kao recimo GRID)

  3. #243
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Need for Speed Undercover

    hmmm ne veselim se baš....mada ču je uskoro posudit od frenda...da vidim kako je to ea zamislio

  4. #244
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Need for Speed Undercover

    omfg baš kad se čovjek ponada da bi mogao konačno dobar NFS izaći, ispadne da je ovo THA NAJGORI do sad... Očajno... Čak niti grafički nije nešt... Baš suprotno, izgleda lošije nego Underground 2...

  5. #245
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Ja samo govorim da ako želite uživati u igranju trkaćih utrka, onda to neće biti u arkadi (osim ako je jako dobra kao recimo GRID)
    Imaš jedan ultra realističnu simulaciju. Ime je Need for nešto, nije Need For Speed.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  6. #246
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Imaš jedan ultra realističnu simulaciju. Ime je Need for nešto, nije Need For Speed.
    Nije Need for nego Live for... Speed
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Ja samo govorim da ako želite uživati u igranju trkaćih utrka, onda to neće biti u arkadi (osim ako je jako dobra kao recimo GRID)
    Ukusi... koliko se god divio kompleksnosti harkor simulacija, čista arkada mi je ipak zabavnija.
    Trackmania>GTR
    btw "trkaćih utrka"

  7. #247
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Need for Speed Undercover

    Nisam puno igrao Need for speedove,ali nisu loši,draga mi je dvojka,mislim da je to "Hot persuit",to je bilo davno na ps1.

  8. #248
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Need for Speed Undercover

    evo prije nekoliko minuta isprobao NFS undercover i... jako sam razočaran. Ovo im stvarno nije trebalo, igra je jednostavno katastrofalna. Od priče, pa do gameplaya. Ajoj... šteta

  9. #249
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Need for Speed Undercover

    Kao direktni nastavak na najgori NFS dosad - Most Wanted, nije ni mogao ispasti bolji.

  10. #250
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Need for Speed Undercover

    Meni nijedan osim Underground2 i Porsche Unleashed nije vrijedan spomena. Ta dva mi imaju nekakav odličan stil, ovo ostalo mi je "meh".

  11. #251
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Need for Speed Undercover

    Baš sam izašao iz igre (Ctrl+F4, nisam mogao izdržat poć izać iz igre normalno) i totalno sam razočaran. Znao sam da je loša, ali da je toliko loša je ipak nešto drugo.
    Laganu zabavu pružaju zajebavanja s policijom i to isključivo zbog njihova razgovora dok me late. Ali mi je mrsko to što moram stati i sačekati ih da ne pobjegnem od njih, a to se stalno događa. Utrke su prelagane. Startaš zadnji u prvoj okuki ih svih stigneš. Katastrofalno!
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  12. #252
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Meni nijedan osim Underground2 i Porsche Unleashed nije vrijedan spomena. Ta dva mi imaju nekakav odličan stil, ovo ostalo mi je "meh".
    Ne znam kakvo to vlada uzdizanje Undergrounda 2, koji je čisti plagijat godinu dana starijeg nastavka, uz par dodataka. Po kvaliteti, 3-1-5. Ostalo je daleko ispod.

  13. #253
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Need for Speed Undercover

    Možda tako mislimo jer smo ga prije igrali pa nam je bila veća revolucija.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  14. #254
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Need for Speed Undercover

    Dvojka underground nije nista drugo doli evolucija jedinica, znaci sve ko i prije samo 5x vise svega natrpaj, ne velim da je losa. MW je jedino, ako ne spominjem underground, kaj valja unazad par godina...carbon smece, pro street jos vece a undercover je ono, vrhunac vrhunaca ea-ine gluposti, odnosno black boxove...bas citam na ignu review, dobio 5.0/10 hahaha, ako ima boga trgnut ce se iz ovog i napravit (nadam se) konacno nesto posteno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #255
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Need for Speed Undercover

    Ako se mene pta zaslužuje i manju ocjenu od toga.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  16. #256
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne znam kakvo to vlada uzdizanje Undergrounda 2, koji je čisti plagijat godinu dana starijeg nastavka, uz par dodataka. Po kvaliteti, 3-1-5. Ostalo je daleko ispod.
    Da, jedinica+ slobodan grad po kojemu se možeš vozikati i tri puta više nadogradnji
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #257
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Need for Speed Undercover

    ma underground 2 je bog i batina u NFS serijalu sve ostalo je smeće bilo i ostalo...i naravno onaj prvi nfs je isto najači

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  18. #258
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Need for Speed Undercover

    Mogu rec da je i meni NFS UC smece.Jednostavno skoro svaki NFS ima isti problem brzo se pocne ponavljat i jos u ovom je tuning auti stvarno u kur*u.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  19. #259
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Need for Speed Undercover

    Jednostavno mi nije jasno kako im uspjeva svaku slijedeću igru napraviti lošijom... Zar svaki put sve manje ljudi radi na tome? Pa ovo bi 5 nekih iskusnijih ljudi napravilo 10 puta bolje...

    Al EA je na miru... Siguran sam da će naći svoju publiku na konzolama... Kako se svi danas okreću konzolama i "lakšoj" publici, a zaboravljaju da je sve počelo na PC-u... Long Live Valve!

  20. #260
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Need for Speed Undercover

    Ne shvaćam zašto pljujete po EA , da nema njih , mi danas ne bi igrali dead Space i Mass Effect.
    Što ako im jedan serijal podbaci? Koga briga ono... igraj što je dobro..

  21. #261
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Need for Speed Undercover

    Pa točno tak... Nije mi jasno kak si mogu dozvoliti da izdavaju i dobre i loše igre... Nema smisla...

  22. #262
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Pa točno tak... Nije mi jasno kak si mogu dozvoliti da izdavaju i dobre i loše igre... Nema smisla...
    Neke igre rade EA-ovi studiji (NFS-ove npr), a neke EA samo izdaje (Mass Effect- developer Bioware), pa odatle razlika u kvaliteti.

  23. #263
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Need for Speed Undercover

    Što se tiče tih najboljeg NFS-a, po meni je to Underground 2 i Porsche Unleashed.
    Što se tiče ovog novog, neki kažu kako je isti kao i MW, u kojem slučaju ne vidim na što se žalite.

  24. #264
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Need for Speed Undercover

    Meni je osobno najzabavniji bio U2, a i Hot Pursuit 2 je bio dobar (primjer kako igra može biti zabavna i bez űber-cool-fancy tuniranja).

    Ali EA si kao jedan od najvećih izdavača ne bi smio dopustiti da izda igru loše kvalitete, jer mu ruši ugled... Nije važno tko ju je napravio...

    Što se tiče usporedbe sa MW - to je apsurdno jer je MW zadnji NFS koji je bio dobar, i to mogu reći nadprosječno dobar. A ovaj novi nije ni blizu MW-u niti po gameplayu, a što je najčudnije niti po grafici...

  25. #265
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao Quiet Riot
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Pa točno tak... Nije mi jasno kak si mogu dozvoliti da izdavaju i dobre i loše igre... Nema smisla...
    Neke igre rade EA-ovi studiji (NFS-ove npr), a neke EA samo izdaje (Mass Effect- developer Bioware), pa odatle razlika u kvaliteti.
    Nope, NFS radi druga firma (Black Box ili kako već), dok recimo vrhunski Dead Space radi isključivo EA. Teorija ti ne drži vodu.

  26. #266
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Need for Speed Undercover

    maa posudio meni frend...gle igru sam odma deinstaliro...nije vrijedna mog kompa

  27. #267

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Quiet Riot
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Pa točno tak... Nije mi jasno kak si mogu dozvoliti da izdavaju i dobre i loše igre... Nema smisla...
    Neke igre rade EA-ovi studiji (NFS-ove npr), a neke EA samo izdaje (Mass Effect- developer Bioware), pa odatle razlika u kvaliteti.
    Nope, NFS radi druga firma (Black Box ili kako već), dok recimo vrhunski Dead Space radi isključivo EA. Teorija ti ne drži vodu.
    Ja pretpostavljam da oni jednostavno odvažu "kvaliteta vs. fanovi koji će kupiti igru ma koliko loša bila" i onda po računici reagiraju... budući da su, kao što sami vidimo, doista sposobni napraviti i optimiziranu i DOBRU igru kad žele.

  28. #268
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    mene moja mama voli
    Postova
    85

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao GeForce
    EA ju radio...eto šta drugo reći...još jedna igra koja potvrđuje da EA treba zabraniti pravljenje igara....
    Warhammer
    Crysis
    Dead Space
    Red Alert 3
    Spore
    Fifa 09

    The Orange Box za mizernu cijenu od 120 kuna


    EA je totalno obilježio sezonu, ostavljajući mediokritetnu konkurenciju daleko iza sebe, uključujući razvikani Ubisoft.
    Konacno neko ko ne trci za masom i ne pljuje EA na sve strane..... Pa da njih nema, sta bismo koji k***c igrali??? Jeste, jeste, i dalje bismo imali Princa Persije, WoW, Diablo i Sam Fishera, al ja jednostavno ne bih mogao zamisliti svoj hard disk bez Simsa na njemu (sa sve expanzijama )
    All your bases are belong to us!!!

  29. #269
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao BokalVode
    Konacno neko ko ne trci za masom i ne pljuje EA na sve strane..... Pa da njih nema, sta bismo koji k***c igrali??? Jeste, jeste, i dalje bismo imali Princa Persije, WoW, Diablo i Sam Fishera, al ja jednostavno ne bih mogao zamisliti svoj hard disk bez Simsa na njemu (sa sveSexpanzijama )
    Uf. Sve više nepismenih članova

    SVIM!Sa ne SVE!

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  30. #270
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    mene moja mama voli
    Postova
    85

    Re: Need for Speed Undercover

    = Citat = Izvorno postao Mr. Hate
    = Citat = Izvorno postao BokalVode
    Konacno neko ko ne trci za masom i ne pljuje EA na sve strane..... Pa da njih nema, sta bismo koji k***c igrali??? Jeste, jeste, i dalje bismo imali Princa Persije, WoW, Diablo i Sam Fishera, al ja jednostavno ne bih mogao zamisliti svoj hard disk bez Simsa na njemu (sa sveSexpanzijama )

    Uf. Sve više nepismenih članova

    SVIM!Sa ne SVE!
    btw iz Crne Gore sam, a tako se kod nas govori..... Izviri ponekad izvan granica domovine, cisto da se ne brukas..........
    All your bases are belong to us!!!

Slične teme

  1. Need For Speed: The Run
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 165
    Posljednji post: 31-07-2012, 20:41
  2. Need For Speed Undercover
    By SiNO22 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-08-2009, 21:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •