Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Mobitel

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Mobitel

    Molim vas, pomozite mi odabrati mobitel, od ova dva ponudjena.....
    Napisite vas izbor i obrazlozite.....thx.....

    SE W910i

    http://www.svijet-medija.hr/Article....=15726&sid=154

    NOKIA 5610

    http://www.nokia.com.hr/A4993232
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  2. #2

    Re: Mobitel

    Ja bi uvijek uzeo prije SonyEricsson jer sa njim imam super iskustva, mobiteli su stvarno kvalitetni izdržljivi i opcenito dobri, kamera im je bolje nego u vecini drugih mobitela iste kategorije, ima ljepsi meni od nokie i ljepse je

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Mobitel

    pogledaj usporedbu
    iako mi se čini da nokia ipak po teh mogućnostima bolja(ispravite me ako griješim)
    ja bi na tvom mjestu uzeo sony a(jer su mi prirasli srcu),a ostatak staviš u đep(400 kn)
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Mobitel

    Definitivno NOKIA
    Razlog...pocnimo od displaya
    Oba mobitela imaju zaslone razlucivosti 240x320px. Međutim nokia ima 2,2inches a SE 2,4inches. Svejedno tu nokia owna sa svojih 16 miliona boja dok SE ima "samo" 256k.

    Kamera: Nokia ima 3,2mpx a SE 2,0mpx. Neki podcijenjuju nokie na tom podrucju ali su u krivu. Usporedio sam sliku sa svog K800i (3,2) i sa 6280 (2,0) i mogu vam reci da je pri zumiranju slike slika sa nokije bila puno bistrija vec sa jednog cyber-shota.

    Memorija: Nokia ima 20mb a SE 40mb integrirane memorije međutim ta se memorija danas ni negleda jer se danas nitijedan mobitel, a pogotovo glazbeni, nemoze zamisliti bez memorysticka od nekoliko gigabajta. SE ima utor za M2 karticu koja se dici svojom brzinom a nokia ima utor za microSD do 4gb.

    Baterija: SE ima Li-Ion bateriju od 930 mAh (BST-39) i izdrzi u stand-by do 400 h a pri razgovoru do 9 h. NOKIA ima također Li-Ion bateriju od 900 mAh (BP-5M) i izdrzi u stand-by do 320h a pri razgovoru do 6h

    Sučelja: niti jedan mobitel nemaju IC ali zato oba mobitela imaju Bluetooth v2.0 sa A2DP i USB utore.

    Zvuk: E tu se nebi petljao a znam da SE ima itekako kvalitetan Walkman 3.0 player, a za nokiu neznam al sam cuo da ima isti jako dobar zvuk.


    Ako te jos sta zanima pitaj ili pogledaj na GSM ArenaS(SE W910SNOKIA 5610)

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Mobitel

    thx....ipak cu uzet nokiu, al me zanima dal ima gdje u t-mobile ponudi, jer ja sam nasao samo u tele2....(ako nema, onda ipak SE)...
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Mobitel

    ja ti imam w910i , mob je prejeben , shake walkem rula , i uz nju dobiješ i karticu od 1gb ako uzimaš u tele2 paketu , a ako dodaš još 100kn uzmeš bluetooth zvučnik

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918

    Re: Mobitel

    Definitivno SE od ova dva....jedan od razloga je da ta nokia ima problema sa softverom...
    SE ima bolji muzicki player i bolji kvalitet zvuka...sto bi trebalo da ti bude vazno, posto si uzeo u obzir 2 muzicka telefona...dovoljno?
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Mobitel

    = Citat = Izvorno postao 777_IK7_777
    Ja bi uvijek uzeo prije SonyEricsson jer sa njim imam super iskustva, mobiteli su stvarno kvalitetni izdržljivi i opcenito dobri, kamera im je bolje nego u vecini drugih mobitela iste kategorije, ima ljepsi meni od nokie i ljepse je
    Si ti zdrav, jedino u cemu je sony-ericsson bolji je izgled, sve ostalo je bolje kod nokie, pocevsi recimo od punjaca sonyericssoni imaju neke dvije kukuce i koje cesto gube kontakt, dok nokia ima cavao koji se tesko izvuce iz mobitela, dalje baterija od nokie traje 8x dulje, ja imam Sony Ericsson K700i i kad mi neko posalje poruku(a baterija do pola) mob se izgasi(vec sam mjenjo bateriju 2 puta), dok recimo baka mi ima onu staru nokiu, sad se nemrem sjetit kak se zove(uglavnom prije 5 god svi su je skoro imali) jos se uvijek baterija drzi ko da je nova. Znaci pogodi koji ti mobitel ja preporucam...

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: Mobitel

    Koja ti je to logika. Moj Siemens A50 jos uvijek radi unatoc tome sto sam znao cesto s njim nogomet igrat i koji put bi znao zavrsit u drvetu. El to znaci da je Siemens i sada tako dobar? ... Svi kazu da na SE prvo odlazi joystick. Imam svojeg k750 vec vise od dvije godine i nist mu nije otislo. "Kukice" se nisu izlizale i ne gube mi kontakt. Baterija mi traje isto ko i kad sam ga kupio. Jedina sto se mobitel izlizazo, udubio, zgrebo i kaj sve ne. Ostalo je sve u dure s njim.

    Osobno preferiram SE i potpisujem ovo sto su IK7 i Joco napisali.

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918

    Re: Mobitel

    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    Koja ti je to logika. Moj Siemens A50 jos uvijek radi unatoc tome sto sam znao cesto s njim nogomet igrat i koji put bi znao zavrsit u drvetu. El to znaci da je Siemens i sada tako dobar? ... Svi kazu da na SE prvo odlazi joystick. Imam svojeg k750 vec vise od dvije godine i nist mu nije otislo. "Kukice" se nisu izlizale i ne gube mi kontakt. Baterija mi traje isto ko i kad sam ga kupio. Jedina sto se mobitel izlizazo, udubio, zgrebo i kaj sve ne. Ostalo je sve u dure s njim.

    Osobno preferiram SE i potpisujem ovo sto su IK7 i Joco napisali.
    Koliko puta treba pomunuti da su SE telefoni imali problema sa dzojsticima samo u nekim serijama (K300,K500,K700 i jos neke koje su u tom periodu izasle) a vec na K750 je taj problem otklonjen...
    Imao sam isto K750 i slazem se sa onim problemom oko punjaca(i usb kablom za komp), a isti problem sam imao i sa K700 koji sam imao i pre njega (kojem sam morao menjati dzojstik inace).Smorih se od SE,uzeh Nokiu 6120 + 2 GB karticu (koja je smesno jeftina, naspram onih za SE) i sad sam miran prvenstveno zato sto je ipak Nokia Nokia
    Inace imam snimak od K700 koji se "puni" iako je skinut sa punjaca pre nekoliko sati
    Uploadujem kasnije
    Edit: eve ga gsOAu9qc89QS
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Mobitel

    thx...uzet cu SE....sry...

    btw-nisam odgovarao jer sam imao problem sa konekcijom....

    .....jedino, zanima me simpa, a koliko ja znam nema u t-mobile ni jedan u simpa paketu....SE( samo tarife), a Nokie mislim da ni nema.....ili ?????
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  12. #12
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobitel

    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    Koja ti je to logika. Moj Siemens A50 jos uvijek radi unatoc tome sto sam znao cesto s njim nogomet igrat i koji put bi znao zavrsit u drvetu. El to znaci da je Siemens i sada tako dobar? ... Svi kazu da na SE prvo odlazi joystick. Imam svojeg k750 vec vise od dvije godine i nist mu nije otislo. "Kukice" se nisu izlizale i ne gube mi kontakt. Baterija mi traje isto ko i kad sam ga kupio. Jedina sto se mobitel izlizazo, udubio, zgrebo i kaj sve ne. Ostalo je sve u dure s njim.

    Osobno preferiram SE i potpisujem ovo sto su IK7 i Joco napisali.

    Potpis, ovi Nokialjubci nisu nikada imali SE-a Tek kad sjedneš na konja, skužiš koliko je magarac loš


    SE - konj
    Nokia - magarac

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Mobitel

    Tek kad tresnes s konja shvatis da je magarac bolji

    Ja bi u ovom slucaju uzeo magarca iako trenutno imam konja

    edit: i to kakog konja

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Mobitel

    nemoj kupovat SE, pogrijesit ces buraz mi ima w910i i ima jako krestav zvuk i dok frend ima nokiu 5700 music i ima najboolji zvuk sta sam cuo na mobu, nokia definitivno
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobitel

    Ja imam k800i (znač K, ne W nego K ) i zvuk na njemu kada slušam sa slušalicama je bolji od pol MP3 playera kaj sam u životu isprobao

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Mobitel

    = Citat = Izvorno postao miska10
    thx....ipak cu uzet nokiu, al me zanima dal ima gdje u t-mobile ponudi, jer ja sam nasao samo u tele2..???..(ako nema, onda ipak SE)...
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Mobitel

    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    nemoj kupovat SE, pogrijesit ces buraz mi ima w910i i ima jako krestav zvuk i dok frend ima nokiu 5700 music i ima najboolji zvuk sta sam cuo na mobu, nokia definitivno
    to je istina , al isamo debili slušaju glazbu na zvučnik , jel ti frend cuo za slušalice?
    i w910i nema đojstik kao k700 , niti priblizno slican , a ovo da punjač gubi kontakt su isto gluposti , sve ovisi o tome kako se brineš za njega...

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918

    Re: Mobitel

    = Citat = Izvorno postao pimp
    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    nemoj kupovat SE, pogrijesit ces buraz mi ima w910i i ima jako krestav zvuk i dok frend ima nokiu 5700 music i ima najboolji zvuk sta sam cuo na mobu, nokia definitivno
    to je istina , al isamo debili slušaju glazbu na zvučnik , jel ti frend cuo za slušalice?
    i w910i nema đojstik kao k700 , niti priblizno slican , a ovo da punjač gubi kontakt su isto gluposti , sve ovisi o tome kako se brineš za njega...
    hmmm buraz, zajebao si se i to debelo...
    Malo likova na oboj planeti cuva telefon kao ja (geek ) tako da ti ta teorija o brizi pada u vodu.

    SE - veliki rispekt ali Nokia je ...znate vec...Nokia
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Mobitel

    slusao sam galzbu i na SE i na nokijama i nokija ima bolji zvuk od SE-a neko je pričo da nokija ima problema sa softwareom, o čem ti pričaš?
    a što se tiče ovog šita s mućkanjem mobitel, to je totalno nepotrebno i neiskoristivo. dok ti nađeš onu tipku na njemu i dok ka smućaš ja na slušama od nokije 3 puta već prešaltam pjesmu
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Mobitel

    ......jedini problem mi je da nema ni jednog u simpa paketu.....jedini nacin mi je da kupim uredjaj negdje i broj u t-mobileu....gledao sam u hg spotu i vemilu su cjene oko 2500...zna ko ak ima gdje jeftinije???....btw- imam pretplatu vec 4 god..dojadila mi je vise...sad mi istjece ugovor i necu produziti, pa zato trazim u sumpa paketu uredjaj....
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Mobitel

    napravis ovako: oes u TELE2, kupis nokiju 5610 za 2k kuna i dobiješ broj sa 1995 kn. ako ti se ne sviđa TELE2, prodaš taj broj nekom ispod cijene(ja bi ga dao za 400-500 kn),dekodiraš si mob za 100 a za 300 ili 400, kolko ti ostane kupiš si veći memory csrd. to ja namjeravam napravit kad skupim para
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

Slične teme

  1. Mobitel do 900 kn
    By wildje in forum Mobilno
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-08-2011, 17:38
  2. Mobitel
    By Cookie monsta in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-07-2011, 13:44
  3. Mobitel do 500 kn!
    By Cookie monsta in forum Mobilno
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-03-2011, 11:00
  4. Mobitel do 600 kn
    By LPFireDog in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-02-2009, 13:30
  5. Mobitel
    By roger in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 05-08-2008, 21:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •