Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 48 od 48

Tema: Igrica

  1. #31

    Re: igra

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Samo šta programer ima prazan file i od toga mora nešto napravit,a game maker lik,retard,kako već,ima .cfg file i on samo mora stavit putanje do slika i namjestit par opcija...
    Zvati ljude retardima jer nisu sposobni nesto uciniti jednostavno je glupo. Ne koristis SIMD instrukcije za optimizaciju? -Retard si. Ne znas implementirati LiSPSM? - Retard. Pojam znacenja deferred shadinga ti je stran? - Retrad.

    On naravno moze samo namjestiti par postavki, to ostaviti i zvati igrom, ali ovo je ekvivalentno ovome:
    Code:
    #include <iostream>
    using namespace std;
    
    int main()
    {
    cout << "Ovo je igra, stisni nesto" << endl;
    char a;
    cin >> a;
    cout << "Pobijedio si!" << endl;
    return 0;
    }
    Je li moja igra bolja jer sam sam napisao program za nju?


    = Citat = Izvorno postao DragonSoul
    Programiranje nije gen ili dio mozga, nego obično znanje. Tko ne zna programirati neka se uči, tko je lijen ili želi nešto nabrzaka neka ga ne uči. Mislim ovo sljedeće bez uvrede, ali tko nije sposoban naučiti osnove programiranja nije ni u stanju napraviti dobru igru.
    Ne bih se s ovim slozio, ne kazem da postoji hrpa neurona koja je iskljucivo odgovorna za talent programiranja, ali da postoji razlika izmedu osobe koja je naklonjena prirodnim znanostima (matematika, fizika pogotovo), logickom razmisljanju i nekog kome dobro idu jezici (npr. ja nema šanse da naucim njemački, mogo bi ja pokusavati u beskonacno, ali ne vidim smisao).

    Ipak slazem se da osnove svatko moze shvatiti.

  2. #32
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: igra

    Je li moja igra bolja jer sam sam napisao program za nju?
    da

    štoviše ovaj tvoj primjer više cijenim od 3d fps-a u game makeru
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: igra

    xD
    Kad ja kažem retard,to ne treba nitko shvaćat kao vrijeđanje...ja stalno ljudima govorim retard,pa na kraju to dođe kao da sam rekao "čovjek" xP

    Gledaj,nije jednostavnost razlog zašto toliko mrzim game maker...ajde,je jedan od razloga,ali najveći razlog je to šta 99% osoba napravi neko govno u njemu i onda to zovu igrom i govore da znaju radit igre.Onda dolete do tebe i pričaju ti kako su napravili igru,sad rade na novom projektu kojeg će prodat nekoj velikoj firmi -.-'
    Iskusio sam to...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: igra

    = Citat = Izvorno postao heodox
    Ne bih se s ovim slozio, ne kazem da postoji hrpa neurona koja je iskljucivo odgovorna za talent programiranja, ali da postoji razlika izmedu osobe koja je naklonjena prirodnim znanostima (matematika, fizika pogotovo), logickom razmisljanju i nekog kome dobro idu jezici (npr. ja nema šanse da naucim njemački, mogo bi ja pokusavati u beskonacno, ali ne vidim smisao).

    Ipak slazem se da osnove svatko moze shvatiti.
    Istina, to je, ali sam kažeš, osnove bi svi danas trebali shvatiti. A njemački ti nije tako težak, samo malo truda. A dobro, ne mogu ja komentirati, ja sam rođen na njemačkom govornom područiju ti tamo 5 godina živio, ali znam kako ti je - mene hrvatska gramatika i glasove promjene ubiaju u pojam (definicije, ne korištenje).

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    xD
    Kad ja kažem retard,to ne treba nitko shvaćat kao vrijeđanje...ja stalno ljudima govorim retard,pa na kraju to dođe kao da sam rekao "čovjek" xP

    Gledaj,nije jednostavnost razlog zašto toliko mrzim game maker...ajde,je jedan od razloga,ali najveći razlog je to šta 99% osoba napravi neko govno u njemu i onda to zovu igrom i govore da znaju radit igre.Onda dolete do tebe i pričaju ti kako su napravili igru,sad rade na novom projektu kojeg će prodat nekoj velikoj firmi -.-'
    Iskusio sam to...
    Isti razlog. Mrzim kad mi balonja od 10 godina dođe i kaže kako je sljedeći bill gates, kako će prodati igru i kako ju je brzo napravio i kako ja ništa ne znam i da sam retardirani glupnja (citiram) što se zezam (čitaj riječ na seljački) s programiranjem. A ja im povremeno predajem informatiku i dajem instrukcije iz matematike, fizike i informatike

  5. #35
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: igra

    It's time to kick some ass...

  6. #36
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

    Re: igra

    ja vas ne kužim, pa ako vam to kaže balonja od 10 godina onda šta se odmah pjenite?? pa klinac je, svašta priča. Ova diskusija je bezvezna, ovisno o čovjekovom znanju, ambicijama, želji, kreativnosti, mogućnosti radit će u onome ćemu mu najviše odgovara.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: igra

    Jbg,neka ima 10 godina,ali imaju oni od 15 godina koji isto to mi kažu...
    A zamisli u šta takvi odrastu...svjedočio sam tome da je jedan takav lik izvukao kabel od napajanja iz grafičke dok je komp radio -.-'
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  8. #38
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: igra

    napajanja?? pa onaj plavi VGA (nisam siguran u ime, onaj sa 3 reda rupa)??
    It's time to kick some ass...

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: igra

    Yep taj 4pin...onda je iskopčao i one iz harda as well -.-'
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  10. #40
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: igra

    ovo iz harda sam bio i ja... ali komp nije htio bootati i to je bio drugi disk na kojemu nije bio win

    ali ne radim to vise...
    It's time to kick some ass...

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: igra

    = Citat = Izvorno postao Dux
    ja vas ne kužim, pa ako vam to kaže balonja od 10 godina onda šta se odmah pjenite?? pa klinac je, svašta priča. Ova diskusija je bezvezna, ovisno o čovjekovom znanju, ambicijama, želji, kreativnosti, mogućnosti radit će u onome ćemu mu najviše odgovara.
    Pa da je jedan... Ali to ti je kod mene učestala pojava. Svi hoće meni dokazati da netko zna više od mene, a u ovom selu ne zna nitko bolje, to mogu 100% reći

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: igra

    Najbolje kad krenu pričat...
    Moj ujak je haker,on je provalio u banku i skoro išao u zatvor,moj stric je napravio GTA,moj šukun-pradjed radi u mikroseftu...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  13. #43
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

    Re: igra

    to su kod vas onda neka luda deca, kod nas toga nema...još.

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: igra

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Najbolje kad krenu pričat...
    Moj ujak je haker,on je provalio u banku i skoro išao u zatvor,moj stric je napravio GTA,moj šukun-pradjed radi u mikroseftu...
    Moj tata je jači od tvog tate
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  15. #45
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: igra

    moj tata programira u OpenGL 3.0
    It's time to kick some ass...

  16. #46
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: igra

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Najbolje kad krenu pričat...
    Moj ujak je haker,on je provalio u banku i skoro išao u zatvor,moj stric je napravio GTA,moj šukun-pradjed radi u mikroseftu...
    To isto mi je jedan malac rekao

  17. #47
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: igra

    taj klinac je plexihack
    It's time to kick some ass...

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: igra

    /bitchslap

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Moj tata je jači od tvog tate
    Moj tata će tvog tatu bitchslapat
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

Slične teme

  1. Igrica Jak and Dexter
    By jasminka in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-10-2008, 20:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •