Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 58

Tema: TATOOS

  1. #1

    TATOOS

    Jeste li tetovirani? Što imate istetovirano? Volite li tetovaže . .. ? Općenito malo o tome??

    Ja se planirma tetovirati kada navršim 20-u! za jedno 4g.!

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Meni to zvuči cool...Vidit ću poslije da li želim tetovažu samo me malo brine ona bolest koju kažu da moš dobit.. Jel to moš dobit ak imaš samo jednu tetovažu? (ne znam kak se zove ta bolest)
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #3
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    o čem ti? raku kože? hivu? jedna dvije ili tri tak je svejedno ak ti je suđeno ne?

    ja bi se tetovirala al strah me...

    a i nebi se mogla odlučit kaj bi stavila i kam a da mi to nakon godine ne počne smetat
    no sikiriki

  4. #4
    Ma kave bolesti, odeš stručnjaku kome je to primarni posao koji ima iskustav i ničega se ne boj, ja ću najvjerovatnije istetovirati na leđima PC PLAY MAGAZINE FOR THE NEXT LEVEL GENERATION zvuči cool

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ja bi nekui tetovažu koja bi pokazala da crnci RULAJU! npr. član Ku Klux klana pati u najgorim mukama
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Leptira na dupe. Tako bi stalno morala vježbati da ti se guzovi ne ovise pa da ne upropastiš tetovažu+zadržala bi dobru liniju.

    (no offense)
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Leptira na dupe. Tako bi stalno morala vježbati da ti se guzovi ne ovise pa da ne upropastiš tetovažu+zadržala bi dobru liniju.

    (no offense)
    LOOOL
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8
    Sada ozbiljno, volio bih neki Japanski znak koji je simbol nade u vječni život!

  9. #9
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Leptira na dupe. Tako bi stalno morala vježbati da ti se guzovi ne ovise pa da ne upropastiš tetovažu+zadržala bi dobru liniju.
    dobra

    al kud baš leptir

    al daj zamisli da si doktor i da ti neka baba dođe po inekciju za ptičju gripu koju moraš dat u dupe kad ono tam leptir...."Hm... bako jeste li znali da vam je leptir malo zalutao..."
    no sikiriki

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Sada ozbiljno, volio bih neki Japanski znak koji je simbol nade u vječni život!
    Ono što sam ja reko je bilo ozboljno Uglavnom nešt protiv Ku Klux klanovaca
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    @Sonic_Moronic: stavi si 311 u plamenu,ono font kao da se raspada
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  12. #12
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    @Sonic_Moronic: stavi si 314 u plamenu,ono font kao da se raspada
    Šta znači to Nisam za to čuo
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ja sam misli tetovirat kobruna ruku, i mozda Hajdukov grb
    Well, as long as it's interesting.

  14. #14
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    Jel znate gdje se to ima za obavit recimo u Zg a da nije tam u nekoj ulici iz grma i koliko se cijene kreću prosjećno
    no sikiriki

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    ne,pardon 311,a ne 314. To ti u zatvorima stavljaju ti ku-kluxovci,jer je 11. slovo engleske abecede=k,dakle 3*k dobiješ KKK.
    (navodno)
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Kimi
    Jel znate gdje se to ima za obavit recimo u Zg a da nije tam u nekoj ulici iz grma i koliko se cijene kreću prosjećno

    Na uglu kod mljekare, čovik ti radi svakim danom, profesionalna oprema!

  17. #17
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    ne,pardon 311,a ne 314. To ti u zatvorima stavljaju ti ku-kluxovci,jer je 11. slovo engleske abecede=k,dakle 3*k dobiješ KKK.
    (navodno)
    Aha, hvala na objašnjenju. Uf, što ću ja to sutra crtat u školi da pokažem mojim frendovima koji mrze crnce
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: TATOOS

    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Jeste li tetovirani? Što imate istetovirano? Volite li tetovaže . .. ? Općenito malo o tome??

    Ja se planirma tetovirati kada navršim 20-u! za jedno 4g.!
    nisam tetoviram a ni nenamjeravam. ne privlači me to

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Još moram dodati i da 311 u Americi znači:
    1)policijska šifra za "indecent exposure" tj. egzibicionizam
    2)ime jednog rap/reggea/funk benda
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ajde ljudi postajte!! Čekam 10 min nema novog posta dosadnoo mi jeee!!!!!!!!
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #21
    lol


    Baš malo danas gledao tatoose, ima ih predivnih, i volio bih jedno 2-3 imat po cijelom tjelu!

  22. #22
    ja cu za nekih 4-5 godina imat veliku tintaru od medvjeda na lijevoj i veliku tintaru od indijanca na desnoj ruci

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Kimi
    Jel znate gdje se to ima za obavit recimo u Zg a da nije tam u nekoj ulici iz grma i koliko se cijene kreću prosjećno
    ...imas "Gandalfa"...ulica se zove travnička,ili tako nesto...ne znam nisam iz zagreba...ali su skupi do zla boga...za tattoo od cca. 15-20cm, u crnoj boji, izdvojit ces oko 3000kn...monopol drze,mamicu im....tako da sam drugu tetovazu odlucio izbost u rijeci u tattoo shopu "Downtown"...ja mislim da sam time i odgovorio da li imam tattoo,i da li me privlace...

    ...i ne bojte se...ne boli jako...garantiram vam da ce te poslije prve stavit u drugu...svi se tako odluce...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ja sam reko... kad budem punoljetan (dakle za koje 3 - 4 godine) idem se tetovirat... stavit cu si 100% barcode na vrat iza tj na kraljezak.... i mozda ispod toga stavim natpis GAME OVER...

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies LuJo's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    NG
    Postova
    22
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    ne,pardon 311,a ne 314. To ti u zatvorima stavljaju ti ku-kluxovci,jer je 11. slovo engleske abecede=k,dakle 3*k dobiješ KKK.
    (navodno)
    Aha, hvala na objašnjenju. Uf, što ću ja to sutra crtat u školi da pokažem mojim frendovima koji mrze crnce
    Zast ti toliko obozavas crnce

  26. #26
    Guest
    = Citat = Izvorno postao LuJo
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    ne,pardon 311,a ne 314. To ti u zatvorima stavljaju ti ku-kluxovci,jer je 11. slovo engleske abecede=k,dakle 3*k dobiješ KKK.
    (navodno)
    Aha, hvala na objašnjenju. Uf, što ću ja to sutra crtat u školi da pokažem mojim frendovima koji mrze crnce
    Zast ti toliko obozavas crnce
    pa čovjek voli velike lol




    neplaniram si stavit tetovažu,ali ako bi stavio,to bi bio wolfenstein znak na desno rame

  27. #27
    pa,razmisljam o tome momentalno...

  28. #28
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    jeste mozda vidjeli lika iz Prodigija???? onaj crnac sto u spotu Brathe ima ono veliko sunce na ramenu koje prelazi preko prsa i cjele ruke i jos prelazi preko leđa???? ja ti to planiram istetovirat.....to bi kao islo na desnu ruku, desni dio prsnog kosa, i desnio dio leđa.... a na lijevu ruku na rame neki kineski/japanski znak... to mi je ludo.... spod lakta sa unutarnje strane crno sunce.... a ispod lakta sa vanjske strane bi stavio natpis " MC Reza".... to mi je nick u selu... tako me zajebavaju... ako ste vidjeli onog lika iz slipknota "Seven" on ima ispod lakta sa vanjske strane ispisano Seven.... e tako nesto samo moj tekst...... na lijevu nogu ide zmaj.... a na desku škorpion..... to je vec sve dogovoreno.... susjed mi radi takve stvari... profesionalno ali ja cu mu jedino morat platit onu boju za tetoviranje..... starci mi to dopustaju iako cu tek imat 16 godina... jer je stari fan tetoviranja.... a sa tetoviranjem pocinjem na ljeto ... jedva čekam....

    i za bol imam rjesenje .... odem se napit ko zvjer i nema boli ali naravno da mu kazem sta da tetovira prije nego sto se napijem
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  29. #29
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Tetovirat ću si kineski znak zmaja (moj avatar) jer sam rođen u godini zmaja, a za drugu tetovažu trebam razmisliti !

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas gamer4life's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Metropola Vrbani
    Postova
    359
    = Citat = Izvorno postao dex
    ja sam reko... kad budem punoljetan (dakle za koje 3 - 4 godine) idem se tetovirat... stavit cu si 100% barcode na vrat iza tj na kraljezak.... i mozda ispod toga stavim natpis GAME OVER...





    cool ,ali zamisli se kao 60-godišnjak s barcodom na na vratu.
    hehehe
    CPU AMD Athlon64 BOX 3000+,sck.939
    DDR 1GB,SuperRAM Kingmax
    HDD Segate barracuda 120 GB
    GPU GF 7600GT,256MB,PCI-E
    Plextor PX-712A
    Logitech MX-518

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •