Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Beep Beep!!

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Beep Beep!!

    Na Visti , kad stisnem više tipki na tipkovnici odjednom , čujem beep iz kučišta. Bez obzira bio u igri ili u wordu.
    Kako to isključiti?

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Beep Beep!!

    Isključi zvučnik iz kućišta koji je spojen na matičnu .

  3. #3
    Guest

    Re: Beep Beep!!

    device manager>Show hidden devicesSu ViewSmeniju>ideš do Non-Plug and Play Drivers>i na sredini če ti biti device nazvan Beep>propertiesSi vidjet češ nešto poput ovog:


    Klikni na stopSi dolje na disabledSte na kraju na ok

    I to je to.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Beep Beep!!

    Hvala na kvadrat.
    Ajd pliz objasni zašto se to događalo..nije mi jasno..čemu služi taj proces?
    Znam kad nemam driver za zvuk , onda se čuje beep kad bi trebalo bit neko upozorenje iz winsa , ali ovako , samo nervira.. većina igara trazi da drzim vise tipki odjednom , i onda beep-a

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Beep Beep!!

    Ma to su oni glupi sticky keys(valjda jesu) i mene nerviraju pa zato je i ukljućena ta opcija da te beep iznervira da ne držiš više tipki odjednom

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Beep Beep!!

    Zato ja nikada ni priključujem zvučnik sa kućišta na matičnu.Bip u bilo kojem trenutku me pikne direktno u živac .

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Beep Beep!!

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zato ja nikada ni priključujem zvučnik sa kućišta na matičnu.Bip u bilo kojem trenutku me pikne direktno u živac .
    A eto tako ti je nama koji tiščemo puno tipki odjednom.
    A šta ćeš iskljućiš to kako ti je amd opiso i sve ok .

  8. #8
    Guest

    Re: Beep Beep!!

    = Citat = Izvorno postao vex
    Hvala na kvadrat.
    Ajd pliz objasni zašto se to događalo..nije mi jasno..čemu služi taj proces?
    Znam kad nemam driver za zvuk , onda se čuje beep kad bi trebalo bit neko upozorenje iz winsa , ali ovako , samo nervira.. većina igara trazi da drzim vise tipki odjednom , i onda beep-a
    Koliko sam ja upoznat s time na Visti pravi odgovor na ovaj problem,tj njegov smisao relizacije nitko točno nezna.Kažu da je problem u pojedinim aplikacijama a ja kažem da je problem u Visti.Nije to neki veliki problem,barem dok postoji riješenje,ali da je repetativan i naporan to jest.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zato ja nikada ni priključujem zvučnik sa kućišta na matičnu.Bip u bilo kojem trenutku me pikne direktno u živac .

    Da je naporan jest,ali dobro dođe kod problema s pojedinom komponentom ili kad rikne jedna od njih.

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Beep Beep!!

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zato ja nikada ni priključujem zvučnik sa kućišta na matičnu.Bip u bilo kojem trenutku me pikne direktno u živac .

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Da je naporan jest,ali dobro dođe kod problema s pojedinom komponentom ili kad rikne jedna od njih.
    A i to je istina jer dobro dođe da na vrijeme saznaš ako ti npr.jedan HDD rikne ili ploćica rama.

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Beep Beep!!

    Meni je prije tjedan dana tako pisto na frendovom pentium2 kad nisam dobro turnio rame.

    I u undergroundu 2 mi stalno pisti kad brzo nekoliko puta pritisnem shift pri mjenjanju brzina + otvori mi jedan prozor sa nekom sranjetom. kako da to ugasim.

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Beep Beep!!

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Meni je prije tjedan dana tako pisto na frendovom pentium2 kad nisam dobro turnio rame.

    I u undergroundu 2 mi stalno pisti kad brzo nekoliko puta pritisnem shift pri mjenjanju brzina + otvori mi jedan prozor sa nekom sranjetom. kako da to ugasim.
    A otvori onaj prozor sticky keys.Ma to moraš negdje u opcijama iskljućit ali neznam toćno gdje ja mislim da ti piše gdje i kako da to iskljuciš kad ti se pojavi prozor sa tim "SRANJETOM".

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •