Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: WEB design

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    166

    WEB design

    Eh znam da sam mozda vec pomalo i dosadan s pitanjima ali oko ovog sam stvarno teski tudum..

    naime na poslu su me zamolili da za firmu napravim web stranicu (necu imenovati koja firma)

    ja se toga sjecam malo iz srednje skole ali to je ako me pamcenje nevara bilo u Frontpage koji je onak

    sad me zanima ako mi tko moze pomoci s programom kojim je najlakse raditi i da nije previse kompliciran jer osim mene tu ce stranicu nadopunjavati osoba koja kompjuter popravlja cekicem pa tako da nije nista tesko..

    dakle program za izradu i dizanje stranice na server ako netko zna...

    bio bih veoma zahvalan..

    hvala

    In order to reach the height of my capacity I have lost all hope for this pathetic clan!Someday when you have the same eyes as me come before me!

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: WEB design

    A da instaliras CMS Joomlu i napravis nesto. Nece ti trebat puno vremena, imas sve gotovo znaci samo stavljas sadrzaje, template stranice mozes napravit u PSu ili preradit neki koji ti se svida a odrzavanje je lagano
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: WEB design

    Ako se ne budeš snašao, daj meni, ja ću ti napraviti, dići na server i poslati ti sve skupa u arhivi.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Predobar design
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-11-2009, 17:03
  2. Najbolji level design(top 3)
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 04-04-2009, 09:53
  3. in design mirror print
    By snowblind in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-01-2008, 12:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •