Vidi rezultate ankete: Koristim

Glasači
128. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Windowse i samo Windowse

    99 77,34%
  • Linux i samo Linux

    1 0,78%
  • I Windowse i Linux

    26 20,31%
  • Niti jedno

    2 1,56%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 48

Tema: Windows vs. Linux - očima korisnika

  1. #1
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Windows vs. Linux - očima korisnika

    Evo malo teksta za one koji žele znati razlike Windowsa i Linuxa, ali ne one programerske već korisničke.
    Nastojao sam raditi što kraće i jednostavnije opise u par crtica za svaki OS; o ovoj temi bi se moglo naširoko...

    Rad s Hardwerom - Windows:
    • Windowsi su definitivni car hardwerske uskladivosti.
    • Odavno su prešli granicu nakon koje OS ne radi zbog hardwera već obratno, a posjeduju i unaprijeđeni Plug&Play.
    • Sav hardver dostupan na tržištu radit će pod Windowsima, a Microsoft ima i poseban Laboratorij koji se brine o kompatibilnosti.
    Ocjena 10

    Rad s hardwerom – Linux
    • Proizvođači hardwera smatraju ga nezanimljivim, pa mu često uskraćuju podršku i pristup izvornom kodu.
    • Ipak, zahvaljujući modulatornoj i inovativnoj arhitekturi, Linux već dugo preživljava.
    • Očekujte da će se za neke dijelove hardwera biti neophodno upustiti se u iscrpnu potragu drivera, koje uglavnom konstruira zajednica entuzijasta.
    Ocjena 7

    Instalacija – Windows:
    Inače jednostavna instalacija Windowsa novijih generacija ima negativnih strana:
    • Traži natprosječno znanje korisnika (Particije, datotečni sustav, driveri…) .
    • Traje dosta dugo (Od oko pola sata na jačim računalima pa i do nekoliko sati na slabijima).
    • Relativno komplicirana procedura instalacije za korisnike nestandardnih HDD kotrolera.
    Ocjena 8

    Instalacija – Linux:
    • Proces instalacije prilično uznapredovao zadnjih godina.
    • Nudi više opcija nego instalacija Windowsa.
    • Proces bolje popraćen sustavom pomoći “u letu” prilagođenim i laicima i profesionalcima.
    • Razlikuje se od distribucije do distribucije.
    • Nekolicina podržava i instalaciju na Hrvatskom te čak i instalaciju na Fat32 ili NTFS.
    • Novi Ubuntu 8.04 - instalacija čak i iz Windowsa.
    Ocjena 8

    GUI – Windows
    • Estetski polako zaostaje i nije baš pretjerano fleksibilan.
    • Konzistentan i funkcionalan.
    • Uljepšavanje donekle uspješno u Windowsima Vista; napredak osjetan u odnosu na starije windowse. Oku ljepše (Aero sučelje). Efekti prozirnosti, 3D i slično.
    • Windowsi do Viste gase se na “Start”.
    Ocjena 7

    GUI – Linux
    • Nudi niz raznovrsnih i prilično svježih sučelja uz prilično razvijene mogućnosti prilagodbe željama korisnika.
    • Nove distribucije nude čak i korisniji te ljepši GUI nego Windowsi (Beryl i slični).
    • Zamjerka je povremena nedosljednost i kopiranje drugih OS-a.
    Ocjena 8

    Uredska okruženja – Windows
    • De facto standard za rad u uredu.
    • Najpoznatiji zbog MS Office paketa koje je moguće naći u skoro svakom uredu i domu.
    • Nudi i velik broj komercijalnih ili besplatnih alternativa.
    • Najjači Microsoftov adut baš za urede= Windows + Office.
    • Nije baš sigurno (upadi, nestabilnost), ali najrasprostranjenije.
    Ocjena 8

    Uredska okruženja – Linux
    • Poznat po mnoštvu dobrih posve besplatnih uredskih alata.
    • Nesavršenost kompatibilnosti s MS Office formatima.
    • Česte promjene u standardima Office datoteka sputavaju korištenje Linux-a u uredima.
    • Jako mala zastupljenost.
    Ocjena 6

    Multimedija na Windows sustavima
    • Iako nisu iz temelja koncipirani kao pravi multimedijski OS, Windowsi su za većinu kućnih, a i dobar dio profesionalnih korisnika sasvim dostatni za multimedijske primjene – od gledanja/slušanja videa i zvuka do njihove obrade.
    • Windowsi dolaze s dosta toga predinstalirano.
    • Korisniku se za svaki posao nudi izbor alternativa, ali je cijena često ograničavajući faktor.
    Ocjena 8

    Multimedija na Linuxu

    • Uključuje podršku gotovo svemu čemu i Windowsi, ali pomalo manje sređeno.
    • Ponekad se pojavljuju zakonske štucavice (DeCSS).
    • Vrlo brz sustav, multimedijske aplikacije ažurne, optimizirane i uglavnom besplatne.
    • Za većinu poslova postoje usko specijalizirani moduli. (UNIX filozofija “Malo je lijepo”).
    Ocjena 8

    Internet / Web i Windowsi
    • Gomile kućnih i uredskih korisnika koji svakodnevno surfaju webom i čitaju mail putem najrazličitijih veza dovoljno govore.
    • Internet Explorer ugrađen u Windowse najrasprostranjeniji i najkorišteniji Web preglednik iako je pun propusta.
    • MS Outlok i Outlook Express za rad s mailom.
    • Javljaju se i alternative (FireFox, Opera).
    Ocjena 9

    Internet / Web s Linuxom
    • Linux je praktički “odrastao” na mreži i ne može mu se zamjeriti gotovo ništa.
    • Kompliciran proces konfiguriranja.
    • Nema podršku za softverske modeme.
    • Alati svih vrsta lako dostupni.
    • Svi web servisi u potpunosti podržani.
    Ocjena 8

    Umrežavanje računala s Windowsima

    • Bilo da se radi o bežičnim ili žičanim mrežama, pisačima ili računalima, Windowsi XP i srodnici funkcioniraju gotovo besprijekorno.
    • Za umrežavanje ureda ili kućne mreže treba samo par minuta.
    • Kad se nešto na mreži zakomplicira, onda treba i puno više.
    • Automatizacija instalacije mreže dotjerana skoro do savršenstva (XP i Vista).
    Ocjena 9

    Umrežavanje računala s Linuxom
    • Standardno dolazi s gomilom naprednih funkcija, dobrom podrškom za mrežne kartice i razne protokole, te uglavnom dobro komunicira s drugim platformama.
    • Ponešto mu manjka automatizacije kod čestih operacija.
    • Podržani su svi javno dostupni protokoli, a postoje i grupe programera koji se bave razvojem alata za korištenje ostalih.
    Ocjena 9

    Sigurnost / pouzdanost Windowsa
    • Na spomen sigurnosti i pouzdanosti Windowsi “dobivaju po nosu”.
    • Situacija se znatno popravila u zadnje vrijeme, no uz poplave Virusa, računalnih upada i sigurnosne propuste uglavnom se i dalje veže Microsoftovo ime.
    • S čistim Windowsima bez zakrpi, antivirusa, vatrozida i antispyware alata ići na Internet u današnje vrijeme ravno je samoubojstvu.
    Ocjena 4

    Sigurnost / Pouzdanost Linuxa
    • Virusi su na Linuxu praktički nepoznata riječ, defaultne postavke su po instalaciji uglavnom vrlo sigurne.
    • Linux može izdržati izuzetno duge periode bez restartanja i održavanja.
    • Nove distribucije periodički instaliraju nadogradnje slično kao i Windowsi.
    • Prateći programi ponekad stvaraju problem.
    Ocjena 8

    Serveri bazirani na Windows sustavu

    • Od Windowsa Server 2003 konfiguracija servera postala je gotovo mačji kašalj.
    • Potrebo periodičko gašenje radi održavanja.
    • Osiguravanje i izmjene mogu biti prilično bolne.
    • Kvar jednog manje važnog dijela može u potpunosti onesposobit server i biti vrlo težak za otkloniti.
    Ocjena 6

    Linux serveri
    • Odmah po instalaciji potpuno funkcionalni serveri za gotovo sve što može zatrebati.
    • Laki za konfiguriranje.
    • Matična platforma Apache servera.
    • Kvar jednog od dijelova ne mora srušiti server, a gašenje radi održavanja obično nepotrebno.
    • Mana – manjak podrške ASP-u.
    Ocjena 9

    Igranje na Windowsima
    • Na ovu kategoriju ne valja trošiti puno riječi.
    • Windowsi sadrže dosta predinstaliranih igara.
    • Po broju i kvaliteti igara, Windowsi su prvi i jedini.
    • Microsoftova DirectX tehnologija – glavna referenca većini proizvođača igraćeg softwera i grafičkog hardwera.
    • Podrška za OpenGL putem drivera.
    Ocjena 10

    Igranje na Linuxu
    • Slično kao kod hardwera, riječ je o rak rani Linuxa.
    • Proizvođačima igara je previše nezanimljiv (jer nije dovoljno zastupljen na računalima) i marketinški malen da bi se ozbiljnije potrudili na njega prenijeti neke velike naslove.
    • Osuđen isključivo na OpenGL.
    • Postoje pokušaji emuliranja DirectX-a.
    Ocjena 5

    Konačni rezultati:
    • Ocjena Windowsi: 79/100
    • Ocjena Linux: 76/100
    • Vidimo da Linux gubi bitku, ali samo za dlaku.
    • Za operacijski sustav koji je u većini svojih distribucija besplatan, Linux je sasvim solidan.
    • Vidimo da je Linux sigurniji i stabilniji te pogodniji za servere dok su Windowsi više prilagođeni kućnim korisnicima.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Vrlo dobar preview koji će i laicima protumačiti mane i prednosti obadvaju OS-a.
    Uglavnom, mislim da si zakinuo Linux na nekim stvarima ali i na nekima si mu dao malu prednost. Iako je to sve stvar polemike, zapravo 100 ljudi 100 ćudi, svatko ima svoj pogled na oba OS-a i o ukusima se ne raspraljva, te netko neće uzet u obzir Office ako mu netreba pa mu je odma Linux bliži i slično, ali vrlo realna i dobra prezentacija.

  3. #3
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Ako ovo nije kandidat za sticky, onda neznam šta jest...
    Ili se možda sticky po novom mora zatražit?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    nemam običaj stavljati sticky bez zahtjeva autora (ofc, i ako post to zaslužuje)...

    razlog je što ih je previše i stavljaju se za svaki iole veći post (neznam posjećuješ li susjedni podforum programiranje .. donedavno se morali skrolati neko vrijeme dok se nije došlo do običnihStopica)
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Žao mi je što Windowsi imaju ogroman monopol u gaming industriji, možda ako zeznu i iduće Windowse , Linux se malo ojača.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Windows 7 bi po M$-u trebao biti "veliko" izdanje, nešto kao XP u svoje vrijeme.
    Isto tako obećavaju da će to biti "gaming" OS - pa bili živi pa vidjeli. Iako Linux kao sam , zbog svog kernela nikad neće moći osvojit srca gamera kao što je Windows to napravio (zbog kompatibilnosti itd.).

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Po meni su Linux-i puno bolji
    Al kad sam instaliro Linux-e reko sebi, idemo mi na stare windowse i to je to
    Previse je opcija i fkt se treba igrat u tome a ja bas i nemam puno vremena se igrat u tome

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao Blacky_123
    Po meni su Linux-i puno bolji
    Al kad sam instaliro Linux-e reko sebi, idemo mi na stare windowse i to je to
    Previse je opcija i fkt se treba igrat u tome a ja bas i nemam puno vremena se igrat u tome
    po ćemu ti je linux bolji?

    ne razumijem to da svi govore kako su im linuxi bolji i kako im je žao što se igre ne objavljuju za distribucije linuxa a opet da imaju linux i da se igre objavljuju za linux, ne bi ga koristili
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao Blacky_123
    Po meni su Linux-i puno bolji
    Al kad sam instaliro Linux-e reko sebi, idemo mi na stare windowse i to je to
    Previse je opcija i fkt se treba igrat u tome a ja bas i nemam puno vremena se igrat u tome
    Ne Linux se prilagodava korisniku, ti ga mozes napravit jednostavnim da jednostavniji ne moze biti ali mozes ga i zakomplicitart. tvoj izbor
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  10. #10
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    272

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Windows 7 bi po M$-u trebao biti "veliko" izdanje, nešto kao XP u svoje vrijeme.
    To će biti ujedno i prva verzija Windowsa koja nije kompatibilna sa svojim predhodnicima. Zato možemo očekivati puno bolje performance.
    The User formerly known as Pyromancer.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    prije sam koristio linux i jako se razočarao previše mi je kompliciran za neke radnje koje su tako glupo jednostavne.nije da ih nisam skužio nego jednotavno su ih zakomplicirali u pm a o driverima da nepričam..

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Svaka cast.
    Kad ste vec raspravljali o Win 7 da se nadovezem. Kolko sam skuzio govorite o kompaktabilnosti programa. To me zapravo cudi zato sto Win 7 zapravo nece biti pisan ispocetka. Zapravo i nije lose sto nece biti kompaktibilan jer znaci da ce biti stvoren za sebe a tek ce se naknadno programi stvarati za njega. Stare ga stvari nece kociti u razvoju. Tek ce se dodatni programi posebno praviti i optimizirati za njega. Microsoft si sigurno nece opet dopustiti da zakaze centar za podrsku. Neznam dali ce podrzavati DX9 ali znam da ce podrzavati DX10 (10.0,10.1,10.2) i DX11 (za one koji neznaju, Sve DX10 grafe ce podrzavati i DX11). Ja bi reko da ce kada izađe Win7 zapocet 3 era koristenja kompjutera.

    Back on topic.
    Spominjao si neke emulatore za DX na Linux. DX je MSov proizvod. Da sad neko napravi nesto 5 za Linux sto radi isto kao i DX na Winsu, dali bi smio na linux instalirat neku DX igru i igrat a da nemam problema sa zakonom.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    RIDER32 - zašto bi ga pisali otpočetka? Vista je pisana otpočetka ali nema smisla da svaka verzija bude
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Pa nece biti kompaktibilan sa predcima, a "pola" je c/p sa Viste.
    Na to sam mislio.

    I nema veze sto nece biti pisan odpocetka jer ovako samo isprave greske i maximalno ga dorade i usavrse i

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    zar se windows i linux uopšte mogu meriti??

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Ja koristim Linux na jednoj masini koja sluzi samo za dizanje i upravljanje serverom, a winse za kucnu upotrebu. Sto se mene tice Linux je cak i jednostavniji nego Windowsi
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  17. #17
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    koristim samo Windowse, ali malo sam radio i na Linuxu, jer ga je stari imao neko vrijeme na svom racunalu. Linux nije los, dobro izgleda, iako su mi Windowsi bolji (valda jer sam se na njih navikao, nemam pojma). iako po meni jos nema niti 1 pravi operativni sustav

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    koristim samo Windowse, ali malo sam radio i na Linuxu, jer ga je stari imao neko vrijeme na svom racunalu. Linux nije los, dobro izgleda, iako su mi Windowsi bolji (valda jer sam se na njih navikao, nemam pojma). iako po meni jos nema niti 1 pravi operativni sustav
    Linuxu nije uopce silj sto bolje izgledat nego biti sto koriisniji, mada se zadnjim verizijama sve vise pokusava ici i na izgled te time privlačenje kucnih korisnika
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Ja koristim samo windowse,ali kada bi prešao na nešto onda bi to bio mac.

  20. #20
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    koristim samo Windowse, ali malo sam radio i na Linuxu, jer ga je stari imao neko vrijeme na svom racunalu. Linux nije los, dobro izgleda, iako su mi Windowsi bolji (valda jer sam se na njih navikao, nemam pojma). iako po meni jos nema niti 1 pravi operativni sustav
    Linuxu nije uopce silj sto bolje izgledat nego biti sto koriisniji, mada se zadnjim verizijama sve vise pokusava ici i na izgled te time privlačenje kucnih korisnika
    znam, nisam ni ja mislio na izgled kao izgled sucelja i ostalo, vec na njegove opcije. valda sam se krivo izrazio

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Kada sam vidio naslov, već sam se uhvatio za glavu... ali ovo čak i izgleda objektivno =) Dobro sročeno, moram priznati. Treba spomenuti u svemu tome i gomilu free i opensource igara za Linux za koje Windows korisnici uglavnom nisu ni čuli (što je četo potpuno nezasluženo). Naravno, ne zaboravimo ni da je Wine nakon 15 godina izašao iz bete...

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Obadvoje su operativni sustavi i oboje su dosta kvalitetni i to je jedino sto ih veze.

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    inače u vezi "Uredska okruženja" ja mislim da linux ne zaostaje za windows ili barem ima ocjenu 7 umjesto 6 zbog samog besplatnog openOffice koji je odličan program kojeg ja koristim i na windowsima

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    660

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    dobro kažeš
    linux je za rad u uredu jednako dobar ko winsi
    ja ne koristim MS office ni u winsima
    open office je jednako funkcionalan ko MS office
    samo nema onaj fency izgled

    pentium d @3.75ghz - 8800gt - gskill ddr2 4gb 800 mhz 4-4-4-12 - corsair 400w cx - coolermaster cm690

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao soundmaster
    open office je jednako funkcionalan ko MS office
    samo nema onaj fency izgled
    Pa i nije jednako funkcionalan. Probao sam ga više puta koristiti, ali nedostaju neke stvari. Office je puno ugodniji za rad.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  26. #26
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    660

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    aj je fakat skup(ove nove verzije)

    pentium d @3.75ghz - 8800gt - gskill ddr2 4gb 800 mhz 4-4-4-12 - corsair 400w cx - coolermaster cm690

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    da i?

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao N3R3O
    Koristim windows xp
    bravo ti

    čitaj naslov teme ^^
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  29. #29
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    272

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    = Citat = Izvorno postao soundmaster
    aj je fakat skup(ove nove verzije)
    Imaš Student verziju koja je relativno jeftina....
    The User formerly known as Pyromancer.

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Windows vs. Linux - očima korisnika

    Di to ima i kolko kosta?

Slične teme

  1. APB ima 130.000 korisnika
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-09-2010, 22:52
  2. igranje wow-a s očima
    By D4MB4 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-05-2008, 12:44
  3. Windows Vs. Linux
    By olio in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-08-2006, 08:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •